Cross competitie 2012 - 2013
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Noord



Eindklassement individueel

Blauw gemarkeerd zijn de ploegen die volgens het competitiereglement, artikel 16,
geplaatst zijn voor de finale in Castricum op 9 maart 2013.

Jongens junioren A nov jan febr totaal
1 Marco Ghiglioni Hylas 1 2 1 2
2 Tim Tesselaar Noordkop 2 1   3
3 Dennis Sjerps SAV 4 6 2 6
4 Deni van Schagen  Nova 3 4   7
5 Tijs Hofmann Nova 5 5 3 8
6 Alex Vaars Dokev 7 9 4 11
7 Mick van der Velden  Nova 6 7 13
Bastiaan Bouman Trias 3
Guus Ruiter Trias 8
jongens junioren B
1 Jeroen Swinkels Hera 1 1 1 2
2 Jelle van der Duim av Texel 4 3 2 5
3 Cor Bijpost av Texel 2   4 6
4 Edwin Sjerps SAV 3 5 5 8
4 Floris Doedens Hylas 5 6 3 8
6 Ryan Clarke av Castricum   2 8 10
7 Guido Klaassen Lycurgus 6 7 13
8 Joey Steenvoorden Noordkop 4 9 13
9 Johan Ouwehand av Edam 7 8 6 13
10 Joost Kok SAV 9 7 16
11 Jasper Kroes Nova 8 10 18
12 Bas Portegijs Dokev 9 11 11 20
Coen Ursem Trias 10
Peranavan Balasupraman DOKEV 10
Kevin Post av Wieringermeer 11
Guus Ruiter Trias 12
Shakir Mohamed Noordkop 13
Peter Knot Hera 14
Shane Pieters Noordkop 15
jongens junioren C
1 Melle Lagerwey Hera 1 1   2
2 Jens van Gelderen Lycurgus   3 1 4
3 Peter van Dijk av Edam 2   3 5
4 Cas de Boorder Hylas 5 2 4 6
5 Emile Lammers Noordkop 6 4 2 6
6 Jan-Junior Groot SAV 4 5 5 9
7 Nino Perez Perez Hylas 7 6   13
8 Ruben Paree Trias 3   11 14
9 Matthew Boerman Hylas 8 7 9 15
10 Dennis Jonker Dokev 9 9 7 16
11 Yannick Ruiter Trias 19 10 6 16
12 Joost Schipper ARO 88   8 10 18
13 Pim Zwaanenburg Hera   13 8 21
14 Tijmen van 't Land Lycurgus 10 12 22
15 Nick Schoemaker ARO 88 15 11 13 24
16 Danny Loots ARO 88 11 14 15 25
17 Sam Volten SAV 13 18 12 25
18 Marc Rademakers Nova 12 17 19 29
19 Sem Verweij Hylas 15 16 31
20 Willem Grapendaal Hylas 17 21 14 31
21 Mark Dijkstra Hylas 16 16 17 32
22 Simon Swinkels Hylas 14 19 33
23 Jamiro Veerman av Edam 18 22 18 36
24 Jesse de Jong Hera 21 20 20 40
25 Pim Visser av Castricum 23 23 46
26 Sten van de Moer av Castricum 23 23 46
Pepijn Molenaar Lycurgus 22
jongens junioren D.2
1 Teun Beers Nova 1 1   2
2 Michel van den Hoven Trias 2 2 1 3
3 Joost Glas Hollandia 3 3   6
4 Jordi Ouwehand av Edam 6 4 2 6
5 Steven de Moel  Nova 8 5 4 9
6 Bas Hoonhout NEA Volharding 4 7 6 10
7 Max Laan Hollandia 7 9 3 10
8 Mats Heine Lycurgus 13 8 5 13
9 Dean Niesten Hera 9 6 9 15
10 Thijs van Noorloos Lycurgus 11 14 7 18
11 Olle Bosma Lycurgus   10 10 20
12 Hanke Pijlman av Castricum 10 17 11 21
13 Thomas Arensman NEA Volharding 17 15 8 23
14 Luuk Bruins Hollandia 12 12 12 24
15 Merlijn Dijkstra Hylas 15 11 26
16 Vince van Dalen Noordkop 20 13 13 26
17 Ard Ursem ARO 88 18 16 14 30
18 Thomas Bruyn Lycurgus 18 15 33
19 Bas van Dijk Lycurgus 19 21 16 35
20 Ole Neelissen av Castricum 16 23 39
21 Thion Glasbergen TAS 82 30 24 17 41
22 Nick van Schagen Hylas 23 25 19 42
23 Joran Timmerman Hera 25 28 18 43
24 Luuk Peterse Trias 24 22 46
25 Daan Pronk Hylas 22 26 48
26 Ralph Iliohan av Wieringermeer 29 19 48
27 Willem van Amsterdam av Castricum 28 20 48
28 Jeroen de Wolf Hylas 27 27 54
Jesse Pupping Lycurgus 5
Kyle Mossing NEA Volharding 14
Brent Steenvoorden DOKEV 20
Dylan Haazelager Trias 21
Daniel Kamp Hylas 26
jongens junioren D.1
1 Jan Kalverdijk Hera 1 1 4 2
2 Tom Hoogeboom Nova 2 2 1 3
3 Djoao Lobles Noordkop 4   2 6
4 Duncan Steenbakker Lycurgus 3 3 3 6
5 Martijn Bakker Trias 5 4 5 9
6 Levi van Diest Lycurgus 6   6 12
7 Mark Dekker Hylas 7 7 14 14
8 Jesse Buhrs av Edam   6 10 16
9 Luuk Veldman Hylas 8 8   16
10 Max Guit av Edam 11 5 12 16
11 Stan Huiting Trias 10 9 8 17
12 Lucas Schram av Castricum 14 10 9 19
13 Marijn Goezinne Lycurgus   14 7 21
14 Thijs Zwaanenburg Hera 13 11 11 22
15 Kees de Vries Hylas 9   17 26
16 Kasper Vrolijk av Castricum 12   16 28
17 Jarno Gilissen Lycurgus 16 17 13 29
18 Martijn Dijkhuizen Hylas   12 18 30
19 Dave Schoemaker ARO 88 17 16 33 33
20 Johan van Weert Lycurgus   18 15 33
21 Kick van Leeuwen Dokev   13 20 33
22 Pieter Dekker Nova   15 19 34
23 Max van Harten NEA Volharding 20 20 21 40
24 Gijs Hopman Lycurgus 19 22 41
25 Kevin van Hout DOKEV 18 23 41
26 Lars Houtman Nova 21 25 46
27 Luuk Nijssen Hylas 25 22 27 47
28 Bjorn Bloemendaal NEA Volharding 22 26 48
29 Sam Wever Nova 24 24 48
30 Mitchell Kampert Noordkop 30 23 26 49
31 Joost Keizer Hera 23 29 32 52
32 Matthijs van de Lagewe Lycurgus 27 25 52
33 Arne de Jong Hylas 28 27 29 55
34 Bas Steding Lycurgus 26 30 56
35 Raoul Lensen Lycurgus 29 28 31 57
36 Wessel Oudejans NEA Volharding 37 21 58
37 Wessel Aertssen Lycurgus 31 31 28 59
38 Jarno de Vries NEA Volharding 33 30 35 63
39 Jeppe de Jager Lycurgus 32 33 65
40 Ryan van 't Veer Hera 32 37 69
41 Melle Peer Noordkop 36 34 70
42 Koen Dijk Lycurgus 38 35 73
43 Thomas Wijkstra NEA Volharding 40 39 36 75
44 Timo Schotten Hylas 41 38 38 76
Jip Hacquebard av Castricum 15
Niels Dekker Trias 19
Martijn Hollenberg av Castricum 24
Noah den Ronden Lycurgus 34
Noah den Ronden Lycurgus 34
Joost van Deudekom Lycurgus 35
Sjoerd Brak Lycurgus 36
Lars Diekema av Wieringermeer 37
Twan Bosschaart Trias 39
Jerrijn Mandjes Hera 42
jongens pup A.2
1 Bram Huizinga SAV 1 1 1 2
2 Jochem van Dijk Dokev 5 2 2 4
3 Romello Christiaan Hera 4 7 4 8
4 Sijvert Commandeur Trias 3 5   8
5 Jelmer van der Kamp Trias 8 3 7 10
6 Jeroen van het Hof NEA Volharding 7 4 6 10
7 Bram Klap Lycurgus 14 10 3 13
8 Thom de Goede  TAS 82 11 9 5 14
9 Gideon Möhringer Hera 10 6   16
10 Joep van der Laarse Trias 16 8 9 17
11 Casper Peterse Trias   11 8 19
12 Ben Aston Hylas 6 17 14 20
13 Kick Doornbos Hera 9 14 13 22
14 Robin Koning Trias 15 12 10 22
15 Jelle Hooijberg av Edam 17 13 12 25
16 Ties van 't Riet Hylas 19 15 11 26
17 Bram Houtkooper Trias 12   19 31
17 Quinten van Delft Hollandia 13 18   31
19 Jarno Betlem Lycurgus 18 20 15 33
20 Noah Baltus Hollandia 16 18 34
21 Jesse Kops Trias 21 16 37
22 Koen Looman Hera 21 17 38
23 Matthijs Kool Hylas 28 19 21 40
24 Tijmen Jansen Dokev 20 24 20 40
25 Jelle Wittink Hylas 22 23 45
26 Ryan Steenvoorden Noordkop 22 26 48
27 Timothy Mulder NEA Volharding 27 28 22 49
28 Jens Hierck Hera 25 26 51
29 Kevin Steenbakkers Noordkop 24 29 53
30 Sam van Dijk Lycurgus 26 36 28 54
31 Teun de Koning Lycurgus 29 27 27 54
32 Mick Oudeman Hera 30 34 25 55
33 Bart Sommer Hylas 32 24 56
34 Tobi Oluwatobi Obakin HYLAS 31 31 62
35 Léon Caballer Hera 35 29 64
36 Thomas Geuzebroek Hylas 37 30 67
Tijs Haanappel Trias 2
Fabian Pordon Hollandia 23
Jur Groenland Trias 23
Benz Ukkerman Lycurgus 25
Wietze Kuyl Trias 30
Elias Groot av Castricum 32
David Tromp av Castricum 33
Pepijn Verheul Hollandia 33
Cody Bakker NEA Volharding 34
jongens pup A.1
1 Luca van Diepen Hera 1 1 1 2
2 Jeff Tesselaar Hera 2 2 2 4
3 Seb Wals Lycurgus 3 4 3 6
4 Milan Bouwer Hera 4 3 5 7
5 Mike Wortel Trias 8 5 4 9
6 Raul Tophoff Trias 5 7 8 12
7 Tobias Vrolijk av Castricum 7 8 6 13
8 Kalle Veldhuisen av Castricum 9 6   15
9 Wouter Konijn Lycurgus 18 9 7 16
10 Collin Geugjes NEA Volharding 6 11 11 17
11 Koen Grapendaal Hylas 10 10 10 20
12 Quierez Kuiper Hollandia 11 12   23
13 Jasper van de Wetering Lycurgus 16 21 9 25
14 Mees Offerhaus Hollandia 12 13 15 25
15 Wassium Belloum Lycurgus 13 14 18 27
16 Dylan Adriaansen Noordkop 17 16 13 29
17 Erik Rademakers NOVA 15 15 16 30
18 Benjamin Stijns NEA Volharding   18 14 32
19 Ivar Schuijt av Castricum 31 20 12 32
20 Jeffrey Hutten Noordkop 20 19 17 36
21 Kem Herrema Lycurgus 19 30 19 38
22 Lucas Kerstjens Hylas   22 20 42
23 David Anker Hylas   23 26 49
23 Gijs Dekker Hylas 27 29 22 49
25 Arend Plomp Lycurgus 25 26 51
26 Quinn Visser Hylas 23 28 51
27 Nino Feller NEA Volharding 28 24 52
28 Lars Brouwer Trias 32 25 28 53
29 Per Schipper Nova 30 27 57
30 Carlos Rubio Hylas 24 33 57
31 Jort Hermanus Hylas 37 34 25 59
32 Justin Dijkstra Hylas 26 33 59
33 Jesse de Nijs Lycurgus 37 24 61
34 Nout Heine Lycurgus 35 40 27 62
35 Cas Molenaar  av Castricum 33 38 30 63
36 Lars Tervoort Trias 34 36 29 63
37 Stan de Koning Hera 29 35 64
38 Joost van Oers av Wieringermeer 43 23 66
39 Koen Haanappel Trias 36 31 67
40 Stijn van Meggelen Lycurgus 42 45 31 73
41 Colin Laan Hollandia 44 48 32 76
42 Nyles Glasbergen TAS 82 43 44 33 76
43 Lukas Vijn Lycurgus 39 39 78
44 Joost Brak Lycurgus 38 42 80
45 Daan van Dorp Hylas 47 34 81
46 Justin Nieuwenhuis Lycurgus 45 46 91
Tijl Henschen Trias 14
Vincent de Rooy HYLAS 17
Arend Plomp Lycurgus 21
Ole van Tiel Trias 21
Lucas Kertjens Hylas 22
Maxym Brand Lycurgus 32
Jits van Kessel Trias 40
Sebastiaan Bonte Lycurgus 41
Sjoerd Diekema av Wieringermeer 41
Floris Molenaar Lycurgus 46
jongens pup B
1 Bart Hoogmoed Lycurgus 1 6 2 3
2 Thom Schoorl Lycurgus 2 1 6 3
3 Stefan Rasch Hera   3 1 4
4 Jesse Looren de Jong Lycurgus 5 2 5 7
5 Wesley Steenbakker Lycurgus 4 4 3 7
6 Ioann Lobles Noordkop 6 7 4 10
7 Ivan Fontijn Nova 3 9 19 12
8 David Kler Trias   5 11 16
9 Jared Broers Hera 14 8 9 17
10 Jens Bliek Hera 12 11 8 19
11 Lukas de Jong Hera 7 13 12 19
12 Huib Schong Trias 10 10 10 20
13 Ysan Put Hylas 8 12   20
14 Jelle Muller Lycurgus 15 16 7 22
15 Jasper de Groot av Castricum 9 19 28 28
16 Ruben Leek Dokev 22 14 16 30
16 Ties Arensman NEA Volharding 13 20 17 30
18 Mika Baro Hylas 16 15 20 31
19 Koen Postuma de Boer Hylas 11 29 21 32
20 Leandro Ouwehand av Edam 17 18 35 35
21 Thomas Wals Lycurgus 19 17 36
22 Flip van Marle av Castricum 18 21 24 39
23 Luuk Hoogland Trias 30 25 18 43
24 Pepe Sanders av Castricum 20 23 23 43
25 Mike Geel av Wieringermeer 24 22 25 46
26 Jip van Buitenen Trias 32 24 29 53
27 Brian Wever Nova 27 27 54
28 Ravi Raadgers Noordkop 23 31 54
29 BB Lurks Lycurgus 25 32 32 57
30 Thijs Alleman Trias 29 30 59
31 Tom Donker Dokev 31 35 30 61
32 Sonny Blaas NEA Volharding 34 31 65
33 Niels Campos Espinoza av Castricum 35 33 34 67
34 Quintin Smit Lycurgus 34 33 67
Bono van der Ploeg DOKEV 13
Youri Tigchelaar DOKEV 14
Koen Bos DOKEV 15
Bendt Koelink Trias 21
Tom van der Plas DOKEV 22
Joost Bakker DOKEV 26
Jorn Nieborg Hylas 26
Lucas Vos Hylas 26
Wesley Steenbakker Lycurgus 27
Thijs de Boer Noordkop 28
Wouter Groeneweg av Wieringermeer 28
Finn Kösters Trias 33
Thijs Duinmeijer Trias 36
jongens pup C
1 Jan Runderkamp av Edam 3 5 2 5
2 Jesse Stoop Nova 2 7 3 5
3 Joris Cotterink Lycurgus 1 6 4 5
4 Thomas Bruins av Castricum 6 9 1 7
5 Enzo Hagen NEA Volharding 5 3 5 8
6 Robin Nannes Nova 4 4   8
7 Stijn de Jong Hera   1 11 12
8 F van Driel av Edam 8   7 15
9 Milan Dias Gago NEA Volharding 9 8 10 17
10 Cas van der Veen Dokev 15 10 8 18
11 Jelle Groen NEA Volharding   12 6 18
12 Samuel Aston Hylas 7 13 12 19
13 Stijn Uijttenboogaard NEA Volharding 10 11 13 21
14 Alem IJsbrandy Hollandia 13 25 9 22
15 Rik Grapendaal Hylas 11 15 15 26
16 Zack Rot Lycurgus 12 16 21 28
17 Jonne Roos Lycurgus 16 24 16 32
17 Timo Middelveen Lycurgus   14 18 32
19 Gijs van der Kolk Trias 17 18 35
20 Quincy Koeten av Wieringermeer 21 14 35
21 Senna Kracht Lycurgus 18 19 22 37
22 Kristian Verwoerd Lycurgus 19 31 20 39
23 Sil van den Berg NOVA 22 28 17 39
24 Rens Kapoen Nova 20 33 23 43
25 Shawn Dokter Lycurgus 21 23 44
26 Puck van Buitenen Trias 27 19 46
27 Sem de Nijs Lycurgus 22 24 46
28 Rens de Vries NEA Volharding 24 35 25 49
29 Joey van der Plas Lycurgus 23 32 55
30 Maarten Spiegelenburg Lycurgus 28 30 28 56
31 Gijs Valkhoff Lycurgus 30 39 27 57
32 Christiaan Roozendaal Nova 26 34 60
33 Miquel Kemna de la Igl Lycurgus 29 36 31 60
34 Thijmen Gijsbers av Wieringermeer 37 26 63
35 Kasper Duineveld Dokev 38 29 67
36 Sven van der Meij Lycurgus 43 30 73
Pieter Gerritsen Hollandia 2
Tristan Nijman NEA Volharding 14
Wesley Langendijk Hera 17
Julian van Lochem Hollandia 20
Senne Borst NOVA 25
Bram Boots ARO 88 26
Joost Diekema av Wieringermeer 27
Thomas van Diepen Hera 29
Robin Kriek Lycurgus 40
Thijs Hoefman Hylas 41
Robin van Diepen Hera 42
meisjes junioren A
1 Jeske Hoogeboom Nova 1 1   2
2 Ayla Agassi Trias 3 2 2 4
2 Eline van Breukelen Hollandia   3 1 4
Carlijn van Esch av Castricum 2
Okkie Apeldoorn Trias 4
meisjes junioren B
1 Britt Mosselman SAV 5 1 1 2
2 Femke Hooijberg av Edam 1 3 2 3
3 Floortje van Kampen Hera 3 2   5
4 Rosalie Wijnker Hera 2 4   6
5 Marjet Groen av Castricum 4   3 7
6 Laura Boekel Nova 6 5 4 9
7 Rianne van Diepen Hera 7 6 5 11
8 Danielle Keet DOKEV 9 8 6 14
9 Rosan Steur ARO 88 8 7 15
10 Kathy Agassi Trias 10 9 7 16
11 Lonneke Rademakers Nova 12 12 9 21
12 Jolijn Prins Nova 11 11 22
13 Lynn Glas Nova 14 14 8 22
14 Demi Kruijer Hylas 13 13 26
Kirsten Zuurbier Trias 10
meisjes junioren C
1 Jetske van Kampen Hera 1 1 1 2
2 Eline Runderkamp av Edam 4 2 3 5
3 Paulien Verhaar av Castricum   3 2 5
4 Carlien Wabeke Nova 2 4 6 6
5 Quinty Kroon av Edam 8 6 4 10
6 Anoek Steur ARO 88 6 10 5 11
7 Esmee Slagter Hera 3 8 8 11
8 Dianne Conijn Dokev 7 5 9 12
9 Nora Winter Lycurgus 5 7 7 12
10 Carlijn Bouwer Trias 11 9 12 20
11 Sarah Visser av Edam 9 11   20
12 Nienke van Sante Lycurgus 17 12 11 23
13 Juliet Koning av Edam 10 14 14 24
14 Noor van Bree Hollandia 13 13 13 26
15 Chayenne Veerman av Edam 12 15   27
16 Naomie Zwaag Hollandia 20 21 10 30
17 Maud Feenstra Hera 14 18 17 31
18 Renate Kuijper Hollandia 18 20 15 33
19 Megan Niesten Hera 19 19 18 37
20 Melanie Zoer Dokev 21 22 16 37
21 Nina Baltus Hollandia 16 21 37
22 Annebel Jaarsma Lycurgus 23 19 42
23 Jessica Buschman Dokev 22 25 20 42
24 Larissa van der Most Trias 24 26 50
25 Afra Straathof av Castricum 30 22 52
26 Maaike Bakker av Castricum 25 27 52
27 Fleur Ordelman Hylas 26 28 54
28 Inge Portegijs Dokev 31 23 54
29 Robin Post av Wieringermeer 31 30 24 54
Marijke Wiercx Hera 15
Zoë de Jong Trias 16
Hanna Voorberg Lycurgus 17
Lisanne van der Weijde av Wieringermeer 23
Kiki Veldman Dokev 24
Björk Johannes DOKEV 27
Annebel Zwagemaker av Castricum 28
Ezra Glasbergen   TAS 82 29
Juliette Bruin av Wieringermeer 29
Esther van der Sande av Castricum 32
meisjes junioren D.2
1 Noa Zoon Noordkop 1 4 1 2
2 Diewertje van Kampen Hera   2 2 4
3 Isa Raadgers Noordkop 2   3 5
4 Kayleigh Bok Hollandia 4 3   7
5 Evelien Bouma Hylas 3 5 5 8
6 Lieve Butter Lycurgus 8 1   9
7 Merel kouwenhoven Hera 5 8 4 9
8 Anke Schoen TAS 82 9 6 6 12
9 Noa Bouwer Hera 6 9 9 15
10 Nikkie van Wees NEA Volharding 18 10 7 17
11 Rosalie Zonneveld   TAS 82 11 7   18
12 Nina van Luijn NEA Volharding 10   10 20
12 Noa Butter NEA Volharding 12 12 8 20
14 Roma de Ruiter Hylas 14 11 12 23
15 Britt Agasi Trias 13 11 24
16 Maaike Uijttenboogaart NEA Volharding 21 13 14 27
17 Manon Buter  TAS 82 14 13 27
18 M van Dorth Hylas 16 16 32
19 Mette Volkers Hylas 17 17 15 32
20 Isabelle Klap Lycurgus 19 16 17 33
21 Lieve Tazelaar Hylas 20 15 18 33
22 Bente Schonewille Hera 29 20 20 40
23 Nynke Kabel Lycurgus 26 18 44
Fleur Chattillon Hera 7
Esmee de Jong Trias 15
Anouk de Boer av Wieringermeer 19
Michelle van Dorth Hylas 19
Lotte Runia SAV 22  
Emma de Koning Lycurgus 23
Femke Boyd Trias 24
Coosje Boom Trias 25
Pauline Hondema Lycurgus 27
Lot Postma Trias 28
meisjes junioren D.1
1 Merel van Herp Lycurgus 1 1 1 2
2 Nina van Diepen Hera 2 3 2 4
3 Emma Kant Lycurgus 3 2 3 5
4 Mirte Jansen DOKEV 4 5 4 8
5 Inez Bouwen Lycurgus 7 4 6 10
6 Simone Winter Lycurgus 9 6 5 11
7 Daphne Bosch av Edam 6 9 7 13
8 Noah Suurmond av Edam 5 8 8 13
9 Vere Tavenier Hera 8 7 9 15
10 Willeke Stuijt av Edam 10 10 10 20
11 Sharita Oor av Edam 13 11 11 22
12 Merel de Bruin DOKEV 11 14 12 23
13 Yanniek Bouwer Trias 12 12 14 24
14 Anouk Haverkort Lycurgus 18 13 13 26
15 Esmee de Bruin DOKEV 14 15 15 29
16 Julia Knot Hera 15 19   34
17 Amber van der Putten Hera 17 18 35
18 Linda van der Klei NEA Volharding 20 17 37
19 Frouke Beukema Noordkop 22 16 38
20 Mila Kuller NEA Volharding 25 20 18 38
21 Amber van der Klei NEA Volharding 23 17 40
22 Lisa de Boer NEA Volharding 21 22 43
23 Mirte van 't Land Lycurgus 24 21 45
24 Shevan Nijman NEA Volharding 24 21 45
25 Zoë Riepen NEA Volharding 26 19 45
26 Julia Koppelaar Lycurgus 32 16 48
27 Franka Halfschepel DOKEV 31 27 22 49
28 Minke van den Brink TAS 82 27 25 52
29 Amber van den Hoff av Wieringermeer 30 25 55
30 Joyce Smit Hera 29 24 53
31 Jill Heidiweiller DOKEV 33 23 56
32 Jaimy Meyer av Wieringermeer 30 28 58
Sienna Klous Lycurgus 16
Wies Siffels Lycurgus 19
lisa kaptein DOKEV 20
Lisa Bruintjes Lycurgus 23
Dora Kruistum av Castricum 26
Maayke Beukema Noordkop 28
Jenna van der Meijden NEA Volharding 29
Jenna van der Meijden NEA Volharding 29
meisjes pup A.2
1 Lise Lemsom av Castricum 1 1 1 2
2 Julie Eikelenboom Lycurgus 3 2 2 4
3 Gwen Feenstra Hera 2 3 3 5
4 Noa de Moel  TAS 82 4 5 4 8
5 Lisette Doodeman Nova 12 4 5 9
6 Britt Rodenburg Lycurgus 8 14 6 14
7 Kara Zwagemaker SAV 7 8   15
8 Manon Verdonck av Edam 11 6 9 15
9 Nienke Madderom Trias 6 10   16
10 Robin van der Veen Hera   7 11 18
11 Mara Cotterink Lycurgus   9 10 19
12 Mellanie Goezinne NEA Volharding   15 7 22
13 Isis Jansen Hylas 10 22 15 25
14 Silke Jansen Hera   11 14 25
15 Myrthe Koelemeij Hera 15 18 12 27
16 Kris Reijersen van Buuren av Castricum 16 13 17 29
17 Lianne Runderkamp av Edam 19 16 13 29
18 Samantha Frinking Lycurgus 21 24 8 29
19 Willeke Vink av Edam 18 12   30
20 Frederique Kox Lycurgus 14 21 35
21 Caya de Graaf av Edam 13 23 36
22 Kylie Kroon av Edam 22 28 16 38
23 Fabiënne Müller Lycurgus 20 33 19 39
24 Francis van Rookhuizen NEA Volharding 20 20 40
25 Lisa Church Nova 17 23 40
26 Merel van Diepen Lycurgus 26 35 18 44
27 Yvonne Schokker av Edam 23 30 21 44
28 Sarah Stoop Nova 25 25 22 47
29 Lara de Boer Lycurgus 24 26 26 50
30 Eva de Boer av Edam 27 34 28 55
31 Mireille Ligthart Nova 32 31 27 58
32 Esmée van der Wal Lycurgus 29 32 61
33 Tiara Dias Gago NEA Volharding 34 40 29 63
34 Rosa Kuin Hera 28 38 66
35 Suze Butter Lycurgus 30 37 67
36 Carlijn Duineveld Dokev 33 36 69
37 Mabel Borst Hylas 31 39 70
38 Britt van de Berg  Nova 36 41 77
Lisa Genet Trias 5
Iris Croux Trias 9
Daisy Leek ARO 88 17
Lysanne Zaal Hera 19
Lotte Bus Lycurgus 24
Rosalinde Wück NEA Volharding 25
Karin Mollee Lycurgus 27
Lotte van Diepen ARO 88 29
Sylke Kabel Lycurgus 35
meisjes pup A.1
1 Eline Mast NEA Volharding 1 1 4 2
2 Ella Mosselman SAV 4 2 1 3
3 Laura van Langen SAV 2 4 3 5
4 Meike Kruijer Nova 3 3   6
5 Fee Mok SAV 5 6 2 7
6 Thyra Terwey NEA Volharding 6 5 5 10
7 Laura Wilde NEA Volharding   7 6 13
8 Nina Kruijer Hylas 8 11 8 16
9 Marjolein van der Kraan Trias 7 10   17
10 Nadia Lensen Lycurgus 10 13 7 17
11 Finet Neelissen av Castricum 11 8   19
12 Femke Guit av Edam 12 15 9 21
13 Zoe Gorthuis Lycurgus 14 14 11 25
14 Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 9 17   26
15 Milana Sikkema Lycurgus 17 32 12 29
16 Esther Keizer Hera 15 19 15 30
17 Marit Kaptein NEA Volharding 19 12   31
18 Noah Verduin   TAS 82 26 23 10 33
19 Dagmar Salomons Lycurgus 23 30 13 36
20 Kyra Agassi Trias 25 24 14 38
20 Silvia Bloemendaal NEA Volharding 18 20   38
22 Veronique Bruin av Wieringermeer 20 22 42
23 Roos Hoff Lycurgus 16 27 43
24 Dunsi Schuurman Hylas 13 33 46
25 Jade Glas TAS 82 28 20 48
26 Elisa Babucci NEA Volharding 32 34 18 50
27 Loïs Hoogland Lycurgus 31 36 19 50
28 Milou Jongeneel NEA Volharding 24 26 50
29 Rianne Montsma av Wieringermeer 27 31 23 50
30 Elena Zanin  TAS 82 30 21 51
31 Merel Schilder av Edam 22 29 51
32 Robin Kuller NEA Volharding 35 35 16 51
33 Liz Beentjes Dokev 36 38 17 53
34 Kim Tervoort Trias 34 37 21 55
35 Suzanne de Visser Trias 29 28 57
36 Mila van Es DOKEV 37 22 59
37 Nikta Ooms av Wieringermeer 39 40 25 64
38 Sabine Teerenstra Dokev 40 41 26 66
39 Maaike Mathlener Hera 41 42 27 68
40 Jinke van de Lageweg Lycurgus 38 39 77
Emma Lans Lycurgus 9
Jette Moerman Hera 16
Lieke Gerittsen Hollandia 18
Lian Beij Trias 21
Caby Jans TAS 82 24
Amber Knippen Trias 25
Julia Jongejeugd NEA Volharding 33
meisjes pup B
1 Tessa van Herp Lycurgus 4 1 1 2
2 Femke Wabeke Nova 1 2   3
3 Sharon de Winter Hylas 3 3 2 5
4 Jetske Zuurbier Trias 2 4 4 6
5 Faye Suurmond av Edam 7 5 3 8
6 Vera Steding Lycurgus 6 7 7 13
7 Danila Blokzijl Lycurgus 8 8   16
8 Bente Madderom Trias   11 6 17
9 Maudy Stoop Hylas   12 5 17
10 Anna Huizinga SAV   9 10 19
11 Kyra Laan Hollandia 13 10 9 19
12 Jane Heidwiller DOKEV 15   11 26
12 Lianka Wit Hollandia 12 14   26
14 Jaimy de Boer av Edam 14 16 13 27
15 Romy Leenstra NEA Volharding 11 17 28
16 Silvie Berkhout Lycurgus 16 15 14 29
17 Valérie Hagnauer Lycurgus 17 13 30
18 Cindy Smit Hera 19 12 31
19 Sanne Kooij Lycurgus 19 18 16 34
20 Anouk Sier av Edam 21 20 17 37
21 Samira Rookhuizen NEA Volharding 21 18 39
22 Caitlin Wals av Edam 23 23 19 42
23 Marit Bisdonk Noordkop 22 20 42
24 Sofie Bruintjes Lycurgus 20 22 42
Lara Smits Noordkop 5
Sanna van de Griend Hollandia 6
Donna Steenvoorden DOKEV 8
Zoé Keasberry Lycurgus 9
Cloe van Philips Trias 10
Nora van Diepen Hollandia 15
Femke van Weelderen Trias 18
Lisa van Baar Trias 24
meisjes pup C
1 Debora van Langen SAV 1 2 1 2
2 Silje Bader Nova   1 2 3
3 Alisha van Paridon DOKEV 3   5 8
4 Isa van der Veen Hera 10 3 6 9
5 Lotte Ploeger TAS 82   6 3 9
6 Marit Schoemaker ARO 88 6 4 7 10
7 Angelique Vermaat av Wieringermeer 7 5   12
8 Sofie Groot Hera 8 8 4 12
9 Resa Witte Trias 5   10 15
10 Nynke Kooij Lycurgus 15 7 9 16
11 Sorcha Bijl NEA Volharding 9 9 13 18
12 Femke Haverkort Lycurgus 16 11 12 23
13 Lynn Hartog Hollandia 14 12 11 23
14 Yindi van der Helm Hera 17 16 8 24
15 Imke Geenen Hera 10 15 25
16 Jasmijn Kooij Nova 11 14 25
17 Myrthe Ursem Lycurgus 12 14 26
18 Keira Mulder NEA Volharding 13 15 28
Laura Croux Trias 2
Dunja de Koning Hera 4
Jolie Pepping Lycurgus 13
Madelief Wiggers TAS 82 16

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.02.2013