Cross competitie, 1 november 2008
av Monnickendam
Monnickendam
poule Midden
(correctie per 12 november)


jongens junioren A 3000 m
1 Nick van Tol GAC 10:15:10
2 Erwin Sneek Startbaan 10:37:05
3 Sam de Vor GAC 10:38:31
4 Jelmer Vastenburg GAC 10:39:25
5 Remco Sprenger AKU 11:04:35
6 Ronald Poel DEM 11:27:26
7 Jeroen Schoonakcers Startbaan 12:54:47
8 Marthijn Bakker Zaanland 15:47:49
jongens junioren B 3000 .
1 Jordi Baars av Aalsmeer 10:21:19
2 Wouter Heinrich AKU 10:38:18
3 Cas lutz GAC 11:17:25
4 Joost van 't Schip Startbaan 11:28:06
5 Lars van de Weiden GAC 11:34:38
6 Daniël de Looze Startbaan 11:43:05
7 Marijn Buitendorp Zaanland 11:44:12
8 Robin Loef Zuidwal 11:46:00
9 David Landman GAC 11:47:03
10 Wouter Rietman av Monnickendam 11:53:42
11 Kees Ligtenberg Startbaan 12:34:10
12 Jeroen Bosschaart AKU 12:36:10
13 Ruben lageweg av Monnickendam 12:45:27
14 Koen van den Hoven AV'23 13:10:15
15 Sander van Boom Zuidwal 13:13:03
16 Matthijs Harmsen Tempo 13:40:17
17 Tom de Beer Tempo 14:31:39
18 Vincent Witmond av Haarlem 15:14:33
jongens junioren C 2500 m
1 Curtis Burks GAC 8:32:02
2 Lars Wagemaker Startbaan 9:33:38
3 Ralf Looze Phanos 9:40:28
4 Pieter Mijnhout GAC 10:00:06
5 Bart Winkel Tempo 10:08:06
6 Tomas Baars av Aalsmeer 10:08:13
7 Tobias Zethoven Phanos 10:10:00
8 Joost van Saarloos Tempo 10:16:16
9 Thomas Lewis Phanos 10:17:22
10 Stan Lutz GAC 10:19:05
11 Stan Willemsen av Aalsmeer 10:21:48
12 Lars de Wit Zaanland 10:22:20
13 Joshua Record AV'23 10:22:54
14 Jasper Bosschaart AKU 10:29:14
15 Tom Kleist Phanos 10:33:39
16 Arthur Diepersloot Feniks 10:34:18
17 David Veen GAC 10:34:32
18 Mats Pijl GAC 10:38:10
19 Nils van de rWeiden GAC 10:40:15
20 Koen Seignette Tempo 10:41:26
21 Sjoerd Heemskerk AKU 10:42:17
22 Dylan de Bruijn Zuidwal 11:01:19
23 Alexander Harms Zuidwal 11:07:22
24 Guus Koersvelt Tempo 11:08:08
25 Martin van Boom Zuidwal 11:31:00
26 Donald Dingemanse AV'23 11:35:24
27 Roel Daatselaar Tempo 11:36:11
28 Stefan Harmsen Tempo 12:17:03
29 Daanisj Mahabier Feniks 13:27:23
30 Gerben Droogers Zuidwal 13:31:24
jongens junioren D.2 2000 m
1 Lars Beselaar GAC 7:57:08
2 Danny Thie Feniks 7:58:47
3 Timber van Tilburg Startbaan 8:02:04
4 Lennart de Looze Startbaan 8:03:21
5 Wouter Aarts AV'23 8:09:44
6 Mees Ritmeijer AV'23 8:18:41
7 Milan Mosterd Tempo 8:19:13
8 Dirk Kaas av Aalsmeer 8:20:09
9 Tobias Zijderveld Zuidwal 8:21:01
10 Jasper hewitt GAC 8:22:36
11 Bart van manen GAC 8:24:27
12 Thomas Wiegmink Startbaan 8:27:03
13 Steinar Laenen AV'23 8:29:09
14 Nick van der heide AV'23 8:31:20
15 Victor Ramler AV'23 8:37:23
16 Martijn Pons AKU 8:42:25
17 Evert Bunschoten av Aalsmeer 8:43:28
18 Oliver Kersten Suomi 8:45:34
19 Koen Kersten Suomi 8:46:55
20 Luuk van de Wal Zuidwal 8:51:56
21 Steven Mijnhout GAC 8:58:07
22 Fabian Sneijder AKU 9:10:00
23 Steven Heijnen Zuidwal 9:12:04
24 Floris Frugte Startbaan 9:13:03
25 Jelle van de Werff Zuidwal 9:22:48
26 Max de Jong Zuidwal 9:45:49
27 Walter Kohlenberg DEM 9:48:18
28 Niels Ruijter AKU 9:49:38
29 Jawan Paulus Feniks 9:58:01
30 Sam Bogerd Phanos 10:06:04
31 Bas Vugt av Monnickendam 10:22:09
jongens junioren D.1 2000 m
1 Rogier Los DEM 7:57:07
2 Daan ALers Tempo 8:14:35
3 Giel Ritmeijer AV'23 8:15:42
4 Ige Kok Phanos 8:16:06
5 Louay Saidi Rabah Startbaan 8:20:03
6 Erskine Bol av Monnickendam 8:20:33
7 Nils Dekkers av Monnickendam 8:21:40
8 Lennart Hatenboer AV'23 8:24:23
9 Guido Vaessen AV'23 8:26:45
10 Jelle Scheper Startbaan 8:29:10
11 Jelte ter Braake GAC 8:34:40
12 Johnny van Schooneveld AV'23 8:37:37
13 max Horree AV'23 8:39:51
14 Tim Groeneveld Suomi 8:55:25
15 Maarten du Pree Zuidwal 8:56:29
16 Justin Seel av Monnickendam 9:09:38
17 Joel Zweerman AKU 9:12:00
18 Paul Mulder AAC 9:18:30
19 Jorik Slob GAC 9:24:12
20 Wouter Hoonakker av Monnickendam 9:31:03
21 Dennis Pieloor AAC 9:31:20
22 Lennart Kok Tempo 9:37:31
23 Bart Groeneveld Suomi 9:38:43
24 Thimo Kroeze Zaanland 9:44:24
25 Josha Vanderbroeck Phanos 9:46:04
26 Thijs Mijnhout GAC 9:47:19
27 Lars Koster Zuidwal 9:55:35
28 Sven Poelmann GAC 10:01:01
29 Jochem SLuijter Tempo 10:24:48
30 Lucas de Bont Zuidwal 10:25:02
31 Ruben Harmsen Tempo 10:42:27
32 Julian Lieftink Feniks 10:49:20
33 Robin Bakker Zaanland 11:08:24
34 Bjorm Reijnders av Monnickendam 11:35:49
jongens pupillen A.2 1000 m
1 Haroun Benyahya Suomi 3:56:50
2 Sam van Velzen AV'23 3:58:27
3 Casper Molenaar AV'23 4:00:59
4 Rowdy de Groot av Monnickendam 4:01:46
5 Bram van der Jagt AV'23 4:02:02
6 Wendel Campbell AV'23 4:02:58
7 Floris Aarts AV'23 4:04:24
8 Rutger Romijn Suomi 4:04:38
9 Alexnader Soethout DEM 4:05:26
10 Ries Lutz GAC 4:05:36
11 Derk van Ee av Aalsmeer 4:08:39
12 Julian Record AV'23 4:11:07
13 Felix Kuhn Phanos 4:12:12
14 Tim Huiberts Zaanland 4:12:23
15 Mick Onrust Zaanland 4:14:30
16 Io Pel Zaanland 4:15:53
17 Koen van Asselt Suomi 4:16:05
18 Jaap de Kort Tempo 4:17:25
19 Aaron van Linge Phanos 4:18:31
20 STijn van der Wal Zuidwal 4:19:46
21 Willem Heijn Startbaan 4:20:39
22 Imre Fodi Phanos 4:20:45
23 Gillian Rughetti DEM 4:21:35
24 Rafael Gridelli Phanos 4:21:36
25 Camiel Schuurman AAC 4:22:27
26 Yaran Weinneke GAC 4:24:02
27 Calvin ANdringa DEM 4:26:28
28 Sven Frohlich Startbaan 4:26:58
29 Oliver Pearse GAC 4:28:04
30 Stijn Berendse Tempo 4:29:52
31 Sem Hijnen DEM 4:31:23
32 Lex Lijmberg Waterland 4:32:00
33 Oscar Heijdra Tempo 4:32:32
34 Nick Schouten Zaanland 4:33:03
35 Olivier van Dam GAC 4:35:14
36 Jesse Lijzinga Feniks 4:37:10
37 Dajo de Jong Zaanland 4:38:51
38 Jason Komen av Haarlem 4:39:14
39 Basile Wieser Phanos 4:41:34
40 Max Welling GAC 4:42:18
41 Joppe Kok Phanos 4:43:04
42 Ramon de groot Atos 4:44:06
43 Olav Wijchers av Monnickendam 4:45:18
44 Joppe Bolderman av Monnickendam 4:48:21
45 Max Hoffmann Zuidwal 4:49:40
46 Marnix van Gorkum Zuidwal 4:50:20
47 Sietse van der Pal Zaanland 4:51:02
48 Lucas Veen GAC 4:54:00
49 Kilian Kiburg Atos 4:57:36
50 THomas Boers Startbaan 4:58:18
51 Richard Klaaysen Zuidwal 5:00:08
52 Roy Kaneza av Monnickendam 5:01:17
53 Max Bakker GAC 5:02:09
54 Daan van Kampen GAC 5:21:10
55 Frank Weekamp GAC 6:01:51
jongens pupillen A.1 1000 m
1 Berend-Jan Koster GAC 3:58:24
2 Bram Anderiessen AKU 3:58:25
3 Cirrus Nebbeling GAC 4:02:26
4 Siem Bennis AV'23 4:06:09
5 Niels Terlouw Startbaan 4:09:22
6 Joep Borninkhoff GAC 4:10:08
7 Sam Keizer AV'23 4:13:07
8 Kasper Spruijt AAC 4:18:11
9 Loek Janmaat AKU 4:19:46
10 Somo Lenkadiyo Phanos 4:21:17
11 Jeroen Hekkelman Phanos 4:21:30
12 Maik Retz Zaanland 4:23:00
13 Bart ALers Tempo 4:23:19
14 Vyron Saridin DEM 4:24:00
15 Noah Monnereau Phanos 4:24:29
16 Siebe Heuperman GAC 4:25:16
17 Rinner Zeinstra AV'23 4:26:46
18 Thimo Maijenburg AKU 4:28:24
19 Piet Joshua Kombijsport 4:31:12
20 Lars Bettonvile GAC 4:33:18
21 Stein OVertoom Startbaan 4:33:27
22 Wolf Koning Zuidwal 4:34:19
23 Jarne van de Poel Tempo 4:35:01
24 Danny van Luyk GAC 4:35:32
25 THij van Kesteren Feniks 4:36:17
26 Felipe van Eck GAC 4:42:05
27 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 4:43:09
28 Reinier Hooijman AKU 4:44:06
29 Bas van der Kamp Zuidwal 4:45:23
30 Anton Hilhorst GAC 4:49:02
31 Bas de Bruijn Zuidwal 4:49:12
32 Torre Quinten av Aalsmeer 4:49:57
33 Jolmer Siersma Atos 4:50:07
34 Djim de Wit av Monnickendam 4:52:30
35 Steyn Akkerman GAC 4:55:24
36 Sam Boidin Tempo 4:55:39
37 Roderick de Vries Atos 4:56:35
38 Aaron van Merode Waterland 4:56:36
39 Nicolaas Romagnoli GAC 5:05:19
40 Patrick Feijen GAC 5:12:49
41 Hugo Botman Atos 5:14:38
42 Jeb Stam GAC 5:15:25
43 Gijs Boor Zuidwal 5:17:19
44 Zhe van Dam Suomi 5:25:55
45 Chester Koster Zuidwal 5:34:43
46 Max de Blok GAC 5:56:24
47 Djordie van der Jagt GAC 5:56:25
48 jan Eleveld Feniks 6:00:14
49 Xander Andriessen GAC 6:02:47
jongens pupillen B 1000 m
1 Arne janse GAC 4:10:22
2 Jeroen Zijderveld Zuidwal 4:10:41
3 Nils ZOmerplaag Startbaan 4:12:27
4 Siem ter Braake GAC 4:17:13
5 Coen Koster GAC 4:18:22
6 Dani Veerman av Monnickendam 4:18:26
7 Stijn Ruijter AKU 4:19:05
8 Thijs Anderiessen AKU 4:21:20
9 Thijs Noorloos Zaanland 4:24:03
10 Jesse Edwards AV'23 4:31:35
11 Jesse Pupping AV'23 4:32:13
12 Max Binda Startbaan 4:35:15
13 Lucas Barnhoorn AV'23 4:36:00
14 Pim Borninkhof GAC 4:41:56
15 Sem Reijnders av Monnickendam 4:42:51
16 Storr Hoek AKU 4:47:15
17 Dirk Reijnders av Monnickendam 4:47:32
18 Ché Kamerling AAC 4:48:32
19 Bruno Huijbers AV'23 4:48:41
20 Jory de Groot av Monnickendam 4:49:03
21 Ming Lie Phanos 4:55:57
22 Tim Schouten Zaanland 4:58:16
23 Koen Kroep Suomi 4:59:00
24 Philip van de Beek Phanos 5:11:26
25 Loek Griffioen Feniks 5:12:29
26 Dion Kroeze Zaanland 5:14:54
27 Tim Vugt av Monnickendam 5:15:29
28 Freek Cool Waterland 5:17:39
29 Jules Cool Waterland 5:28:34
30 Bram Slootbeek Tempo 5:34:04
31 Niels Brinkman Startbaan 5:41:08
32 Mika de Boer av Monnickendam 5:46:57
jongens pupillen C 1000 m
1 Assamau'l Saidi Rabah Startbaan 4:22:23
2 Fabian Pusceddu Atos 4:23:13
3 Scott van Tilburg Startbaan 4:24:13
4 Sjoerd Scheper Startbaan 4:41:01
5 Mutale Hille Ris Lambe GAC 4:46:28
6 Max Duys Zuidwal 4:47:24
7 Thimo Henraat Feniks 4:50:46
8 Mylan Bakker GAC 4:51:25
9 Rico van der jagt GAC 5:04:05
10 Niels de Ruiter AV'23 5:05:38
11 Issa Alhassan Feniks 5:11:57
12 Douwe Drost Tempo 5:12:36
13 Matteo Bos Zuidwal 5:18:27
14 Luuk Speulman Zuidwal 5:20:33
15 Quinten Feijen GAC 5:26:35
16 Olaf Vreeman AV'23 5:30:27
17 Bouke Boor Zuidwal 5:48:41
18 Daniel Drucker AV'23 5:55:27
jongens pupillen mini 1000 m
1 Anders Hoek AKU 5:04:08
2 Jens de Groot DEM 5:16:31
3 Tim Kramer Startbaan 5:35:38
4 Dante Pusceddu Atos 6:04:25
meisjes junioren A 2000 m
1 Rianne Breedijk Zaanland 8:05:55
2 Caressa Toonstra Phanos 8:13:09
3 Mirjam v.Ouwerkerk av Aalsmeer 8:14:35
meisjes junioren B 2000 m
1 Nanet Schuring Atos 8:12:36
2 Linda Sprenger AKU 8:13:55
3 Lydia Slob GAC 9:08:20
4 Maartje Koersvelt Tempo 9:29:14
5 Vivienne van Eenennaam av Aalsmeer 9:38:38
6 Vera Schoonackers Startbaan 10:20:08
meisjes junioren C 2000 m
1 Shannon Lakerveld av Aalsmeer 7:51:44
2 Sharona Plasmeijer av Aalsmeer 7:55:39
3 Marije Doddema Zaanland 7:59:58
4 Ilse Venema GAC 8:00:17
5 Femke van der Pal Zaanland 8:01:41
6 Eva van Ee av Aalsmeer 8:22:46
7 Mandy van der Eijk Startbaan 8:33:04
8 Kim van egten Zaanland 8:34:47
9 Carla van Heck Zuidwal 8:35:30
10 Margaux Jonkers AV'23 8:42:54
11 Charlie van Dongen GAC 8:44:20
12 Rosalie Sievers GAC 8:48:36
13 Ellen van 't Schip Startbaan 8:53:19
14 Lisa Bolhoeve Zaanland 8:58:31
15 Peggy Buchter Startbaan 8:58:46
16 Maaike Witpeerd av Aalsmeer 9:02:28
17 Wytske Swierstra Startbaan 9:17:01
18 Mathilde Bakker AV'23 9:18:09
19 Marije van der Kamp Zuidwal 9:33:12
20 Demi Brockhoff av Aalsmeer 9:49:10
21 Fenna van Sambeek Feniks 10:29:48
meisjes junioren D.2 1500 m
1 Guilia Kuhn Phanos 6:12:19
2 Ilona Poel DEM 6:20:44
3 Marleen Sievers GAC 6:22:28
4 Floor Klop Phanos 6:23:03
5 Jaimie van Tholl AV'23 6:25:02
6 Esther Kiel av Haarlem 6:25:33
7 Luka Jansen AV'23 6:34:20
8 Cody Wijkhuijzen Zuidwal 6:35:37
9 Tessel Bruns GAC 6:36:10
10 Amy Wortel GAC 6:39:00
11 Daphne Willems AV'23 6:45:31
12 Lisa Dalmulder AV'23 7:22:19
13 Eline Vuijst Zuidwal 7:30:17
14 Tara de Wit GAC 7:31:04
15 Dora penning Feniks 7:33:14
16 Lieke Reijnders av Monnickendam 7:57:07
17 Beau de Vos GAC 8:00:00
meisjes junioren D.1 1500 m
1 Melissa v.Eenennaam av Aalsmeer 6:09:20
2 Tara Yoro AV'23 6:17:22
3 Jeske van der Pal Zaanland 6:19:25
4 Kim v.Eenennaam av Aalsmeer 6:25:45
5 Iris van der PLas DEM 6:27:22
6 NikkiNikki Boonacker Zuidwal 6:42:25
7 Lisa van Egten Zaanland 6:45:34
8 Laura Brohm Startbaan 6:46:06
9 Marijn kallenberg AV'23 6:51:50
10 Aike Jansen AV'23 6:53:29
11 Sabine Brockhoff av Aalsmeer 6:54:39
12 Mirte Scheper Startbaan 6:55:36
13 Sofie Engelen AV'23 6:57:16
14 Maike Edwards v.Muijen AAC 6:59:57
15 Aysha Kraaijeveld GAC 7:01:13
16 Leonie Grob GAC 7:06:33
17 Cato Frölich Startbaan 7:07:54
18 Ella van leeuwen AV'23 7:09:04
19 Jeltje Heuperman GAC 7:12:27
20 Simone van Wijk GAC 7:24:58
21 Zomer Weijsters Phanos 7:30:03
22 Emma Hulsbus Zuidwal 7:32:29
23 Imme Kieviet Phanos 7:33:31
24 Juna Dingemanse AV'23 7:43:30
25 Isri Bakker DEM 7:44:23
26 Fleur Verweij AAC 7:44:48
27 Dominique Gessel Zuidwal 7:46:50
28 Jet Calis Zuidwal 7:48:15
29 Nikki Onrust Zaanland 8:16:11
30 Merel Kramps Zuidwal 8:20:56
31 Robin Telling AAC 8:27:03
32 Pien Spekreijse AV'23 8:49:19
meisjes pupillen A.2 1000 m
1 Daphne Bakker GAC 3:59:52
2 Iris de Ruiter AV'23 4:02:12
3 Emma Bogerd Phanos 4:10:08
4 Roos van der Stelt Atos 4:13:31
5 Justine Zwier AV'23 4:13:38
6 Janna Visser Startbaan 4:14:19
7 Saana Onuallain Phanos 4:16:44
8 Nora de Boer Phanos 4:17:01
9 Annabel van der Lee Phanos 4:19:26
10 Maartje van Asselt Suomi 4:20:11
11 Nikki Kraijeveld DEM 4:24:08
12 Ella de Boer Zaanland 4:26:05
13 Renee van Rookhuizen DEM 4:27:49
14 Anoushka Brands Zaanland 4:33:38
15 Isa van Delft GAC 4:34:19
16 Luca Bos GAC 4:35:07
17 Hannah van der Zande Tempo 4:39:26
18 Maartje van der WErff Zuidwal 4:40:16
19 Diede Lek AKU 4:42:35
20 Barbara Stoop Startbaan 4:43:27
21 Iris Wijkhuijzen Zuidwal 4:44:10
22 Jana Sevenhuijsen GAC 4:44:11
23 Coco Walch GAC 4:45:05
24 Femke Drost Tempo 4:48:39
25 Franka Smet GAC 4:50:14
26 Alena Wisse GAC 4:51:13
27 Madelon werkhoven Atos 4:54:12
28 Tessa Hermelink Waterland 4:55:08
29 Rianne Horning Atos 4:56:13
30 Veerle Walch GAC 4:57:08
31 Joyce Kramer Startbaan 4:59:09
32 Anne Ruijter AKU 5:01:13
33 Lauren Besselaar GAC 5:01:36
34 Paola Leijssen AV'23 5:02:13
35 Sydney van de Wal GAC 5:03:32
36 Elvira Berghuis Zuidwal 5:07:38
37 Elaine Husbus Zuidwal 5:10:39
38 Julia Heijmen Zuidwal 5:12:24
39 Bodil Bakker AV'23 5:14:36
40 Auriane Krijnen Zuidwal 5:17:54
41 Emma Cornelisse Zaanland 5:32:44
42 Zara Groeneveld Tempo 5:39:19
meisjes pupillen A.1 1000 m
1 Zola Zwerver AAC 4:15:32
2 Jacqueline Muts Phanos 4:16:01
3 Marielle Hooijman AKU 4:16:38
4 Laura Karamowa Phanos 4:16:58
5 Fien van Berkel Waterland 4:17:34
6 Mauve Bos GAC 4:20:05
7 Emma Kok Phanos 4:22:23
8 Vera Verboom GAC 4:28:15
9 Dille Wienese GAC 4:30:01
10 Mariska Poel DEM 4:31:28
11 Talitha Bos Zaanland 4:32:29
12 Merel van zanten av Aalsmeer 4:32:49
13 Bo Westrik Zaanland 4:35:20
14 Luna van der Pas GAC 4:37:08
15 Rochan Comello AV'23 4:37:58
16 Esmee van der Knaap Zuidwal 4:40:11
17 Sterre Weber GAC 4:40:26
18 Joy Toet Atos 4:41:56
19 Anja Bekema GAC 4:42:08
20 Donja Kootwijk AAC 4:43:26
21 Ichelle Broekhof AAC 4:44:46
22 Carlijn Smallenburg GAC 4:45:01
23 Tamar van Alten AAC 4:46:15
24 Moira Stam GAC 4:49:23
25 Myrhe Vreeman AV'23 4:49:43
26 Isabel Hooijman AKU 4:50:08
27 Amke Jap Tjoen San GAC 4:51:11
28 Cindy Burg AKU 4:56:07
29 Imre Degenhart AV'23 5:01:03
30 Melissa VOlkeva Feniks 5:03:10
31 Kadija Kabba Feniks 5:03:13
32 Chilemu Hille Ris Lamb GAC 5:06:49
33 Dion Kies DEM 5:11:51
34 Sija Brinksma GAC 5:14:38
35 Francien Coppens GAC 5:17:56
36 Marieke van der Laan GAC 5:18:18
37 Marloes Voorneveld GAC 5:20:35
38 Adinda Maijenburg AKU 5:23:52
39 Esther Teng AV'23 5:26:45
40 Nienke Vos AV'23 5:27:43
41 Channa van Gameren GAC 5:34:53
42 Sascha de Groot DEM 6:04:24
43 Jip Bakker GAC 6:18:13
44 Cherlayne Plet Feniks 7:47:14
meisjes pupillen B 1000 m
1 Tessa de Ruiter AV'23 4:18:38
2 Julia van Delft GAC 4:19:00
3 Annerice Bakker Phanos 4:20:49
4 Amina Schellekens Phanos 4:25:23
5 Didi Wals Waterland 4:34:23
6 Julia van Ee av Aalsmeer 4:38:07
7 Merit Schuurman AAC 4:38:39
8 Charlotte Bigot Zuidwal 4:39:06
9 Marit Vorstman AAC 4:39:26
10 Tamar Appeldoorn Zuidwal 4:45:34
11 Yara mijnhout GAC 4:49:53
12 Eden Gobbels GAC 4:50:49
13 Bonne Keijer GAC 4:51:18
14 Sandrine Wieser Phanos 4:52:46
15 Federica Mastracchi M AV'23 4:54:47
16 Kim de Lange Suomi 4:56:42
17 Sophie Veen GAC 5:05:03
18 Merel Stroes Startbaan 5:07:38
19 Luna Scheffer GAC 5:13:27
20 Djura Bakker DEM 5:16:32
21 Aisha Hamidi Phanos 5:19:00
22 Filine Peek Atos 5:19:37
23 Kirsten Heemskerk AKU 5:19:49
24 Daphne Wijkhuijzen Zuidwal 5:25:01
25 Marith Sluijter Tempo 5:47:20
26 nora Overhuijs GAC 5:51:54
27 Ella Praag AAC 6:05:23
28 Eva Komin Waterland 6:13:10
29 Leila Spinder Zuidwal 6:25:02
30 Daphne van Etten Zuidwal 6:37:39
31 Julia van Steijn Zuidwal 6:38:07
meisjes pupillen C 1000 m
1 Otte Wienese GAC 4:23:06
2 Kato Leusink GAC 4:35:04
3 Maxime Frenkel AV'23 4:37:01
4 Nina Vens AAC 4:41:39
5 Fleur Baart Atos 4:47:06
6 Emma Kant Waterland 4:48:04
7 Lieve Eising Waterland 4:50:15
8 Naomi Doves Zuidwal 4:57:41
9 Fleur Keyzer GAC 5:01:45
10 Kim Hoekstra Feniks 5:02:03
11 Sennah AV'23 5:11:12
12 Sanne Hilberts GAC 5:12:10
13 Milou Fokkens AAC 5:12:59
14 Sophie Brands GAC 5:13:00
15 Inge Slootbeek Tempo 5:14:07
16 Maud Roger GAC 5:17:32
17 Joy de Bruijne Zuidwal 5:17:35
18 Hanna Berendse Tempo 5:27:38
19 Julia Wille AV'23 5:36:30
20 Anna Verhoek AAC 5:38:09
21 Nicole Gal AAC 5:52:46
22 Luz Nebbeling GAC 5:59:11
23 Barbara Bakker GAC 6:03:13
24 Madelief Bakker GAC 6:07:01
meisjes pupillen mini 1000 m
1 Margriet Hilhorst GAC 4:54:45
2 Emma Stroes Startbaan 5:35:37
3 Marinka Heijm av Monnickendam 5:40:29
4 Mariek Eleveld Feniks 6:17:19

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.11.2008