Finale Cross competitie regio 1-2-3-4-5
10 maart 2012
Clytoneus
Woerden

Foto's


Jongens junioren A 5000 m
1 Sjaak Hoogstraaten 93 AV '23 17.36
2 Merlijn Dekker 94 Almere JAB 17.43
3 Menno Munster 93 Hylas JAB 19.00
4 Kevin Noort 93 AV Castricum 19.24
5 Mahommed Tabaouni 94 Spirit Lelystad 19.58
6 Tom Kleist 94 Phanos 20.58
7 Ruben Klein 94 Phoenix 21.04
8 Tijs Hofmann 94 NOVA 21.18
Jongens junioren B 5000 m
1 Lukas Bos 96 Triathlon JAB 17.46
2 Vincent Hazeleger 95 Trias 17.47
3 Joost Wieleman 95 Almere JAB 18.25
4 Yassine Loukili 96 Atverni JAB 18.31
5 Arnold Berghuizen 95 Atos 18.51
6 Coen Ursem 96 Trias 19.10
7 Jordin Bijstra 95 Zuidwal JAB 19.12
8 Thierry Willigenburg 96 Triathlon JAB 19.18
9 Jolan van Maaren 96 Almere JAB 19.32
10 Thierry Belt 95 Triathlon JAB 19.33
11 Jelle Jansen 95 GAC Hilversum 19.40
12 Marco Ghiglioni 95 Hylas JAB 19.44
13 Koen Koehof 95 Pijnenburg 19.49
14 Soerd Heemskerk 95 AKU 19.50
15 Vincent van Roomen 95 Triathlon JAB 19.52
16 Joey Steenvoorden 96 Noordkop 19.54
17 Messaoud Dardouri 95 Atverni JAB 20.01
18 Guido Klaassen 96 Lycurgus 20.10
19 Bart van Manen 96 GAC Hilversum 20.15
20 Lars Biemans 96 Atverni JAB 20.23
21 Luuk van der Wal 96 Zuidwal JAB 20.41
22 T.T. Kieskamp 96 Hylas JAB 21.52
23 Tobias Zijderveld 96 Zuidwal JAB 22.04
24 Klaas Visscher Almere JAB 22.54
25 Caspar Sagarajah 96 Hylas JAB 24.17
meisjes junioren A 3000 m
1 Rosa Vermeulen 93 Waterland 12.55
2 Anke Suijkerbuijk 93 Pijnenburg 13.04
3 Lenneke Beeldman 93 Trias 14.44
4 Ilse Venema 94 GAC Hilversum 14.45
5 Channa van Seters 94 AKU MAB 14.52
6 S. Koning 94 Edam MAB 15.03
7 Lara Witte 94 Phoenix 16.41
meisjes junioren B 3000 m
1 Femke van der Pal 95 Zaanland 12.32
2 Danielle Dorth 96 Hylas 12.50
3 Carlijn van Esch 95 AV Castricum 13.06
4 Iselin Keune 96 AKU MAB 13.07
5 Femke Hooijberg 97 Edam MAB 13.13
6 Kim Hittinger 95 AKU MAB 13.29
7 Lisanne Keet 95 DOKEV 13.41
8 Lotte van der Velde 96 Triathlon MAB 13.48
9 Jenny Steur 95 Edam MAB 13.53
10 Katja Slangewal 95 Altis 14.00
11 Tara Celine de Wit 96 GAC Hilversum 14.00
12 Rianne van Diepen 96 Hera 14.03
13 Shirley Dolman 96 BAV 14.05
14 Caitlin van Gessel 96 Triathlon MAB 14.07
15 Tess van den Berg 96 GAC Hilversum 14.08
16 Rosan Steur 96 ARO '88 14.30
17 Demi van der Stoep 96 Altis 14.40
18 Mei Nelissen 96 Triathlon MAB 14.46
19 Bregje Bouma 96 Edam MAB 15.46
Jongens junioren C 3750 m
1 Kelide Aminboru 97 Triathlon JC 13.16
2 Joost Kok 97 SAV JC 13.39
3 Elias Loukili 98 Atverni JC 13.47
4 Ruben Heesen 97 U-Track 13.53
5 Bart Brand 98 Atverni JC 14.05
6 Corné Timmer 98 AV Aalsmeer 14.07
7 Floris Doedens 97 Hylas JC 14.08
8 Edwin Sjerps 97 SAV JC 14.18
9 Thomas van der Vooren 98 Triathlon JC 14.20
10 Jeroen Swinkels 97 Hera JC 14.28
11 Sven van Miltenburg 98 Atverni JC 14.32
12 Tom Licher 97 Clytoneus JC 14.38
13 Sven Schoonebeek 97 Lycurgus 14.40
14 Marco Ruijs 98 GAC JC 14.48
15 Constant Preller 98 Tempo 14.50
16 Johan Ouwehand 97 Edam JC 14.52
17 C.T. de Boorder 98 Hylas JC 14.57
18 Guus Kooi 98 Triathlon JC 15.07
19 Ryan Clarke 97 AV Castricum 15.08
20 M. Boerman 98 Hylas JC 15.15
21 Leo Hendriks 98 Clytoneus JC 15.19
22 Freek Tiel Groenesteeg 98 Clytoneus JC 15.27
23 Quentin Kema 98 GAC JC 15.29
24 Menno Dieke 98 Triathlon JC 15.38
25 Io Pel 98 Zaanland JC 15.39
26 Giel Ritmeijer 97 AV23 JC 15.44
27 Thijs Buwalda 97 BAV 15.46
28 Mick Onrust 98 Zaanland JC 15.47
29 Melle Lagerweij 98 Hera JC 15.47
30 Alexander Soethout 98 DEM 15.52
31 Jelte ter Braake 97 GAC JC 15.54
32 Emile Lammers 98 Noordkop 15.54
33 Tim Huiberts 98 Zaanland JC 15.55
34 Jochem Jaarsma 97 Lycurgus 15.56
35 Wouter Grolman 97 AV23 JC 15.59
36 Josha van de Broek 97 Phanos JC 15.59
37 Vince Kaars 97 Edam JC 16.03
38 Lars van Golstein Brou 97 Clytoneus JC 16.08
39 Dirc Stöver 97 Triathlon JC 16.10
40 Rafael Gridelli 98 Phanos JC 16.16
41 Jesper Peterse 98 Trias 16.19
42 Ids Biemans 98 Atverni JC 16.19
43 Jasper Kroes 97 NOVA 16.29
44 Thomas Romagnoli 98 GAC JC 16.35
45 Johnny van Schooneveld 97 AV23 JC 16.40
46 Lennart Hatenboer 97 AV23 JC 16.41
47 Frank Sluyter 98 GAC JC 16.41
48 Wim Vonk 98 Triathlon JC 16.46
49 Reinder Boekhoff 98 Pijnenburg 16.50
50 Ruben den Boer 97 Edam JC 16.53
51 David Wolfrat 98 GAC JC 16.54
52 Pim Zwaanenburg 98 Hera JC 16.56
53 Sietse van der Pal 98 Zaanland JC 17.09
54 Vincent Bosboom 97 Altis JC 17.13
55 Frank Huurdeman 98 Altis JC 17.16
56 Jordi Wijnands 98 Spirit Lelystad 17.18
57 Guus Ruiter 97 Trias 17.32
58 Nino Perez Perez 98 Hylas JC 17.38
59 Maxim Annink 98 Altis JC 17.46
60 Ruben Harmsen 97 Tempo 17.52
61 Thijs Heemskerk 98 AKU 17.56
62 Peter Knot 97 Hera JC 18.01
63 Bas Baartmans 97 Altis JC 18.09
64 Pieter Heij 98 BAV 18.14
65 Berlin Ngendakumana 98 AAC 18.18
66 Paul Mulder 97 AAC 18.18
67 Basile Wieser 98 Phanos JC 18.20
68 Sam Volten 98 SAV JC 18.21
69 Mats Visser 98 SAV JC 19.14
meisjes junioren C 2000 m
1 Veerle Bakker 97 Triathlon MC 8.05
2 Britt Mosselman 97 SAV 8.10
3 Rosalie Wijnker 97 Hera MC 8.10
4 Jetske van Kampen 98 Hollandia 8.11
5 Ina van Woersem 97 BAV MC 8.31
6 Evelien Hooijman 97 AKU MC 8.40
7 Marjet Groen 97 AV Castricum 8.43
8 Jeske van der Pal 97 Zaanland 8.44
9 Annemarie Slangewal 98 Altis MC 8.50
10 Laura Boekel 97 NOVA 8.50
11 Floortje van Kampen 97 Hera MC 9.06
12 Elke Molenaar 98 Spirit Lelystad 9.08
13 Nina van Eijk 97 Phoenix 9.14
14 Janna Visser 98 Startbaan MC 9.16
15 Jessy van Ee 97 Altis MC 9.33
16 Lisanne Glorie 98 DEM 9.35
17 Rohmana Koops 97 BAV MC 9.36
18 Nanou Vos 98 Triathlon MC 9.38
19 Pien Stadman-Robaard 97 Altis MC 9.43
20 Dorian Wevers 98 BAV MC 9.44
21 Lotte Buwalda 98 BAV MC 9.44
22 Hanna Knotnerus 97 Feniks 9.47
23 Hanna Voorberg 98 Lycurgus MC 9.48
24 Anoek Steur 98 ARO '88 9.49
25 Fieke Witte 98 Phoenix 9.54
26 Diede Lek 98 AKU MC 9.55
27 Julia Straatman 98 GAC MC 9.56
28 Iris Wijkhuijzen 98 Zuidwal MC 9.59
29 Danielle Keet 97 DOKEV MC 10.01
30 Leonie Grob 97 GAC MC 10.02
31 Romee Nicolai 98 Waterland 10.03
32 Naomie Zwaag 98 Hollandia 10.04
33 Megan Niesten 98 Hera MC 10.08
34 Björk Johannes 98 DOKEV MC 10.09
35 Sanne Veldhuizen 98 Zuidwal MC 10.10
36 Zoë de Jong 98 Trias 10.10
37 Esmee Slagter 98 Hera MC 10.15
38 Odile Verzantvoort 98 Triathlon MC 10.16
39 Lotte van Beek 98 Altis MC 10.16
40 Tessa Meulman 97 Lycurgus MC 10.17
41 Annika Schuurman 97 Triathlon MC 10.17
42 Jente Frints 97 Pijnenburg 10.20
43 Lauren Besselaar 98 GAC MC 10.21
44 Ilse de Boer 98 Pijnenburg 10.33
45 Maartje van der Werff 98 Zuidwal MC 10.35
46 Marije Haverkort 97 Lycurgus MC 10.45
47 Nienke Streekstra 98 Spirit Lelystad 11.10
48 Evren Goesten 98 AKU MC 11.14
49 Eline de Jong 98 Zuidwal MC 11.33
50 Rachel de Ruiter 98 Startbaan MC 11.35
51 Inge Portegijs 98 DOKEV MC 11.48
52 Larissa Jonker 98 Startbaan MC 12.03
53 Joyce van Dieren 98 Startbaan MC 12.20
Jongens junioren D.2 2125 m
1 Bram Anderiessen 99 AKU 7.54
2 Justin Lam 99 Almere JD2 7.59
3 Brian Versluis 99 Atverni 8.04
4 Cain Rutgers 99 Almere JD2 8.13
5 Jurriaan Odekerken 99 Trias JD2 8.19
6 Joppe Stokvis 99 Triathlon JD2 8.24
7 Denilson Kleintjes 99 GAC JD2 8.28
8 Ies Kaczmarek 99 Almere JD2 8.29
9 Ick Ruiter 99 Trias JD2 8.31
10 Joep Borninkhof 99 GAC JD2 8.31
11 Stan Ritzer 99 Spirit Lelystad 8.37
12 Joost Schipper 99 ARO '88 8.38
13 Gian Oerlemans 99 Altis 8.42
14 Rick Hollestelle 99 Triathlon JD2 8.45
15 Juras Huijben 99 Phoenix 8.48
16 Tijmen Brand 99 Altis 8.48
17 Reinder Prince 99 Triathlon JD2 8.49
18 Cas Bakker 99 Clytoneus 8.58
19 Aad Schuilenburg 99 Pijnenburg JD2 9.01
20 Djulyan van der Mee 99 Noordkop 9.03
21 Luc van Wessel 99 Pijnenburg JD2 9.03
22 Marc Rademakers 99 NOVA 9.05
23 Daniel Bos 99 Triathlon JD2 9.05
24 Siebe Heuperman 99 GAC JD2 9.06
25 Stephan Demmendal 99 Fit 9.06
26 Cirrus Nebbeling 99 GAC JD2 9.09
27 Sem Verweij 99 Hylas 9.14
28 Loek Janmaat 99 AKU 9.17
29 Tijmen van 't Land 99 Lycurgus JD2 9.18
30 Nick Schoemaker 99 ARO '88 9.20
31 Stein Overtoom 99 Startbaan 9.22
32 Jort Meijboom 99 Pijnenburg JD2 9.22
33 Nick Ramdjanamsingh 99 AV Aalsmeer 9.27
34 Thijs Knecht 99 GAC JD2 9.29
35 Lucas Biesterveld 99 Pijnenburg JD2 9.30
36 Stijn Karels 99 Trias JD2 9.34
37 Jasper Brinkman 99 Startbaan 9.36
38 Joris Groenenboom 99 GAC JD2 9.40
39 Nick van Brummelen 99 GAC JD2 9.42
40 Julian Verweij 99 Trias JD2 9.44
41 Jeroen Hekkelman 99 Phanos 9.56
42 Sam Houdijk 99 AKU 10.04
43 Coen de Rooij 99 AAC 10.21
44 Joost van den Berg 99 Lycurgus JD2 10.28
Jongens junioren D.1 2125 m
1 Marc Roes 0 Clytoneus JD1 8.02
2 Teun Beers 0 Nova JD1 8.08
3 Kelvin Baartwijk 0 Almere '81 8.10
4 Justin Barnar 0 Clytoneus JD1 8.28
5 Daan Bremer 0 Castricum JD1 8.30
6 Michel van den Hoven 0 Trias 8.41
7 Niels Koelink 0 BAV 8.45
8 Colin Simson 0 Feniks 8.49
9 Tim van Enk 0 Phoenix 8.50
10 Kjell Hoogendoorn 0 Clytoneus JD1 8.55
11 Job van den End 0 Tempo JD1 8.57
12 Joost Glas 0 Hollandia 8.58
13 Koen van Perse 0 Hellas JD1 9.05
14 Siem ter Braake 0 GAC JD1 9.08
15 Julien Karsten 0 Nova JD1 9.10
16 Bas Hoonhout 0 NEA JD1 9.12
17 Hanke Pijlman 0 Castricum JD1 9.13
18 Lenart Gijsen 0 Pijnenburg JD1 9.14
19 Steven de Moel 0 Nova JD1 9.15
20 Mike van Dijk 0 AV Haarlem 9.16
21 David Maarleveld 0 Phanos JD1 9.16
22 Jesper van Dam 0 AV Aalsmeer 9.18
23 Hendrik Oppelaar 0 Hellas JD1 9.18
24 Jorrit Hildebrand 0 Spirit Lelystad 9.21
25 Joost ten Barge 0 GAC JD1 9.22
26 Dean Niesten 0 Hera 9.24
27 Thijs van Noorloos 0 Lycurgus JD1 9.25
28 Jimmy van Velzen 0 Pijnenburg JD1 9.31
29 Daniel Versteeg 0 ATHLOI 9.33
30 Sem Reijnders 0 AV Monnickendam 9.34
31 Tdega Feleka 0 AV '23 9.36
32 Thomas Arensman 0 NEA JD1 9.37
33 Ole Neelissen 0 Castricum JD1 9.39
34 Luuk Bruins 0 Hollandia 9.42
35 Jerome de Munnik 0 Triathlon JD1 9.43
36 Vincent Buringa 0 Hylas 9.45
37 Jeroen Overbeek 0 Clytoneus JD1 9.47
38 Tijmen Schouws 0 Phanos JD1 9.52
39 Jory de Groot 0 AV Monnickendam 9.56
40 Storr Hoek 0 AKU JD1 9.56
41 Branco Titus 0 Phanos JD1 9.57
42 Daniel Kamp 0 Hylas 9.58
43 Sybren Kiewiet 0 Hellas JD1 9.58
44 Thijs Anderiessen 0 AKU JD1 9.59
45 Stephan Kok 0 GAC JD1 10.03
46 Max Binda 0 Startbaan 10.06
47 Gerben Schipper 0 Triathlon JD1 10.09
48 Daan Roozendaal 0 Hellas JD1 10.10
49 Kyle Mossing 0 NEA JD1 10.11
50 Gert Lek 0 AKU JD1 10.19
51 Mats Heine 0 Lycurgus JD1 10.24
52 Enno Braaksma 0 Pijnenburg JD1 10.27
53 Carl Westert 0 Triathlon JD1 10.29
54 Kylian Jonkers 0 Triathlon JD1 10.35
55 Olaf van de Pavert 0 GAC JD1 10.36
56 Bas van Dijk 0 Lycurgus JD1 10.38
57 Nico Remkes 0 Altis 10.41
58 Maurits Hazeleger 0 AKU JD1 10.51
59 Oscar de Groot 0 Pijnenburg JD1 10.57
60 Sven Holtrop 0 Tempo JD1 10.58
61 Bram Slootbeek 0 Tempo JD1 11.02
62 Olle Bosma 0 Lycurgus JD1 11.08
meisjes junioren D.2 1750 m
1 Jasmijn Bakker 99 Triathlon 6.58
2 Carlien Wabeke 99 NOVA 7.08
3 Nora Winter 99 Lycurgus MD2 7.11
4 Nida Huijben 99 Phoenix 7.13
5 Paulien Karsemeijer 99 Clytoneus 7.22
6 Lotte de Jong 99 Almere '81 7.29
7 Emma Kok 99 Phanos MD2 7.32
8 Rochan Comello 99 AV23 MD2 7.34
9 Wouke van 't Klooster 99 Pijnenburg MD2 7.38
10 Sandra van de Grift 99 Pijnenburg MD2 7.38
11 Quinty Kroon 99 Edam MD2 7.43
12 Mariska Poel 99 DEM 7.44
13 Lotte Pröpper 99 Phanos MD2 7.47
14 Nienke van Sante 99 Lycurgus MD2 7.53
15 Dianne Conijn 99 DOKEV MD2 8.00
16 Fien van Berkel 99 Waterland 8.02
17 Aisha Boering 99 Phanos MD2 8.04
18 Myra Smulders 99 Altis MD2 8.04
19 Robin van Sallandt 99 Lycurgus MD2 8.13
20 Chayenne Veerman 99 Edam MD2 8.16
21 Melanie Zoer 99 DOKEV MD2 8.18
22 Sola Zwerver 99 AAC 8.19
23 Mauve Bos 99 GAC Hilversum 8.19
24 Femke Kuiper 99 Altis MD2 8.19
25 Laura Konings 99 ARO '88 8.20
26 Carlijn Bouwer 99 Trias 8.21
27 Marielle Hooijman 99 AKU 8.22
28 Janna Nijssen 99 Hellas 8.24
29 Jessica Buschman 99 DOKEV MD2 8.26
30 Annebel Jaarsma 99 Lycurgus MD2 8.29
31 Maud Feenstra 99 Hera 8.30
32 Juliet Koning 99 Edam MD2 8.31
33 Hannah Schwartz 99 Phanos MD2 8.32
34 Maria Onassis 99 Hellas 8.33
35 Marlijn Wijkamp 99 Altis MD2 8.37
36 Maaike Schenk 99 Lycurgus MD2 8.40
37 Amber Willems 99 Pijnenburg MD2 8.45
38 Lisanne Brouwer 99 Spirit Lelystad 8.47
39 Femke Fleur Verstraete 99 Altis MD2 8.48
40 Cecilia Balzer 99 Clytoneus 8.59
meisjes junioren D.1 1750 m
1 Lisanne Schoonebeek 0 Lycurgus MD1 7.21
2 Aylan Menick 0 Clytoneus 7.30
3 Julia van Delft 0 GAC MD1 7.30
4 Amina Schellekens 0 Phanos MD1 7.33
5 Eline Runderkamp 0 Edam MD1 7.33
6 Dieuwertje van Kampen 0 Hollandia 7.38
7 Fay Blank 0 GAC MD1 7.40
8 Noa Hoondert 0 AV '23 7.42
9 Nanda Bousema 0 Hellas 7.47
10 Merel Kouwenhoven 0 Hera 7.49
11 Evelien Bouma 0 Hylas MD1 7.50
12 Ilse van de Haar 0 Altis MD1 7.52
13 Blanca van Haaren 0 Fit 7.54
14 Ynte Biemans 0 Atverni 7.55
15 Fleur Praas 0 Triathlon MD1 8.00
16 Tamar Appeldoorn 0 Zuidwal MD1 8.04
17 Anke Schoen 0 TAS 82 MD1 8.06
18 Isa Raadgers 0 Noordkop 8.07
19 Madelief Kok 0 Altis MD1 8.08
20 Femke Bol 0 Triathlon MD1 8.08
21 Noa Zoon 0 Noordkop 8.13
22 Sharon Lansing 0 Clytoneus 8.17
23 Sanne van Drunen 0 Spirit Lelystad 8.18
24 Wieke van Kaam 0 GAC MD1 8.20
25 Didi Wals 0 Lycurgus MD1 8.22
26 Nienke Veldhuizen 0 Zuidwal MD1 8.22
27 Britt Agasi 0 Trias MD1 8.23
28 Inger van Dok 0 AV Aalsmeer 8.23
29 Lotte Smink 0 Hellas 8.24
30 Nina van Luijn 0 NEA Volharding 8.26
31 Merit Schuurmans 0 AAC MD1 8.26
32 Luna Scheffer 0 GAC MD1 8.29
33 M. van Dorth 0 Hylas MD1 8.29
34 Laura van Surksum 0 BAV MD1 8.32
35 Flore Glimmerveen 0 GAC MD1 8.36
36 Noa Bouwer 0 Hera 8.37
37 Rosa Bronsdijk 0 Edam MD1 8.38
38 Joelle Hoff 0 Nijkerk MD1 8.38
39 Esmee de Jong 0 Trias MD1 8.39
40 Marcella Adjape 0 AV Aalsmeer 8.40
41 Eline Verweij 0 Startbaan 8.40
42 Esther Spruit 0 Phoenix 8.41
43 Eden Göbbels 0 GAC MD1 8.42
44 Lieke Hulshof 0 Pijnenburg 8.42
45 Sophie de Jong 0 BAV MD1 8.43
46 Sophia van Lil 0 AV '23 8.45
47 Femke van den Bos 0 Tempo 8.47
48 Roma de Ruiter 0 Hylas MD1 8.48
49 Lieve Tazelaar 0 Hylas MD1 8.49
50 Marit Schouwstra 0 AAC MD1 8.49
51 Kim de Lange 0 Suomi 8.50
52 Sarah Dekker 0 Trias MD1 8.50
53 Lieve Butter 0 Lycurgus MD1 8.51
54 Sandrine Wieser 0 Phanos MD1 8.51
55 Femke Brouwer 0 Phoenix 8.52
56 Saskia Kemmeren 0 Triathlon MD1 8.53
57 Eva Sonke 0 Phanos MD1 8.54
58 Melina Hoff 0 Nijkerk MD1 8.55
59 Britt Hoff 0 Nijkerk MD1 8.57
60 Marit Vorstman 0 AAC MD1 8.57
61 Willemijn Giltaij 0 Triathlon MD1 8.58
62 Eline Schade van Westr 0 DEM 8.58
63 Rianne Klooster 0 Phanos MD1 8.59
64 Manon Buter 0 TAS 82 MD1 8.59
65 Isabelle Klap 0 Lycurgus MD1 9.02
66 Denise Achterberg 0 Altis MD1 9.09
67 Isabelle Leenhouts 0 Zuidwal MD1 9.13
68 Sophie van den Berg 0 TAS 82 MD1 9.25
69 Sophie Bleijerveld 0 BAV MD1 9.27
70 Elise Stijger 0 BAV MD1 9.29
71 Daphne Wijkhuijzen 0 Zuidwal MD1 9.52
72 Iris Molenaar 0 Edam MD1 10.06
jongens mini 875 m
1 Arvid Jansons 5 Triathlon 4.17
2 Mattis Noam Hilgeman 5 Zuidwal 4.21
3 David Elzinga 5 GAC Hilversum 4.23
4 Stijn Uijttenboogaard 5 NEA Volharding 4.37
5 Diede van Bergen 5 Startbaan 4.41
6 Thomas Bruins 5 AV Castricum 4.43
7 Thijn Dorrestein 5 GAC Hilversum 4.44
8 Fons Borninkhof 5 GAC Hilversum 4.48
9 Mich Sweep 5 BAV 4.50
10 Rik Grapendaal 5 Hylas 4.52
11 Sam vd Aar 5 DEM 4.55
12 Jesse van de Beek 5 BAV 4.58
13 Florian Overtoom 5 Startbaan 5.10
14 David van Nigtevecht 5 Zuidwal 5.16
15 Leon Oldenhove 5 AV '23 5.25
16 Siebe Westerhof 5 AV Zeewolde 5.31
17 Mathijs Haitsma 5 Triathlon 5.33
18 Martijn Bink 5 GAC Hilversum 5.34
19 Fu Shan Lamers 5 GAC Hilversum 5.53
20 Jeremy Zijdel 5 GAC Hilversum 5.57
meisjes mini 875 m
1 Isa van Sintemaartensd 5 Triathlon 4.30
2 Ella de Bruijne 5 Zuidwal 4.32
3 Roanna Gelein 5 AV Aalsmeer 4.33
4 Lianne Wuring 5 GAC Hilversum 4.42
5 Fien Linssen 5 Zuidwal 4.46
6 Lauren van Beuningen 5 Pijnenburg 4.51
7 Isa Schram 5 DEM 4.55
8 Tessa Klein Holte 5 Fit 4.55
9 Martit Schoemaker 5 ARO '88 4.58
10 Ilse Calis 5 Zuidwal 5.00
11 Maaike van Kesteren 5 GAC Hilversum 5.10
12 Senna Vroemen 5 Triathlon 5.19
13 Danne Teeuwisse 5 Triathlon 5.33
14 Indyra Jonkers 5 Triathlon 5.36
15 Leonie Smid 5 GAC Hilversum 5.49
jongens pupillen C 857 m
1 Job Linssen 4 Zuidwal JPC 3.41
2 Christopher Lam 4 Almere '81 3.41
3 Bart Hoogmoed 4 Lycurgus JPC 3.48
4 Daniël van der Poel 4 Phoenix JPC 3.52
5 Wesley Steenbakker 4 Lycurgus JPC 4.02
6 Koen Postuma de Boer 4 Hylas JPC 4.07
7 Rens Ploeg 4 Pijnenburg JPC 4.08
8 Lucas Schaffelaar 4 AV '23 4.09
9 Antoni Elkenbracht 4 Phoenix JPC 4.09
10 Mats Roskamp 4 BAV JPC 4.09
11 Robin van Nigtevecht 4 Zuidwal JPC 4.11
12 Robin Pos 4 GAC Hilversum 4.13
13 Ysan Put 4 Hylas JPC 4.14
14 J.S. Hiensch 4 Phanos 4.17
15 Ioann Lobles 4 Noordkop JPC 4.18
16 Dat de Kiefte 4 Phoenix JPC 4.18
17 Rens ten Holder 4 GAC Hilversum 4.20
18 Thom Schoorl 4 Lycurgus JPC 4.20
19 Kim Alofsen 4 Startbaan 4.21
20 Ties Arensman 4 NEA Volharding 4.21
21 E. Hiensch 4 Phanos 4.21
22 Daan Jansma 4 Trias 4.22
23 Gijs Broere 4 Triathlon JPC 4.22
24 Robin Gooijer 4 Zuidwal JPC 4.24
25 Sahid Haddache 4 DEM 4.25
26 Roman Woodall 4 GAC Hilversum 4.26
27 Ralph-Karsten van der 4 Pijnenburg JPC 4.26
28 Bas van Groenestein 4 Almere '81 4.27
29 Tom Benschop 4 GAC Hilversum 4.27
30 Tycho Houtgast 4 Fit 4.28
31 Jort Mol Lous 4 BAV JPC 4.28
32 Jelmer Tiessen 4 Noordkop JPC 4.28
33 Dennis Janssen 4 GAC Hilversum 4.29
34 Jonah Broer 4 Triathlon JPC 4.34
35 Floris Bruinsma 4 Pijnenburg JPC 4.35
36 Tijmen Hoogendoorn 4 BAV JPC 4.36
37 Meijne Viersen 4 Hellas 4.36
38 Demian Schimmel 4 Triathlon JPC 4.37
39 Hugo van Westerneng 4 Triathlon JPC 4.37
40 Mika Baro 4 Hylas JPC 4.40
41 Dinand te Pas 4 BAV JPC 4.41
42 Quintin Smit 4 Lycurgus JPC 4.44
43 Bono van der Ploeg 4 DOKEV JPC 4.48
44 Tom Donker 4 DOKEV JPC 4.49
45 Tom van der Plas 4 DOKEV JPC 4.49
46 Ravi Raadgers 4 Noordkop JPC 4.52
meisjes pupillen C 875 m
1 Myrte van der Schoot 4 GAC MPC 3.54
2 Annelou Praas 4 Triathlon MPC 4.00
3 Femke Wabeke 4 NOVA 4.03
4 Caroline Bos 4 GAC MPC 4.07
5 Zorah Ward 4 AAC MPC 4.12
6 Renske Jekel 4 Fit 4.14
7 Jasmijn van Tooren 4 AKU 4.15
8 Lara Vens 4 AAC MPC 4.19
9 F. Suurmond 4 AV Edam 4.20
10 Charlize Mamman 4 Altis MPC 4.22
11 Anouk Kempkes 4 AAC MPC 4.23
12 Danila Blokzijl 4 Lycurgus MPC 4.23
13 Fee Eising 4 Waterland 4.23
14 Danique Schram 4 DEM 4.24
15 Iris Barlo 4 Pijnenburg 4.25
16 Nina van der Vat 4 Triathlon MPC 4.26
17 Bente Madderom 4 Trias 4.27
18 Lara Heinen 4 AV Nijkerk 4.27
19 Lena Broere 4 Triathlon MPC 4.28
20 Marinka Schuurman 4 Altis MPC 4.30
21 Zoé Keasberry 4 Lycurgus MPC 4.35
22 Kyra Laan 4 Hollandia 4.36
23 Merle Priem 4 Altis MPC 4.40
24 Isabel Kerstholt 4 Altis MPC 4.40
25 Valerie HagNauer 4 Lycurgus MPC 4.41
26 Mila Nijsse 4 GAC MPC 4.46
27 Lois Donkers 4 Almere '81 4.47
28 Lotte Lammers 4 Altis MPC 4.51
29 Ella Lommen 4 Altis MPC 4.54
30 Mila van Schie 4 GAC MPC 4.56
31 Meike Stoter 4 Triathlon MPC 5.00
32 Sofie Bruintjes 4 Lycurgus MPC 5.06
jongens pupillen B 1250 m
1 Luca van Diepen 3 Hera JPB 4.45
2 Jeff Tesselaar 3 Hera JPB 4.46
3 Raul Tophoff 3 Trias JPB 5.02
4 Seb Wals 3 Lycurgus JPB 5.08
5 Yoram Vriezen 3 GAC JPB 5.10
6 Mike Wortel 3 Trias JPB 5.10
7 Hugo Jansen 3 Clytoneus 5.14
8 Joey Daselaar 3 Pijnenburg JPB 5.16
9 Tobias Vrolijk 3 AV Castricum 5.18
10 Tobias van Belle 3 AV23 JPB 5.18
11 Erik Rademakers 3 NOVA 5.19
12 Milan Bouwer 3 Hera JPB 5.21
13 Mike van Sleeuwen 3 Suomi 5.22
14 Thijs Rigter 3 Zuidwal JPB 5.24
15 Lario Sedic 3 AV23 JPB 5.25
16 Quierez Kuiper 3 Hollandia JPB 5.27
17 Graeme 't Hoen 3 AV Aalsmeer 5.28
18 Kalle Veldhuisen 3 AV Castricum 5.31
19 Ivo Stolk 3 Pijnenburg JPB 5.32
20 Femi Ekker 3 Hellas JPB 5.33
21 Marc van Burgel 3 Atverni 5.34
22 Alex van Buttingha  Wi 3 Tempo JPB 5.34
23 Imme van den End 3 Tempo JPB 5.36
24 Sven van Gestel 3 Pijnenburg JPB 5.37
25 Mark Hollestelle 3 Triathlon JPB 5.37
26 Nigel Kenepa 3 Altis JPB 5.38
27 Joep Rigter 3 Zuidwal JPB 5.39
28 Wassium Belloum 3 Lycurgus JPB 5.39
29 Jibbe Teeuwisse 3 Triathlon JPB 5.40
30 Jasper Smink 3 Hellas JPB 5.41
31 Dennis Alberts 3 Atos 5.42
32 Pepijn de Groot 3 Pijnenburg JPB 5.43
33 Koen Grapendaal 3 Hylas 5.46
34 Tim Thuijs 3 Tempo JPB 5.46
35 David Neidig 3 GAC JPB 5.47
36 David Brouwer-Munoz 3 Phoenix 5.49
37 Mees Offerhaus 3 Hollandia 5.50
38 Tycho Vink 3 Altis JPB 5.51
39 Teun Calis 3 Zuidwal JPB 5.52
40 Lucas van der Vat 3 Triathlon JPB 5.53
41 Alexander Ridderikhoff 3 Altis JPB 5.54
42 Dylan Adriaansen 3 Noordkop 5.54
43 Julian Jonkmans 3 AV23 JPB 5.55
44 Tristan Schulte 3 Triathlon JPB 5.55
45 Freerk Bots 3 GAC JPB 5.55
46 Jarno Rutten 3 Altis JPB 5.57
47 Olivier van den Dungen 3 AKU 6.00
48 Nathan Oerlemans 3 Altis JPB 6.02
49 Jasper van de Wetering 3 Lycurgus JPB 6.03
50 Ruben Panken 3 Tempo JPB 6.07
51 Stan Groen 3 AV23 JPB 6.08
52 Jouke Westerhof 3 AV Zeewolde 6.11
53 Ruben Vermaat 3 Zuidwal JPB 6.12
54 Stan Lucassen 3 Atos 6.16
55 Jasper Schipper 3 GAC JPB 6.16
56 Fabian Smits 3 Feniks 6.18
57 Daniel Berends 3 Zuidwal JPB 6.20
58 Sebastiaan Bonte 3 Lycurgus JPB 6.22
59 Koen Haanappel 3 Trias JPB 6.22
60 Stan de Koning 3 Hera JPB 6.32
61 Quinten Oldehove 3 AV23 JPB 6.47
62 Tim Meulem 3 Hollandia JPB 6.49
63 Colin Laan 3 Hollandia JPB 7.03
meisjes pupillen B 1250 m
1 Meike Kruijer 3 NOVA 5.15
2 Carlijn de Bie 3 GAC MPB 5.16
3 Wies Rosenberg 3 Tempo MPB 5.24
4 Thyra Terwey 3 NEA MPB 5.26
5 Ella Mosselman 3 SAV 5.28
6 Rosaly Zomerdijk 3 NEA MPB 5.32
7 Nadia Bekhof 3 Tempo MPB 5.36
8 Lotte Zethof 3 AV Aalsmeer 5.36
9 Fee Mok 3 SAV 5.38
10 Jonna Bom 3 Pijnenburg 5.40
11 Daphne van de Waterbee 3 Pijnenburg 5.40
12 Nina Veenstra 3 AV Nijkerk 5.40
13 Marit Kamp 3 DEM MPB 5.41
14 Laura Wilde 3 NEA MPB 5.44
15 Iris de Bie 3 GAC MPB 5.44
16 Kim van Groenestein 3 Almere MPB 5.45
17 Florence Bosman 3 AV23 MPB 5.45
18 Eleonoor Bosman 3 AV23 MPB 5.46
19 Anouk Reilink 3 Zuidwal MPB 5.46
20 S. de Wit 3 Edam MPB 5.46
21 Carmen Huikeshoven 3 Altis MPB 5.48
22 Emma Lans 3 Lycurgus MPB 5.51
23 Marjolein van der Kraa 3 Trias MPB 5.52
24 Emma Bout 3 Zuidwal MPB 5.56
25 Finet Neelissen 3 AV Castricum 5.58
26 Dia de Keijzer 3 BAV 6.00
27 Jade Platte 3 Almere MPB 6.02
28 Sarah van Tuijl 3 Almere MPB 6.03
29 S. Tol 3 Edam MPB 6.04
30 Merle Mijnhout 3 GAC MPB 6.04
31 Ellis de Vries 3 Altis MPB 6.05
32 Marit Kaptein 3 NEA MPB 6.06
33 Diede van Oorschot 3 Hellas 6.06
34 Tosca Claus 3 Altis MPB 6.09
35 Helena Kruger 3 GAC MPB 6.10
36 Renske Idzenga 3 Zuidwal MPB 6.13
37 Linn van Schaick 3 Clytoneus 6.13
38 Roos Hoff 3 Lycurgus MPB 6.14
39 Noah Verduin 3 TAS '82 6.14
40 Sien Saadat 3 AKU 6.16
41 Mirte Weijers 3 Hellas 6.17
42 Silvia Bloemendaal 3 NEA MPB 6.17
43 Nadia Lensen 3 Lycurgus MPB 6.19
44 Sophie Romagnoli 3 GAC MPB 6.20
45 Loïs Kok 3 Altis MPB 6.20
46 M. Schilder 3 Edam MPB 6.23
47 Chaja Plochg 3 Triathlon 6.23
48 F. Guit 3 Edam MPB 6.24
49 Julia Jongejeugd 3 NEA MPB 6.25
50 Bo van der Aar 3 DEM MPB 6.26
51 Mirte Janssen 3 DEM MPB 6.28
52 Kendra Limburg 3 Triathlon 6.28
53 Ffion van Gulik 3 Tempo MPB 6.32
54 Kyra Agasi 3 Trias MPB 6.32
55 Milana Sikkema 3 Lycurgus MPB 6.33
56 Bowy Kramers 3 Triathlon 6.34
57 Maura te Grotenhuis 3 Triathlon 6.35
58 Esther Keizer 3 Hera MPB 6.35
59 Sarah Koper 3 Zaanland 6.39
60 Suzanne de Visser 3 Trias MPB 6.41
61 Janiek Penraat 3 Tempo MPB 6.50
62 Marloes Bos 3 Zuidwal MPB 6.58
63 Myrthe van Walsum 3 Hera MPB 7.02
64 Bente van Westerop 3 Hera MPB 7.03
65 Yara Sleeuwenhoek 3 Almere MPB 8.40
jongens pupillen A.1 1750 m
1 Viggo Parol 2 Atverni 7.12
2 Tobias van Ee 2 GAC JAP1 7.17
3 Jochem van Dijk 2 Dokev JAP1 7.20
4 Olivier Voschezang 2 GAC JAP1 7.28
5 Pablo Velt 2 Pijnenburg JAP1 7.35
6 Luc Blank 2 GAC JAP1 7.37
7 Ton van Mameren 2 Triathlon JAP1 7.40
8 Tijs Haanappel 2 Trias JAP1 7.43
9 Scott Boekel 2 NOVA 7.50
10 Yannick Hageman 2 Hera JAP1 7.54
11 Bram Klap 2 Lycurgus 7.54
12 Marten Prince 2 Triathlon JAP1 7.55
13 Felix Heemstra 2 AV23 JAP1 7.56
14 Rogier Coopmans 2 Tempo 8.03
15 Marnix Kolkman 2 Edam JAP1 8.07
16 Quinten van Delft 2 Hollandia 8.07
17 Timo Mols 2 Altis JAP1 8.08
18 Jelle Hooyberg 2 Edam JAP1 8.09
19 Gideon Möhringer 2 Hera JAP1 8.09
20 Mathijs van Wessel 2 Pijnenburg JAP1 8.10
21 Romello Christiaan 2 Hera JAP1 8.10
22 Owen van der Weijden 2 Clytoneus 8.11
23 Rens Versnel 2 Triathlon JAP1 8.12
24 Q. Vlak 2 Edam JAP1 8.15
25 Luco van Bergen 2 Startbaan 8.16
26 Jitse Viersen 2 Hellas 8.19
27 Koen Duikersloot 2 GAC JAP1 8.20
28 Daan van de Coevering 2 Fit 8.22
29 Tjitte van den Bedem 2 Altis JAP1 8.26
30 Joris van den Hoven 2 Triathlon JAP1 8.26
31 Kevin Steenbakkers 2 Noordkop 8.29
32 Casper Peterse 2 Trias JAP1 8.29
33 Jeroen van het Hof 2 NEA Volharding 8.30
34 Thomas Bos 2 AV Zeewolde 8.31
35 Lucas Breuker 2 AV23 JAP1 8.31
36 Daan School 2 Triathlon JAP1 8.32
37 Luca Bakrac 2 AV23 JAP1 8.36
38 Boaz Hoes 2 Tempo 8.37
39 Pepijn Weggemans 2 GAC JAP1 8.39
40 Brun Stöver 2 Triathlon JAP1 8.42
41 Hugo Blokland 2 Altis JAP1 8.42
42 Rens Kannegieter 2 AV23 JAP1 8.45
43 Floran Groot 2 BAV JAP1 8.46
44 Sam Reukers 2 Edam JAP1 8.54
45 Hidde Doornkamp 2 Pijnenburg JAP1 8.54
46 Olivier Böhmer 2 Triathlon JAP1 8.55
47 Pieter Joosten 2 Triathlon JAP1 8.55
48 Ruben Rabouw 2 Hellas 8.56
49 Jimi van Derksen 2 Dokev JAP1 8.56
50 Idas Nebbeling 2 GAC JAP1 9.00
51 Piet van Vuuren 2 DEM 9.01
52 Thijs Kruidhof 2 Almere '81 9.01
53 Ckai de Bruijne 2 Zuidwal JAP1 9.04
54 Yannick Sedoc 2 Almere '81 9.06
55 Olav Knip 2 Tempo 9.08
56 Nils Rabbeljee 2 Dokev JAP1 9.10
57 Indy Capricorne 2 Hylas 9.11
58 Remco Martens 2 BAV JAP1 9.15
59 Tristan de Vre 2 Phanos 9.16
60 Bram Houtkooper 2 Trias JAP1 9.29
61 Jens Hierck 2 Hera JAP1 9.29
62 Corné Hoogendoorn 2 Zuidwal JAP1 9.33
63 Ivo van der Harst 2 Altis JAP1 9.37
64 Lex Brinkman 2 Startbaan 9.47
65 Thom van der Wouden 2 BAV JAP1 10.03
66 Lucas Beckeringh 2 BAV JAP1 10.10
67 Raul van Londen 2 Pijnenburg JAP1 11.08
meisjes pupillen A.1 1750 m
Helaas zijn door een storing bij de tijdwaarneming
een aantal tijden niet geregistreerd
1 Wendy de Jong 2 Fit MAP1 7.31
2 Sophie Praas 2 Triathlon MAP1 7.47
3 Kirsten Medema 2 Altis MAP1 7.50
4 Manon de Bruin 2 Altis MAP1 7.59
5 Naomi Verhoef 2 Aalsmeer MAP1
6 Lisette Doodeman 2 NOVA
7 Mirre Gielen 2 TAS '82
8 Maud Kaarsgaren 2 Fit MAP1
9 Julie Eikelenboom 2 Lycurgus MAP1
10 Lieke Buijssen 2 Fit MAP1
11 Margriet Hilhorst 2 Zuidwal
12 Mara Cotterink 2 Lycurgus MAP1
13 Noa Doornekamp 2 Phoenix MAP1
14 Lisanne Gooijer 2 Zuidwal
15 Noa de Moel 2 TAS '82
16 Mette Oosterink 2 GAC Hilversum
17 Rachel Aarsen 2 Aalsmeer MAP1
18 Nienke van Dok 2 Aalsmeer MAP1
19 Aylin Rink 2 Altis MAP1
20 Sophie Does 2 Almere '81
21 Lysanne Zaal 2 Hera MAP1
22 Lotte Bleijerveld 2 BAV MAP1 8.49
23 Noor Schepers 2 Altis MAP1 8.53
24 Sanne van Enk 2 Phoenix MAP1 8.53
25 Isa Heezik 2 Almere '81 8.59
26 Lisa Stolk 2 Altis MAP1 9.00
27 Mellani Goezinnen 2 NEA MAP1 9.01
28 Roos Molenaar 2 Edam MAP1 9.01
29 Isabel Cola 2 Triathlon MAP1 9.03
30 Sophie Besselaar 2 GAC Hilversum 9.03
31 Nienke Madderom 2 Trias 9.04
32 Elize van Beuningen 2 Pijnenburg 9.05
33 Joanne van der Poel 2 Phoenix MAP1 9.05
34 Madeleine Hooijmaijers 2 Phanos 9.06
35 Isis Jansen 2 Hylas 9.07
36 Britt Rodenburg 2 Lycurgus MAP1 9.07
37 Femke Drijfhout 2 Lycurgus MAP1 9.07
38 Annika Klooster 2 Waterland 9.08
39 Anick Willems 2 Phanos 9.09
40 Britt Rodenburg 2 Lycurgus MAP1 9.11
41 Isabel Worp 2 NEA MAP1 9.12
42 Isa Immink 2 Triathlon MAP1 9.13
43 Samantha Frinking 2 Lycurgus MAP1 9.14
44 Isa van Vliet 2 GAC Hilversum 9.14
45 Francis van Rookhuizen 2 NEA MAP1 9.15
46 Roos Prins 2 Triathlon MAP1 9.15
47 Robin van der Veen 2 Hera MAP1 9.16
48 Franca de Leeuw 2 Altis MAP1 9.18
49 Anne Zonneveldt 2 Lycurgus MAP1 9.18
50 Danique Eijsbouts 2 GAC Hilversum 9.19
51 Frederique Kox 2 Lycurgus MAP1 9.19
52 Emma van de Beek 2 BAV MAP1 9.20
53 Jeske Wiemans 2 Pijnenburg 9.27
54 Mella Scheffer 2 GAC Hilversum 9.27
55 Xanthe Buruma 2 GAC Hilversum 9.29
56 Sophie Boerboom 2 Fit MAP1 9.32
57 Eva Bakker 2 Hera MAP1 9.39
58 Luna Bakker 2 Hera MAP1 9.41
59 Kylie Kroon 2 Edam MAP1 9.43
60 Famke Bles 2 BAV MAP1 9.48
61 Willeke Vink 2 Edam MAP1 10.21
62 Daniëlle Veendrick 2 BAV MAP1 10.34
jongens pupillen A.2 1750 m
1 Tom Hoogeboom 1 Nova JAP2 6.52
2 Djoao Lobles 1 Noordkop JAp2 6.57
3 Henrik Kok 1 Pijnenburg JAP2 7.00
4 Duncan Steenbakker 1 Lycurgus JAP2 7.03
5 Jan Kalverdijk 1 Hera JAP2 7.12
6 Ok de Kiefte 1 Phoenix JAP2 7.14
7 Stan van Nieuwburg 1 Hellas JAP2 7.22
8 Jort Tiessen 1 Noordkop JAp2 7.30
9 Faas van den Ven 1 Triathlon JAP2 7.33
10 Martijn Bakker 1 Trias 7.36
11 Youri Fransen 1 AV Zeewolde 7.38
12 Dylan Langeveld 1 DEM 7.41
13 Jelle van Miltenburg 1 BAV JAP2 7.44
14 Julian Krijnen 1 Zuidwal JAP2 7.45
15 Carlito Welink 1 AKU JAP2 7.45
16 Thijs van Miltenburg 1 BAV JAP2 7.46
17 Jeremy van der Mee 1 Noordkop JAp2 7.46
18 Youri Dekker 1 Nova JAP2 7.47
19 Pim van de Fliert 1 Pijnenburg JAP2 7.48
20 Maarten Schouten 1 Hylas JAP2 7.49
21 Roel Wilde 1 NEA Volharding 7.51
22 Jamal ter Steeg 1 Feniks 7.51
23 Koen Roskamp 1 BAV JAP2 7.51
24 Christian Vermeulen 1 Hellas JAP2 7.52
25 Sven Jansons 1 Triathlon JAP2 7.52
26 Boyke Baeten 1 GAC JAP2 7.52
27 Gregory 't Hoen 1 AV Aalsmeer 7.55
28 Thijs Zwaanenburg 1 Hera JAP2 7.55
29 Lucas Schram 1 AV Castricum 7.55
30 David Kruger 1 GAC JAP2 7.56
31 Rodney Kuisch 1 Phoenix JAP2 7.57
32 Marijn Goezinne 1 Lycurgus JAP2 7.58
33 Levi van Diest 1 Lycurgus JAP2 8.00
34 Daan Kothman 1 Altis JAP2 8.01
35 Max Duys 1 Zuidwal JAP2 8.01
36 Carsten Bruinsma 1 Pijnenburg JAP2 8.02
37 Alexander Meijkamp 1 Hellas JAP2 8.06
38 Mark Dekker 1 Hylas JAP2 8.07
39 Stef Sablerolle 1 AV23 JAP2 8.10
40 L. van Driel 1 AV Edam 8.11
41 Kick van Leeuwen 1 DOKEV 8.13
42 Thimo Henraat 1 Feniks 8.15
43 Stan Huiting 1 Trias 8.16
44 Kasper Vrolijk 1 AV Castricum 8.19
45 Camu Prins 1 Triathlon JAP2 8.20
46 Jarno Gilissen 1 Lycurgus JAP2 8.20
47 Joppe van Oorschot 1 Hellas JAP2 8.22
48 Gabriel Cornelissen 1 GAC JAP2 8.22
49 Luuk Veldman 1 Hylas JAP2 8.27
50 Pepijn Sman 1 Spirit Lelystad 8.28
51 Jorn Miedema 1 Altis JAP2 8.29
52 Jop de Vos 1 Triathlon JAP2 8.30
53 Stef Ploeg 1 Pijnenburg JAP2 8.31
54 Wessel Terpstra 1 BAV JAP2 8.32
55 Lars Mol 1 GAC JAP2 8.38
56 Mathijs Boers 1 Startbaan 8.48
57 Joost Keizer 1 Hera JAP2 8.52
58 Bouke Boor 1 Zuidwal JAP2 8.54
59 Pieter Dekker 1 Nova JAP2 8.55
60 Menno Akkerman 1 Phoenix JAP2 8.56
61 Mick Hopman 1 Altis JAP2 8.58
62 Daan Woldring 1 AV23 JAP2 8.59
63 Dennis Schoonhoven 1 Hellas JAP2 8.59
64 Matteo Bos 1 Zuidwal JAP2 9.01
65 Quinten Feijen 1 GAC JAP2 9.08
66 Sjoerd Polder 1 AKU JAP2 9.10
67 Olaf Vreeman 1 AV23 JAP2 9.13
68 Marijn Houdijk 1 AKU JAP2 9.19
69 Viggo Overes 1 AKU JAP2 9.24
70 Arne de Jong 1 Hylas JAP2 9.27
meisjes pupillen A.2 1750 m
1 Merel van Herp 1 Lycurgus MAP2 7.21
2 Nina van Diepen 1 Hera MAP2 7.27
3 Emma Kant 1 Lycurgus MAP2 7.31
4 Bente Wagenveld 1 AV Nijkerk 7.35
5 Maxim Frenkel 1 AV '23 7.47
6 Brynn Wagenveld 1 AV Nijkerk 7.51
7 Nina Vens 1 AAC MAP2 7.54
8 Otte Wienese 1 GAC MAP2 7.54
9 Inez Bouwen 1 Lycurgus MAP2 7.56
10 Mirte Jansen 1 DOKEV 7.59
11 Manon Stringa 1 Atverni 8.02
12 Kato Leusink 1 GAC MAP2 8.03
13 Julia Krajenbrink 1 Hylas 8.03
14 Lotte Jacobsen 1 Pijnenburg MAP2 8.03
15 Vere Tavenier 1 Hera MAP2 8.06
16 Charlotte Hagen 1 Clytoneus MAP2 8.10
17 Marie Visser 1 Startbaan 8.13
18 Simone Winter 1 Lycurgus MAP2 8.15
19 Isabelle de Groot 1 Tempo 8.18
20 Nadine de Vries 1 Clytoneus MAP2 8.19
21 Sharita Oor 1 Edam MAP2 8.19
22 Daphne Bosch 1 Edam MAP2 8.19
23 Noah Suurmond 1 Edam MAP2 8.20
24 Lara Mettau 1 Almere '81 8.22
25 Nynke Hazewindus 1 Fit 8.23
26 Yanniek Bouwer 1 Trias 8.25
27 W. Stuijt 1 Edam MAP2 8.27
28 Nynke van den Bedem 1 Altis MAP2 8.28
29 Jade Hermkens 1 Phoenix MAP2 8.29
30 Rosan de Bie 1 GAC MAP2 8.33
31 Rosa Westra 1 AAC MAP2 8.33
32 Naomi Doves 1 Zuidwal MAP2 8.35
33 Milou Eijsbroek 1 Phoenix MAP2 8.40
34 Chris van Meeuwen 1 Hellas 8.40
35 Winnie de Groot 1 BAV 8.43
36 Fleur Keijzer 1 GAC MAP2 8.45
37 Puck Smitz 1 AV '23 8.46
38 Meike Hartog 1 Zaanland 8.48
39 Sanne Hilberts 1 GAC MAP2 8.48
40 Chanel van Waveren 1 AV Monnickendam 8.50
41 Christy van Loenen 1 Altis MAP2 8.50
42 Inge Slootbeek 1 Tempo 8.51
43 Maud Muller 1 AAC MAP2 8.51
44 Linda van der Klei 1 NEA Volharding 8.53
45 Nathalie Leushuis 1 Triathlon 8.58
46 Kira Landman 1 Altis MAP2 8.59
47 Nika van der Meer 1 AAC MAP2 9.00
48 Lisa van Dam 1 Altis MAP2 9.01
49 Anouk Haverkort 1 Lycurgus MAP2 9.02
50 Anika Northausen 1 Pijnenburg MAP2 9.03
51 Tess Keppel 1 Dokev MAP2 9.04
52 Amber van der Klei 1 NEA Volharding 9.05
53 Joy de Bruijne 1 Zuidwal MAP2 9.06
54 Evelijn van Hilten 1 Clytoneus MAP2 9.12
55 Marijse de Vos 1 Zuidwal MAP2 9.13
56 Milou van 't Land 1 Pijnenburg MAP2 9.13
57 Dawy Jipat 1 Pijnenburg MAP2 9.17
58 Merle Meinhardt 1 Triathlon 9.20
59 Femke Beernink 1 Phoenix MAP2 9.22
60 Willemijn de Weerd 1 Phoenix MAP2 9.34
61 Amber van der Putten 1 Hera MAP2 9.35
62 Lisa Kaptein 1 Dokev MAP2 11.15


Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.03.2012