Cross competitie 1 februari 2014
ARO 88
Obdam
poule Noord

Jongens junioren A
1  Niels Gersonius av Castricum 17.55
2  Max Rijs Trias 17.56
3  Tim Tesselaar Noordkop 18.38
4  Joey Steenvoorden Noordkop 18.45
5  Guido Klaassen  Lycurgus 18.56
6  Marco Ghiglioni Hylas 19.31
7  Tristan Slobben Trias 19.56
8  Deni v Schagen NOVA 20.39
9  Mick vd Velden NOVA 21.35
10  Kevin Post av Wieringermeer 21.39
11  Guus Ruiter Trias 22.54
12  Robin Mak av Castricum 22.55
Jongens junioren B
1  Floris Doedens Hylas 18.40
2  Yorick Konijn av Castricum 19.17
3  Johan Ouwehand av Edam 19.38
4  Peter van Dijk av Edam 19.44
5  Emile Lammers Noordkop 19.50
6  Cas de Boorder Hylas 20.22
7  Jesper Verbruggen av Castricum 20.57
8  Jasper Kroes NOVA 21.20
9  Matthew Boerman Hylas 21.24
10  Calvin Hoogland av Castricum 21.54
11  Remon Kraakman av Edam 22.36
12  Danny Loots ARO 88 23.54
 Meisjes junioren A
1  Celine Ruiter Trias 12.08
2  Daniëlle van Dorth Hylas 12.14
3  Jeske Hoogeboom NOVA 12.37
4  Rosan Steur ARO 88 14.10
5  Kirsten Zuurbier Trias 14.32
6  Ayla Agasi Trias 15.44
 
 Meisjes junioren B
1  Britt Mosselman SAV 11.47
2  Marjet Groen  Lycurgus 12.05
3  Daniëlle Keet Dokev 12.51
4  Kathy Agasi Trias 13.32
5  Anoek Steur ARO 88 13.39
6  Laura Leijen Dokev 16.14
7  Ezra Glasbergen  TAS 82 16.27
8  Inge Portegijs Dokev 17.00
 
 Jongens junioren C
1  Jurriaan Odekerken Trias 13.49
2  Teun Beers NOVA 13.58
3  Nick Schoemaker ARO 88 14.03
4  Ruben Parrée Trias 14.29
5  Sem Verweij Hylas 14.33
6  Mats Heine Lycurgus 14.35
7  Michel van den Hoven Trias 14.57
8  Mark Dijkstra Hylas 15.02
9  Ard Ursem ARO 88 15.15
10  Julién Karsten NOVA 15.19
11  Merlijn Dijkstra Hylas 15.27
12  Marc Rademakers NOVA 15.34
13  Steven de Moel NOVA 15.38
14  Luuk Bruins Hollandia 15.40
15  Dean Niesten Hera 15.44
16  Chris Kastanje Trias 16.07
17  Ralph Iliohan av Wieringermeer 16.13
18  Thijs van Noorloos Lycurgus 16.23
19  Willem Grapendaal Hylas 16.38
20  Thion Glasbergen  TAS 82 17.47
21  Jeroen de Wolf Hylas 17.48
22  Pim Visser av Castricum 18.35
23  Thomas Bruyn Lycurgus 19.21
24  Alby Besseling ARO 88 20.40
 
 Meisjes junioren C
1  Nora Winter Lycurgus 08.22
2  Eline Runderkamp av Edam 08.28
3  Noa Zoon Noordkop 08.32
4  Dianne Conijn Dokev 08.43
5  Sarah Visser av Edam 08.57
6  Isa Raadgers Noordkop 09.03
7  Quinty Kroon av Edam 09.06
8  Lieve Butter Lycurgus 09.11
9  Evelien Bouma Hylas 09.16
10  Noa Butter NEA Volharding 09.18
11  Melanie Zoer Dokev 09.22
12  Marit Dommanschet Lycurgus 09.36
13  Anke Schoen  TAS 82 09.42
14  Juliet Koning av Edam 09.44
15  Chayenne Veerman av Edam 09.45
16  Laura Konings ARO 88 09.56
17  Kiki Veldman Dokev 09.59
18  Jessica Buschman Dokev 10.01
19  Maaike Uijttenboogaart NEA Volharding 10.05
20  Roma de Ruiter Hylas 10.12
21  Renate Kuijper Hollandia 10.19
22  Maud Feenstra Hera 10.24
23  Michelle van Dorth Hylas 10.28
24  Manon Buter  TAS 82 10.32
25  Juliette Bruin av Wieringermeer 10.39
26  Isabelle Klap Lycurgus 10.46
27  Allisha Schouten NEA Volharding 12.21
28  Robin Post av Wieringermeer 12.42
 
 Jongens junioren D2
1  Tom Hoogeboom NOVA 07.33
2  Djoao Lobles Noordkop 07.37
3  Martijn Bakker Trias 08.33
4  Duncan Steenbakker Lycurgus 08.40
5  Max Guit av Edam 08.41
6  Levi van Diest Lycurgus 08.53
7  Mark Dekker Hylas 09.04
8  Dave Schoemaker ARO 88 09.11
9  Luuk Veldman Hylas 09.15
10  Stan Huiting Trias 09.21
11  Jarno Gilissen Lycurgus 09.42
12  Bo Drysdale Hylas 09.44
13  Jip Hacquebard av Castricum 09.54
14  Kasper Vrolijk av Castricum 09.57
15  Stanley Dam Lycurgus 09.58
16  Raoul Lensen Lycurgus 10.27
17  Luuk Nijssen Hylas 10.33
18  Wessel Aertssen Lycurgus 10.37
19  Jelle Duineveld Lycurgus 10.43
20  Alec van Duin ARO 88 10.47
21  Lars Diekema av Wieringermeer 11.03
22  Noah den Ronden Lycurgus 11.13
 
 Jongens junioren D1
1  Aris Beers NOVA 08.33
2  Sijvert Commandeur Trias 08.44
3  Jochem van Dijk Dokev 08.49
4  Shaffay Oedai Hollandia 08.58
5  Olav Mulder Hylas 09.05
6  Bram Klap Lycurgus 09.06
7  Casper Peterse Trias 09.07
8  Joep van der Laarse Trias 09.08
9  Noah Baltus Hollandia 09.09
10  Ben Aston Hylas 09.10
11  Gideon Möhringer Hera 09.13
12  Quinten van Delft Hollandia 09.18
13  Robin Koning Trias 09.20
14  Jelle Hooijberg av Edam 09.23
15  Jarno Betlem Lycurgus 09.24
16  Tristan Sneekes Hollandia 09.29
17  Jelle Polko ARO 88 09.40
18  Ryan Steenvoorden Noordkop 09.41
19  Ties van 't Riet Hylas 09.48
20  Bram Houtkooper Trias 09.56
21  Matthijs Kool Hylas 10.03
22  Jens Hierck Hera 10.14
23  Tijmen Jansen  Dokev 10.33
24  Karsten de Roo Hylas 10.43
25  Sam van Dijk Lycurgus 10.59
26  Gijs Buwalda av Wieringermeer 11.28
27  Léon Caballer Hera 11.42
28  Timothy Mulder NEA Volharding 12.35
 
 Meisjes junioren D2
1  Merel van Herp Lycurgus 05.44
2  Emma Kant Lycurgus 05.54
3  Simone Winter Lycurgus 06.14
4  Inez Bouwen Lycurgus 06.20
5  Hadir A Hassan Hylas 06.28
6  Abir A Hassan Hylas 06.29
7  Vere Tavenier Hera 06.32
8  Daphne Bosch av Edam 06.41
9  Willeke Stuijt av Edam 06.46
10  Sharita Oor av Edam 06.49
11  Sienna Klous Lycurgus 06.51
12  Daphne Buikman av Edam 06.57
13  Anouk Haverkort Lycurgus 06.59
14  Lisa Bruintjes Lycurgus 07.00
15  Yanniek Bouwer Trias 07.02
16  Lisa de Boer NEA Volharding 07.04
17  Linda van der Klei NEA Volharding 07.06
18  Amber van der Klei NEA Volharding 07.13
19  Joyce Smit Hera 07.30
20  Julia Koppelaar Lycurgus 07.38
21  Zoë Riepen NEA Volharding 07.46
22  Jaimy Meyer av Wieringermeer 07.48
23  Lotte van Diepen ARO 88 08.12
24  Amber van den Hoff av Wieringermeer 09.34
 
 Meisjes junioren D1
1  Manon Verdonck av Edam 05.56
2  Gwen Feenstra Hera 06.17
3  Kara Zwagemaker SAV 06.29
4  Samantha Frinking Lycurgus 06.33
5  Myrthe Koelemeij Hera 06.38
6  Joelle Wagemaker SAV 06.44
7  Anika Boogaard SAV 06.47
8  Britt Rodenburg Lycurgus 06.50
9  Robin van der Veen Hera 06.51
10  Nienke Madderom Trias 06.53
11  Isis Jansen Hylas 07.10
12  Lisa Vlieger Lycurgus 07.11
13  Silke Jansen Hera 07.13
14  Fabiënne Müller Lycurgus 07.17
15  Yvonne Schokker av Edam 07.18
16  Jip de Waard Trias 07.21
17  Frederique Kox Lycurgus 07.22
18  Romy Kwast Dokev 07.24
19  Kylie Kroon av Edam 07.28
20  Willeke Vink av Edam 07.39
21  Lotte Bus Lycurgus 07.41
22  Bente Lieuwes Hera 08.06
23  Suze Butter Lycurgus 08.11
24  Lianne Runderkamp av Edam 08.14
25  Sarah Stoop NOVA 08.15
26  Karin Mollee Lycurgus 08.24
27  Mabel Borst Hylas 08.26
28  Rosalinde Wuck NEA Volharding 08.56
29  Sylke Kabel Lycurgus 10.04
30  Rosa Kroonstuiver Lycurgus 10.43
 
 Jongens pupillen mini
1  Sepp Schulte av Castricum 04.21
2  Tim Posthuma de Boer Hylas 04.26
3  Maarten Gijsbers av Wieringermeer 04.41
4  Kyan van der Wiele Hera 05.06
5  Dylan Maas Lycurgus 05.49
 
 Meisjes pupillen mini
1  Sanne Loomans Lycurgus 04.28
2  Jaskien van der Kolk Trias 04.40
3  Julie Rupprecht Lycurgus 04.46
4  Noor Jansma Lycurgus 04.48
5  Eva van Waveren Hogervorst av Castricum 05.14
6  Marieke Vermaat av Wieringermeer 05.15
7  Fenna Visser Hera 05.18
8  Mylène Hagnauer Lycurgus 05.19
9  Vera Bisdonk Noordkop 05.38
10  Limsie van Schie Hera 06.27
 
 Jongens pupillen C
1  Vasco Mosselman SAV 04.27
2  Sven Gelderen Lycurgus 04.29
3  Milan Leek Dokev 04.34
4  Javier Melk Boekel Lycurgus 04.47
5  Cas Huizinga SAV 04.48
6  Levi Möhringer Hera 05.08
7  Alec Deumers av Castricum 05.10
8  twan Schutz av Castricum 05.19
9  Wessel Groen NEA Volharding 05.23
10  Thomas Wolfert Hylas 05.24
11  Jop Dirkson Lycurgus 05.28
12  Thijme Maas Lycurgus 05.49
13  Andy Gielen Noordkop 05.55
14  Bram Steur SAV 05.58
15  Koen Bouwmeester Lycurgus 06.13
16  Odin Gijzemijter Lycurgus 06.25
17  Cephas Rouwhorst Lycurgus 06.41
 
 Meisjes pupillen C
1  Lana Broers Hera 04.28
2  Disha Oedai Hollandia 04.47
3  Marit Brand Hylas 04.50
4  Madalynn de Jong SAV 04.54
5  Elles Knook  SAV 04.56
6  Noèlle Veraart Lycurgus 04.58
7  Lenneke Pettinga av Castricum 05.10
8  Nienke Mast NEA Volharding 05.12
9  Daphne Stoop Hylas 05.15
10  Sophie Le Blansch SAV 05.16
11  Dieuwertje van Dijk Dokev 05.20
12  Sophie Bergman NEA Volharding 05.23
13  Kim Donker Dokev 05.27
14  Bo de Wilde av Castricum 05.28
15  Nora Bos Lycurgus 05.31
16  Chiméne Ooms av Wieringermeer 05.33
17  Eline Zwagemaker SAV 05.35
18  Emma Kraakman Hylas 05.36
19  Marjolein Montsma av Wieringermeer 05.39
20  Léonie Deumers Lycurgus 05.43
21  Wieke Hoogland Trias 05.51
22  Lente Spitzen Lycurgus 05.54
23  Esmee Beentjes Lycurgus 06.11
24  Lizz de Vries av Wieringermeer 06.17
 
 Jongens pupillen B
1  Marijn Dijkstra Hylas 05.22
2  Gijs Smolenaars Trias 05.24
3  Levy Folmer Hylas 05.25
4  Lennart Boogaard Hera 05.26
5  Jan Runderkamp av Edam 05.29
6  Sil Westenbrink Lycurgus 05.30
7  Enzo Hagen NEA Volharding 05.40
8  Tim de Groot Hylas 05.43
9  Jelle Groen NEA Volharding 05.45
10  Finn van Driel av Edam 05.46
11  Robin Nannes NOVA 05.49
12  Gijs van der Kolk Trias 05.52
13  Skip Lemstra Trias 05.53
14  Samuel Aston Hylas 05.55
15  Jesse Stoop NOVA 05.56
16  Joris Cotterink Lycurgus 05.58
17  Thomas Bruins av Castricum 06.01
18  Jonne Roos Lycurgus 06.08
19  Zack Rot Lycurgus 06.18
20  Cas van der Veen Dokev 06.19
21  Milan Dias Gago NEA Volharding 06.21
22  Rik Grapendaal Hylas 06.25
23  Bram Boots ARO 88 06.26
24  Quincy Koeten av Wieringermeer 06.30
25  Ber Commandeur ARO 88 06.32
26  Bas Bekebrede NEA Volharding 06.34
27  Bjorn Boll Lycurgus 06.38
28  Gijs van Oostenbrugge Lycurgus 06.40
29  Senna Kracht Lycurgus 06.49
30  Max Aalders Trias 06.51
31  Araon Lahat Trias 06.52
32  Robin Kriek Lycurgus 06.53
33  Morris Rietmann Lycurgus 07.00
34  Sil van den Berg NOVA 07.03
35  Shawn Dokter Lycurgus 07.05
36  Miguel Kemna de la Iglesia Lycurgus 07.08
37  Zap Avis Lycurgus 07.09
38  Thijmen Gijsbers av Wieringermeer 07.10
39  Kristian Verwoerd Lycurgus 07.15
40  Joey van der Plas Lycurgus 07.17
41  Joost Diekema av Wieringermeer 07.19
42  Ingmar Visser av Wieringermeer 07.20
43  Iyen Hommen av Wieringermeer 07.29
44  Gijs Valkhoff Lycurgus 07.40
45  Lasse Houtenbos Hylas 07.56
46  Twan Heuft Lycurgus 08.19
47  Twan Tuininga Lycurgus 08.34
 
 Meisjes pupillen B
1  Jara de Groot Trias 05.58
2  Silje Bader NOVA 05.59
3  Iris Kramer Trias 06.14
4  Marit Schoemaker ARO 88 06.18
5  Lotte Ploeger  TAS 82 06.22
6  Jacky Nederveen Hollandia 06.23
7  Laura Croux Trias 06.35
8  Isa van der Veen Hera 06.37
9  Nynke Kooij Lycurgus 06.45
10  Resa Witte Trias 06.46
11  Angelique Vermaat av Wieringermeer 06.51
12  Alisha van Paridon Dokev 06.53
13  Noa van Langen Lycurgus 06.56
14  Nina Jansma Lycurgus 07.00
15  Femke Haverkort Lycurgus 07.04
16  Sofie Groot Hera 07.05
17  Dyantha De Bruin Hollandia 07.07
18  Sorcha Bijl NEA Volharding 07.09
19  Azra Arslan Hera 07.10
20  Lotte Bierman Hylas 07.14
21 Jolie  Pepping Lycurgus 07.14
22  Lynn Hartog Hollandia 07.16
23  Fleur Molenaar Lycurgus 07.36
24  Myrthe Ursem Lycurgus 07.40
25  Jasmijn Kooij NOVA 07.43
26  Dewi Koper av Castricum 07.45
27  Iris Meijer Lycurgus 07.49
28  Annika Vletter NEA Volharding 07.58
29  Jeanine van der Weijde av Wieringermeer 08.10
30  Myron Sip Lycurgus 08.27
 Jongens pupillen A1
1  Ioann Lobles Noordkop 06.18
2  Bart Hoogmoed Lycurgus 06.22
3  Ysan Put Hylas 06.27
4  Jared Broers Hera 06.31
5  Koen Posthuma de Boer Hylas 06.38
6  Stef Koning ARO 88 06.43
7  Robin Wijnker Hollandia 06.46
8  Thom Schoorl Lycurgus 06.48
9  Jens Bliek Hera 06.56
10  Wesley Steenbakker Lycurgus 07.00
11  Cas Kruize Hylas 07.03
12  Ties Arensman NEA Volharding 07.08
13  Ruben Leek Dokev 07.15
14  Huib Schong Trias 07.18
15  Bo van der Heijden Hylas 07.21
16  Mika Baro Hylas 07.22
17  David de Kler Trias 07.23
18  Thomas Wals Lycurgus 07.25
19  Jelle Müller Lycurgus 07.26
20  Steef Broesder Hylas 07.27
21  Luuk Hoogland Trias 07.29
22  Mike Geel av Wieringermeer 07.31
23  Edgar Donkersloot av Castricum 07.32
24  Olivier Dam Lycurgus 07.33
25  Jurriën Klaver Hylas 07.36
26  Kai Deumers av Castricum 07.38
27  Thijs Alleman Trias 07.39
28  Leandro Ouwehand av Edam 07.42
29  Lucas Groot Hylas 07.43
30  Hugo blankestijn av Castricum 07.45
31  Tom van der Plas Dokev 08.00
32  Twan Steur SAV 08.02
33  Sonny Blaas NEA Volharding 08.03
34  Tom Donker Dokev 08.06
35  Ot van der Wolf Lycurgus 08.14
36  Koen Idema Hylas 08.18
37  Tigo van der Werf Lycurgus 08.24
38  Joep Nijssen Hylas 08.36
39  Guillermo de Jong SAV 08.37
40  Teun Hopman Hylas 08.47
41  Wesley Beentjes Lycurgus 08.57
42  Quintin Smit Lycurgus 08.58
43  Thijs de Vries Hylas 09.01
44  Janne Hemmes Dokev 09.30
45  Youri van der Linden av Castricum 10.07
 
 Meisjes pupillen A1
1  Femke Wabeke NOVA 06.34
2  Tessa van Herp Lycurgus 06.46
3  Dominique Oudhoff Hylas 06.50
4  Sanna Van de Griend Hollandia 06.53
5  Jetske Zuurbier Trias 06.56
6  Kyra Laan Hollandia 07.04
7  Sharona de Winter Hylas 07.07
8  Loes Winter Lycurgus 07.10
9  Bente Madderom Trias 07.19
10  Silvie Berkhout Lycurgus 07.22
11  Lara Smits Noordkop 07.26
12  Cloé van Philips Trias 07.29
13  Froukje Schaaders av Castricum 07.34
14  Nienke Oosterveer Hylas 07.38
15  Nora Van Diepen Hollandia 07.40
16  Arwen de Wit NEA Volharding 07.41
17  Valérie Hagnauer Lycurgus 07.51
18  Mirjam Meyer av Wieringermeer 07.54
19  Mint Wiersma Lycurgus 07.56
20  Kaylee Gielen Noordkop 07.57
21  Cindy Smit Hera 07.58
22  Anouk Sier av Edam 07.59
23  Jane Heidweiller Dokev 08.00
24  Rianne Kramer av Wieringermeer 08.29
25  Mathilde Way av Castricum 08.36
26  Sanne Kooij Lycurgus 08.39
27  Sofie Bruintjes Lycurgus 08.41
28  Caitlin Wals av Edam 08.44
29  Puck Emmer Lycurgus 08.49
30  Rachael de Kruijk Dokev 08.51
31  Britt Moojen Lycurgus 09.01
32  Sade Tuininga Lycurgus 09.05
33  Tess Maijer Lycurgus 09.10
34  Marit Bisdonk  Noordkop 09.11
35  Mila Hayes Lycurgus 09.12
36  Indi Verlaan Lycurgus 11.17
 
 Jongens pupillen A2
1  Luca van Diepen Hylas 05.30
2  Jeff Tesselaar Hera 05.41
3  Milan Bouwer Hera 05.43
4  Bas Hoogeboom NOVA 05.51
5  Mike Wortel Trias 06.05
6  Tobias Vrolijk av Castricum 06.11
7  Kalle Veldhuisen Lycurgus 06.14
8  Jurre van Aken ARO 88 06.16
9  Collin Geugjes NEA Volharding 06.17
10  Wouter Konijn Lycurgus 06.19
11  Raul Tophoff Trias 06.23
12  Mees Offerhaus Hollandia 06.26
13  Koen Grapendaal Hylas 06.27
14  Arend Plomp Lycurgus 06.31
15  Jits van Kessel Trias 06.33
16  Jasper van de Wetering Lycurgus 06.45
17  Wassim Belloum Lycurgus 06.46
18  Dylan Adriaansen Noordkop 06.47
19  Lukas Vijn Lycurgus 06.52
20  Ties van Warmerdam SAV 06.55
21  Luca Kerstjens Hylas 06.59
22  Benjamin Stijns NEA Volharding 07.01
23  Julian Remiëns Hera 07.02
24 Jerry Koning Trias 07.04
25 Kem  Herrema Lycurgus 07.05
26 Twan  Deumers Lycurgus 07.06
27 Justin Dijkstra Hylas 07.10
28 Niels Hendrix av Castricum 07.16
29 Jasper van Moorselaar Hera 07.23
30 Joost van Oers av Wieringermeer 07.28
31 Bo de Vries av Wieringermeer 07.33
32 Rik Boots ARO 88 07.35
33 Adam  Amghar Lycurgus 07.37
34 Gijs Dekker Hylas 07.38
35 Sebastiaan  Bonte Lycurgus 07.41
36 Mart Jacobs av Castricum 07.42
37 Lars Tervoort Trias 07.44
38 Cas Molenaar  av Castricum 07.45
39 Nout  Heine Lycurgus 07.51
40 Jim ter Heurne ARO 88 07.54
41 Lars Brouwer Trias 07.56
42 Nyles Glasbergen  TAS 82 08.01
43 Sven  Ottink Lycurgus 08.02
44 Sjoerd Diekema av Wieringermeer 08.21
45 Wietze Schollaardt Hylas 08.22
46 Sam  Dirkson Lycurgus 08.23
47 Pepijn van der Putten Lycurgus 08.33
48 Timo  Kramer Lycurgus 08.40
49  Daan van Dorp Hylas 08.53
 
 Meisjes pupillen A2
1  Eline Mast NEA Volharding 05.59
2  Meike Kruijer NOVA 06.09
3  Fee Mok SAV 06.14
4  Ella Mosselman SAV 06.18
5  Nina Kruijer Hylas 06.22
6  Thyra Terweij NEA Volharding 06.29
7  Laura Wilde NEA Volharding 06.35
8  Pien Frederiks SAV 06.38
9  Marit Bout NEA Volharding 06.42
10  Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 06.43
11  Marit Kaptein NEA Volharding 06.50
12  Silvia Bloemendaal NEA Volharding 06.56
13  Femke Guit av Edam 06.59
14  Milou Jongeneel NEA Volharding 07.02
15  Noah Verduin  TAS 82 07.05
16  Marjolein van der Kraan Trias 07.08
17  Esther Keizer Hera 07.15
18  Nadia Lensen Lycurgus 07.16
19  Jette Moerman ARO 88 07.17
20  Britt Nederveen Hollandia 07.21
21  Veronique Bruin av Wieringermeer 07.24
22  Zoë Gorthuis Lycurgus 07.28
23  Rianne Montsma av Wieringermeer 07.51
24  Quinty Dam av Wieringermeer 07.58
25  Dagmar Salomons Lycurgus 08.02
26  Robin Kuller NEA Volharding 08.07
27  Jinke van de Lageweg Lycurgus 08.16
28  Nance Niesten Hera 08.33
29  Mila van Es Dokev 08.44
30  Raisa Diehl Lycurgus 08.56
31  Lotte Kenter Hollandia 09.13
32  Nikita Ooms av Wieringermeer 09.31
33  Maaike Mathlener Hera 10.26

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 02.02.2014