Cross competitie 16 februari 2008
ac Waterland
Landsmeer, recreatiegebied Het Twiske
poule Midden


Jongens junioren A 1989-1990 5000 m
1 David Vonk  Zuidwal  16.10
2 Ayoub Aulad Abdeliah  AAC  17.29
3 Bjorn Vennema  AAC  18.34
4 Dino Sontrop  AKU  18.35
5 Piet de Reuver  AAC  18.36
6 Remco Sprenger  AKU  18.54
7 Mark Moerland  Lycurgus  19.32
8 Fabian Bruns  Tempo  22.50
Jongens junioren B 1991-1992 5000 m
1 Florentijn Proost  Zuidwal  16.20
2 Oussama el Kharraz Ala  Phanos  17.07
3 Olaf Bosma  Zuidwal  17.35
4 Ronald Poel  DEM  17.50
5 Ayoub Benchaabane  Atos  18.05
6 Robin Loef  Zuidwal  18.54
7 Jelle Neeft  Lycurgus  19.32
8 Thom Groten  Tempo  20.21
9 David Heijmerink  Tempo  21.03
10 Jeroen Schoonackers  Startbaan  22.50
11 Bastiaan Hondema  Lycurgus  24.07
Jongens junioren C 1993-1994 3500 m
1 Wouter Heinrich  AKU  11.56
2 Jelle Sijm  KAV Holland  12.15
3 Bas Bakker  AV Aalsmeer  12.16
4 Wesley Zschöttche  Zaanland  12.26
5 Bas de Waal  Almere '81  12.39
6 Merlijn Dekker  Almere '81  12.39
7 Marijn Buijtendorp  Zaanland  12.46
8 Timo Looijen  Waterland  13.04
9 Tobias van Zethoven  Phanos  13.10
10 Luuk Oudendijk  Suomi  13.20
11 Sjaak Hoogstraaten  AV '23  13.22
12 Bart Winkel  Tempo  13.25
13 Wouter Rietman  AV Monnickendam  13.39
14 Ruben Lageweg  AV Monnickendam  13.49
15 Yassir el Ghazaoui  AAC  13.50
16 Jeroen Bosschaart  AKU  14.09
17 Tomas Baars  AV Aalsmeer  14.23
18 Yael Nahar  Almere '81  14.27
19 Kees Ligtenberg  Startbaan  14.27
20 Tom de Beer  Tempo  14.51
21 Tom Kleist  Phanos  14.52
22 Rik Maarsen  AV Aalsmeer  14.52
23 Alexander Harms  Zuidwal  14.56
24 Koen van den Hoeven  AV '23  15.07
25 Jesse de Jong  Tempo  15.10
26 Wouter Mul  Zuidwal  15.13
27 Sander van Boom  Zuidwal  15.20
28 Emiel Driessen  Zuidwal  15.24
29 Tom Eshuijs  Zaanland  15.34
30 Tim Uitslager  Zaanland  15.36
31 Joost van Saarloos  Tempo  15.48
32 Matthijs Harmsen  Tempo  15.49
33 Guus Koersvelt  Tempo  15.59
34 Giancarlo Simson  AAC  17.13
35 Roel Daatselaar  Tempo  17.19
36 Vincent Kracht  Tempo  17.38
jongens junioren D2 1995 2000 m
1 Joost Wieleman  Almere '81  7.16
2 Andreas de Jong  AV '23  7.22
3 Chris van Hensbergen  Suomi  7.27
4 Joshua Record  AV '23  7.35
5 Jasper Bosschaart  AKU  7.41
6 Rob Swagten  AKU  7.43
7 Sem Bende  AKU  7.45
8 Kasper Hoogervorst  AV '23  7.49
9 Ronan Smith  Almere '81  7.54
10 Dylan de Bruijn  Zuidwal  8.00
11 Lars de Wit  Zaanland  8.10
12 Soerd Heemskerk  AKU  8.11
13 Rian de Boer  AV '23  8.21
14 Tijmen Groten  Tempo  8.22
15 Remco Grootjen  Lycurgus  8.36
16 Martin van Boom  Zuidwal  8.38
17 Mitch Zorema  Lycurgus  8.49
18 Stefan Harmsen  Tempo  8.50
19 Jan-Dirk Gravesteijn  Lycurgus  8.52
20 Donald Dingemanse  AV '23  8.58
21 Max de Bruijn  Zuidwal  9.00
22 Brecht Wartna  Almere '81  9.08
23 Gerben Droogers  Zuidwal  BM
24 Paul Bloedjes  Lycurgus  9.12
25 Alex Beekman  Waterland   - - 
26 Jasper Koomen  Lycurgus  9.31
27 Daan Taling  Almere '81  9.33
28 Dennis Beemsterboer  Lycurgus  9.34
29 Dennis Boon  Lycurgus  9.40
jongens junioren D1 1996 2000 m
1 Tommie Schellings  Almere '81  7.23
2 Danny Thie  Feniks  7.28
3 Timber van Tilburg  Startbaan  7.30
4 Reyer Plessius  Almere '81  7.31
5 Mees Ritmeijer  AV '23  7.32
6 Tom de Boer  Zuidwal  7.45
7 Daniet Stroet  Lycurgus  7.46
8 Lennart de Looze  Startbaan  7.46
9 Alex Louwe  Zaanland  7.51
10 Tobias Zijderveld  Zuidwal  7.54
11 Luuk van der Wal  Zuidwal  7.56
12 Martijn Pons  AKU  8.02
13 Milan Mosterd  Tempo  8.03
14 Jesse Rigter  AAC  8.09
15 Lars Rodenburg  Lycurgus  8.23
16 Nick vd Heide  AV '23  8.25
17 Thiago de Sena  AV '23  8.25
18 Olivier Kersten  Suomi  8.27
19 Dirk Kaas  AV Aalsmeer  8.28
20 Fabian Sneijder  AKU  8.28
21 Michael Nagel  Almere '81  8.29
22 Evert Bunschoten  AV Aalsmeer  8.36
23 Patrick Koper  Lycurgus  8.38
24 Steven Heynen  Zuidwal  8.40
25 Maxim Peters  AV '23  8.45
26 Mick Rumping  DEM  8.48
27 Yannic Nuijt  Zuidwal  8.49
28 Bjorn de Bruijne  Zaanland  8.51
29 Koen Kersten  Suomi  9.01
30 Floris Frugte  Startbaan  9.10
31 Julien Ruhl  Phanos  9.17
32 Thomas Wiegmink Startbaan  9.21
33 Florian Terpstra  Tempo  9.24
34 Max de Jong  Zuidwal  9.46
35 Sam Bogerd  Phanos  9.51
36 Thomas Boots  Lycurgus  9.52
37 Lars Gilissen  Lycurgus  10.02
38 Coen van der Hulst  Lycurgus  10.27
39 Ruben Simmelink  Tempo  11.15
Jongens pupillen A2 1997 1500 m
1 Rogier Los  DEM  5.41
2 Jochem Dobber  Suomi  5.43
3 Ige Kok  Phanos  5.59
4 Rens de Boer  Almere '81  6.01
5 Lennart Hatenboer  AV '23  6.03
6 Daan Alers  Tempo  6.04
7 Jonas Rozemeijer  Suomi  6.04
8 Jelle Scheper  Startbaan  6.13
9 Laszlo van Huizen  Phanos  6.17
10 Guido Vaessen  AV '23  6.18
11 Johnny van Schooneveld  AV '23  6.19
12 Giel Ritmeijer  AV '23  6.19
13 Olaf van Gent  Almere '81  6.22
14 Nils Dekkers  AV Monnickendam  6.24
15 Erskine Bol  AV Monnickendam  6.25
16 Jochem Jaarsma  Lycurgus  6.29
17 Justin Seel  AV Monnickendam  6.31
18 Paul Zuiderduin  AV Haarlem 6.32
19 Max Horree  AV '23  6.33
20 Paul Mulder  AAC  6.33
21 Mark Berghuis  Atos  6.35
22 Tom van der Broek  Tempo  6.37
23 Thimo Kroeze  Zaanland  6.45
24 Tim Groeneveld  Suomi  6.47
25 Lars van der Greft  AKU  6.48
26 Sjoerd van Deudekom  Lycurgus  6.52
27 Linso van der Burg  Lycurgus  6.53
28 Maarten du Pree  Zuidwal  6.54
29 Bram Tillemans  AV Monnickendam  6.55
30 David Gebski  AV '23  6.56
31 Fabian Hendrikse  Tempo  6.57
32 Bart Groeneveld  Suomi 6.59
33 Maarten Kwant  Lycurgus  7.00
34 Ruben Harmsen  Tempo  7.01
35 Jens Kalshoven  DEM  7.05
36 Lennart Kok  Tempo  7.07
37 Steffan Bakker  Suomi  7.08
38 Jesper van der Greft  AKU  7.11
39 David Vos  Tempo  7.14
40 Rogier van Ham  Lycurgus  7.20
41 Tommas Wagner  Lycurgus  7.20
42 Lars Moinat  Almere '81  7.22
43 Wouter Hoonakker  AV Monnickendam  7.24
44 Aron Popken  AV '23  7.26
45 Nick Busch  Lycurgus  7.26
46 Lars Koster  Zuidwal  7.27
47 Sam Barnasconi  Almere '81  7.28
48 Lucas de Bont  Zuidwal  7.28
49 Rik Hoop  DEM  7.29
50 Josha Vanderbroeck  Phanos  7.29
51 Timo Visser  Almere '81  7.30
52 Danny Randag  Lycurgus  7.34
53 Matthijs Kolkman  AAC  7.44
54 Siem Prins  AV Haarlem  7.48
55 Bjorn Reijnders  AV Monnickendam  7.53
56 Thomas Dwarkasing  Almere '81  8.00
57 Elyasu Ibrahim  AAC  8.01
58 Johem Sluijter  Tempo  8.02
59 Bart Keller  Zuidwal  8.25
60 Tjalle Mennega  Startbaan  8.54
Jongens pupillen A1 1998 1500 m
1 Sam van Velzen  AV '23  6.00
2 Wendel Campbell  AV '23  6.01
3 Alexander Soethout  DEM  6.09
4 Mischa Plasmeijer AKU  6.17
5 Tim Huiberts  Zaanland  6.18
6 Floris Aarts  AV '23  6.20
7 Niek Tel  Lycurgus  6.22
8 Casper Molenaar  AV '23  6.24
9 Aymen Lamraoui  Phanos  6.26
10 Jaap de Kort  Tempo  6.29
11 Koen van Asselt  Suomi 6.30
12 Bram van der Jagt  AV '23  6.32
13 Derk van Ee  AV Aalsmeer  6.33
14 Gianluca Trivieri  Phanos  6.33
15 Rutger Romein  Suomi  6.34
16 Julian Record  AV '23  6.35
17 Imre Fodi  Phanos  6.36
18 Aaron van Linge  Phanos  6.37
19 Rowdy de Groot  AV Monnickendam  6.38
20 Daniel Cicilson  AAC  6.39
21 Calvin Andringa  DEM  6.39
22 Jason Komen  AV Haarlem  6.40
23 Lex Lijmberg  Waterland  6.52
24 Thijs Heemskerk  AKU  6.55
25 Gillian Rughetti  DEM 6.56
26 Vincent Vlek  AV '23  6.57
27 Sven Fröhlich  Startbaan  6.58
28 Stijn Berendse  Tempo  7.02
29 Sem Hijnen  DEM  7.03
30 Mick Onrust  Zaanland  7.04
31 Sietse vd Pal  Zaanland  7.06
32 Jesse Lijzenga  Feniks  7.08
33 Rafael Gridelli  Phanos  7.10
34 Oscar Heijdra  Tempo  7.14
35 Sven Rodenburg  Lycurgus  7.16
36 Richard Klaaysen  Zuidwal  7.18
37 Bram Janssen  Lycurgus  7.39
38 Ramon de Groot  Atos  7.43
39 Basile Wieser  Phanos  7.44
40 Joppe Bolderman  AV Monnickendam  7.44
41 Marnix van Gorkum  Zuidwal  7.49
42 Niek Pijl  Waterland  7.55
43 Kilian Kiburg  Atos  8.02
44 Olav Wijchers  AV Monnickendam  8.04
45 Pepijn Molenaar  Lycurgus  8.07
46 Patrick Boon  Lycurgus  8.09
47 Elijah Wijngaarde  Feniks  8.20
48 Rob Lassche  AAC  8.24
49 Bart van der Burg  Lycurgus  8.32
50 Tim Hilhorst  AAC  8.36
51 Sebastiaan van Moerges  Zaanland  8.38
52 Kayser Jasper  Zuidwal  8.50
53 Loek van Schellen  Lycurgus  9.33
54 Daniel Amende  Lycurgus  9.36
55 Gijs van der Hulst  Lycurgus  9.37
Jongens pupillen B 1999 1250 m
1 Sjoerd Wezelenburg  Lycurgus  4.39
2 Bram Anderiessen  AKU  4.43
3 Jasper Brinkman  Startbaan  4.58
4 Stein Overtoom  Startbaan  4.59
5 Jens van Gelderen  Lycurgus  5.00
6 Bart Alers  Tempo  5.03
7 Nick Ramdjanamsingh  AV Aalsmeer  5.07
8 Vyron Saridin  DEM  5.08
9 Alex Kool  Waterland  5.14
10 Sam Keizer  AV '23  5.14
11 Mitchel ten Broek  Startbaan  5.15
12 Siem Bennis  AV '23  5.16
13 Loek Janmaat  AKU  5.17
14 Rinner Zeinstra  AV '23  5.18
15 Maik Retz  Zaanland  5.19
16 Tijmen van 't Land  Lycurgus  5.19
17 Thimo Maijenburg  AKU  5.22
18 Tim Wals  Waterland  5.24
19 Rijk Drenth  AV '23  5.25
20 Stefan Tel  Lycurgus  5.28
21 Somo Lenkadiyo  Phanos  5.34
22 Mathias Kolb  Tempo  5.36
23 Reinier Hooijman  AKU  5.37
24 Jeroen Hekkelman  Phanos  5.38
25 Wolf König  Zuidwal  5.38
26 Teun Putman  Lycurgus  5.39
27 Stijn Bakker  Lycurgus  5.39
28 Mart van Genuchten  AV '23  5.40
29 Kyle de Ruijter Almere’81 5.40
30 Mutume Luijdjens  AAC  5.41
31 Tim Winkel  Tempo  5.41
32 Ilan Melaard  AV '23 5.42
33 Jarne van der Poel  Tempo  5.42
34 Bas de Bruijn  Zuidwal  5.43
35 Aron van Merode  Waterland  5.55
36 Jolmer Siersma  Atos  5.57
37 Yannick Herdes  AV '23  5.59
38 Martijn Beijer  Lycurgus  6.02
39 Aron Opheij  Waterland  6.08
40 Jelmer van Diepen  Lycurgus  6.11
41 Jay Legrand  Startbaan  6.14
42 Sam Boidon  Tempo  6.18
43 Roy Vlieland DEM  6.22
44 Stijn Veenman  Tempo  6.24
45 Bas vd Kamp  Zuidwal 6.26
46 Boris Lubbers  Tempo  6.31
47 Cas Kerssens Lycurgus  6.48
48 Imad-dine Sijaa  Atos  7.02
49 Menno Looijen  Waterland  7.13
50 Chester Koster  Zuidwal  7.14
51 Felix Wegwijs  Tempo  7.15
52 Jan Eleveld  Feniks  7.18
53 Ryan van den Brink  Waterland  7.20
Jongens pupillen C 2000 1000 m
1 Jesse Edwards  AV '23  4.15
2 Thijs Anderiessen  AKU  4.16
3 Thijs Noorloos  Zaanland  4.16
4 Jeroen Zijderveld  Zuidwal  4.22
5 Stijn Ruijter  AKU  4.27
6 Dani Veerman  AV Monnickendam  4.33
7 Max Binda  Startbaan  4.34
8 Victor Bakker  Suomi  4.36
9 Lucas Barnhoorn  AV '23  4.36
10 Julius Dollard  AAC  4.43
11 Storr Hoek  AKU  4.44
12 Joep Beentjes  DEM  4.45
13 Marijn Eken  Zuidwal  4.47
14 Sem Reijnders  AV Monnickendam  4.48
15 Jory de Groot  AV Monnickendam  4.49
16 Dirk Reijnders  AV Monnickendam  4.50
17 Peter Waweru Gouw  Zuidwal  4.53
18 Timo Berghuis  Atos  5.05
19 Sam Gamos  av Haarlem 5.07
20 Dave Ketema  Lycurgus  5.08
21 Janek Rijke  Lycurgus  5.09
22 Samuel Yohannes  Atos  5.13
23 Mats Heine  Lycurgus  5.17
24 Che Kamerling  AAC  5.18
25 Bas van Dijk  Lycurgus  5.22
26 Jules Cool  Waterland  5.24
27 Niels Brinkman  Startbaan  5.28
28 Matthijs Boots  Lycurgus  5.29
29 Freek Cool  Waterland  5.36
30 Jaron Rosenberg  AV '23  5.51
31 Bram Slootbeek  Tempo  5.56
32 Boris de Graaf  Lycurgus  5.57
33 Max Behrendt  DEM  6.12
34 Naren Blank  Lycurgus  6.22
35 Marten Voorberg  Lycurgus  6.46
Jongens pupillen mini 2001 1000 m
1 Scott van Tilburg  Startbaan  4.46
2 Thomas Mol  Lycurgus  4.48
3 Olger Klok  AV '23  4.55
4 Max Duys  Zuidwal  4.56
5 Sjoerd Scheper  Startbaan  5.01
6 Brad Blank  Lycurgus  5.03
7 Jarno Gilissen  Lycurgus  5.07
8 Issa Alhassan  Feniks  5.17
9 Melvin Smit  Zaanland  5.17
10 Timo Vleerbos  AV '23  5.18
11 Thimo Henraat  Feniks  5.21
12 Matteo Bos  Zuidwal  5.32
13 Joost van Deudekom  Lycurgus  5.36
14 Stephen Randag  Lycurgus  5.51
15 Martijn Tel  Lycurgus  6.00
16 Patrick Randag  Lycurgus  6.05
Meisjes junioren A 1989-1990 3000 m
1 Marloes Jongeneel  Almere '81  12.57
Meisjes junioren B 1991-1992 3000 m
1 Esther Bosboom  Zuidwal  12.18
2 Lotte Krause  AKU  12.45
3 Nannet Schuring  Atos  12.57
4 Anne Koelewijn  Startbaan  14.05
5 Vera Schoonackers  Startbaan  17.02
Meisjes junioren C 1993-1994 2000 m
1 Tinka Offereins  Startbaan  7.25
2 Suzanne Voorrips  Startbaan  7.33
3 Laura den Boer  Phanos  7.40
4 Mandy van der Eijk  Startbaan  7.44
5 Elizabeth Zwerver  AAC  7.48
6 Githa de Wildt  AKU  7.53
7 Shannon Lakerveld  AV Aalsmeer 7.54
8 Brigitte Kremers  AAC  8.02
9 Carla van Heck  Zuidwal  8.02
10 Linda Sprenger  AKU  8.05
11 Layla Wagemaker  Startbaan  8.10
12 Channa van Seters  AKU  8.16
13 Peggy Buchter  Startbaan  8.20
14 Linda van Rossum  AKU  8.27
15 Sammie Jansen  AV '23  8.36
16 Murthe Nanninga  Zuidwal  8.44
17 Niobe van Lokhorst  AAC  8.44
18 Esmee Haverkort  Phanos  8.45
19 Maartje Koersvelt  Tempo  9.00
20 Jolijn van Leeuwen  Tempo  9.01
21 Annick Bijkerk  Tempo  9.03
22 Janneke Pons  AKU  9.22
23 Miriam Veenstra  AAC  11.09
meisjes junioren D2 1995 1500 m
1 Luna van Kuijk  Phanos  5.43
2 Lisanne van Huigenbosc  Almere '81  5.44
3 Eva van Ee  AV Aalsmeer  5.49
4 Fenna van der Klei  Waterland  5.53
5 Femke van der Pal  Zaanland 5.55
6 Sharona Plasmeijer  AV Aalsmeer  5.57
7 Britt de Waal  Almere '81  6.14
8 Chérise Hélant Muller  Phanos  6.18
9 Margaux Jonkers  AV '23  6.19
10 Carmen van Rotz  Almere '81  6.25
11 Marije Doddema  Zaanland  6.29
12 Kim van Egten  Zaanland  6.33
13 Lotte van Elst  Waterland  6.40
14 Lisa Bolhoeve  Zaanland  6.42
15 Mathilde Bakker  AV '23  6.43
16 Merel Mulder  AAC  7.07
17 Cezanne Aschebrock  Tempo  7.18
18 Roos Lok  Lycurgus  7.38
19 Aschlay Simson  AAC  8.50
meisjes junioren D1 1996 1500 m
1 Elysa de Ruijter  Almere '81  5.52
2 Esther Kiel  AV Haarlem  6.15
3 Jaimie van Tholl  AV '23 6.19
4 Dana Hollander  Tempo  6.21
5 Brittany Stephenson  Almere '81  6.23
6 Luka Jansen  AV '23  6.29
7 Cody Wijkhuijzen  Zuidwal  6.34
8 Floor Klop  Phanos  6.35
9 Ilja Schamlé  AV '23  6.40
10 Irene Rietman  AV Monnickendam  6.43
11 Daphne Willems  AV '23  6.48
12 Britt Dekker  Atos  6.49
13 Inger Borghardt  AV Monnickendam  6.50
14 Lisa Tillema  Almere '81  6.54
15 Xanthe de Bont  Phanos  6.56
16 Natalja Bakker  Almere '81  6.57
17 Jaydee Zandgrond  Feniks  7.01
18 Siedah Levant  Almere '81  7.04
19 Selena Bordes  Zuidwal  7.05
20 Sannewieke van der Kro  Almere '81  7.07
21 Eline Hooijman  AKU  7.10
22 Karlijn van Driel  Tempo  7.12
23 Eline Cornelisse  Tempo  7.15
24 Jara Wagner  Lycurgus  7.18
25 Eline Vuijst  Zuidwal  7.23
26 Simone Wouda  Lycurgus  7.25
27 Lieke Reijnders  AV Monnickendam  7.27
28 Jeanne Rouwendaal  Lycurgus  7.30
29 Els Brouwer  Almere '81  7.36
30 Rascha Fresen  AV '23  7.53
31 Gwennan Smitskamp  Startbaan  7.56
32 Emma Janssen  Lycurgus  8.02
33 Astrid Heck  Almere '81  8.29
34 Tiffany Pikker  Zuidwal  8.32
35 Dora Penning  Feniks  8.40
36 Linsey Yff  Lycurgus  9.07
Meisjes pupillen A2 1997 1500 m
1 Tara Yoro  AV '23  6.09
2 Iris van der Plas  DEM  6.11
3 Laura de Lange  Suomi  6.18
4 Jeske van der Pal  Zaanland  6.32
5 Lara van Alphen  Tempo  6.36
6 Mirte Scheper  Startbaan  6.40
7 Maike Edwards van Muij  AAC  6.43
8 Marijn Kallenberg  AV '23  6.45
9 Jelena van der Bilt  Waterland  6.48
10 Ella Waal  Startbaan  6.49
11 Floortje Jobse  Waterland  6.54
12 Aike Jansen  AV '23  6.56
13 Jenna Giesbergen  Lycurgus  6.57
14 Cato Fröhlich  Startbaan 7.00
15 Tessa Meulman  Lycurgus  7.03
16 Lisa Frissel  Tempo  7.05
17 Sofie Engelen  AV '23  7.06
18 Fleur Nordmann  Lycurgus  7.07
19 Ella van Leeuwen  AV '23  7.11
20 Imme Kievit  Phanos  7.24
21 Melissa Klap  Lycurgus  7.30
22 Libby Kross  Feniks 7.37
23 Isri Bakker  DEM  7.38
24 Emma Hulsbus  Zuidwal  7.39
25 Dominique Gessel  Zuidwal  7.40
26 Geerte Korstanje  Tempo  7.41
27 Nikki Onrust  Zaanland  7.41
28 Femke Schipmölder  Waterland  7.48
29 Annabel Smit  Tempo  7.59
30 Juna Dingemanse  AV '23  8.14
31 Merel Kramps  Zuidwal  8.15
32 Shiavone Simson  AAC  8.28
33 Manon Petra  Lycurgus  8.31
34 Kelly Zonneveld  Lycurgus  8.42
35 Celine Beijer  Lycurgus  9.00
36 Robin Telling  AAC  9.03
37 Mabel Holkamp  Lycurgus  9.30
Meisjes pupillen A1 1998 1500 m
1 Tara Tonkes   Startbaan  6.20
2 Justine Zwier  AV '23  6.29
3 Hanna Voorberg  Lycurgus  6.32
4 Emma Bogerd  Phanos  6.36
5 Nieke van der Werf  Waterland  6.36
6 Nikki Kraaijeveld  DEM  6.44
7 Iris Wijkhuijzen  Zuidwal  6.44
8 Maartje van Asselt  Suomi  6.45
9 Nora de Boer  Phanos  6.46
10 Saana Onuallain  Phanos  6.51
11 Janna Visser  Startbaan  6.52
12 Renee van Rookhuizen  DEM  6.53
13 Roos van der Stelt  Atos  6.56
14 Olga van den Berg  AV '23  6.57
15 Ella de Boer  Zaanland  7.01
16 Marlieke Cornelisse  Tempo  7.02
17 Kim Okkerse  AV Aalsmeer  7.06
18 Julia Bos  Suomi  7.11
19 Koosje Barrette  Lycurgus  7.12
20 Inge Bakker  Almere '81  7.13
21 Kimberley Dekker  Lycurgus  7.28
22 Diede Lek  AKU  7.28
23 Anne Ruijter  AKU  7.30
24 Romee Nicolai  Waterland  7.34
25 Lisa Goossens  Startbaan  7.35
26 Tessa Hermelink  Waterland 7.35
27 Demi Pel  Almere '81  7.36
28 Hannah vd Zande  Tempo  7.37
29 Femke Drost  Tempo  7.38
30 Esmee Bakker  Waterland  7.44
31 Joyce Kramer  Startbaan  7.45
32 Rianne Horning  Atos  7.45
33 Lee-Ann van der Geugte  Lycurgus  7.46
34 Anne-Fleur Kuckelkorn  Almere '81  7.48
35 Madelon Werkhoven  Atos  7.51
36 Barbara Stoop  Startbaan  7.54
37 Nuria Bakker  Almere '81  7.56
38 Anouschka Brands  Zaanland  7.58
39 Suze Giesbergen  Lycurgus  8.13
40 Elaine Hulsbus  Zuidwal  8.14
41 Madeleine Wouda  Lycurgus  8.17
42 Iris van Heusden  Lycurgus  8.19
43 Elvira Berghuis  Zuidwal  8.30
44 Julia Heijmen  Zuidwal  8.36
45 Nadine Kole  AAC  8.40
46 Zara Groeneveld  Tempo  8.43
47 Talita van Olst  Lycurgus  8.50
48 Mylene Boer  AAC  9.50
29 Noa Smolenaars liep bij MPB Waterland  6.09
Meisjes pupillen B 1999 1250 m
1 Emma Kok  Phanos  4.52
2 Zola Zwerver  AAC  4.52
3 Laura Karamowa  Phanos  5.00
4 Jacqueline Muts  Phanos  5.04
5 Merel van Zanten  AV Aalsmeer  5.10
6 Fien van Berkel  Waterland  5.16
7 Loeka Klok  AV '23  5.17
8 Naseya Weinchard  AV '23  5.18
9 Robin van Sallandt  Lycurgus  5.22
10 Doris Florenza  AV '23  5.25
11 Marielle Hooijman  AKU  5.27
12 Mariska Poel  DEM 5.30
13 Joy Toet  Atos  5.32
14 Rozha Cornell  AV '23  5.32
15 Myrthe van Gastel  Lycurgus  5.34
16 Sarah Heemskerk  DEM  5.38
17 Mayke Kuilder  Tempo  5.43
18 Isabel Hooijman  AKU  5.45
19 Donja Kootwijk  AAC  5.48
20 Tosca v Duivenbode  Phanos  5.49
21 Cindy Burger  AKU  5.58
22 Renee van Deudekom  Lycurgus  5.59
23 Imre Degenhart  AV '23  5.59
24 Nienke van Zanten  Lycurgus  6.02
25 Dion Kies  DEM  6.04
26 Kadija Kabba  Feniks  6.04
27 Esmee vd Knaap  Zuidwal  6.05
28 Adinda Maijenburg  AKU  6.08
29 Jill Bohte  AAC  6.10
30 Inge Vleerbos  AV '23  6.11
31 Sophie Koelma  Lycurgus  6.13
32 Ichelle Broekhof  AAC  6.18
33 Louise Kroon  Zuidwal  6.25
34 Annebel Jaarsma  Lycurgus  6.25
35 Iris Komen  AV Haarlem  6.29
36 Talitha Bos  Zaanland  6.31
37 Esther Teng  AV '23  6.35
38 Aniek Heine  Lycurgus  6.40
39 Femke Petra  Lycurgus  6.43
40 Anna Faneyte  AAC  6.48
41 Ruby Schroder  AAC  6.49
42 Naomi Vos  Lycurgus  6.50
43 Semske de Vries  DEM  7.01
44 Eline vd Linden  Zuidwal  7.02
45 Pleuntje van Lieshout DEM  7.02
46 Eline Vaarzon Morel  Zuidwal  7.05
Meisjes pupillen C 2000 1000 m
1 Amina Schellekens  Phanos  4.24
2 Didi Wals  Waterland  4.25
3 Kiki Rozemeijer  Suomi  4.29
4 Merit Schuurman  AAC  4.33
5 Marit Vorstman  AAC  4.35
6 Charlotte Bigot  Zuidwal  4.44
7 Julia van Ee  AV Aalsmeer  4.50
8 Sandrine Wieser  Phanos  4.57
9 Aleid Frissel  Tempo  4.59
10 Anouk Schoute  Lycurgus  5.01
11 Emma de Koning  Lycurgus  5.02
12 Daphne Wijkhuijzen  Zuidwal  5.05
13 Nova Bout  Lycurgus  5.06
14 Shanna Mol  Lycurgus  5.12
15 Djura Bakker  DEM  5.18
16 Denise Beier  Lycurgus  5.23
17 Véronique Molenaar  Lycurgus  5.45
18 Sanne OOsterhoorn  Zaanland  5.45
19 Rianne Klooster  Waterland  6.23
20 Eefje Meijboom  AAC  6.27
21 Elisa Top  AAC  7.10
Meisjes pupillen mini 2001 1000 m
1 Inez Bouwen  Lycurgus  4.50
2 Mirte van 't Land  Lycurgus  5.02
3 Marije van de Voort  Lycurgus  5.29
4 Isa van Gastel  Lycurgus  5.39
5 Milou Kerssens  DEM  6.04
6 Quinta van Schellen  Lycurgus  6.10

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.02.2008