Cross competitie 2012-2013
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Zuid



Eindklassement individueel

Blauw gemarkeerd zijn de ploegen die volgens het competitiereglement, artikel 16,
geplaatst zijn voor de finale in Castricum op 9 maart 2013.

nov jan feb totaal
Jongens A
1 Messaoud Dardouri Atverni   2 1 3
2 Vincent van Roomen Triathlon   3 2 5
3 Thierry Belt Triathlon   4 4 8
Mahommed Tabaouni Spirit Lelystad 1
Merlijn Dekker Almere '81 1
Michael Hooper Spirit Lelystad 2
Jilles Warmer Spirit Lelystad 3
jongens B
1 Lukas Bos Triathlon 1 2 1 2
2 Kelide Aminboru Triathlon 3 1   4
3 Thierry Willigenburg Triathlon 2 3   5
4 Tom de Leeuw Almere '81 5 4 2 6
5 Tom Licher Clytoneus 7 5 3 8
6 Jeroen Bakker Hellas 4 6   10
7 Roel Kooi Triathlon 8 7 4 11
8 Bart Roes Clytoneus 8 5 13
9 Merijn van Essen Triathlon 12 10 6 16
10 Lars van Goldstein Clytoneus 12 7 19
11 Dirc Stöver Triathlon 11 9 20
12 Klaas Visscher Almere '81 10 11 21
Jelmer de Mare Hellas 6
Alex Chan Hellas 9
Meisjes A
1 Lara Witte Phoenix 1   1 2
Meisjes B
1 Veerle Bakker Triathlon 1 1 1 2
2 Tess Wegman Triathlon 3 2 2 4
3 Ina van Woersem BAV 2 3 3 5
4 Lotte van der Velde Triathlon 4 4 4 8
5 Pien Stadman Robaard Altis   5 7 12
5 Rohmana Koops BAV 6 6 6 12
7 Nina van Eijk Phoenix 9 5 14
8 Shirley Dolman BAV 8 7 15
9 Annabel Boonman BAV 11 9 8 17
10 Wietske Brouwer Phoenix 10 8 18
Aniek Wolsing Triathlon 5
Mabel Korporaal AV Zeewolde 7
Jongens C
1 Sven van Miltenburg Atverni 1 3 1 2
2 Thomas van der Vooren Triathlon 2 2   4
3 Cain Rutgers Almere '81 3 4 2 5
3 Justin Lam Almere '81 4 1   5
5 Guus Nouwen Pijnenburg 5 8 3 8
6 Gian Oerlemans Triathlon 6 5 4 9
7 Guus Kooi Triathlon 7 6 19 13
8 Menno Dieke Triathlon 12 7 7 14
9 Joppe Stokvis Triathlon 16 10 5 15
10 Camilo de Jong Altis 8 11 10 18
10 Freek Tiel Groenesteeg Clytoneus 14 12 6 18
10 Ies Kaczmarek Almere '81 9 9 12 18
13 Hugo van der Ploeg Clytoneus 11 15 8 19
13 Reinder Boekhoff Pijnenburg 10 13 9 19
15 Cas Bakker Clytoneus 19 18 11 29
15 Juras Huijben Phoenix 31 16 13 29
15 Reinder Prince Triathlon 15 14   29
18 Leo Hendriks Clytoneus 18   14 32
19 Tijmen Brand Altis 17 17   34
20 Wim Vonk Triathlon 22 20 15 35
21 Levi van Agthoven Clytoneus   19 17 36
22 Joe Ros Triathlon   23 18 41
23 Him de Looper AV Zeewolde 21 21 24 42
24 Luc van Wessel Pijnenburg 27   16 43
25 Milan Coppens Phoenix 30 24 20 44
25 Daniel Bos Triathlon   22 22 44
27 Aad Schuilenburg Pijnenburg 20 28 48
28 Bart Greuter Altis 24 26 27 50
29 Rushi Dwarkapersadmisi ATHLOI 33 30 21 51
30 Stefan Zondervan Triathlon 35 29 23 52
30 Frank Huurdeman Altis 27 25 52
32 Lars van Beek Altis 28 40 26 54
33 Kas Raaijman Altis 25 32 30 55
34 Maxim Annink Altis 28 31 59
35 Tim van Brussel Triathlon 34 29 63
36 Lars de Kwant Fit 32 34 66
37 Arthur van Essen Triathlon 42 35 32 67
37 Lucas Biesterveld Pijnenburg 47 33 36 69
39 Jort Meijboom Pijnenburg 36 33 69
40 Jochem de Kruijff Clytoneus 39 36 35 71
41 Boris Sierink AV Zeewolde 38 39 34 72
42 Menno Knol Triathlon 44 31 75
43 Patrick van Oostrom Triathlon 41 38 38 76
44 Evert Manders Hellas 40 43 37 77
45 Roan Huisman AV Nijkerk 46 41 40 81
46 Tim Peters AV Zeewolde 43 44 41 84
46 Clifton Martendorp Spirit Lelystad 45 39 84
48 Lloyd Rompa Altis 42 43 85
49 Niels Briedé Clytoneus 45 44 89
50 Thijs Roskamp BAV 48 46 94
Stan Ritzer Spirit Lelystad 13
Rick Hollestelle Triathlon 23
Daan Vollinga Clytoneus 25
Yannick Tourne Triathlon 26
Stephan Demmendal Fit 29
Jelle Bos AV Zeewolde 37
Joost Oosterhof Altis 37
Lloyd Rompa Altis 42
Berend Dekker Triathlon 47
Meisjes C
1 Jasmijn Bakker Triathlon 1 1 1 2
2 Annemarie Slangewal Altis   2 2 4
3 Nida Huijben Phoenix 2   3 5
4 Paulien Karsemeijer Clytoneus 4 3 4 7
4 Lotte de Jong Almere '81 3 4   7
6 Sandra van de Grift Pijnenburg 6 5 7 11
6 Wouke van 't Klooster Pijnenburg 5   6 11
8 Maaike Telkamp Almere '81 7 6 8 13
9 Melissa Penteker U-Track 10 12 5 15
10 Dorian Wevers BAV 8 8 10 16
16 Lotte van Beek Altis 9 7 11 16
12 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 12 11 9 20
13 Janna Nijssen Hellas   10 12 22
14 Nienke Heida Clytoneus 18 9 14 23
15 Femke Kuiper Altis 11 16 18 27
15 Ilse de Boer Pijnenburg 14 13 17 27
17 Odile Verzantvoort Triathlon 28 15 13 28
18 Mies van der Sluis Altis 14 15 29
19 Floor Markslag Altis 13 17 26 30
20 Marlijn Wijkamp Altis 17 20 25 37
21 Suzanne Vink BAV 19 19 20 38
22 Anouk van Drie Altis 18 22 40
23 Nadine Koster Clytoneus 25 25 16 41
23 Femke Jansen Pijnenburg 22 19 41
25 Amber Willems Pijnenburg 21 21 42
26 Maria Onassis Hellas 21 22 24 43
27 Lisa Brandenburg Phoenix 23 24 47
27 Tamara Went BAV 24 23 47
29 Femke Fleur Verstraete Altis 27 26 29 53
30 Marije de Groot Altis 27 28 55
31 Carmen van de Waterbeemd Pijnenburg 29 27 56
Lisanne Brouwer Spirit Lelystad 15
Coosje Veldhuis Spirit Lelystad 16
Fieke Witte Phoenix 20
Mandy de Groot Atverni 23
Mandy Muller Spirit Lelystad 26
Marlina Peters AV Zeewolde 28
Jorieke Beernink Phoenix 30
Jongens D2
1 Kelvin Baartwijk Almere '81 2 1 1 2
2 Marc Roes Clytoneus 1 2   3
3 Tim van Enk Phoenix 6 3 2 5
4 Jorrit Hildebrand Spirit Lelystad 3 5 4 7
4 Justin Barnar Clytoneus 4 4 3 7
6 Daniel Versteeg ATHLOI 7 12 6 13
7 Nial van der Steeg Atverni 10 9 5 14
8 Kjell Hoogendoorn Clytoneus 11 6 9 15
9 Lennart Gijsen Pijnenburg 5 11 12 16
9 Jimmy van Velzen Pijnenburg 8 8   16
11 Enno Braaksma Pijnenburg   13 7 20
12 Niek Smit AV Zeewolde 13 10   23
13 Aron Scholtens Clytoneus   14 10 24
14 Carl Westert Triathlon   17 8 25
15 Terje Otte Pijnenburg 15 16 11 26
16 Lucas Stolk Pijnenburg 14 15 29
17 Pelle van de Bor AV Nijkerk 20 18 13 31
18 Daan Blokland Altis 16 20 16 32
18 Luit Meinen Triathlon 17 19 15 32
20 Dave de Bruyn Altis 18 22 17 35
20 Sybren Kiewiet Hellas 21 23 14 35
22 Kylian Jonkers Triathlon 19 18 37
23 Luc Lamme Pijnenburg 22 25 20 42
24 Maico Rompa Altis 25 27 19 44
25 Sean Stewart Triathlon 27 30 21 48
26 Oscar de Groot Pijnenburg 23 26 49
27 Maarten Joosten Triathlon 28 29 22 50
28 Job Molenaars Triathlon 24 28 52
29 Tim Lamme Pijnenburg 29 32 24 53
30 Timo Drijver Pijnenburg 31 23 54
Melvin Restivo Almere '81 7
Hendrik Oppelaar Hellas 9
Koen van Perse Hellas 12
Daan Rozendaal Hellas 21
Rik Barlo Pijnenburg 24
Youp Brouwer Spirit Lelystad 26
Jongens D1
1 Henrik Kok Pijnenburg 1 1 1 2
2 Youri Fransen AV Zeewolde 2   2 4
3 Stan van Nieuwburg Hellas 3 2 4 5
4 Ok de Kiefte Phoenix 6 3 3 6
5 Faas van der Ven Triathlon 7 4 5 9
6 Jelle van Miltenburg BAV 5 7 6 11
7 Sven Jansons Triathlon   5 7 12
8 Pim van de Fliert Pijnenburg 10 6 8 14
9 Thijs van Miltenburg BAV 11 9 9 18
10 Lars van Vught Altis 12 8 12 20
11 Stef Ploeg Pijnenburg   11 10 21
12 Koen Roskamp BAV 8 16   24
12 Lars Hogendoorn Altis 13   11 24
14 Pepijn Sman Spirit Lelystad 16 12 16 28
14 Wessel Terpstra BAV 14 14 20 28
16 Rens Pieters Triathlon 23 15 14 29
17 Gabriele Gigante Spirit Lelystad 21 13 18 31
18 Ole Hrevatin Triathlon 15 19 24 34
19 Joppe van Oorschot Hellas 18 17   35
20 Mick Hopman Altis 17 20 28 37
21 Camu Prins Triathlon   18 22 40
22 Jelmer Groenenboom Clytoneus 26 22 19 41
23 Kay Witlam Altis 22 24 21 43
24 Frerik Does Altis 10 34 44
25 Jannes Beckeringh ATHLOI 20 25 45
26 Bas Ostendorf BAV 25 21 30 46
26 Martin Schuilenburg Pijnenburg 29 17 46
28 Twan de Koning Hellas 24 26 50
29 Luuk van der Horst Altis 32 30 23 53
29 Timo Klabbers Triathlon 28 26 27 53
31 Lars Rijnberg Triathlon 31 23 32 54
32 Daan van Brussel Triathlon 30 25 55
33 Hidde Westerhof AV Zeewolde 39 27 29 56
34 Peter Uljee Triathlon 34 29 39 63
35 Paul Boersen Triathlon 33 32 65
35 Steven van den Ham Clytoneus 34 31 65
37 Hilbert Scherrenburg Pijnenburg 35 31 66
37 Pim van den Breemer Pijnenburg 33 33 66
39 Lukas Meijerink Pijnenburg 36 35 37 71
40 Raoul Lommen Altis 38 36 36 72
40 Ezra Halfide Clytoneus 37 35 72
42 Xiong Vosslamber AV Zeewolde 37 40 77
43 Daan van Kats AV Zeewolde 41 38 42 79
43 Pieter Brandsen BAV 40 39 41 79
Jelle van der Schoot U-Track 4
Renzo te Lintum Spirit Lelystad 9
Daan Kothman Altis 13
Laurens Hilhorst Hellas 15
Stefan Engering Almere '81 19
Bas Roell U-Track 27
Rengert van Dolderen Triathlon 28
Winston Hamster Pijnenburg 38
Jorn Miedema Altis 40
Meisjes D2
1 Ilse van de Haar Altis 1 1 1 2
2 Aylan Menick Clytoneus 3 5 2 5
2 Blanca van Haaren Fit 2 3 6 5
2 Fleur Praas Triathlon 4 2 3 5
5 Femke Bol Triathlon 6 4   10
6 Nanda Bousema Hellas 11 7 4 11
6 Ynte Biemans Atverni 5 6   11
8 Mirre de Vor Triathlon 9 13 5 14
8 Madelief Kok Altis 7 9   16
10 Femke Brouwer Phoenix 10   8 18
10 Thyrsa Buskop Triathlon 8 10   18
12 Aricia Limburg Triathlon 23 11 10 21
12 Sharon Lansing Clytoneus 14 17 7 21
14 Esther Spruit Phoenix 13 23 11 24
15 Elise Stijger BAV 20 15 13 28
15 Marloes Abbink Almere '81 16 21 12 28
17 Lotte Smink Hellas 15 14 15 29
17 Nadine de Leeuw Almere '81 21 20 9 29
19 Jorieke Slangewal Altis 18 18 14 32
19 Lonneke te Kloese Triathlon 19 16 16 32
21 Lieke Hulshof Pijnenburg 12 25 37
22 Sophie de Jong BAV 22 22 17 39
23 Maxime Voorn Almere '81 24 26 19 43
24 Sandra Haitsma Triathlon 31 24 20 44
24 Rosalie de Vries Altis 26 18 44
26 Kirsten Hogema Triathlon 27 19 46
27 Jannah de le Lijs Phoenix 25 23 48
28 Fleur Brandsen BAV 29 29 22 51
29 Veronika van den Berg Phoenix 30 27 57
30 Jaimy Schenderling Pijnenburg 32 28 60
Laura Houtgast Fit 8
Laura van Surksum BAV 12
Sanne van Drunen Spirit Lelystad 17
Shavella Landveld Atverni 21
Tessie Hamers Altis 28
Colette Lentink Spirit Lelystad 33
Meisjes D1
1 Bente Wagenveld Atverni 1   1 2
2 Manon Stringa Atverni 6 1 3 4
2 Brynn Wagenveld Atverni 2   2 4
4 Anne Geytenbeek U-Track 3 2 4 5
5 Lotte Jacobsen Pijnenburg 4 3   7
6 Nynke Hazewindus Fit 7 4 9 11
6 Talitha Bouwman Triathlon 5 6 8 11
8 Nadine de Vries Clytoneus   5 7 12
9 Nynke van den Bedem Altis   7 5 12
10 Chris van Meeuwen Hellas 10 9 6 15
11 Sophie Berentsen Altis 8 10   18
12 Nathalie Leushuis Triathlon   8 13 21
13 Anika Northausen Pijnenburg 9 13 26 22
14 Merle Meinhardt Triathlon 11 12 15 23
15 Nathalie Kormelink Clytoneus 14   10 24
16 Winnie de Groot BAV 15 19 12 27
17 Lisa van Dam Altis 12 16 17 28
17 Jade Hermkens Phoenix 17 11 28
19 Dawy Jipat Pijnenburg 19 11 19 30
19 Niëlle Saly Pijnenburg 16 17 14 30
21 Milou Land Pijnenburg 13 20 18 31
22 Milou Eijsbroek Phoenix 18 18 36
23 Isabel van den Broek BAV 26 15 22 37
24 Nadia Maas Fit 21 22 20 41
25 Eline Noorman Pijnenburg 25 21 25 46
25 Lise Dijksman Altis 23 23 46
27 Claartje van Gastel Triathlon 27 25 27 52
28 Nienke Andriessen Pijnenburg 24 29 53
29 Matilda Marguardt Triathlon 26 28 54
Kira Landman Altis 14
Evelijn van Hilten Clytoneus 16
Christy van Loenen Altis 20
Yent Bakker Clytoneus 21
Aniek de Wild OSM '75 22
Jennifer van den Hoek Triathlon 23
Anouck Jansen Pijnenburg 24
Isa Koster Triathlon 24
Kirsten Kuipers Spirit Lelystad 28
Jongens pup. C
1 Tijmen van Diggelen Clytoneus 1 1 1 2
2 Levi Posthuma Altis   2 2 4
3 Reinier van Aalst Clytoneus 2   4 6
4 Tim Tempelman Spirit Lelystad 4 4 15 8
5 Bo Schraven Almere '81 6 6 6 12
6 Arvid Jansons Triathlon   3 10 13
6 Mathijs Kwakman Pijnenburg   10 3 13
6 Tobias Favier Altis   5 8 13
9 Djorden Andrea Triathlon 3 12 11 14
9 Lars van Oosterhout Clytoneus   7 7 14
11 Jesse van de Beek BAV 10 9 9 18
11 Tim Lauterslager BAV 7 11 18 18
13 Dean Pengel Spirit Lelystad 5 20 24 25
13 Joris IJzinga Altis 13 15 12 25
15 Tom Houtveen Altis 12 14 28 26
16 Julian Hogenkamp BAV 18 13 17 30
16 Kenan van der Kooij Altis 17 19 13 30
16 Joachim de Meer Altis   16 14 30
19 Mats Medema Altis 14 17 19 31
20 Darnell Pengel Spirit Lelystad 11 21 23 32
21 Thijs Brouwer BAV 8 34 26 34
21 Kaan Alpkilic Altis 9 25 34
23 Igor Duim Triathlon 23 16 39
23 Mich Sweep BAV 18 21 39
25 Rik Boer Altis 19 22 41
26 Merijn Groot BAV 21 24 45
27 Ivo Rots Altis 20 26 46
28 Siebe Westerhof AV Zeewolde 16 36 31 47
28 Josh Ehlting Spirit Lelystad 15 32 47
28 Sam Burgsteden Triathlon 22 25 47
31 Morris Al Altis 25 27 29 52
32 Jilles IJntema BAV 23 35 30 53
32 Mathijs Haitsma Triathlon 26 32 27 53
32 Sam Vroomman BAV 22 31 33 53
35 Joris Hogerbrug Triathlon 27 33 60
Julian van Aalst Clytoneus 5
Luka Faase Pijnenburg 8
Jona Willems Pijnenburg 20
Casper van Tuijl Almere '81 24
Etienne Crijns Phoenix 28
Levi van der Vlies Pijnenburg 29
Max de Swart AV Nijkerk 30
Jessey van Hoeijen Triathlon 37
Boris Menger Pijnenburg 38
Meisjes pup. C
1 Selina Franken Almere '81 1 1 1 2
2 Isa van Sintemaartensdijk Triathlon 2 2 2 4
3 Loes Kempe Altis 3 3 4 6
4 Janna van de Coevering Fit 7 4 5 9
5 Iza de Waal Almere '81 5 6 6 11
5 Febe Bakker BAV 4 7   11
5 Maartje Rinsema Altis   8 3 11
8 Joyce Bakker Schut Triathlon 8 5 7 12
9 Tessa Klein Holte Fit 6 9 17 15
10 Senna Vroemen Triathlon 9 10 11 19
11 Katja Stappers Altis 10 15 10 20
12 Anissa Toumi Triathlon 12 11   23
13 Selma Martens Altis   12 14 26
14 Ilse van Veenendaal Hellas   19 8 27
15 Silke van de Grint Triathlon 16 13 15 28
16 Lauren van Beuningen Pijnenburg 13 16 20 29
16 Floor den Heijer Pijnenburg 17 12 29
18 Emma Swaanen Altis 19 18 13 31
19 Annika Kerkhof Phoenix 14 18 32
20 Koosje van der Molen Phoenix 14 19 33
21 Fien van Westerneng Triathlon 17 28 22 39
22 Rosemijn Goldschmeding Altis 18 24 42
23 Anne van der Linde Altis 20 24 44
24 Esme Roos Altis 22 23 26 45
24 Veerle Vooijs Altis 23 22 28 45
26 Femma de Vries Altis 21 25 46
27 Danne Teeuwisse Triathlon 21 26 27 47
28 Anne van der Coterlet Pijnenburg 25 23 48
29 Indyra Jonkers Triathlon 24 27 51
30 Sacha Kooijman Altis 25 29 54
Robin Bozuwa Clytoneus 9
Anouk Overgoor Hellas 11
Noortje Broekstra Phoenix 15
Annike van Triest Clytoneus 16
Veerle te Grotenhuis Triathlon 20
Anika van der Wolf Altis 21
Jongens pup. B
1 Rens Ploeg Pijnenburg   1 1 2
2 Bas van Groenestein Almere '81   2 2 4
3 Daniël van der Poel Phoenix 1 4 4 5
4 Jan Vriesman BAV 3 3 16 6
5 Rolf Vader Altis 2 6 10 8
6 Sjoerd Froeling Phoenix 4 7 5 9
7 Ralph-Karsten van der Pijnenburg 5 5 8 10
8 Floris Verheije Phoenix   8 3 11
9 Dat de Kiefte Phoenix 6 28 9 15
10 Liam de Bruijne Altis 8 10 12 18
11 Hugo van Westerneng Triathlon 13 13 6 19
11 Hidde Rijnbeek Hellas   12 7 19
13 Antoni Eikenbracht Phoenix   9 11 20
14 Jamie Sesay Almere '81 10   13 23
15 Jonah Broer Triathlon 12 14 17 26
15 Manuel Jimenez Zambrano U-Track 20 11 15 26
17 Mats Roskamp BAV 7 20   27
18 Tijmen Hoogendoorn BAV 9 22 20 29
19 Meijne Viersen Hellas 14 18 40 32
20 Coen de Haan Spirit Lelystad   16 19 35
21 Erik Cana Spirit Lelystad 17 19 22 36
21 Noah Sandbrink Altis 11 29 25 36
23 Gijs Broere Triathlon 15 24 26 39
24 Jesse Jimenez Zambrano U-Track 29 27 14 41
25 Floris van Schagen Triathlon 24 25 18 42
26 Tycho Houtgast Fit 17 27 44
27 Ignace König Triathlon 21 24 45
28 Iker Bruggink Phoenix 27 26 21 47
29 Tyrone Richards Altis 16 37 33 49
30 Jesper Heesters Almere '81 18 32 36 50
31 Floris Bruinsma Pijnenburg 22 30 52
32 Nathan Grul Phoenix 26 29 55
33 Dinand te Pas BAV 21 40 37 58
33 Koen van der Linde Altis 23 35 39 58
33 Lars Bögels Altis 28 34 30 58
36 Roman van Rookhuizen Phoenix 31 33 28 59
37 Storm Schifflers Clytoneus 37 23 60
38 Julian Dorresteijn Pijnenburg 31 32 63
39 Kyle Weernink Spirit Lelystad 30 39 69
40 Dorian Dettling Triathlon 36 41 35 71
41 Chiel van Steenbergen Phoenix 38 34 72
42 Ties Willems Pijnenburg 42 31 73
43 Jesse van den Veen Triathlon 32 43 42 74
44 Mick van der Wouden BAV 33 46 43 76
45 Abel Remkes Altis 38 44 41 79
45 Ysbrand Dekker Triathlon 35 45 44 79
47 Jort Vooijs Altis 39 48 45 84
48 Thijs Verbruggen Altis 40 47 47 87
Rick van der Meer AV Zeewolde 15
Michael Quirk Clytoneus 19
Lucas de Swart AV Nijkerk 23
John Massaquoi Almere '81 25
Marcelo Jebbink Phoenix 34
Ben Bouwhuizen Hellas 36
Sven Keler Clytoneus 38
Marc Mijnlieff Altis 46
Sam de Wolf Pijnenburg 49
Meisjes pup. B
1 Nynke Streppel Fit 2 1 1 2
2 Annelou Praas Triathlon 1 2   3
3 Femke Leguit Almere '81 5 4 2 6
3 Charlize Mamman Altis 3 3   6
5 Eva Kroon Altis 4 5 7 9
6 Nina van der Vat Triathlon 22 6 5 11
7 Marinka Schuurman Altis 6 11 6 12
8 Evi Bom Pijnenburg 7 7 8 14
9 Renske Jekel Fit 11 13 4 15
10 Lara Heinen AV Nijkerk 8 9   17
11 Isabel Kerstholt Altis 20 15 3 18
12 Robin Dessauvagie U-Track 10 10   20
13 Myrthe Martens Altis 9 14 17 23
14 Lena Broere Triathlon 24 17 9 26
15 Ella Lommen Altis 12 20 16 28
16 Merel Hulshof Pijnenburg 16 26 13 29
17 Chimčne Koller Altis 14 19 33
18 Minte Mentrop Triathlon 17 18 35
19 Eva Voogt Triathlon 21 28 15 36
20 Jolijn Stemerdink Triathlon 27 29 12 39
21 Eeske Roex Triathlon 23 25 18 41
22 Daan Blijenberg Triathlon 23 19 42
22 Faith van Dam Spirit Lelystad 15 27 42
22 Laetitia Mets Pijnenburg 31 11 42
25 Dagmar Schepers Altis 31 23 22 45
25 Sofie Schutte Phoenix 25 20 45
27 Milou van Bekkum Pijnenburg 26 36 25 51
27 Naomi Post Altis 30 30 21 51
29 Evy Post Triathlon 29 24 53
30 Josephine Vermeij BAV 32 24 56
31 Amber Kok Triathlon 34 23 57
32 Jara van Slooten Altis 28 32 60
Oris Barlo Pijnenburg 8
Elisa Couperus Phoenix 10
Nora Kwakman Triathlon 12
Helen Verreck Triathlon 13
Lotte Lammers Altis 14
Meike Stoter Triathlon 16
Veerle Dijkstra Phoenix 18
Noia Veenstra Fit 19
Eva van Ieperen Pijnenburg 21
Kicky de Haan Pijnenburg 22
Querine van Vugt Pijnenburg 35
Jongens pup. A1
1 Hugo Jansen Clytoneus   1 1 2
2 Femi Ekker Hellas   2 2 4
3 Job Slager Fit 2 5 3 5
3 Joey Daselaar Pijnenburg 1 4 4 5
5 Nathan Oerlemans Altis 3 6 8 9
6 Marc van Burgel Atverni 14 8 5 13
7 Sven van Gestel Pijnenburg 8 11 7 15
8 Jorrit van der Tol Clytoneus 7 18 9 16
8 Sander Schijf Hellas   10 6 16
10 Tim de Wild OSM '75 4 13 13 17
11 Nigel Kenepa Altis 18 3 15 18
11 Lennert Berentsen Altis 9 9   18
13 Tim Weber Almere '81   7 12 19
14 Pepijn de Groot Pijnenburg 10 24 11 21
15 Djimon Groot Almere '81 11 12 31 23
16 Jibbe Teeuwisse Triathlon   14 10 24
17 Ivo Stolk Pijnenburg 6 19   25
18 Alexander Ridderikhoff Altis 5 22 23 27
19 Mark Hollestelle Triathlon 12 17 20 29
20 Geert Uljee Triathlon 20 16 16 32
21 Luca Lambooy Triathlon 19 15 25 34
22 Luc van den Brink Phoenix 21 23 14 35
22 Tycho Vink Altis 15 20 35
24 Stef Rietveld Altis 16 25 41
25 Jarno Rutten Altis 22 21 43
26 Pepijn van Diggelen Clytoneus 17 29 27 44
27 Tim Consemulder Hellas 30 17 47
28 Wesley Franken Almere '81 28 34 21 49
29 Jouke Westerhof AV Zeewolde 24 27 51
29 Lucas Broekroelofs Triathlon 23 28 51
31 Abel Laseur Altis 28 24 52
32 Johan Zomer Phoenix 27 30 57
33 Daan Mook Clytoneus 36 22 58
34 Jort Monteban Almere '81 30 31 32 61
34 Merijn Dekker AV Zeewolde 32 29 61
36 Ties van Bakel Triathlon 29 33 34 62
37 Quinten Maas Fit 33 38 35 68
37 Yves van der Meer BAV 35 33 68
39 Walt Kraeger Triathlon 32 37 69
40 Danny van Schaik BAV 39 36 75
Bailey van der Linden Spirit Lelystad 13
Anton van Triest Clytoneus 18
Sam Relyveld Atverni 19
Eric Glas Spirit Lelystad 25
Hielke van der Schoot U-Track 26
Jasper Smink Hellas 26
Jeroen Visser Atverni 26
Anne Marijn Horst Spirit Lelystad 31
Meisjes pup. A1
1 Jonna Bom Pijnenburg 1 1 1 2
2 Tamar Veltman Almere '81 2 3 5 5
3 Jade Platte Almere '81 6 7 2 8
3 Sarah van Tuijl Almere '81 4 6 4 8
3 Kim van Groenestein Almere '81   2 6 8
3 Nadia de Keijzer BAV 3 5   8
7 Carmen Huikeshoven Altis 5 4 10 9
8 Daphne van de Waterbeemd Pijnenburg 7 8 3 10
9 Diede van Oorschot Hellas 12 9 7 16
9 Ellis de Vries Altis 8 11 8 16
11 Sanne Bakker Schut Triathlon 9 10 9 18
12 Chaja Plochg Triathlon 11 12 24 23
13 Kendra Limburg Triathlon 26 15 11 26
13 Maura te Grotenhuis Triathlon 13 13 14 26
15 Tosca Claus Altis 10   20 30
16 Myrthe van de Grint Triathlon 29 18 13 31
17 Mirte Weijers Hellas 18 14 21 32
17 Lois Kok Altis   16 16 32
19 Kim Lutgendorp Almere '81 15 21 18 33
20 Pien Kempe Altis 32 17 17 34
21 Amber Mulder Spirit Lelystad 16 20 29 36
22 Sofia Cola Triathlon 28 23 15 38
23 Linn van Schaick Clytoneus 17 25 22 39
24 Ebbe Sanders Phoenix 21 27 19 40
25 Bowy Kramers Triathlon 19 26 30 45
25 Lola Paulsch Triathlon 19 26 45
27 Nadieh Meerman Almere '81 25 24 49
28 Nicoline van Vught Altis 23 37 27 50
28 Tessa van der Wal Almere '81 27 39 23 50
28 Aafke van Roon Triathlon 22 28 50
31 Famke Allaart Spirit Lelystad 22 30 52
31 Kaixin Tensen Triathlon 24 28 52
33 Marleen van Beers Altis 20 33 34 53
34 Marit Jansons Triathlon 29 25 54
35 Debora Delhez Altis 30 34 32 62
35 Kirsten Klein Holte Fit 31 31 38 62
37 Marit van Gageldonk Altis 34 32 31 63
38 Nienke Luijckx Altis 35 38 36 71
38 Puk Pouleijn Altis 36 36 35 71
40 Yumei Zaremba Pijnenburg 33 40 41 73
41 Mara Brandsen BAV 35 39 74
42 Lise Vooijs Triathlon 38 43 42 80
43 Valerie Bernasco Triathlon 42 40 82
Dia de Keijzer BAV 12
Nienke Overgoor Hellas 14
Eva de Bruin Altis 33
Emma te Winkel Triathlon 37
Iris van Santbrink Almere '81 37
Noor van Bruchem Phoenix 41
Jongens pup. A2
1 Viggo Parol Atverni   1 1 2
2 Roeland van der Ploeg Clytoneus 2 4 2 4
3 Pablo Velt Pijnenburg 3 2   5
4 Ton van Mameren Triathlon 1 6   7
5 Joost Friderichs Almere '81 5 3 6 8
6 Daan van de Coevering Fit 4 7 5 9
6 Amadou Lodder ATHLOI   5 4 9
8 Quinten Beishuizen Almere '81 6   7 13
9 Timo Mols Altis 7 9 12 16
10 Willem Veldpaus Phoenix 10 8 11 18
11 Jitse Viersen Hellas 9 12 10 19
11 Marten Prince Triathlon 14 10 9 19
13 Joris van den Hoven Triathlon 13 13 8 21
14 Tjitte van den Bedem Altis 15 15 13 28
15 Wouter Haitsma Triathlon 16 14 15 29
15 Alexander de Graaff Fit   11 18 29
17 Rens Versnel Triathlon 19 19 14 33
18 Hidde Doornkamp Pijnenburg 21 17 17 34
19 Brian Ehlting Spirit Lelystad 8   27 35
20 Brun Stöver Triathlon 33 23 16 39
20 Sjoerd de Haan Spirit Lelystad   18 21 39
22 Floran Groot BAV 24 21 20 41
23 Raul van Londen Pijnenburg 18 24   42
24 Leon Remkes Altis 26 25 19 44
25 Casper Loohuizen AV Zeewolde 25 20   45
26 Jasper Driessen Fit 17   29 46
27 Wouter van Pamelen Clytoneus 23 30 24 47
28 Mart Dummer Triathlon 34 16   50
28 Patrick Meskes Triathlon 28 22   50
30 Pieter Joosten Triathlon 32 29 22 51
31 Merijn Kerens Pijnenburg 27 25 52
32 Marcus Melenhorst Altis 35 28 26 54
33 Hugo Blokland Altis 30 28 58
34 Gustaaf Jans Altis 41 37 23 60
35 Marijn IJzinga Altis 40 35 32 67
35 Remco Martens BAV 39 33 34 67
35 Youp de Groot Pijnenburg 37 34 33 67
35 Ivo van der Harst Altis 31 36 67
39 Lars Teunissen AV Zeewolde 29 40 69
39 Luuk van den Hoven AV Nijkerk 38 31 69
41 Thom van der Wouden BAV 36 38 36 72
42 Tim Louter Altis 47 44 30 74
43 Marijn van Maanen BAV 50 39 37 76
44 Loek Hendriksen Fit 32 45 77
45 Naim Verboom Triathlon 42 46 38 80
46 Sander Crama Spirit Lelystad 45 36 81
47 Max van der Meer BAV 51 45 39 84
47 Jeroen Steenkamer Pijnenburg 43 41 84
49 Jochem Houtveen Altis 48 41 44 85
50 Hidde Wildervanck ATHLOI 51 35 86
51 Wessel Bronswijk Altis 44 49 43 87
52 Xander Weernink Spirit Lelystad 46 42 88
53 Jarno Krikken BAV 53 42 95
54 Jesse Strijker Triathlon 49 47 96
55 Mitchel Rijken AV Zeewolde 52 46 98
56 Milan Seriui Pijnenburg 52 50 102
Owen van der Weijden Clytoneus 3
Joel van Veen Phoenix 11
Mathijs van Wessel Pijnenburg 12
Luca Kok Spirit Lelystad 20
Ruben Rabouw Hellas 22
Yannick Sedoc Almere '81 27
Jules Mallens Phoenix 31
Cas Voogt Triathlon 40
Janno Meeuwessen Spirit Lelystad 43
Arman Yildiz BAV 48
Meisjes pup. A2
1 Joyce de Jong Fit   1 1 2
2 Nine Immink Triathlon 1 6 3 4
3 Guusje van der Vorst Hellas 3 3 4 6
3 Anna Eikendal Atverni   4 2 6
5 Sophie Praas Triathlon 2 5 5 7
6 Manon de Bruin Altis 4 8 8 12
6 Maud Kaarsgaren Fit 5 7 7 12
8 Kirsten Medema Altis 21 9 9 18
9 Emma van de Beek BAV 13 11 11 22
9 Lotte Bleijerveld BAV 8 14 17 22
9 Elisa Mul AV Zeewolde   10 12 22
9 Noa Doornekamp Phoenix   16 6 22
13 Joanne van der Poel Phoenix 9 17 18 26
13 Mirjam Hollestelle Triathlon 7 19   26
15 Isabel Cola Triathlon 11 26 16 27
15 Sanne van Enk Phoenix 12 18 15 27
15 Maaike Heida Clytoneus 14   13 27
18 Tessa Verweij Hellas 25 15 14 29
19 Isa Immink Triathlon 20 20 10 30
20 Amelie van den Berg Spirit Lelystad 10 31 22 32
21 Aylin Rink Altis   12 21 33
22 Noor Schepers Altis 17 21 19 36
23 Lieke Borremans Altis 16 23 26 39
24 Lisa Stolk Altis 15 25 27 40
25 Sophie Does Almere '81 19 22   41
26 Ines van den Berg Phoenix 22 24 46
27 Rianne de Leeuw Altis 18 37 30 48
28 Franca de Leeuw Altis 6 51 43 49
29 Loes Vogelaar Fit 30 30 20 50
30 Elize van Beuningen Pijnenburg 28 29 23 51
31 Sabien Hilhorst BAV 23 32 55
32 Zalua Tulizeo Pijnenburg 27 28 55
33 Ilse Kooijman Altis 26 35 31 57
34 Marloes Kerstholt Altis 32 36 25 57
35 Britt Schraven Almere '81 24 33 57
36 Roos Prins Triathlon 28 34 62
37 Fleur Bakker Schut Triathlon 35 34 29 63
38 Famke Bles BAV 27 38 39 65
39 Emma Schutte Phoenix 33 37 70
40 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 29 41 70
41 Nora van Biezen Hellas 36 43 35 71
42 Daniëlle Veendrick BAV 34 44 38 72
43 Jeske Wiemans Pijnenburg 40 32 72
44 Nuriya Mets Pijnenburg 39 33 72
45 Katelijne van den Brink Triathlon 37 48 36 73
46 Anniek Jekel Fit 31 42 73
47 Catharina van Lange BAV 38 47 40 78
48 Mette Roex Triathlon 39 49 42 81
49 Amber Pieterse BAV 41 50 41 82
50 Lisa Schuurman Triathlon 40 44 84
Wendy de Jong Fit 2
Laura Schnell Hellas 13
Sophie Boerboom Fit 24
Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 45
Rinske den Heijer Pijnenburg 46

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 05.03.2013