Cross competitie 9 november 2013
Trias
Heiloo
poule Noord

Jongens junioren A
1 Vincent Haazeleger 1995 Trias 10:41
2 Guido Klaassen 1996 Lycurgus 11:34
3 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 11:51
4 Dennis Sjerps 1995 SAV 12:31
5 Coen Ursem 1996 Trias 12:35
6 Deni van Schagen 1995 NOVA 12:47
7 Sean Meijer 1995 Lycurgus 13:47
8 Melvin Bouman 1996 av Castricum 14:07
9 Kevin Post 1996 av Wieringermeer 14:09
10 Mick van der Velden 1995 NOVA 14:14
11 Robin Mak 1995 av Castricum 14:17
  
Jongens junioren B
1 Jeroen Swinkels 1997 Hylas 10:41
2 Edwin Sjerps 1997 SAV 11:03
3 Joey Plat 1997 av Edam 11:19
4 Ryan Clarke 1997 av Castricum 11:20
5 Floris Doedens 1997 Hylas 11:42
6 Sven Schoonebeek 1997 Lycurgus 11:58
7 Yorick Konijn 1997 av Castricum 12:05
8 Cas de Boorder 1998 Hylas 12:08
9 Peter van Dijk 1998 av Edam 12:36
10 Emile Lammers 1998 Noordkop 12:39
11 Jan-Junior Groot 1998 SAV 12:50
12 Matthew Boerman 1998 Hylas 12:57
13 Tristan Slobben 1998 Trias 13:04
14 Jasper Kroes 1997 NOVA 13:12
15 Calvin Hoogland 1998 av Castricum 13:15
16 Dylan Slort 1997 av Castricum 13:17
17 Dennis Jonker 1998 DOKEV 13:25
18 Steven Feenstra 1997 av Castricum 13:32
19 Sam Volten 1998 SAV 14:06
20 Jeremy Wevers 1998 av Castricum 14:35
21 Bonno Noom 1997 av Castricum 14:51
meisjes junioren A
1 Danielle Dorth 1996 Hylas 8:20
2 Celine Ruiter 1996 Trias 8:21
3 Lisanne Keet 1995 DOKEV 8:26
4 Jeske Hoogeboom 1995 NOVA 8:44
5 Rosan Steur 1996 ARO 88 9:21
6 Ayla Agasi 1995 Trias 10:30
meisjes junioren B
1 Femke Hooijberg 1997 av Edam 7:53
2 Laura Boekel 1997 NOVA 7:59
3 Anoek Steur 1998 ARO 88 8:38
4 Esmee Slagter 1998 Hera 8:51
5 Danielle Keet 1997 DOKEV 9:05
6 Marije Haverkort 1997 Lycurgus 9:26
7 Kathy Agasi 1997 Trias 9:27
8 Hanna Voorberg 1998 Lycurgus 9:31
9 Kirsten Zuurbier 1997 Trias 9:44
10 Laura Leyen 1998 DOKEV 10:49
11 Ezra Glasbergen 1998 TAS '82 10:51
Jongens junioren C
1 Yannick Ruiter 1999 Trias 10:23
2 Jurriaan Odekerken 1999 Trias 10:43
3 Jens van Gelderen 1999 Lycurgus 10:53
4 Ruben Parrée 1999 Trias 10:55
5 Jordi Ouwehand 2000 av Edam 10:56
6 Job de Koning 1999 Trias 11:07
7 Michel van den Hoven 2000 Trias 11:10
8 Sjoerd Wezelenburg 1999 Lycurgus 11:10
9 Nick Schoemaker 1999 ARO 88 11:14
10 Mats Heine 2000 Lycurgus 11:18
11 Daan Notenboom 1999 av Castricum 11:20
12 Marc Rademakers 1999 NOVA 11:34
13 Mark Dijkstra 1999 Hylas 11:36
14 Dean Niesten 2000 Hera 11:51
15 Julien Karsten 2000 NOVA 11:54
16 Luuk Bruins 2000 Hollandia 12:07
17 Ard Ursem 2000 ARO 88 12:11
18 Ralph Iliohan 2000 av Wieringermeer 12:14
19 Jamiro Veerman 1999 av Edam 12:19
20 Willem van Amsterdam 2000 av Castricum 12:26
21 Max Laan 2000 Hollandia 12:50
22 Sten van der Moer 1999 av Castricum 13:01
23 Thomas Arensman 2000 NEA Volharding 13:03
24 Willem Grapendaal 1999 Hylas 13:05
25 Thion Glasbergen 2000 TAS '82 13:10
26 Ryan Meekel 1999 av Edam 13:11
27 Bas van Dijk 2000 Lycurgus 13:13
28 Thijs van Noorloos 2000 Lycurgus 13:39
29 Jeroen de Wolf 2000 Hylas 13:42
30 Luuk Peterse 2000 Trias 13:53
31 Hidde Zeestraten 2000 av Castricum 14:02
32 Steijn Vlekke 1999 av Castricum 14:19
33 Thomas Bruyn 2000 Lycurgus 14:58
34 Max Deeterink 2000 Lycurgus 15:29
meisjes junioren C
1 Carlien Wabeke 1999 NOVA 8:02
2 Noa Zoon 2000 Noordkop 8:07
3 Eline Runderkamp 2000 av Edam 8:10
4 Nora Winter 1999 Lycurgus 8:23
5 Nina Baltus 1999 Hollandia 8:26
6 Evelien Bouma 2000 Hylas 8:28
7 Dianne Conijn 1999 DOKEV 8:35
8 Quinty Kroon 1999 av Edam 8:42
9 Sarah Visser 2000 av Edam 8:46
10 Carlijn Bouwer 1999 Trias 8:56
11 Isa Raadgers 2000 Noordkop 8:57
12 Lieve Butter 2000 Lycurgus 9:02
13 Marit Dommanschet 1999 Lycurgus 9:06
14 Noor van Bree 1999 Hollandia 9:07
15 Bess van Noord 1999 Lycurgus 9:09
16 Juliet Koning 1999 av Edam 9:18
17 Noa Butter 2000 NEA Volharding 9:28
18 Chayenne Veerman 1999 av Edam 9:29
19 Anke Schoen 2000 TAS '82 9:30
20 Maaike Uijttenboogaard 2000 NEA Volharding 9:32
21 Melanie Zoer 1999 DOKEV 9:33
22 Maud Feenstra 1999 Hera 9:33
23 Kiki Veldman 1999 DOKEV 9:37
24 Anouk Remijnse 1999 av Castricum 9:39
25 Michelle van Dorth 2000 Hylas 9:39
26 Roma de Ruiter 2000 Hylas 9:40
27 Juliette Bruin 1999 av Wieringermeer 9:47
28 Britt Agasi 2000 Trias 9:56
29 Afra Straathof 1999 av Castricum 9:58
30 Manon Buter 2000 TAS '82 10:00
31 Maaike Bakker 1999 av Castricum 10:01
32 Lot Postma 2000 Trias 10:06
33 Isabelle Klap 2000 Lycurgus 10:07
34 Renate Kuijper 1999 Hollandia 10:33
35 Allisha Schouten 2000 NEA Volharding 11:37
36 Robin Post 1999 av Wieringermeer 12:05
jongens junioren D.2
1 Tom Hoogeboom 2001 NOVA 7:31
2 Jan Kalverdijk 2001 Hylas 7:41
3 Duncan Steenbakker 2001 Lycurgus 7:43
4 Martijn Bakker 2001 Trias 8:05
5 Luuk Veldman 2001 Hylas 8:25
6 Levi van Diest 2001 Lycurgus 8:27
7 Jarno Gilissen 2001 Lycurgus 8:39
8 Max Guit 2001 av Edam 8:40
9 Mark Dekker 2001 Hylas 8:43
10 Stan Huiting 2001 Trias 8:45
11 Lucas Schram 2001 av Castricum 8:46
12 Dave Schoemaker 2001 ARO 88 8:46
13 Matthijs van de Lagewe 2001 Lycurgus 8:49
14 Luuk Nijssen 2001 Hylas 9:01
15 Pieter Dekker 2001 NOVA 9:02
16 Bo Drysdale 2001 Hylas 9:04
17 Jip Hacquebard 2001 av Castricum 9:06
18 Kasper Vrolijk 2001 av Castricum 9:10
19 Martijn Dijkhuizen 2001 Hylas 9:15
20 Stanley Dam 2001 Lycurgus 9:27
21 Raoul Lensen 2001 Lycurgus 9:47
22 Hugo Kleve 2001 Hylas 10:02
23 Lars Diekema 2001 av Wieringermeer 10:05
24 Wessel Aertssen 2001 Lycurgus 10:06
25 Bas Steding 2001 Lycurgus 10:24
26 Jelle Duineveld 2001 Lycurgus 10:33
27 Lucas Hink 2001 Trias 10:53
28 Kees de Vries 2001 Hylas 11:18
29 Noah den Ronden 2001 Lycurgus 11:19
30 Thomas Wijkstra 2001 NEA Volharding 11:47
31 Twan Bosschaart 2001 Trias 12:02
jongens junioren D.1
1 Shaffay Oedai 2002 Hollandia 8:12
2 Jochem van Dijk 2002 DOKEV 8:21
3 Olav Mulder 2002 Hylas 8:25
4 Quinten van Delft 2002 Hollandia 8:29
5 Ben Aston 2002 Hylas 8:31
6 Jeroen van het Hof 2002 av Edam 8:39
7 Bram Klap 2002 Lycurgus 8:41
8 Casper Peterse 2002 Trias 8:43
9 Noah Baltus 2002 Hollandia 8:43
10 Robin Koning 2002 Trias 8:46
11 Tristan Sneekes 2002 Hollandia 8:48
12 Joep van der Laarse 2002 Trias 8:57
13 Jarno Betlem 2002 Lycurgus 9:08
14 Gideon Möhringer 2002 Hera 9:09
15 Bram Houtkooper 2002 Trias 9:16
16 Gillian Berman 2002 Trias 9:17
17 Ties van 't Riet 2002 Hylas 9:18
18 Gilles Kukler 2002 Hollandia 9:20
19 Koen Looman 2002 Hera 9:22
20 Jelle Hooyberg 2002 av Edam 9:22
21 Karsten de Roo 2002 Hylas 9:23
22 Tijmen Jansen 2002 DOKEV 9:23
23 Teun de Koning 2002 Lycurgus 9:23
24 Jens Hierck 2002 Hera 9:28
25 Jelle Polko 2002 ARO 88 9:33
26 Matthijs Kool 2002 Hylas 9:40
27 Enzo Meerstra 2002 Hollandia 9:47
28 Sam van Dijk 2002 Lycurgus 9:53
29 Bink Haakman 2002 Hollandia 9:57
30 Yur Groenland 2002 Trias 10:00
31 Leon Caballer 2002 Hera 10:01
32 Tobi Oluwatobi Obakcin 2002 Hylas 10:38
33 Mees Postma 2002 Trias 10:41
34 Timothy Mulder 2002 NEA Volharding 10:48
35 Elias Groot 2002 av Castricum 10:54
meisjes junioren D.2
1 Nina van Diepen 2001 Hylas 5:56
2 Merel van Herp 2001 Lycurgus 6:01
3 Mirte Jansen 2001 DOKEV 6:17
4 Emma Kant 2001 Lycurgus 6:27
5 Simone Winter 2001 Lycurgus 6:34
6 Daphne Bosch 2001 av Edam 6:48
7 Inez Bouwen 2001 Lycurgus 6:51
8 W. Stuijt 2001 av Edam 6:53
9 Vere Tavenier 2001 Hera 6:53
10 Hadir Hassan 2001 Hylas 6:58
11 Abir A Hassan 2001 Hylas 7:00
12 Sienna Klous 2001 Lycurgus 7:02
13 Sharita Oor 2001 av Edam 7:08
14 Yanniek Bouwer 2001 Trias 7:11
15 Lisa Bruintjes 2001 Lycurgus 7:22
16 Mila Kuller 2001 NEA Volharding 7:38
17 Daphne Buikman 2001 av Edam 7:38
18 Jaimy Meyer 2001 av Wieringermeer 8:07
19 Dora Kruistum 2001 av Castricum 8:17
20 Alisia Bruin 2001 av Wieringermeer 8:19
21 Zoe Riepen 2001 NEA Volharding 8:20
22 Julia Koppelaar 2001 Lycurgus 8:33
23 Joyce Smit 2001 Hera 9:33
24 Amber van den Hoff 2001 av Wieringermeer 9:43
meisjes junioren D.1
1 Kara Zwagemaker 2002 SAV 6:38
2 Gwen Feenstra 2002 Hera 6:40
3 M. Verdonck 2002 av Edam 6:53
4 Mara Cotterink 2002 Lycurgus 7:11
5 Lisette Doodeman 2002 NOVA 7:18
6 Willeke Vink 2002 av Edam 7:19
7 Britt Rodenburg 2002 Lycurgus 7:23
8 Joelle Wagemaker 2002 SAV 7:24
9 Annika Boogaard 2002 SAV 7:25
10 Robin van der Veen 2002 Hera 7:25
11 Silke Jansen 2002 Hera 7:26
12 Myrthe Koelemeij 2002 Hera 7:27
13 Fabiënne Müller 2002 Lycurgus 7:32
14 Yvonne Schokker 2002 av Edam 7:34
15 Romy Kwast 2002 DOKEV 7:35
16 Lianne Runderkamp 2002 av Edam 7:40
17 Lisa Vlieger 2002 Lycurgus 7:41
18 Kris Reijersen van Buu 2002 av Castricum 7:54
19 Lotte Bus 2002 Lycurgus 8:16
20 Mabel Borst 2002 Hylas 8:18
21 Kylie Kroon 2002 av Edam 8:25
22 Iris Luten 2002 Lycurgus 8:25
23 Bente Lieuwes 2002 Hera 8:34
24 Esmee van der Wal 2002 Lycurgus 8:36
25 Suze Butter 2002 Lycurgus 8:44
26 Rosalinde Wück 2002 NEA Volharding 8:44
27 Sarah Stoop 2002 NOVA 8:46
28 Mireille Ligthart 2002 NOVA 8:58
29 Megan Veen 2002 NOVA 9:15
30 Sylke Kabel 2002 Lycurgus 10:24
31 Rosa Kroonstuiver 2002 Lycurgus 10:32
jongens mini
1 Tim Posthuma de Boer 2007 Hylas 5:01
2 Sepp Schulte 2007 av Castricum 5:05
meisjes mini
1 Sanne Loomans 2007 Lycurgus 5:10
2 Jaskien van der Kolk 2007 Trias 5:12
3 Kyan van der Wiele 2007 Hera 5:58
4 Lucia Blokzijl 2007 Lycurgus 5:58
5 Eva van Waveren Hogerv 2007 av Castricum 6:12
6 Noor Jansma 2007 Lycurgus 6:17
7 Zoe Hoebe 2007 Trias 6:24
8 Marieke Vermaat 2007 av Wieringermeer 6:24
9 Fenna Visser 2007 Hera 6:25
10 Gabriëlla Hollander 2007 Hylas 6:37
11 Limsie van Schie 2007 Hera 6:41
jongens pup C
1 Milan Leek 2006 DOKEV 4:41
2 Sven van Gelderen 2006 Lycurgus 5:06
3 Thomas Wolfert 2006 Hylas 5:13
4 Javier Melk Boekel 2006 Lycurgus 5:20
5 Levi Möhringer 2006 Hera 5:31
6 Twan Schutz 2006 av Castricum 5:36
7 Wessel Groen 2006 NEA Volharding 5:43
8 Alec Deumers 2006 av Castricum 5:44
9 Bram Steur 2006 SAV 5:46
10 Joop Dirkson 2006 Lycurgus 6:04
11 Kobus Evenhuizen 2006 Trias 6:06
12 Koen Bouwmeester 2006 Lycurgus 6:55
13 Cephas Rouwhorst 2006 Lycurgus 7:25
meisjes pup C
1 Lana Broers 2006 Hera 5:05
2 Madalynn de Jong 2006 SAV 5:10
3 Disha Oedai 2006 Hollandia 5:12
4 Noélle Veraart 2006 Lycurgus 5:16
5 Elles Knook 2006 SAV 5:24
6 Marit Brand 2006 Hylas 5:29
7 Daphne Stoop 2006 Hylas 5:34
8 Sophie Le Blansch 2006 SAV 5:36
9 Lenneke Pettinga 2006 av Castricum 5:43
10 Nienke Mast 2006 NEA Volharding 5:44
11 Dieuwertje van Dijk 2006 DOKEV 5:50
12 Lieke van de Griend 2006 Hollandia 5:51
13 Emma Kraakman 2006 Hylas 5:56
14 Bo de Wilde 2006 av Castricum 5:57
15 Eline Zwagemaker 2006 SAV 5:58
16 Lindsey van der Plas 2006 Lycurgus 5:59
17 Kim Donker 2006 DOKEV 6:00
18 Laura Babucci 2006 NEA Volharding 6:01
19 Chiméne Ooms 2006 av Wieringermeer 6:06
20 Sophie Bergman 2006 NEA Volharding 6:08
21 Léonie Deumers 2006 Lycurgus 6:14
22 Lente Spitzen 2006 Lycurgus 6:16
23 Wieke Hoogland 2006 Trias 6:23
24 Nora Bos 2006 Lycurgus 6:51
25 Zara Sakalli 2006 Lycurgus 6:52
26 Lizz de Vries 2006 av Wieringermeer 7:07
27 Esmee Beentjes 2006 Lycurgus 7:13
jongens pup B
1 Levy Folmer 2005 Hylas 4:26
2 Lennart Boogaard 2005 Hera 4:30
3 Jan Runderkamp 2005 av Edam 4:36
4 Enzo Hagen 2005 NEA Volharding 4:39
5 Marijn Dijkstra 2005 Hylas 4:41
6 Jelle Groen 2005 NEA Volharding 4:44
7 Gijs Smolenaars 2005 Trias 4:45
8 Sil Westenbrink 2005 Lycurgus 4:46
9 Gijs van der Kolk 2005 Trias 4:48
10 Robin Nannes 2005 NOVA 4:50
11 Tim de Groot 2005 Hylas 4:54
12 Joris Cotterink 2005 Lycurgus 4:54
13 Finn van Driel 2005 av Edam 4:57
14 Stijn de Jong 2005 Hera 4:58
15 Skip Lemstra 2005 Trias 5:00
16 Jesse Stoop 2005 NOVA 5:01
17 Stijn Uijttenboogaard 2005 NEA Volharding 5:02
18 Finn Castricum 2005 Lycurgus 5:05
19 Milan Dias Gago 2005 NEA Volharding 5:06
20 Cas van der Veen 2005 DOKEV 5:07
21 Gijs van Oostenbrugge 2005 Lycurgus 5:09
22 Alem IJsbrandij 2005 Hollandia 5:11
23 Jonne Roos 2005 Lycurgus 5:11
24 Rik Grapendaal 2005 Hylas 5:13
25 Quincy Koeten 2005 av Wieringermeer 5:14
26 Zack Rot 2005 Lycurgus 5:16
27 Thomas Bruins 2005 av Castricum 5:17
28 Senna Kracht 2005 Lycurgus 5:22
29 Youri van der Loo 2005 Hera 5:24
30 Kayo Dussenbroek 2005 Hylas 5:27
31 Zep Avis 2005 Lycurgus 5:28
32 Bjorn Boll 2005 Lycurgus 5:39
33 Sil van den Berg 2005 NOVA 5:40
34 Robin Kriek 2005 Lycurgus 5:47
35 Jeremy Mulder 2005 DOKEV 5:49
36 Ties Piereman 2005 Hylas 5:51
37 Joey van der Plas 2005 Lycurgus 5:51
38 Kristian Verwoerd 2005 Lycurgus 5:52
39 Bas Frelier 2005 Lycurgus 5:53
40 Pekka van der Zwan 2005 Trias 5:55
41 Shawn Dokter 2005 Lycurgus 5:56
42 Kjeld Groenland 2005 Trias 5:58
43 Djoa Wessels 2005 Noordkop 5:59
44 Jeroen Havik 2005 Lycurgus 6:00
45 Max Aalders 2005 Trias 6:02
46 Jamie Veenis 2005 Lycurgus 6:09
47 Miquel Kemna de la Igl 2005 Lycurgus 6:10
48 Joost Diekema 2005 av Wieringermeer 6:15
49 Gijs Valkhoff 2005 Lycurgus 6:18
50 Twan Heuft 2005 Lycurgus 6:21
51 Lasse Houtenbos 2005 Hylas 6:22
52 Noah Knol 2005 Trias 6:35
53 Twan Huininga 2005 Lycurgus 6:38
meisjes pup B
1 Debora van Langen 2005 SAV 4:38
2 Nika Kloosterman 2005 Trias 4:54
3 Laura Croux 2005 Trias 4:57
4 Jara de Groot 2005 Trias 4:58
5 Alisha van Paridon 2005 DOKEV 5:08
6 Iris Kramer 2005 Trias 5:13
7 Marit Schoemaker 2005 ARO 88 5:14
8 Angelique Vermaat 2005 av Wieringermeer 5:16
9 Nynke Kooij 2005 Lycurgus 5:26
10 Lotte Ploeger 2005 TAS '82 5:27
11 Isa van der Veen 2005 Hera 5:28
12 Sofie Groot 2005 Hera 5:33
13 Franka Holland 2005 av Castricum 5:44
14 Sorcha Bijl 2005 NEA Volharding 5:45
15 Resa Witte 2005 Trias 5:53
16 Azra Arslan 2005 Hera 6:04
17 Jasmijn Kooij 2005 NOVA 6:10
18 Dijantha de Bruin 2005 Hollandia 6:14
19 Myrthe Ursem 2005 Lycurgus 6:16
20 Ivy-Jane Ten Haaf 2005 Noordkop 6:20
21 Noa van Lange 2005 Lycurgus 6:25
22 Lotte Bierman 2005 Hylas 6:27
23 Lotte Kronenberg 2005 av Castricum 6:27
24 Lynn Hartog 2005 Hollandia 6:28
25 Devika Koper 2005 av Castricum 6:31
26 Lindsay Hollander 2005 Hylas 7:52
jongens pup A.1
1 Bart Hoogmoed 2004 Lycurgus 4:30
2 Jared Broers 2004 Hera 4:30
3 Jesse Looren de Jong 2004 Lycurgus 4:31
4 Koen Postuma de Boer 2004 Hylas 4:36
5 Thom Schoorl 2004 Lycurgus 4:37
6 Ysan Put 2004 Hylas 4:41
7 Mirco Gramsma 2004 NEA Volharding 4:42
8 Jens Bliek 2004 Hera 4:44
9 David de Kler 2004 Trias 4:44
10 Wesley Steenbakker 2004 Lycurgus 4:45
11 Huib Schong 2004 Trias 4:46
12 Ties Arensman 2004 NEA Volharding 4:48
13 Cas Kruize 2004 Hylas 4:49
14 Pepe Sanders 2004 av Castricum 4:50
15 Mika Baro 2004 Hylas 4:55
16 Jelle Müller 2004 Lycurgus 5:02
17 Bendt Koelink 2004 Trias 5:03
18 Ruben Leek 2004 DOKEV 5:06
19 Mart Pronk 2004 NOVA 5:10
20 Jasper de Groot 2004 av Castricum 5:10
21 Steef Broesder 2004 Hylas 5:12
22 Bo van der Heijden 2004 Hylas 5:13
23 Luuk Hoogland 2004 Trias 5:17
24 Thomas Wals 2004 Lycurgus 5:21
25 Merlijn de Zinger 2004 Trias 5:22
26 Thijs Alleman 2004 Trias 5:22
27 Bono van der Ploeg 2004 DOKEV 5:28
28 Edgar Donkersloot 2004 av Castricum 5:28
29 Mike Geel 2004 av Wieringermeer 5:29
30 Kai Deumers 2004 av Castricum 5:30
31 Jip van Buitenen 2004 Trias 5:31
32 Hugo Blankestijn 2004 av Castricum 5:32
33 Leandro Ouwehand 2004 av Edam 5:32
34 Twan Steur 2004 SAV 5:33
35 Wesley Beentjes 2004 Lycurgus 5:34
36 Jurrian Klaver 2004 Hylas 5:35
37 Ravi Raadgers 2004 Noordkop 5:36
38 Lucas Groot 2004 Hylas 5:36
39 Tom van der Plas 2004 DOKEV 5:39
40 Tom Donker 2004 DOKEV 5:39
41 Joep Nijssen 2004 Hylas 5:41
42 Olivier Dam 2004 Lycurgus 5:45
43 Quintin Smit 2004 Lycurgus 5:47
44 Ot van der Wolf 2004 Lycurgus 5:48
45 Koen Idema 2004 Hylas 5:49
46 Thijs Duinmeijer 2004 Trias 5:50
47 Teun Hopman 2004 Hylas 5:51
48 Guillermo de Jong 2004 SAV 5:58
49 Sonny Blaas 2004 NEA Volharding 6:02
50 Wesley Steenbakker 2004 Lycurgus 6:09
51 Youri van der Linden 2004 av Castricum 6:10
meisjes pup A.1
1 Femke Wabeke 2004 NOVA 4:27
2 Sanna van de Griend 2004 Hollandia 4:40
3 Kyra Laan 2004 Hollandia 4:43
4 Tessa van Herp 2004 Lycurgus 4:43
5 Loes Winter 2004 Lycurgus 4:45
6 Sharona de Winter 2004 Hylas 4:57
7 Jetske Zuurbier 2004 Trias 4:58
8 Dominique Oudhoff 2004 Hylas 5:02
9 Lara Smits 2004 Noordkop 5:03
10 Danila Blokzijl 2004 Lycurgus 5:04
11 Chloé van Philips 2004 Trias 5:07
12 Floortje Scholten 2004 Trias 5:08
13 Vera Steding 2004 Lycurgus 5:11
14 Esmee Nebbeling 2004 Trias 5:17
15 Silvie Berkhout 2004 Lycurgus 5:22
16 Nora van Diepen 2004 Hollandia 5:26
17 Maudy Stoop 2004 Hylas 5:30
18 Jane Heidwiller 2004 DOKEV 5:34
19 Rachael Kruijk 2004 DOKEV 5:37
20 Cindy Smit 2004 Hera 5:39
21 Romy Leenstra 2004 NEA Volharding 5:39
22 Amira Ennaassi 2004 Noordkop 5:41
23 Froukje Schaaders 2004 av Castricum 5:42
24 Anouk Sier 2004 av Edam 5:58
25 Puck Nijland 2004 Lycurgus 5:59
26 Mint Wiersma 2004 Lycurgus 6:01
27 Sanne Kooij 2004 Lycurgus 6:04
28 Caitlin Wals 2004 av Edam 6:24
29 Marit Bisdonk 2004 Noordkop 6:25
30 Tess Maijer 2004 Lycurgus 6:36
31 Sofie Bruintjes 2004 Lycurgus 6:43
32 Britt Moojen 2004 Lycurgus 6:52
33 Puck Emmer 2004 Lycurgus 6:53
34 Mila Hayes 2004 Lycurgus 6:56
35 Debbie Baijens 2004 Lycurgus 6:57
36 Sadé Tuininga 2004 Lycurgus 7:03
37 Indi Verlaan 2004 Lycurgus 7:33
jongens pup A.2
1 Luca van Diepen 2003 Hylas 3:58
2 Jeff Tesselaar 2003 Hera 4:00
3 Milan Bouwer 2003 Hera 4:01
4 Bas Hoogeboom 2003 NOVA 4:05
5 Seb Wals 2003 Lycurgus 4:13
6 Mike Wortel 2003 Trias 4:20
7 Raul Tophoff 2003 Trias 4:28
8 Collin Geugjes 2003 NEA Volharding 4:29
9 Wouter Konijn 2003 Lycurgus 4:32
10 Kalle Veldhuisen 2003 Lycurgus 4:33
11 Jurre van Aken 2003 ARO 88 4:34
12 Quiéroz Kuijper 2003 Hollandia 4:35
13 Jasper van de Wetering 2003 Lycurgus 4:35
14 Wassium Belloum 2003 Lycurgus 4:36
15 Jits van Kessel 2003 Trias 4:36
16 Mees Offerhaus 2003 Hollandia 4:37
17 Koen Grapendaal 2003 Hylas 4:37
18 Erik Rademakers 2003 NOVA 4:39
19 Dylan Adriaansen 2003 Noordkop 4:40
20 Arend Plomp 2003 Lycurgus 4:44
21 Ole van Tiel 2003 Trias 4:46
22 Jasper Zijlstra 2003 Lycurgus 4:54
23 Luca Kerstjens 2003 Hylas 4:55
24 Niels Hendrix 2003 av Castricum 4:56
25 Kem Herrema 2003 Lycurgus 4:59
26 Jeffrey Hutten 2003 Noordkop 5:01
27 Twan Deumers 2003 Lycurgus 5:02
28 Gijs Dekker 2003 Hylas 5:03
29 Maksym Brand 2003 Lycurgus 5:06
30 Lars Tervoort 2003 Trias 5:08
31 Vincent de Rooij 2003 Hylas 5:09
32 Jasper van Moorselaar 2003 Hera 5:09
33 Adam Amgkar 2003 Lycurgus 5:10
34 Jerry Koning 2003 Trias 5:11
35 Stan de Koning 2003 Hera 5:13
36 Mart Jacobs 2003 av Castricum 5:21
37 Wietze Schollaardt 2003 Hylas 5:22
38 Benjamin Stijns 2003 NEA Volharding 5:23
39 Jort Hermanus 2003 Hylas 5:24
40 Cas Molenaar 2003 av Castricum 5:26
41 Joost van Oers 2003 av Wieringermeer 5:28
42 Bo de Vries 2003 av Wieringermeer 5:31
43 Sam Dirkson 2003 Lycurgus 5:32
44 Yari Koot 2003 Trias 5:36
45 Nyles Glasbergen 2003 TAS '82 5:40
46 Nout Heine 2003 Lycurgus 5:41
47 Ramon Prins 2003 av Wieringermeer 5:45
48 Justin Dijkstra 2003 Hylas 5:45
49 Sven Ottink 2003 Lycurgus 5:45
50 Sjoerd Diekema 2003 av Wieringermeer 5:46
51 Daan van Dorp 2003 Hylas 5:48
52 Lars Brouwer 2003 Trias 5:54
53 Lukas Vijn 2003 Lycurgus 6:08
54 Timo Kramer 2003 Lycurgus 6:10
meisjes pup A.2
1 Laura van Langen 2003 SAV 4:03
2 Eline Mast 2003 NEA Volharding 4:06
3 Meike Kruijer 2003 NOVA 4:21
4 Fee Mok 2003 SAV 4:22
5 Ella Mosselman 2003 SAV 4:24
6 Thyra Terweij 2003 NEA Volharding 4:32
7 Nina Kruijer 2003 Hylas 4:33
8 Laura Wilde 2003 NEA Volharding 4:37
9 Marit Bout 2003 NEA Volharding 4:38
10 Marjolein van der Kraa 2003 Trias 4:40
11 Britt Nederveen 2003 Hollandia 4:51
12 Amber Knippen 2003 Trias 4:53
13 Rosaly Zomerdijk 2003 NEA Volharding 4:58
14 Femke Guit 2003 av Edam 4:59
15 Noah Verduin 2003 TAS '82 5:02
16 Zoë Gorthuis 2003 Lycurgus 5:02
17 Elena Zanin 2003 TAS '82 5:03
18 Kyra Agasi 2003 Trias 5:07
19 Esther Keizer 2003 Hera 5:10
20 Veronique Bruin 2003 av Wieringermeer 5:12
21 Nadia Lensen 2003 Lycurgus 5:13
22 Milana Sikkema 2003 Lycurgus 5:15
23 Dagmar Salomons 2003 Lycurgus 5:17
24 Femke Nijland 2003 Lycurgus 5:23
25 Carmen Brasser 2003 av Castricum 5:24
26 Milou Jongeneel 2003 NEA Volharding 5:25
27 Loïs Hoogland 2003 Lycurgus 5:27
28 Mila van Es 2003 DOKEV 5:31
29 Kim Tervoort 2003 Trias 5:37
30 Elisa Babucci 2003 NEA Volharding 5:42
31 Robin Kuller 2003 NEA Volharding 5:47
32 Jinke van de Lageweg 2003 Lycurgus 5:50
33 Nikita Ooms 2003 av Wieringermeer 6:27
34 Maaike Mathlener 2003 Hera 6:27

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 20.11.2013