Cross competitie 2012-2013
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Midden



Eindklassement individueel

Blauw gemarkeerd zijn de ploegen die volgens het competitiereglement, artikel 16,
geplaatst zijn voor de finale in Castricum op 9 maart 2013.

nov jan feb totaal
Jongens jun A
1 Luuk Wagenaar Phanos 1 1   2
2 Ralf Looze Phanos 2 2   4
3 Arnold Berghuizen Atos 4 5 1 5
4 Sjoerd Heemskerk AKU 5 4 2 6
4 Thomas Lewis Phanos 3 3   6
6 Joshua Record AV 23 7 3 10
Job The Tempo 8
Tom Kleist Phanos 6
Jongens jun B
1 Tobias Zijderveld Zuidwal 1 1 1 2
2 Marius Messemaker GAC 2 2 2 4
3 Jelte ter Braake GAC 4 4 3 7
4 Mees Ritmeijer AV 23 5 3   8
5 Luuk van der Wal Zuidwal 3 6   9
6 Jorik Slob GAC 6 7 6 12
7 Levi Engels AV 23 9 9 5 14
7 Wouter Grolman AV 23 10 11 4 14
9 Yoram de Boer GAC 8 13 7 15
10 Guido Vaessen AV 23 7 10 17
11 Nick van der Heide AV 23 11 8 10 18
12 Josha Vanderbroeck Phanos 16 12 8 20
13 Jasper Bekema Startbaan 14 9 23
14 Johnny van Schooneveld AV 23 13 14 11 24
15 Julian Lieftink Feniks 19 16 12 28
Jan Berbee GAC 5
Giel Ritmeijer AV 23 12
Lars Buurmeijer AAC 15
Lennart Hatenboer AV 23 15
Paul Mulder AAC 17
Cas Kother AV 23 18
Jongens jun C
1 Bram Anderiessen AKU 1 1 1 2
2 Cornť Timmer av Aalsmeer 2   2 4
3 Constant Preller Tempo 5 2 3 5
4 Io Pel Zaanland 3 4 6 7
4 Thomas van der Heijde Tempo 6 3 4 7
6 Marco Ruijs GAC 4 5 5 9
7 Loek Janmaat AKU 8 6 7 13
8 Mick Onrust Zaanland 9 10 8 17
8 Thomas Romagnoli GAC 10 7   17
10 Thijs Knecht GAC 13 9 9 18
11 Thijs Heemskerk AKU 7 12 16 19
12 Frank Sluyter GAC 14 8 15 22
13 Bram van der Jagt AV 23 12 11   23
14 Jason Komen av Haarlem 20 14 10 24
14 Simon Richards Zaanland 21 13 11 24
16 Joep Borninkhof GAC 11 15   26
17 Basile Wieser Phanos 28 18 13 31
17 Rafael Gridelli Phanos 19 21 12 31
19 Anton Snellen Startbaan 25 20 14 34
20 David Wolfrat GAC 18 17   35
21 Sam Houdijk AKU 29 19 17 36
22 Stef van Dijk AKU 17   22 39
23 Cirrus Nebbeling GAC 16 25 31 41
24 Jeroen Hekkelman Phanos 27 16 26 42
25 Julian Record AV 23 38 23 20 43
26 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 23 27 21 44
27 Sietse van der Pal Zaanland 33 29 19 48
28 Bram van Eijk AKU 31 33 18 49
29 Lennart Bax Zuidwal 22 28 50
30 Jasper de Hon AAC 36 30 23 53
31 Niels Poelwijk AV 23 32 26 27 53
32 Oscar Heijdra Tempo 28 25 53
33 Martijn Sluijer Atos 30 40 24 54
34 Olivier van Dam GAC 26 31 57
35 Zenno de Boer GAC 24 41 38 62
36 Laurens van Loenen GAC 45 36 29 65
37 Joort Kasper Tempo 34 32 66
38 Stein Overtoom Startbaan 35 34 69
39 Ashish Upadhaya AV 23 34 37 71
40 Denilson Kleintjes GAC 42 30 72
41 Hans Ligtenberg Startbaan 37 38 35 72
42 Erlend Keune AKU 43 33 76
43 Skip Renders GAC 42 47 37 79
44 Tim Zandee AKU 41 39 80
45 Anton Hilhorst Zuidwal 47 52 36 83
46 Ivar Nijhof AKU 40 44 84
47 Koen de Rooy Startbaan 51 43 41 84
48 Jeb Stam GAC 49 39 88
49 Frank Weekamp GAC 50 53 40 90
50 Ruben Dascher GAC 50 42 92
51 Richard Klaaysen Zuidwal 48 46 94
52 Max Defize GAC 46 51 97
53 Kevin Bloem AV 23 52 54 106
Hidde Kenter GAC 15
Luwe Groot Startbaan 22
Erwin Kleiberg Tempo 24
Ken Leunissen Zuidwal 32
Florian de Boer GAC 35
Leon Prellerl Tempo 39
Menno Looijen Waterland 44
Wijnand Kroon Tempo 45
Maurits van Schaik AKU 48
Joris Albers AKU 49
Friso Rip AKU 53
Jongens jun D2
1 Jesper van Dam av Aalsmeer 1   2 3
2 Joost ten Barge GAC 4 8 1 5
3 Jeroen Zijderveld Zuidwal 5 1   6
4 Mike van Dijk av Haarlem   2 4 6
5 Ming Lie Phanos 3 4 3 6
6 David Maarleveld Phanos 6 3 5 8
7 Siem ter Braake GAC 2 9   11
8 Job van den End Tempo   7 6 13
9 Tijmen Schouws Phanos 7 6 7 13
10 Boudewijn Welkzijn Phanos   5 11 16
11 Storr Hoek AKU 9 11 8 17
12 Youp Hafkamp AKU 8   10 18
13 Sammie van Egmond AV 23 11 10   21
14 Abderahman Hajoui AAC 10 12   22
14 Thijs Anderiessen AKU 13   9 22
16 Gert Lek AKU 17 15 12 27
17 Tobias Visch Phanos 13 14 27
18 Olaf van de Pavert GAC 14 19 15 29
19 Rens Groot Startbaan 15 16 31
20 Melle Ast AV 23 20 22 13 33
21 Koen Kroep Suomi 18 20 16 34
22 Martijn de Boer GAC 19 26 18 37
23 Ian Gerritse Zuidwal 22 25 17 39
24 Tijmen Schuurman av Haarlem 16 23 39
25 Bram Slootbeek Tempo 21 27 19 40
26 Jakob Akemann Phanos 24 20 44
27 Thomas Schoemaker Zuidwal 23 21 44
Achraf Mohammadi AAC 12
Stephan Kok GAC 14
Tim Schouten Zaanland 17
Matthijs Jansma GAC 18
Sven Holtrop Tempo 21
Guus Pronk AV 23 24
Steven van Gils Tempo 28
Jongens jun D1
1 Wessel Heil av Aalsmeer 1 1 1 2
2 Fabian Pusceddu Atos   2 2 4
3 Bas van Walstijn AV Haarlem   3 4 7
3 Carlito Welink AKU 2 5   7
5 Boyke Baeten GAC 3 10 5 8
6 Shai Walhain AV 23 4 6 6 10
7 Julian Krijnen Zuidwal 7 4 13 11
8 David Kruger GAC 9 11 3 12
9 Jamal ter Steeg Feniks 5 7 11 12
10 Mutale Hille Ris Lambers GAC 6 14 8 14
11 Gabriel Cornelissen GAC 8 13 10 18
12 Thimo Henraat Feniks 11 9 9 18
13 Gregory 't Hoen av Aalsmeer 16 8 12 20
14 Ian Pennekamp Tempo 14 12 15 26
15 Dylan Langeveld DEM 15   14 29
16 Wester Zaal Phanos 13 16 20 29
17 Max Duys Zuidwal 12   19 31
18 Daan Woldringh AV 23 17 15   32
19 Joel Slager Feniks 10   22 32
20 Quinten Maring AV 23 20 21 17 37
21 Aldo Pantano AAC 18   21 39
22 Karel Grimbergh AV 23 22 17   39
23 Sjoerd Polder AKU 21 20 30 41
24 Tommy‑Boy Kuikens Tempo 18 23 41
25 Olaf Vreeman AV 23 19 23 25 42
26 Jeroen van Maasacker Startbaan 25 19 24 43
27 Bouke Boor Zuidwal 23 30 26 49
28 Eric Wolfrat GAC 24 27 51
29 Daan Wagenaar AV 23 36 16 52
30 Gijs Calis Zuidwal 24 28 28 52
31 Marijn Houdijk AKU 30 22 52
32 Simon Hoff AAC 27 26 29 53
33 Bram van der Laan GAC 28 27 34 55
34 Quinten Vermeulen AKU 34 25 32 57
35 Jasper Rijvordt GAC 26 33 36 59
36 Tim Buskens GAC 35 31 31 62
37 Luuk Speulman Zuidwal 32 39 33 65
38 Viggo Overes AKU 29 36 65
39 Matteo Bos Zuidwal 31 35 41 66
40 Karel Out Tempo 39 32 71
41 Klaas van Dam GAC 40 34 37 71
42 Dennis van Kampen Feniks 38 35 73
43 Quinten Feijen GAC 38 37 39 75
44 Rutger Vincken Tempo 43 40 42 82
45 Douwe Drost Tempo 44 41 44 85
Rijk Stiemer GAC 7
Amin Lopez AAC 18
Stan Vastenburg GAC 29
Daniel Roeffel AV 23 33
Sil Rijsenbrij AV 23 37
Roemer van Wijk GAC 38
Bolt van den Mats AV 23 40
Mats van den Bolt AV 23 41
Vince Boeijen Tempo 42
Pieters Hein AAC 43
Jongens pup A2
1 Dano van Mierlo Phanos 1 1 1 2
2 Jelle Schaap DEM 2 9 3 5
3 Olivier Voschezang GAC 4 2 4 6
4 Benjamin van Altena Phanos 3 4 5 7
5 Stijn Laamers Waterland 14 7 2 9
6 Rogier Coopmans Tempo 20 3 7 10
7 Luco van Bergen Startbaan 5 12 6 11
8 Tobias van Ee GAC 6 5   11
9 Luc Blank GAC 8 6 9 14
10 Hamza Hammoudi av Haarlem 9 8 16 17
11 Aled Elings Zuidwal 10 11 12 21
12 Chai de Bruijne Zuidwal 22 18 8 26
13 Koen Duikersloot GAC 12 25 14 26
14 Ruben Boers AV 23 15   11 26
15 Dylan Cordes av Aalsmeer 7 27 20 27
16 Job Zandberg DEM 17 10 21 27
17 Jelani James Feniks   15 13 28
18 Daan Lunding AV 23 13 16 27 29
19 Idas Nebbeling GAC 11   24 35
20 Rafy Khazraoui AAC 18 17 19 35
21 Anders Hoek AKU 26 13   39
22 Dion de Roo Zuidwal 25 14   39
23 Dimitri Nuijens Phanos 19 21 32 40
24 Christopher van Altena Phanos 28 23 18 41
25 Tristan de Vre Phanos 29 26 15 41
26 Boaz Hoes Tempo 30 20 23 43
26 Lucas Breuker AV 23 21 22 22 43
28 Hesse Gobbels GAC 35 32 17 49
29 Jelle Kriek Zuidwal 33 19 30 49
30 Barakat van Beek av Monnickendam 23 39 34 57
31 Jasper van Kesteren GAC 46 28 29 57
32 Olav Knip Tempo 34 24 33 57
33 Thijmen Hakenkruger GAC 42 29 28 57
34 Vincent Decraene GAC 27 31 58
35 Jimi Bakare av Monnickendam 24 42 37 61
36 Rens Kannegieter AV 23 38 40 25 63
37 Bob Voorneveld GAC 34 31 65
38 Lars Beekman AAC 31 41 41 72
39 Mark Kalbfleisch Zaanland 36 39 75
40 Pijke Spaans Startbaan 37 38 75
41 Stijn Visser GAC 37 38 75
42 Yang Lie Phanos 39 43 40 79
43 Niels de Boer GAC 46 35 81
44 Rob Dankers GAC 47 49 36 83
45 Pepijn Weggemans GAC 41 44 85
46 Lucas Knecht GAC 45 48 42 87
47 Kick van Eijk AKU 43 47 48 90
48 Ole van der Mast Tempo 51 44 95
49 Harm Gerritse Zuidwal 49 55 47 96
50 Jesse van Gameren GAC 50 56 46 96
51 Paul Heinen Tempo 54 45 99
52 Akesse Sumter AAC 52 49 101
53 Jesse Sanders AKU 53 50 103
Martijn MGH Lammerts AAC 10
Janek Plate Phanos 16
Mathijssen AIAS Sirito AAC 26
Tijmen Schevers Tempo 30
Jouad Nait-Rrami Atos 32
David Puschel Tempo 33
Ichiro Misumi Phanos 35
Freek van der Meer AV 23 36
Rowan Tuinstra DEM 40
Jesse Minnema GAC 43
Jesse Broekhoven av Haarlem 44
Gilles Mouhlen Tempo 45
Joris Groenenboom GAC 48
Adam Sinnige GAC 50
Daan Koekkoek Tempo 57
Jongens pup A1
1 Yoram Vriezen GAC 1 1 1 2
2 Tobias van Belle AV 23 2 2 2 4
3 Mike van Sleeuwen Suomi 4 3   7
4 Thijs Rigter Zuidwal 6   3 9
5 Imme van den End Tempo   6 5 11
6 Stijn van der Giesen Suomi 10 7 4 11
7 Roy van den Kommer GAC   5 8 13
8 Lucius Bout Phanos 16 9 6 15
9 Graeme 't Hoen av Aalsmeer 3 14 18 17
10 Julian Jonkmans AV 23 5 12 19 17
11 Samuel Wilhelm AV 23 13 21 7 20
12 Thom Kroon Zuidwal 15 10 10 20
13 Sidate Seck Feniks 8   14 22
14 Nando Keers GAC 20 4   24
15 Dave Boamah Feniks 27 13 13 26
16 Dries Boermans Phanos 21 11 15 26
17 Fedor Musil Phanos 19 17 11 28
18 Ruben Panken Tempo 17 15   32
19 Alex van Buttingha Wichers Tempo 11 23   34
20 Isar Overes AKU 22 16   38
21 Sjoerd van Berckel Phanos 31 41 12 43
22 Jasper Steenvoorden GAC   19 27 46
23 Stan Groen AV 23 25 28 21 46
24 Teun Calis Zuidwal 32 18 28 46
25 Teun van der Grinten Phanos 26 24 22 46
26 Quinten Reuvekamp AKU 34 30 17 47
27 Kai Onabiyi Atos 24 25 49
28 Lennox Betlem GAC 23 26 49
29 Daan Pieters Zuidwal 28 27 37 55
30 Miro van Wieringen GAC 35 44 20 55
31 Nelson Balke Zaanland 31 26 57
32 Jasper Schipper GAC 44 35 24 59
33 Olivier van den Dungen AKU 41 38 23 61
34 Robin Coumans AKU 30 32 62
35 Jonas Elzinga GAC 38 40 25 63
36 Aron Doehri GAC 39 34 32 66
43 Milko Bos Tempo 37 49 31 68
37 Amar Wong Feniks 42 50 29 71
38 Rick Schuurman AKU 29 43 72
39 Len Pieters AAC 36 38 74
40 Fabian Smits Feniks 40 37 77
41 Demy River Wit Phanos 33 45 78
42 Manuel Leeuwerik AKU 48 58 30 78
44 Abel Bakker GAC 47 36 83
45 Silas de Moor Phanos 54 34 88
46 Floris Bout AKU 49 48 45 93
47 Laurens Prins GAC 52 55 41 93
48 Jacob Stewart Startbaan 45 56 101
49 Merlijn Munneke GAC 61 42 103
50 Len ter Laak Phanos 62 44 106
51 Onno Krans GAC 54 60 114
52 Mink Wilbers AAC 51 64 115
Joep Rigter Zuidwal 7
Tim Thuijs Tempo 8
Boris Aerts AV 23 9
Onno Sharp Tempo 9
David Neidig GAC 12
Thierno Bah Feniks 14
Olek Smits Phanos 16
Alek Melkonian AV 23 18
Amitai Kamp Tempo 20
Daan van den Brugge Zuidwal 22
Casper Mur GAC 29
Maxim Roos Tempo 33
Yildirim Yigitan Phanos 33
Jesper Sijne AV 23 35
Daniel Berends Zuidwal 36
Bastian Jansma GAC 39
Claudio CT Pesare AAC 39
Jeroen Out AV Haarlem 40
Martijn Jaartsveld Tempo 42
Quinten Oldenhove AV 23 43
Vincent V Hoff AAC 43
Louis Dasselaar Tempo 46
NoŽl Doodeman Phanos 46
Max te Slaa av Haarlem 47
Morris Oude Vrielink Phanos 50
Damion v.d.Boogaard Tempo 51
Daan Vlotman Feniks 52
Kenneth Celie AKU 53
Tijn Parmentier Tempo 53
Stefan Esveld Phanos 55
Willem Gribnau Tempo 57
Marc Di Bucchianico Tempo 59
Tobias Gambon Tempo 63
Jongens pup B
1 Job Linssen Zuidwal 1 1 3 2
2 Jeen Hammink Phanos 7 2 2 4
3 Kenny Elings Zuidwal 3 3 1 4
4 Boris Aerts AV 23   5 4 9
5 Jesse Elmers Startbaan 5   5 10
6 Lucas van Schaffelaar AV 23 4 8   12
7 Robbin van Nigtevecht Zuidwal 2 10   12
8 Eyoel Hiensch Phanos 13 4 10 14
9 Thomas Fructus AV 23 8 16 6 14
10 Yohannes Hiensch Phanos 10 6 8 14
11 Gilles van Arkel AV 23 15 11 7 18
12 Kim Alofsen Startbaan 11 7   18
13 Tobias Boekeloo Tempo 6 12   18
14 Alessio Rimedia Atos 9 14 12 21
15 Robin Pos GAC 12 15 9 21
16 Dano Grannetia Waterland 45 19 11 30
17 Alexander Stultjens Phanos 19 13 27 32
18 Mauro Wuurman av Aalsmeer   18 14 32
19 Robin Gooijer Zuidwal 22 20 13 33
20 Roman Woodall GAC 16 17   33
21 Daniel Erbe Gomez Phanos 20 27 16 36
22 Wouter Voorn AKU 17 25 20 37
23 Max Speulman Zuidwal   21 17 38
24 Tristan van Vlodrop AAC 25   15 40
25 Lukas Renaud GAC 23 24 18 41
26 Mink Schipper AV 23 27 23 19 42
27 Kars Garrelfs Tempo 22 25 47
28 Tom Benschop GAC 21 26 47
29 Dani Suparmono GAC 24 31 24 48
30 Dennis Janssen GAC 30 21 51
31 Quintin Jansen Tempo 28 23 51
32 Marius Lakmaker Phanos 29 28 57
33 Mick Baldew Phanos 26 54 31 57
34 Otto Plasmeijer Phanos 31 39 26 57
35 Jasper Kooter AAC 34 32 32 64
36 Jeppe Mul av Haarlem 30 34 37 64
37 Koen de Jong Suomi 36 28 64
38 Jamie van de Pavert Phanos 39 35 33 68
39 Manus Keijser GAC 33 37 38 70
40 Lucas van der Haven GAC 32 40 72
41 Rafael Suidhoff GAC 40 43 34 74
42 Matthijs Robbers Zuidwal 41 56 35 76
43 Thijmen de Koning av Haarlem 42 46 39 81
44 Thijs Klees AKU 38 44 82
45 Stijn Luschen Tempo 47 36 83
46 Bruno Minana AV 23 43 41 84
47 Florian Henneman AV 23 37 48 85
48 Simon Langman Phanos 46 55 44 90
49 Rune Bergen GAC 48 52 45 93
50 Floris van der Ree GAC 47 58 105
Max Simons Tempo 9
Mauro Drenth Phanos 14
Tim O'Dwyer Suomi 18
Jonas Skolnik Phanos 22
Dennis Groeneveld GAC 29
Thijmen Maasdam AKU 29
Misja Bean Phanos 30
Siebe Roelofsen GAC 33
Kai Melissen Phanos 35
Binne Brok Tempo 36
Maarten Klett Zuidwal 38
Fabian van Dijk AKU 40
Gijs Crommelin AV 23 41
Abdassamad Elkirafi AAC 42
Thijmen de Vries Zuidwal 42
Hisko Veenstra Phanos 43
Mark Rengers AKU 44
Vincent Emans Phanos 45
Georgis Alexandros Vazouras Phanos 49
Nemo Snel GAC 49
Thijs Bruinen GAC 50
Luca de Wolff Atos 51
Florian Blankenstein GAC 53
Milan Phanos 57
Jongens pup C
1 Mattis Noam Hilgeman Zuidwal 1 1   2
2 Thijn Dorrestein GAC 3 2 2 4
3 No Keers GAC 4 3   7
4 David Elzinga GAC 5 10 3 8
5 Diede van Bergen Startbaan 2 7   9
6 Stefan de Waal AKU 6 4 7 10
7 Bas Nolsen Tempo   5 8 13
8 Daniel van Brummelen GAC 8 6 10 14
9 Vasco Overes AKU 9 8 6 14
10 Finn Rippen Phanos 10 9 9 18
11 Toon Hooijmaijers Phanos 14 11 11 22
12 Kaj van Raalte GAC 13 12   25
13 Teun van Winkel Atos 11 15   26
14 Kamil Plate Phanos 16   12 28
15 Felix Reuvekamp AKU 15 22 14 29
16 Hugo Krans GAC 19 19   38
17 Mees Munneke GAC 20 19 39
18 Siem Spit Zuidwal 20 26 20 40
19 Aylan Sultany Taied Feniks 23 18 41
20 Brent Faase Zuidwal 21 21 42
21 Martijn Bink GAC 25 17 42
22 Korbin Sharp Tempo 18 26 44
23 Fu Shan Lamers GAC 23 31 23 46
24 Jasper Boelhouwer AV 23 24 25 49
25 Ley Kok AKU 27 22 49
26 Jeremy Zijdel GAC 26 33 28 54
27 Sam Moerdijk GAC 30 24 54
28 Steijn van Miltenburg Zuidwal 25 37 29 54
29 Joell Spier AV 23 24 31 55
30 Yannick van de Akker Zuidwal 28 27 55
31 Mees van Leeuwen Feniks 32 30 62
Sven List AV Aalsmeer 1
Leon Heijman Zaanland 4
Taeke T Verbree AAC 5
Dyť Dahlberg Feniks 7
Gabriel van de Weijer AV 23 12
Casper Paets GAC 13
Mickey Tiemessen AKU 13
David van Nigtevecht Zuidwal 14
Tamar Praaning Phanos 15
Aiden Richard AKU 16
Richard Aiden AKU 16
Damian Weijermans Tempo 17
Ise Wilbers Phanos 17
Yvo Zwijnenburg Startbaan 18
Mats van Eck Phanos 21
Bjorn Nijman av Aalsmeer 22
Thomas Snel GAC 29
Thomas van Luttervelt GAC 34
Pepijn Arendonk GAC 35
Mas Mouris Tempo 36
Philip Kreuning GAC 38
Tristan Diterwich GAC 39
meisjes junioren A
1 Kim Hittinger AKU 1 1   2
2 Femke van der Pal Zaanland 2 2 1 3
3 Ilse Venema GAC 3   2 5
4 Vera de Boer GAC   3 3 6
5 Margaux Jonkers AV 23 5 4 9
6 Mathilde Bakker AV 23 4 5 9
Sharona v d Steen Zaanland 6
meisjes junioren B
1 Evelien Hooijman AKU 1 1 2 2
2 Jeske van der Pal Zaanland 2 2 1 3
3 Iselin Keune AKU 3 3 3 6
4 Hanna Knotnerus Feniks 4 4   8
5 Tess van den Berg GAC 5 7 4 9
6 Leonie Grob GAC 7 5 5 10
7 Gemma van der Voort GAC 6 6 12
8 Ilona Poel DEM 6 8 14
9 Lucy Johnson Phanos 9 7 16
10 Nikki Onrust Zaanland 9 8 17
Suzanne van den Broek GAC 8
Meisjes jun C
1 Emma Kok Phanos 2 1 1 2
2 Lotte Propper Phanos 3 2 2 4
3 Merel van der Marel Haarlemmermeer 1 4   5
4 Mariska Poel DEM 5 3 3 6
5 Janna Visser Startbaan 4 6   10
6 Rochan Comello AV 23 6 5   11
7 Diede Lek AKU 10 8 5 13
8 Anja Bekema GAC 9   7 16
9 Iris Wijkhuijzen Zuidwal 11 10 6 16
10 Justine Zwier AV 23 7 14 12 19
11 Rosanne van der Nooij GAC 12 24 10 22
12 Sanne Veldhuizen Zuidwal 16 15 8 23
13 Aisha Boering Phanos 19 13 11 24
13 Isabel Hooijman AKU 13 11 15 24
15 Dille Wienese GAC 14 12 14 26
16 Maartje van der Werff Zuidwal 20 19 9 28
17 Hannah Schwarz Phanos 18 21 13 31
18 Julia Straatman GAC 17 16 20 33
19 Esmee van der Knaap Zuidwal 22 16 38
20 Susan Visser GAC 23 25 17 40
21 Franka Smet GAC 25 22 21 43
22 Iris Komen av Haarlem 29 29 18 47
23 Rosanne van Ee GAC 26 22 48
24 Eline de Jong Zuidwal 28 23 51
25 Carlijn Smallenburg GAC 27 27 54
26 Evren Goesten AKU 26 28 54
27 Louise Kroon Zuidwal 30 30 60
Lian Vermue AKU 4
Fien van Berkel Waterland 7
Mauve Bos GAC 8
Marlieke Cornelisse Tempo 9
Loeka Klok AV 23 15
Dieuwertje Zweers Tempo 17
Sterre Bax Tempo 18
MariŽlle Hooijman AKU 19
Britt Brilman Waterland 20
Levi Hollander GAC 21
Christy Mateman GAC 23
Hannah van der Zande Tempo 24
Meisjes jun D2
1 Noa Hoondert AV 23 1 1 1 2
2 Julia van Delft GAC 2 2   4
3 Amina Schellekens Phanos 4 4 2 6
4 Wieke van Kaam GAC 3 3 4 6
5 Annerice Bakker Phanos 5   3 8
6 Fay Blank GAC 11 5 6 11
7 Floortje Geelen GAC 8 6 9 14
8 Luna Scheffer GAC 7 7 7 14
9 Nienke Veldhuizen Zuidwal 6 8 12 14
10 Eline Verweij Startbaan 13 10 5 15
11 Kim de Lange Suomi   9 10 19
12 Flore Glimmerveen GAC 10 12 16 22
13 Sandrine Wieser Phanos 12   11 23
14 Femke van den Bos Tempo 15 11 13 24
15 Eden Gobbels GAC 14 13 27
16 Aleid Frissel Tempo 19 15 14 29
17 Rianne Klooster Phanos 17 14 15 29
18 Maxime Heijboer AKU 16 17 33
19 Daphne Wijkhuijzen Zuidwal 22 16 19 35
20 Linde Buruma GAC 24 17 18 35
21 Vera Snellen Startbaan 18 18 36
22 Marith Sluijter Tempo 21 19 22 40
23 Leonie Lake Tempo 26 21 24 45
24 Maaike Verstege GAC 27 20 47
25 Kirsten Heemskerk AKU 28 23 51
26 Inge Weekamp GAC 30 29 25 54
27 Sophie Veen GAC 29 27 56
Inger van Dok AV Aalsmeer 8
Sophia van Lil AV 23 9
Elenoor Wabeke GAC 20
Zita Maring AV 23 20
Inge van Dijk AAC 21
Jennifer Schepens Tempo 22
Gayle Lutchman AKU 23
Jolien Deboutte GAC 23
Margot Stibbe Tempo 24
Giulietta van den Beld Tempo 25
Natalin Feshaye AKU 25
Marieke de Vor GAC 26
Cheyenne Fiene Tempo 28
Meisjes jun D1
1 Nina Vens AAC 1 2 1 2
2 Isabelle de Groot Tempo 3 1 2 3
3 Maxime Frenkel AV 23 2 3 6 5
4 Otte Wienese GAC 8 4 3 7
5 Marie Visser Startbaan 4 6 5 9
6 Rosa Westra AAC 9 5 4 9
7 Puck Smitz AV 23 5 7 10 12
8 Noor Hendriks Startbaan 7 8 7 14
9 Naomi Doves Zuidwal 6 13 14 19
10 Jonna de Ruiter GAC 15 12 8 20
11 Kato Leusink GAC 10 10   20
12 Rosan de Bie GAC 11 9 13 20
13 Noa Glastra van Loon GAC 12 11   23
14 Fleur Keijzer GAC 14 16 12 26
15 Lara Cramer vd Boogaart Startbaan 18 18 11 29
16 Inge Slootbeek Tempo 17 14 19 31
17 Joy de Bruijne Zuidwal 13 19   32
18 Sanne Hilberts GAC 19 16 35
19 Geerte Wijgers Tempo 16 21 37
20 Meike Hartog Zaanland 24 15 39
21 Sophie Brands GAC 23 17 40
22 Vera Zonneveld AKU 20 20 20 40
23 Lieke Blommestein Tempo 17 24 41
24 Nienke Booij Tempo 22 23 45
25 Natascha van Beek AKU 22 25 47
26 Megan de Ruiter Startbaan 21 27 48
27 Lotte Spiering GAC 27 22 49
28 Daniek Visser GAC 29 21 50
29 Sietske Wiemer Tempo 25 26 51
30 Yildiz Turan Tempo 31 28 25 53
31 Kim Hoekstra Feniks 30 26 56
32 Sietske Koolhof Tempo 32 29 61
33 Josephine van der Molen GAC 36 28 64
34 Nele Lentink GAC 35 30 65
Nika van der Meer AAC 9
Sennah Regensburg AV 23 15
Lisa Wijker GAC 18
Chanel van Waveren av Monnickendam 23
Sanne van Eijsden AKU 24
Senne van der Elsken Startbaan 26
THIRZA RODENBURG AV Monnickendam 27
Linde van Heffen AAC 28
Roos Hersbach GAC 31
Zoe le Fever Tempo 33
Meike Paardekooper Tempo 34
Lotte van Kampen GAC 37
Meisjes pup A2
1 Naomi Verhoef av Aalsmeer 1 1 1 2
2 Margriet Hilhorst Zuidwal 2 4 2 4
3 Madelein Nuis AAC 3 2 6 5
4 Rachel Aarsen av Aalsmeer   3 3 6
5 Mette Oosterink GAC 6 5 4 9
6 Pien Scheer GAC 11 6 5 11
7 Annika Klooster Phanos 4 9 14 13
8 Fiena Blitz Phanos 7 8 7 14
9 Nienke van Dok av Aalsmeer   7 9 16
10 Ezinwa Geoffrey Atos 8   10 18
11 Babet Tabak GAC 12 14 8 20
12 Puck Harms GAC 9 11 13 20
13 Noelle Naciri Phanos 5 19 19 24
14 Machteld Hammink Phanos 10 17 15 25
15 Noelij Baan Phanos 14 12 17 26
16 Merle Willenborg Zuidwal 17 10 18 27
17 Lisanne Gooijer Zuidwal   18 11 29
18 Nikki van Herwaarden Phanos 15 16 21 31
19 Dana Dullemond AV 23   15 20 35
20 Isa van Vliet GAC 13 22   35
21 Maxime Voogt Tempo   13 27 40
22 Jolente Bleijs GAC   31 12 43
23 Alessandra Viola GAC 28 29 16 44
23 Lilian Tabak GAC 30 21 23 44
23 Rosalie van Tooren AKU 24 20 30 44
26 Xanthe Buruma GAC 26 30 22 48
27 Ilse Hengeveld GAC 25 25 26 50
28 Mella Scheffer GAC 23 28 29 51
29 Danique Eijsbouts GAC 20 34 34 54
30 Paulien Idema AKU 32 27 28 55
31 Emmelie Klooster Phanos 19 37 56
32 Ella Keijser GAC 33 35 25 58
33 Esther Schut AKU 27 45 32 59
34 Liesje Kop av Haarlem 39 24 63
35 Ilse Boon AAC 29 43 37 66
36 Madeleine Hooijmaijers Phanos 41 36 31 67
37 Sterre Renner GAC 34 38 72
38 Marinka Heijm av Monnickendam 40 35 75
39 Rachel Kruis AKU 37 39 76
40 Esther Pronk av Monnickendam 41 36 77
41 Jet Saadat AKU 39 49 38 77
42 Marith Baas Zuidwal 44 33 77
43 Sanne Gerritse AKU 38 48 40 78
44 NoŽlla Akkari AKU 35 47 82
45 Anick Willems Phanos 16
Hannah van Leeuwen Phanos 18
Maite Oude Vrielink Phanos 21
Mariska Buijs AKU 22
Milou Mijnhout GAC 23
Megan Corzilius Zaanland 24
Renske van Elderen Tempo 26
Fleur Hoogervorst AV 23 31
Jitse Deboutte GAC 32
Vera Labrujere GAC 33
Bodil Vreugdenhil Phanos 36
Renee Zwijnenburg Startbaan 40
Nihal N Amghar AAC 41
Rosa v.d. Glas Tempo 42
Maud Wabeke GAC 46
Meisjes pup A1
1 Carlijn de Bie GAC 1 1 1 2
2 Mischa Pier AV 23 3 5 2 5
3 Floor Bosman AV 23 5   3 8
4 Nadia Bekhof Tempo 9 3 5 8
5 Wies Rosenberg Tempo 6 2 8 8
6 Iris de Bie GAC 4 6 7 10
7 Lotte Zethof AV Aalsmeer 2   9 11
8 Noor Bosman AV 23 7   4 11
9 Marit vd Kamp DEM 10 4 11 14
10 Veerle Verbeek Phanos   13 6 19
11 Merle Mijnhout GAC 14 10 10 20
12 Suzet Doornheim GAC 11 11 12 22
13 Eva Schram Zuidwal 8 15 17 23
14 Renske Idzenga Zuidwal 18 8 15 23
15 Sophie Romagnoli GAC 15 9 14 23
16 Cristina Battifoglia Phanos 12   13 25
17 Emma Bout Zuidwal 13 12   25
18 Helena Kruger GAC   14 16 30
19 Annika de Groot Tempo   7 25 32
20 Naina Thani Atos 16   19 35
21 Anouk Reilink Zuidwal 24 17 22 39
22 Meintje Glimmerveen GAC 26 19 20 39
23 Sacha Dekker GAC 17 23   40
24 Maud Snel GAC 20 22 21 41
25 Tessa Beugelink AAC 19   23 42
26 Sien Saadat AKU 25 18 43
27 Amy Groot AV 23 18 28 46
28 Vera Blank Phanos 22 26 26 48
29 Sarah Koper Zaanland 29 21 30 50
30 Jessamy Roubos Zaanland 20 32 52
31 Eva Huis in 't Veld GAC 27 29 56
32 Misha Klein DEM 31 27 58
33 Noah Mecklenfeld Zuidwal 35 24 34 58
34 Marloes Bos Zuidwal 27 33 42 60
35 Marieke Buskens GAC 30 36 31 61
36 Ffion van Gulik Tempo 33 30 36 63
37 Lana v.d. Berg Tempo 34 29 63
38 Nienke Pennekamp Tempo 32 31 63
39 Kris Ploegmakers AV 23 32 33 65
40 Janiek Penraat Tempo 28 39 67
41 Mirthe de Raadt Zuidwal 36 42 35 71
42 Morgane den Uyl Startbaan 38 35 37 72
43 Eva Langman Phanos 39 43 40 79
44 Femke Akkermans Tempo 34 45 79
45 Gwyndolen Volkstedt Startbaan 40 40 43 80
46 Virlyn Walker Feniks 41 46 44 85
47 Gabrielle vd Heuvel AV Aalsmeer 48 38 86
48 Noa Snel GAC 45 41 86
49 Anne Steenbeek GAC 42 47 89
50 Puck Koopmans Tempo 50 46 96
Aniek van Lune Zuidwal 16
Fieke Oranje Phanos 21
Aya Mohammadi AAC 23
Sara vd Geest DEM 24
Robin de Jonge Tempo 25
Charlotte Kooiman GAC 28
Nadira Speet AV 23 37
Sigrid Gerritse Zuidwal 37
Xiaryvienne Servinus Tempo 38
Moorle Slager GAC 39
Isa Nijkamp GAC 41
Anna Wildschut GAC 44
Tara T Khatib AAC 47
Mairead Wilcox Tempo 49
Gabrielle Vermeulen AKU 51
Meisjes pup B
1 Myrte van der Schoot GAC 1 1 1 2
2 Fee Eising Waterland 3 2 2 4
3 Caroline Bos GAC 2 3   5
4 Selena Morauw Waterland 4 5 3 7
5 Danique Schram DEM 8 4 6 10
6 Jasmijn van Tooren AKU 5   7 12
7 Maria Kuipers Phanos 8 8 4 12
8 Mila Nijsse GAC 6 7 10 13
9 Lara Vens AAC 7 13 9 16
10 Anouk Kempkes AAC   9 8 17
11 Michelle Jansen Feniks   6 13 19
12 Krisje van Dongen Phanos 11 12 19 23
13 Rikkie Bosman GAC 14 10 23 24
14 Renee de Hon AAC 13 14 15 27
15 Suus Wiemer Tempo   17 11 28
16 Sigrid Gerritse Zuidwal 11 18 29
17 Amber Kaasjager Zuidwal 12 20 32
18 Lauren Andelbeek AKU 15 18 33
19 Mila van Schie GAC 18 15 33
20 Elisa van der Linden GAC 17 19 36
21 Madelon van Eck Startbaan 16 22 38
22 Vera Duikersloot AKU 21 22 43
23 Charlotte van de Voort Atos 24 28 25 49
24 Danique Leeflang Zuidwal 23 26 27 49
25 Minke Blees GAC 29 21 50
26 Imke Schaap Zuidwal 27 26 53
27 Fleur Zonneveld AKU 27 31 28 55
28 Hassantou Barry GAC 33 24 57
29 Maaike Bakker AKU 26 32 58
30 Amber Bakker GAC 30 29 59
Emma Eggenkamp Startbaan 5
Ellena Kaffatos AKU 10
Faye FR Traube AAC 12
Julia van Lil AV 23 14
Janne Fransen Zuidwal 16
Mare BŲdecker Phanos 16
Lieke Gooijer Zuidwal 17
Fanny den Vijl Startbaan 19
Eve Wijnen Startbaan 20
Melanie Zonnenschijn Startbaan 20
Leonie Verbeeck Tempo 21
Noa Hengeveld GAC 22
Nadya Hehenkamp Tempo 23
Bloeme Verbeten Zuidwal 24
Julie van Veelen Tempo 25
Nina Walker Phanos 25
SHANTI HEIJM AV Monnickendam 30
Aisha Piet Tempo 34
Meisjes pup C
1 Lianne Wuring GAC 1 2 1 2
2 Ella de Bruijne Zuidwal   1 2 3
3 Roanna Geleijn av Aalsmeer 2 3 3 5
4 Fien Linssen Zuidwal 3 4 9 7
5 Donna Morauw Waterland 5 5 6 10
6 Lois Doornheim GAC 4 6 10 10
7 Julie Witteveen av Aalsmeer 11 7 5 12
8 Fenna van Gullik Tempo 6 8 12 14
9 Ilse Calis Zuidwal 7   7 14
10 Nikola Christoffels AV 23   10 4 14
11 Maaike van Kesteren GAC 9 9 8 17
12 Nathalie Hofstee AKU 12 11   23
13 Lobke Bos av Aalsmeer 10 17 15 25
14 Lianne Dinkelaar AV 23 13 13   26
15 Avalon Volkstedt Startbaan 14 21 13 27
15 Fenne van den Berg Tempo 8 19   27
17 Lois Wielage AKU 16 14 19 30
18 Sophie Voschezang GAC 15 23 16 31
19 Sienna Poels GAC 18 17 35
20 Jayda Aurora Essenburg Waterland 18 20 20 38
21 Esmeralda vd Berg DEM 19 23 42
22 Roos Langman Phanos 20 22 26 42
23 Isabel Fennebeumer GAC 26 25 18 43
24 Leonie Smid GAC 22 24 24 46
25 Anna Schuurman AKU 23 31 54
26 Carlijn de Raadt Zuidwal 25 33 29 54
27 Naomi Eskes Zuidwal 29 25 54
28 Ayana Heijm av Monnickendam 30 27 57
29 Esmee Hogeveen AKU 34 30 64
Lucca Vos GAC 11
Olivia v.Buttingha Wic Tempo 12
Jeanine Gulmans GAC 14
Manon Greeve GAC 15
Rana Uzun Zaanland 16
Fleur Poelwijk AKU 17
Noga Limper Phanos 21
ZoŽ Vos GAC 21
Marjolein Padt GAC 22
Mila Kooijman AKU 24
Marit Jansma GAC 26
Sigrid Mur GAC 27
Meis Huibers GAC 28
Sarah Visch Zuidwal 28
Jada Hotham AV 23 32

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.02.2013