Cross competitie 8 januari 2011
av Tempo
Camping Fransche Kamp, Bussum
poule Midden


De tijden van deze cross staan vermeld inhonderste seconden
Volgens het wedstrijdreglement van de atletiekunie moeten crosstijden
afgerond worden op volle seconden naar boven
De tijd van de winnaar bij de jongens A behoort dus te zijn 14.09, enz
jongens junioren A 4000 m
1 Cas Lutz GAC Hilversum 14.08.26
2 Sjaak Hoogstraaten AV 23 14.21.32
3 Adil El Azzouzi Phanos 14.47.11
4 Jeroen Buller AV Haarlem 14.54.05
5 Ayoub Benchaabane Atos 15.06.58
6 Ali Belkasmi Atos 15.07.36
7 Jeroen van Veldhuizen GAC Hilversum 15.30.33
8 Karel Brasser AV Haarlem 15.44.26
9 Karim Aboukhezaima Phanos 16.03.21
10 Daan Oppenhuis AV Haarlem 16.16.41
11 Joost van 't Schip Startbaan 16.29.00
12 Wouter Mul Zuidwal 16.54.49
13 Marco Kroon Tempo 17.03.42
14 Mohamed rida Nouri Phanos 17.04.24
15 Koen van den Hoven AV 23 17.11.32
16 Kees Ligtenberg Startbaan 17.12.17
17 Jurijn Jongkees AV Haarlem 18.49.14
18 Matthijs Harmsen Tempo 18.55.10
jongens junioren B 4000 m
1 Luuk Wagenaar Phanos 14.36.20
2 Ralf Looze Phanos 15.02.30
3 Chris van Hensbergen Suomi 15.15.04
4 Arnold Berghuizen Atos 15.40.10
5 Jordin Bijstra Zuidwal 15.53.13
6 Thomas Lewis Phanos 15.57.31
7 Bart Winkel Tempo 16.33.46
8 Jelle Jansen GAC Hilversum 16.47.27
9 Tom Kleist Phanos 17.06.27
10 Joost van Saarloos Tempo 18.39.37
11 Roel Daatselaar Tempo 18.45.04
12 Stefan Harmsen Tempo 20.50.35
meisjes junioren A 2500 m
1 Rosa Vermeulen Waterland 11.20.22
2 Marloes Steenhuisen GAC Hilversum 11.27.41
3 Lydia Slob GAC Hilversum 12.34.33
meisjes junioren B 2500 m
1 Kim Hittinger AKU 10.02.36
2 Femke van der Pal Zaanland 10.22.11
3 Lotte van Elst Waterland 11.37.37
4 Vera de Boer GAC Hilversum 11.59.31
5 Margaux Jonkers AV 23 12.09.03
6 Ilse Venema GAC Hilversum 12.19.05
jongens junioren C 3000 m
1 Bart van Manen GAC Hilversum 11.12.20
2 Lars Besselaar GAC Hilversum 11.25.23
3 Marius Messemaker GAC Hilversum 11.28.03
4 Tobias Zijderveld Zuidwal 12.00.58
5 Timber van Tilburg Startbaan 12.13.09
6 Evert Bunschoten AV Aalsmeer 12.20.25
7 Mees Ritmeijer AV 23 12.34.48
8 Lennart de Looze Startbaan 12.43.16
9 Louay Saidi Rabah Startbaan 12.43.36
10 Nick van der Heide AV 23 12.59.24
11 Giel Ritmeijer AV 23 13.00.02
12 Robin Schutter Suomi 13.05.57
13 Bram Verheyen GAC Hilversum 13.13.26
14 Steven Mijnhout GAC Hilversum 13.27.05
15 Jelte ter Braake GAC Hilversum 13.28.08
16 Nils Dekkers AV Monnickendam 13.45.07
17 Boris Schram GAC Hilversum 13.55.20
18 Jorik Slob GAC Hilversum 13.55.35
19 Floris Frugte Startbaan 14.06.25
20 Lennart Kok Tempo 14.13.06
21 Joep Wessel Phanos 14.14.23
22 David Berentschot Phanos 14.15.02
23 Josha Vanderbroeck Phanos 14.17.24
24 Paul Mulder AAC 14.18.36
25 Lars Buurmeijer AAC 14.27.50
26 Yoram de Boer GAC Hilversum 14.42.37
27 Yuhei Inomata Startbaan 14.54.06
28 Stijn Stoffels AAC 15.03.05
29 Julian Lieftink Feniks 15.12.05
30 Ruben Harmsen Tempo 15.16.09
31 Niek Vreeken GAC Hilversum 15.23.52
32 Yhamal Klaverweide Feniks 19.19.51
meisjes junioren C 2000 m
1 Judith Rasch GAC Hilversum 7.36.29
2 Jeske van der Pal Zaanland 7.38.48
3 Tess van den Berg GAC Hilversum 8.01.33
4 Giuilia Kuhn Phanos 8.07.04
5 Jeltje Heuperman GAC Hilversum 8.15.57
6 Cody Wijkhuijzen Zuidwal 8.21.14
7 Floor Klop Phanos 8.23.43
8 Aysha Kraaijeveld GAC Hilversum 8.24.48
9 Sofie van der Schoor GAC Hilversum 8.29.35
10 Iselin Keune AKU 8.30.24
11 Lotte van Leersum Zaanland 8.30.35
12 Hanna Knotnerus Feniks 8.33.22
13 Tara Celine de Wit GAC Hilversum 8.35.29
14 Ilona Poel DEM 8.37.09
15 Leonie Grob GAC Hilversum 8.38.17
16 Suzanne van den Broek GAC Hilversum 8.38.29
17 Lisa Frissel Tempo 8.42.06
18 Amy Wortel GAC Hilversum 8.47.10
19 Maike Edwards v.Muijen AAC 8.54.29
20 Imme Kieviet Phanos 9.29.26
21 Emma van Leest GAC Hilversum 9.35.03
22 Nikki Onrust Zaanland 9.46.04
23 Cato Frohlich Startbaan 9.47.53
24 Iris Oosting GAC Hilversum 9.55.29
jongens junioren D.2 2000 m
1 Antonio van den Heuvel GAC Hilversum 7.08.43
2 Wouter Somsen Startbaan 7.32.29
3 Alexander Soethout DEM 7.36.58
4 Constant Preller Tempo 7.55.24
5 Luwe Groot Startbaan 7.57.02
6 Thomas Romagnoli GAC Hilversum 7.58.27
7 Imre Fodi Phanos 8.08.49
8 Jason Komen AV Haarlem 8.11.21
9 Tim Huibers Zaanland 8.13.02
10 Mick Onrust Zaanland 8.13.53
11 David Wolfrat GAC Hilversum 8.14.24
12 Frank Sluyter GAC Hilversum 8.15.04
13 Rafael Gridelli Phanos 8.16.39
14 Florian de Boer GAC Hilversum 8.23.44
15 Sean Tuinstra DEM 8.25.03
16 Ries Lutz GAC Hilversum 8.26.39
17 Oscar Heijdra Tempo 8.32.37
18 Pel Io Zaanland 8.33.02
19 Stijn Berendse Tempo 8.35.40
20 Olivier van Dam GAC Hilversum 8.36.37
21 Steven Niedenzu Waterland 8.37.35
22 Hidde Kenter GAC Hilversum 8.39.34
23 Wijnand Kroon Tempo 8.47.32
24 Bastiaan Mudde GAC Hilversum 8.52.17
25 Ramon de Groot Atos 8.53.50
26 Puck Kenemans GAC Hilversum 8.56.05
27 Sietse van der Pal Zaanland 8.58.18
28 Brian Tuinstra DEM 9.07.36
29 Yaran Wienneke GAC Hilversum 9.08.58
30 Richard Klaaysen Zuidwal 9.20.25
31 Rick Hulsebos GAC Hilversum 9.42.10
32 Basile Wieser Phanos 9.42.49
33 Wilmer Pronk AV Monnickendam 10.27.42
34 Daan van Kampen GAC Hilversum 10.32.04
35 Frank Weekamp GAC Hilversum 11.49.01
jongens junioren D.1 2000 m
1 Bram Anderiessen AKU 7.27.26
2 Mohamed Belkasmi Atos 8.07.22
3 Berend-Jan Koster GAC Hilversum 8.07.37
4 Joep Borninkhof GAC Hilversum 8.08.16
5 Siebe Heuperman GAC Hilversum 8.10.09
6 Stein Overtoom Startbaan 8.13.12
7 Bart Alers Tempo 8.14.34
8 Jasper Brinkman Startbaan 8.15.52
9 Loek Janmaat AKU 8.21.57
10 Milan Mijwaart Zuidwal 8.43.01
11 Youri Blank GAC Hilversum 8.43.29
12 Nick Ramdjanamsingh AV Aalsmeer 8.44.16
13 Bas van der Kamp Zuidwal 8.47.24
14 Ernst de Vries GAC Hilversum 8.56.47
15 Thijs Knecht GAC Hilversum 9.00.27
16 Anton Hilhorst GAC Hilversum 9.03.24
17 Oscar Overwater AV 23 9.09.20
18 Leon Preller Tempo 9.12.33
19 Joost Kasper Tempo 9.18.13
20 Jeb Stam GAC Hilversum 9.35.38
21 Laurens van Loenen GAC Hilversum 9.35.48
22 Max Defize GAC Hilversum 9.36.09
23 Nicolaas Romagnoli GAC Hilversum 9.41.15
24 Zenno de Boer GAC Hilversum 9.41.27
25 Thijs van Sleeuwen Tempo 9.42.26
26 Koen de Rooij AAC 9.42.36
27 Menno Looijen Waterland 9.52.13
28 Tim Zandzee AKU 9.52.54
29 Daan Smitz AV 23 9.54.41
30 Patrick Feijen GAC Hilversum 10.04.27
31 Merijn Does Tempo 10.13.10
32 Rein Riemersma AV 23 10.26.33
33 Roderick de Vries Atos 10.30.48
34 Jan Eleveld Feniks 12.30.34
meisjes junioren D.2 1500 m
1 Janna Visser Startbaan 5.47.35
2 Tara Tonkes Startbaan 5.49.34
3 Justine Zwier AV 23 5.58.25
4 Lisanne Glorie DEM 6.00.22
5 Daphne Bakker GAC Hilversum 6.11.53
6 Iris Wijkhuijzen Zuidwal 6.14.21
7 Romee Nicolai Waterland 6.17.01
8 Marlieke Cornelisse Tempo 6.22.19
9 Roos van der Stelt Atos 6.22.59
10 Sanne Veldhuizen Zuidwal 6.23.30
11 Isa van Delft GAC Hilversum 6.32.22
12 Noortje Kwakernaak Startbaan 6.33.38
13 Maartje van der Werff Zuidwal 6.34.11
14 Renee van Rookhuizen DEM 6.35.19
15 Lynette Masmeijer AV 23 6.37.45
16 Rianne Horning Atos 6.38.04
17 Joyce van Dieren Startbaan 6.40.34
18 Hannah van der Zande Tempo 6.44.28
19 Julia Straatman GAC Hilversum 6.45.52
20 Nathalie Straatsma Tempo 6.58.01
21 Ruby Schroder AAC 7.15.18
22 Lauren Besselaar GAC Hilversum 7.15.55
23 Ciska van Kalsbeek Tempo 7.21.20
meisjes junioren D.1 1500 m
1 Mariska Poel DEM 5.55.46
2 Rochan Comello AV 23 5.59.33
3 Fien van Berkel Waterland 6.08.32
4 Emma Kok Phanos 6.12.00
5 Zola Zwerver AAC 6.14.07
6 Dille Wienese GAC Hilversum 6.22.30
7 Mauve Bos GAC Hilversum 6.26.34
8 Bo Westrik Zaanland 6.28.38
9 Marjolein Trimp AAC 6.28.40
10 Anja Bekema GAC Hilversum 6.29.10
11 Aisha Boering Phanos 6.32.25
12 Naseya Weinchard AV 23 6.33.26
13 Thalitha Bos Zaanland 6.41.40
14 Lotte Propper Phanos 6.42.49
15 Tamar van Alten AAC 6.43.21
16 Faye Spierings Tempo 6.47.35
17 Isabel Hooijman AKU 6.48.22
18 Joy Toet Atos 6.54.34
19 Loeka Klok AV 23 6.54.34
20 Myrthe Vreeman AV 23 6.55.14
21 Britte Hoeimakers Tempo 7.01.33
22 Dieuwertje Zweers Tempo 7.04.03
23 Hanna Schwarz Phanos 7.08.49
24 Amke Jap Tjoen San GAC Hilversum 7.10.35
25 Robin van Dijk Tempo 7.14.09
26 Ichelle Broekhoff AAC 7.14.52
27 Lucia de Vries AV 23 7.17.27
28 Cherukei Wobo Tempo 7.29.23
29 Marije de Vries Zuidwal 7.42.28
30 Iris Komen AV Haarlem 7.58.00
31 Marieke van der Laan GAC Hilversum 7.59.06
32 Channa van Gameren GAC Hilversum 8.13.02
33 Danique Duys Zuidwal 8.45.50
jongens mini 625 m
1 Robin van Nigtevecht Zuidwal 2.40.11
2 Job Linssen Zuidwal 2.43.49
3 Kim Alofsen Startbaan 2.50.36
4 Lucas v. Schaffelaar AV 23 2.51.29
5 Kenny Elings Zuidwal 2.54.58
6 Max Speulman Zuidwal 2.55.37
7 Roman Woodall GAC Hilversum 3.09.37
8 Tian Lie Phanos 3.16.36
9 Manus Keijser GAC Hilversum 3.22.45
10 Thijmen de Vries Zuidwal 3.23.31
11 Pietro Bettifoglia Phanos 3.29.30
12 Florian Overtoom Startbaan 3.32.12
meisjes mini 625 m
1 Caroline Bos GAC Hilversum 2.47.20
2 Kim Bergamin DEM 2.53.55
3 Hilke van Dongen Zuidwal 3.02.54
4 Danique Schram DEM 3.03.24
5 Marieke Glorie DEM 3.07.09
6 Simona Battifoglia Phanos 3.13.52
7 Femke Eleveld Feniks 3.14.49
8 Mila Nijsse GAC Hilversum 3.16.33
9 Yentl Fictorie Phanos 3.21.21
10 Noa Hengeveld GAC Hilversum 3.21.56
11 Robin Brouwer GAC Hilversum 3.27.07
12 Jessica Tuinstra GAC Hilversum 3.31.27
13 Eline Seunath Startbaan 3.32.12
14 Floor Moolhuizen GAC Hilversum 3.33.00
jongens pup C 1000 m
1 Yoram Vriezen GAC Hilversum 4.15.07
2 Seb Wals Waterland 4.21.39
3 Greame 't Hoen AV Aalsmeer 4.28.38
4 Julian Jonkmans AV 23 4.40.06
5 Pim van Iersel Zuidwal 4.40.46
6 Roy van den Kommer GAC Hilversum 4.48.40
7 Kay Veerman AV Monnickendam 4.49.01
8 Teun Calis Zuidwal 4.53.52
9 Jonas Riensema GAC Hilversum 4.57.31
10 Nick Andringa DEM 4.58.06
11 Max Veldhuizen GAC Hilversum 4.58.37
12 Miro van Wieringen GAC Hilversum 5.01.13
13 Quinten Oldenhove AV 23 5.01.48
14 Bastian Jansma GAC Hilversum 5.04.57
15 Jasper Steenvoorden GAC Hilversum 5.06.35
16 Henry de Vries GAC Hilversum 5.07.25
17 Flo Raalte GAC Hilversum 5.07.37
18 Joep Rigter Zuidwal 5.09.03
19 Dante Glastra van Loon GAC Hilversum 5.09.09
20 Lennox Bethlem GAC Hilversum 5.11.02
21 Jonas Elzinga GAC Hilversum 5.11.36
22 Daniel Berendse Zuidwal 5.12.04
23 Thijs Rigter Zuidwal 5.12.40
24 Daan Pieters Zuidwal 5.13.24
25 Manuel Leeuwerik AKU 5.15.24
26 Jochem Visser GAC Hilversum 5.15.32
meisjes pup C 1000 m
1 Kaja Bosman Startbaan 4.33.09
2 Nadia Bekhof Tempo 4.38.13
3 Annika de Groot Tempo 4.39.39
4 Eva Schram Zuidwal 4.51.04
5 Aniek van Lune Zuidwal 4.54.35
6 Iris de Bie GAC Hilversum 4.55.56
7 Merle Mijnhout GAC Hilversum 5.00.28
8 Bo van der Aar DEM 5.01.38
9 Mirte Jansen DEM 5.02.53
10 Mendy de Groot AV Monnickendam 5.06.20
11 Renske Idzenga Zuidwal 5.07.42
12 Ffion van Gulik Tempo 5.09.13
13 Mirthe Dieterman Zuidwal 5.09.46
14 Emma Bout Zuidwal 5.14.32
15 Fleur van Gelder Tempo 5.16.32
16 Flore Scheidt GAC Hilversum 5.17.15
17 Isa Oosterhoorn Zaanland 5.17.54
18 Sophie Rogmagnoli GAC Hilversum 5.19.44
19 Misha Klein DEM 5.22.24
20 Sarah Koper Zaanland 5.23.07
21 Meintje Glimmerveen GAC Hilversum 5.26.02
22 Cristina Battifoglia Phanos 5.27.39
23 Kate den Blanken GAC Hilversum 5.30.19
24 Rachel Hoondert AV '23 5.35.54
25 Marloes Bos Zuidwal 5.36.35
26 Mirthe de Raadt Zuidwal 5.38.15
27 Carlijn Hoogendoorn Tempo 5.44.48
28 Amber Tuinstra DEM 5.46.50
29 Anna Wildschut GAC Hilversum 5.48.07
30 Moorle Slager GAC Hilversum 5.54.49
31 Anna Steenbeek GAC Hilversum 6.09.35
32 Kelsey Tuinstra DEM 6.28.20
jongens pup B 1250 m
1 Luc Blank GAC Hilversum 5.13.19
2 Aled Elings Zuidwal 5.16.04
3 Olivier Voschezang GAC Hilversum 5.19.17
4 Chai de Bruijne Zuidwal 5.20.59
5 Luco van Bergen Startbaan 5.21.00
6 Tim van de Vlies AV Aalsmeer 5.26.36
7 Koen Duikersloot GAC Hilversum 5.28.11
8 Boaz Hoes Tempo 5.28.48
9 Lex Brinkman Startbaan 5.36.01
10 Felix Heemstra AV 23 5.37.10
11 Robby Ruijfrok Feniks 5.39.11
12 Remme Heuperman GAC Hilversum 5.40.25
13 Tristan Vrede Phanos 5.45.08
14 Rowan Tuinstra DEM 5.47.34
15 Bob Voorneveld GAC Hilversum 5.48.25
16 Izaak Nauta Phanos 5.48.40
17 Jasper Appeldoorn Zuidwal 5.51.25
18 Thijmen Hakenkruger GAC Hilversum 5.52.51
19 Lucas Breuker AV 23 5.53.00
20 Hesse Gobbels GAC Hilversum 5.58.03
21 Wouter van Tilburg Zuidwal 6.00.08
22 Stijn Visser GAC Hilversum 6.01.10
23 Karsten Budding GAC Hilversum 6.06.43
24 Thierno Bah Feniks 6.08.20
25 Julian Roman Zuidwal 6.13.21
26 Sten den Hartog Suomi 6.17.33
27 Niels de Boer GAC Hilversum 6.19.19
28 Yang Lie Phanos 6.22.15
29 Rob Dankers GAC Hilversum 6.24.55
30 Casper Vlek AV 23 6.31.52
31 Jasper van Kesteren GAC Hilversum 6.32.38
32 Corne Hoogendoorn Zuidwal 6.41.29
33 Daan Lemmens Tempo 6.43.58
34 Simon Tuinstra GAC Hilversum 6.45.34
35 Ole v.d. Mast Tempo 6.48.36
36 Daan Koekkoek Tempo 6.53.36
37 Steef Haeldermans GAC Hilversum 7.02.05
38 Jesse van Gameren GAC Hilversum 7.05.43
meisjes pup B 1250 m
1 Naomi Verhoef AV Aalsmeer 5.15.34
2 Margriet Hilhorst GAC Hilversum 5.32.19
3 Lisanne Gooijer Zuidwal 5.38.53
4 Nynke Maingay GAC Hilversum 5.41.31
5 Puck Harms GAC Hilversum 5.41.45
6 Isa van Vliet GAC Hilversum 5.47.40
7 Annika Klooster Waterland 5.48.55
8 Ilse Hengeveld GAC Hilversum 5.53.13
9 Emmelie Klooster Waterland 5.56.12
10 Sophie Besselaar GAC Hilversum 5.56.55
11 Mella Scheffer GAC Hilversum 5.58.47
12 Luka Hoefnagel GAC Hilversum 6.00.21
13 Milou Mijnhout GAC Hilversum 6.02.57
14 Noelle Naciri Phanos 6.03.19
15 Mette Oosterink GAC Hilversum 6.07.17
16 Lune Stoops GAC Hilversum 6.07.31
17 Xanthe Buruma GAC Hilversum 6.08.11
18 Enzinwa Geoffrey Atos 6.21.28
19 Wendy Ruijfrok Feniks 6.28.35
20 Ella Keijser GAC Hilversum 6.31.08
21 Rosamarijn van Vliet GAC Hilversum 6.36.39
22 Yoelle Schade van West DEM 6.41.49
23 Marinka Heijm AV Monnickendam 6.42.58
24 Ilse Boon AAC 6.43.39
25 Anouk Edwards v. Muije AAC 6.44.22
26 Chiara Schram DEM 6.47.43
27 Emma Bakker Phanos 6.48.04
28 Hannah van Leeuwen Phanos 6.50.48
29 Maike den Blanken GAC Hilversum 6.54.48
30 Marieke Eleveld Feniks 7.04.37
31 Anna van Sleeuwen Tempo 7.15.42
jongens pup A.1 1250 m
1 Wessel Heil AV Aalsmeer 4.45.40
2 Boyke Baeten GAC Hilversum 4.55.00
3 Dylan Langeveld DEM 4.59.09
4 Stef Sablerolle AV 23 5.07.27
5 Scott van Tilburg Startbaan 5.10.15
6 Julian Krijnen Zuidwal 5.11.13
7 Olger Klok AV 23 5.13.48
8 Stijn Blom Tempo 5.15.12
9 Max Duys Zuidwal 5.15.59
10 Ronald Wessel Suomi 5.20.03
11 Sjoerd Nicolai Waterland 5.22.33
12 Thimo Henraat Feniks 5.23.17
13 Bouke Boor Zuidwal 5.25.35
14 Martijn de Beijer GAC Hilversum 5.26.06
15 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer 5.27.34
16 Bram van der Laan GAC Hilversum 5.28.04
17 Thomas Bakker DEM 5.34.26
18 Pim Lambregts AV 23 5.34.30
19 Luuk Speulman Zuidwal 5.35.41
20 Dre Pinas DEM 5.36.17
21 Christiaan de Paauw GAC Hilversum 5.37.09
22 Daan Wagenaar AV 23 5.37.43
23 Daan Woldring AV 23 5.38.40
24 Lars Jansen DEM 5.40.23
25 Jelmar de Bruin Zuidwal 5.42.38
26 Sebas de Graaf Zuidwal 5.42.46
27 Quinten Feijen GAC Hilversum 5.43.34
28 Olaf Vreeman AV 23 5.44.58
29 Hein Pieters AAC 5.50.10
30 Klaas van Dam GAC Hilversum 5.52.24
31 Gijs Calis Zuidwal 5.58.28
32 Matthijs de Visser GAC Hilversum 6.08.03
33 Eric Wolfrat GAC Hilversum 6.08.37
34 Douwe Drost Tempo 6.21.36
35 Matteo Bos Zuidwal 6.33.10
36 Sjoerd van Hoek AKU 6.33.43
37 Michael Snip GAC Hilversum 7.01.18
meisjes pup A.1 1250 m
1 Otte Wienese GAC Hilversum 4.53.02
2 Emma Kant Waterland 4.59.04
3 Kato Leusink GAC Hilversum 5.01.04
4 Nina Vens AAC 5.06.29
5 Marie Visser Startbaan 5.13.35
6 Naomi Doves Zuidwal 5.15.22
7 Isabelle de Groot Tempo 5.16.30
8 Puck Smitz AV 23 5.22.02
9 Nika van der Meer AAC 5.28.00
10 Maxime Frenkel AV 23 5.29.17
11 Rosan de Bie GAC Hilversum 5.29.51
12 Sophie Brands GAC Hilversum 5.30.32
13 Mare Leila Fokke AV 23 5.35.28
14 Meike Hartog Zaanland 5.37.42
15 Joy de Bruijne Zuidwal 5.38.16
16 Sanne Hilberts GAC Hilversum 5.38.57
17 Fleur Keijzer GAC Hilversum 5.39.45
18 Lieke Blommestein Tempo 5.44.17
19 Noor de Bruin GAC Hilversum 5.45.08
20 Eva Dijkstra AV 23 5.48.24
21 Inge Slootbeek Tempo 5.49.10
22 Juul van der Wal GAC Hilversum 5.52.59
23 Fabienne Sluis AV 23 5.53.39
24 Femke Jansen DEM 5.54.37
25 Giulia Battifoglia Phanos 5.55.49
26 Kim Hoekstra Feniks 5.56.27
27 Yildiz Turan Tempo 6.05.38
28 Julia Plaggenmarsch Zuidwal 6.05.43
29 Quirine Driessen Tempo 6.07.22
30 Lisa Wijker GAC Hilversum 6.09.25
31 Sophie van der Zijeden Tempo 6.09.59
32 Noa Glastra van Loon GAC Hilversum 6.10.38
33 Anna van Kesteren Phanos 6.20.11
34 Daniek Visser GAC Hilversum 6.21.40
35 Hanne Berendse Tempo 6.25.11
36 Nienke Booij Tempo 6.25.39
37 Nele Lentink GAC Hilversum 6.26.15
38 Lotte van Kampen GAC Hilversum 6.39.29
39 Anniek Hoogendoorn Tempo 6.41.06
40 Josephien v.d. Molen GAC Hilversum 6.42.21
41 Sietske Wiemer Tempo 6.48.08
42 Sarah El Aty Tempo 6.51.37
43 Jehanne Vermeij AAC 6.52.24
44 Jennifer Snip GAC Hilversum 6.52.26
45 Nova van der Geer Tempo 6.57.54
46 Fynn Boots Tempo 6.58.15
jongens pup A.2 1250 m
1 Dani Veerman AV Monnickendam 4.45.02
2 Jeroen Zijderveld Zuidwal 4.51.42
3 Nils Zomerplaag Startbaan 4.55.25
4 Coen Koster GAC Hilversum 4.55.52
5 Job van den End Tempo 4.56.05
6 Ming Lie Phanos 5.01.21
7 Mark den Blanken GAC Hilversum 5.02.52
8 Sem Reijnders AV Monnickendam 5.04.26
9 Pim Borninkhof GAC Hilversum 5.10.26
10 Siem ter Braake GAC Hilversum 5.10.26
11 Stephan Kok GAC Hilversum 5.11.09
12 Tomas van der Lee Phanos 5.16.43
13 Jory de Groot AV Monnickendam 5.17.29
14 Timo Omta AAC 5.18.09
15 Bram van der Hulst Zuidwal 5.18.12
16 Max Gimbergh AV 23 5.19.28
17 Niek van Tongeren GAC Hilversum 5.19.39
18 Clint van de Pas GAC Hilversum 5.21.05
19 Benjamin Omta AAC 5.22.01
20 Sammie van Egmond AV 23 5.22.45
21 Dave Seunath Startbaan 5.23.36
22 Rens Groot Startbaan 5.24.18
23 David Maarleveld Phanos 5.24.37
24 Abel Westland AV 23 5.26.23
25 Bob Boon Startbaan 5.30.29
26 Matthijs Jansma GAC Hilversum 5.34.37
27 Philip van de Beek Phanos 5.34.38
28 Lucas Cohen AAC 5.35.24
29 Ward Melchers Zaanland 5.42.25
30 Justus v.d. Dobbelstee AV 23 5.45.17
31 Steven van Gils Tempo 5.46.19
32 Paola Pantona AAC 5.47.01
33 Eloka Ayers Startbaan 5.51.26
34 Bram Slootbeek Tempo 6.05.11
35 Martijn Pellegrom Tempo 6.06.19
36 David Peetoom Zuidwal 6.09.55
37 Merijn Eken Zuidwal 6.12.32
38 Martijn de Boer GAC Hilversum 6.13.26
39 Mike Wildschut GAC Hilversum 6.14.29
40 Prosper Dingarten Tempo 6.21.15
41 Mees Bakker AV 23 6.23.25
42 Sven Holtrop Tempo 6.24.27
43 Tom Schoemaker Zuidwal 6.25.39
44 Daniel Abouseada Feniks 6.25.46
45 Niels Brinkman Startbaan 6.26.35
46 Hidde Hoorweg Tempo 6.26.44
47 Tim Guse Tempo 6.27.39
meisjes pup A.2 1250 m
1 Amina Schellekens Phanos 4.50.11
2 Julia van Delft GAC Hilversum 4.57.49
3 Noa Hoondert AV 23 4.59.27
4 Mira Mioch AV 23 5.08.58
5 Annerice Bakker Phanos 5.12.18
6 Tamar Appeldoorn Zuidwal 5.14.15
7 Didi Wals Waterland 5.16.10
8 Merit Schuurman AAC 5.19.25
9 Charlotte Bigot Zuidwal 5.19.38
10 Wieke van Kaam GAC Hilversum 5.20.37
11 Eline Verweij Startbaan 5.25.12
12 Puck Herber Tempo 5.28.01
13 Aleid Frissel Tempo 5.28.59
14 Kim de Lange Suomi 5.31.22
15 Ilse Zonneveld Atos 5.31.37
16 Eden Gobbels GAC Hilversum 5.32.28
17 Fay Blank GAC Hilversum 5.33.05
18 Floortje Geelen GAC Hilversum 5.37.14
19 Sandrine Wieser Phanos 5.37.30
20 Isabelle Leenhouts Zuidwal 5.41.33
21 Isis Beentjes DEM 5.41.35
22 Luna Scheffer GAC Hilversum 5.42.04
23 Nikki Bekhof Tempo 5.42.11
24 Eline Schade van Westr DEM 5.43.04
25 Nienke Veldhuizen Zuidwal 5.44.26
26 Kim van der Aar DEM 5.47.17
27 Rianne Klooster Waterland 5.48.29
28 Karlijn Zeeman Zuidwal 5.52.05
29 Daphne Wijkhuijzen Zuidwal 5.53.30
30 Fleur Giling AV 23 5.57.32
31 Femke Giling AV 23 6.03.29
32 Bibe te Loo Waterland 6.05.24
33 Sanne Oosterhoorn Zaanland 6.05.38
34 Leonie Lake Tempo 6.06.23
35 Megan Davies Zuidwal 6.07.08
36 Vera Pollman Phanos 6.09.18
37 Luna van den Born Zuidwal 6.11.16
38 Renee van Hoek AKU 6.13.38
39 Marith Sluijter Tempo 6.17.32
40 Linde Buruma GAC Hilversum 6.22.14
41 Ilse Dekkers GAC Hilversum 6.35.27
42 Quinty Welling Atos 7.19.11
43 Jael Aalbers Atos 7.20.21
44 Renee Bergman GAC Hilversum 7.23.20
45 Sophie Veen GAC Hilversum 8.55.08


Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.01.2011