Cross competitie 16 februari 2008
Pijnenburg
Soest
poule Zuid


Jongens junioren A 1989-1990 4700 m
1 Timo van Beek Pijnenburg 15.39
2 Jeroen Verboom Triathlon 15.52
3 Nick van Tol GAC 15.54
4 Camiel Kruiswijk BAV 16.58
5 Thierry van Benten Phoenix 17.01
6 Mart Reiling Pijnenburg 17.28
7 Tim van der Hoeven Pijnenburg 17.37
8 Paul Rasch Pijnenburg 17.42
9 Marco Jansen Pijnenburg 17.58
10 Bas Meder BAV 19.59
Jongens junioren B 1991-1992 4700 m
1 Joeri Wolf Spirit 15.54
2 Simeon Weeda Atverni 16.53
3 Jelmer Vastenburg GAC 16.56
4 Sam de Vor GAC 17.10
5 Stefan de Vries Altis 17.27
6 Joost Baardman Clytoneus 17.40
7 Tim Suijkerbuijk Pijnenburg 17.50
8 Jasper Smits Pijnenburg 17.54
9 Joerie Gennisse Phoenix 18.02
10 Sander van Alphen Phoenix 18.08
11 Marcel Visser Fit 18.29
12 Ruben van der Waals BAV 18.33
13 Merijn de Klerk BAV 18.38
14 Tom van Kerkoerle BAV 18.41
15 Tijmen Rog Fit 18.42
16 Rafal van der Steen Phoenix 18.54
17 Gerard Hoefnagel Clytoneus 18.55
18 Martijn Boeree Pijnenburg 18.55
19 Auke van Albada Triathlon 18.56
20 Laurens Steehouder Triathlon 19.04
21 David Landman GAC 19.24
22 Gal Vos Triathlon 20.59
23 Bodo Verberkt Clytoneus 21.05
24 Ruben Korsten Phoenix 21.09
25 Adlan Balkada Clytoneus 22.29
26 Ruben van Tergouw Phoenix 22.40
27 Reijn van den Burg Altis 24.11
Jongens junioren C 1993-1994 3400 m
1 Fenno Polderman Clytoneus 12.25
2 Bas Land Pijnenburg 12.43
3 Ruben Klein Fit 12.48
4 Mitchell Thiel Pijnenburg 12.52
5 Jurriaan Wouters Triathlon 12.58
6 Christian Rasch Pijnenburg 13.01
7 Cas Lutz GAC 13.02
8 Arnold van de Esschert av Nijkerk 13.06
9 Bradley Groenestein Altis 13.26
10 Floris Schiks Fit 13.33
11 Lars van der Weiden GAC 13.42
12 Pieter Mijnhout GAC 13.47
13 Martijn Verboom Triathlon 13.51
14 Robin Steinbach BAV 14.01
15 Tommie van den Bedem Altis 14.02
16 Rens Woltjes Phoenix 14.03
17 Fabian Raayman Altis 14.09
18 Mees van de Coterlet Triathlon 14.16
19 Joris Ketelaars Pijnenburg 14.20
20 Joran van der Sluis Phoenix 14.31
21 Rick van den Bedem Altis 14.32
22 Pepijn Kroon av Nijkerk 14.36
23 Janno Bannink Triathlon 14.39
24 Luuk van der Sommen Pijnenburg 14.42
25 Casper van Ginneken Triathlon 14.47
26 Max van Essen Triathlon 14.50
27 Guido Steehouder Triathlon 14.58
28 Sjoerd van Dijk Altis 15.00
29 Tom Veltmeijer BAV 15.04
30 Jacques van Adrichem Altis 15.09
31 Jelmer van Leer Clytoneus 15.12
32 Kas Houthuijs Phoenix 15.13
33 Justen van Benten Phoenix 15.21
34 Nils van der Weiden GAC 15.25
35 Renze Dekker Clytoneus 15.27
36 Luc Baardman Clytoneus 15.39
37 Tristan Roeland Fit 16.30
38 Tom Groot Pijnenburg 16.32
39 Maarten van Nijkerk Altis 17.21
40 Rutger van Basten Bate Altis BM
41 Stijn van Dijk Athloi 17.43
42 Matthijs uit den Bogaa Pijnenburg - -
43 Sven Pauw Clytoneus 19.33
Jongens junioren D2 1995 2000 m
1 Vincent van Roomen Triathlon 7.41
2 Thierry Belt Triathlon 7.46
3 Ingmar de Klerk BAV 7.50
4 Boy van den Berg GAC 7.57
5 Duane ter Steege Phoenix 8.08
6 Valentijn Weinans Fit 8.14
7 Bas van der Vuurst BAV 8.15
8 Stan Lutz GAC 8.16
9 Stan Lettink Triathlon 8.16
10 Rico van de Pol BAV 8.17
11 Dylan Jansen BAV 8.32
12 Oliver Skambraks Fit 8.33
13 Mats Pijl GAC 8.45
14 Melle Albada GAC 8.45
15 Julius Pilzecker GAC 8.49
16 Beer Lammers Fit 8.52
17 Jasper Wilshaus Phoenix 8.55
18 Michael Sevink Pijnenburg 9.01
19 Jelle Jansen GAC 9.02
20 Sietse Visser Pijnenburg 9.04
21 Tshego Epema Altis 9.06
22 Levi de Jong BAV 9.11
23 Jorin Bolleurs Athloi 9.11
24 Julian Alkemade Pijnenburg 9.13
25 Sven Jakobsen Altis 9.15
26 Gerben de Zwaan av Nijkerk 9.18
27 Conrad Balzer Clytoneus 9.23
28 Jan Willem Spruit Phoenix 9.30
29 Edward van Egdom Triathlon 9.35
30 Jacco Kremers Altis 9.38
31 Jeroen Bol Triathlon 9.44
32 Kevin Land Pijnenburg 10.02
33 Martijn Wilhelm Fit 10.15
34 Lucas Berghuis Altis 10.16
35 Ren Camper Pijnenburg 10.27
36 Kevin Rompa Altis 11.02
Jongens junioren D1 1996 2000 m
1 Yassine Loukili Atverni 7.39
2 Luc van Dormolen BAV 8.04
3 Jelmer de Mare Atverni 8.07
4 Emiel Rigter BAV 8.14
5 Neill Boeijink Spirit 8.17
6 Thijs Bon Phoenix 8.17
7 Ryan Jong Altis 8.19
8 Lukas Bos Triathlon 8.24
9 Leon Gillissen Altis 8.26
10 Bart van Manen GAC 8.30
11 Mark Stammes Pijnenburg 8.33
12 Luke van Rossenberg GAC 8.33
13 Sander Kaspers Pijnenburg 8.38
14 Roman Monte GAC 8.39
15 Sebastiaan vd Waterbee Pijnenburg 8.40
16 Steven Mijnhout GAC 8.41
17 Mick Hoeben GAC 8.42
18 Lars Besselaar GAC 8.42
19 Rick Bruggeman Altis 8.50
20 Guus Lutz GAC 8.55
21 Roel Kooi Triathlon 9.03
22 Noah Snijders av Nijkerk 9.05
23 Martijn Steinbach BAV 9.13
24 Yoram de Boer GAC 9.13
25 Baus Verbeek BAV 9.16
26 Thijs Masmeijer Phoenix 9.17
27 Tijs Wijkamp Altis 9.17
28 Sander Slingerland Pijnenburg 9.19
29 Arjen Mulders GAC 9.26
30 Cyriel Gouw av Zeewolde 9.27
31 Max van der Riet Triathlon 9.29
32 Mike Jong Altis 9.31
33 Max van der Vuurst BAV 9.32
34 Casper de Ruiter Pijnenburg 9.40
35 Sam Beard Clytoneus 9.43
36 Joost van Lingen Altis 9.47
37 Jasper Koopmans Hellas 9.58
38 Roel Timmermans Phoenix 10.21
39 Mark Aalmoes GAC 10.32
40 Tyler Cools GAC 10.38
41 Mark van der Horst Altis 11.56
Jongens pupillen A2 1997 1400 m
1 Luc de Jong BAV 5.41
2 Linus van Wieringen GAC 5.45
3 Cas van der Sommen Pijnenburg 5.46
4 Boris Schram GAC 5.51
5 Tom Kaspers Pijnenburg 5.51
6 Ruben Stam OSM'75 5.51
7 Jay van Brienen Hellas 5.59
8 Tom Licher Clytoneus 5.59
9 Thijs van Zon Phoenix 5.59
10 Jonathan van Daalen GAC 6.00
11 Hilbrand Wouters Triathlon 6.01
12 Ruben Gijselhart Triathlon 6.01
13 Arthur Bouma BAV 6.01
14 Tim Machiels Triathlon 6.09
15 Thimon van der Sluis Phoenix 6.12
16 Marius Messemaker GAC 6.14
17 Laurens Boom Clytoneus 6.18
18 Thijs van den Corput Phoenix 6.18
19 Guido de Bloois OSM'75 6.19
20 Bart Dassen Pijnenburg 6.23
21 Cas van Dongen GAC 6.26
22 Jan Berbee GAC 6.27
23 Bram de Jong Triathlon 6.27
24 Rick de Boer GAC 6.29
25 Bas Westerhuis BAV 6.29
26 Ferry Adams Altis 6.32
27 Kaj Arne Baltissen Pijnenburg 6.32
28 Jelte ter Braake GAC 6.34
29 Anthony Franken Spirit 6.35
30 Merijn van Essen Triathlon 6.36
31 Luc Reij Phoenix 6.38
32 Lieven Hermse Triathlon 6.39
33 Sval van 't Erve Athloi 6.40
34 Robin de Graaff GAC 6.45
35 Mathijs van de Fliert GAC 6.47
36 Jorik Slob GAC 6.47
37 Bas Baartmans Altis 6.48
38 Floris van Willigenbur GAC 6.49
39 Ryan Roest Altis 6.50
40 Jelle van den Beukel Phoenix 6.52
41 Tim de Jong BAV 6.52
42 Melvin de Jong BAV 6.53
43 Kasper Dols Triathlon 6.59
44 Jelle ten Hoor Triathlon 7.00
45 Alex Ketelaars Pijnenburg 7.03
46 Derk van den Hoven GAC 7.04
47 Steijn Bakker GAC 7.06
48 Casper Arkema Pijnenburg 7.07
49 Coen Jansen Pijnenburg 7.08
50 Jochem Portman BAV 7.09
51 Martijn de Vries Altis 7.19
52 Wilko den Otter av Nijkerk 7.27
53 Thimo van den Berg Phoenix 7.29
54 Pim van Rhijn Triathlon 7.31
55 Christiaan Berghuis Altis 7.35
56 Jasper Folkertsma Altis 7.55
57 Ivo Poort GAC 8.45
Jongens pupillen A1 1998 1400 m
1 Elias Loukili Atverni 5.34
2 Sven van Miltenburg BAV 5.39
3 Anass Charki Phoenix 6.04
4 Leo Hendriks Clytoneus 6.06
5 Thomas van der Vooren Triathlon 6.07
6 Corn Parol Fit 6.08
7 Guus Nouwen Pijnenburg 6.09
8 Menno Dieke Triathlon 6.11
9 Thomas Romagnoli GAC 6.12
10 Ries Lutz GAC 6.16
11 Thomas van den Ham Clytoneus 6.18
12 Lars van Beek Pijnenburg 6.18
13 Wim Vonk Triathlon 6.19
14 Thierry van Zoelen Phoenix 6.21
15 Pieter Heij BAV 6.22
16 Che van der Lee BAV 6.24
17 Alex van den Heuvel Altis 6.27
18 Casper Feldbrugge GAC 6.29
19 Niels Kuil BAV 6.29
20 Freek Tiel Groenesteeg Clytoneus 6.32
21 Thomas van Olderen GAC 6.33
22 Dennis Langenbach OSM'75 6.35
23 Jalbert Schut Pijnenburg 6.35
24 Eben Rogers GAC 6.35
25 Sam Kok Pijnenburg 6.35
26 Bob Flach Fit 6.37
27 Job van der Worp Clytoneus 6.38
28 Rushil Dwarkapersadmis Athloi 6.38
29 Freek van der Weij Triathlon 6.39
30 Daan Vollinga Clytoneus 6.40
31 Rembrandt Oltmans BAV 6.42
32 Jordi Wijnands Spirit 6.44
33 Guus Kooi Triathlon 6.51
34 Tim van Brussel Triathlon 6.52
35 Yaran Wienneke GAC 6.59
36 Laurens Bree Pijnenburg 7.00
37 Bart Veldhuysen Altis 7.05
38 David Wolfrat GAC 7.05
39 Jelle van Andel Altis 7.07
40 Jort Boxelaar GAC 7.09
41 Joost van de Graaf Altis 7.13
42 Frank Huurdeman Altis 7.13
43 Patrick Oostrom Triathlon 7.16
44 Abel van Gennep BAV 7.19
45 Bastiaan Mudde GAC 7.24
46 Luc Wervenbos Clytoneus 7.25
47 Wietse Walraven Pijnenburg 7.25
48 Lukas Goes Athloi 7.26
49 Thijs Hoekman GAC 7.29
50 Ben van Brussel Triathlon 7.31
51 Maurits Franken BAV 7.33
52 Max Groot Pijnenburg 7.37
53 Tim van de Wiel GAC 7.38
54 Kas Raaijman Altis 7.47
55 Max Welling GAC 7.49
56 Matthijs Wagenaar Triathlon 7.50
57 Sander Veldt Altis 7.54
58 Rowdy Vos BAV 7.55
59 Mark Gersdorf Pijnenburg 7.58
60 Daan van Kampen GAC 8.00
61 Max Bakker GAC 8.01
62 Bart Greuter BAV 8.05
63 Lennard Huntelerslag Spirit 8.06
64 Martijn Boom Clytoneus 8.09
65 Marc Weijermans BAV 8.14
66 Laurens Corbire Clytoneus 8.15
67 Lucas Veen GAC 8.20
68 Stijn Rotman Pijnenburg 8.20
69 Wesley Westmeijer Triathlon 8.26
70 Frank Weekamp GAC 8.29
71 Lloyd Rompa Altis 8.30
72 Daan Baas Athloi 8.33
73 Max van den Hoek Altis 8.40
Jongens pupillen B 1999 1200 m
1 Stan Ritzer Spirit 5.21
2 Levien van Heesbeen Phoenix 5.27
3 Joep Borninkhof GAC 5.31
4 Xander Bakker BAV 5.33
5 Joppe Stokvis Triathlon 5.35
6 Tycho Wagenveld av Nijkerk 5.36
7 Cas Bakker Clytoneus 5.38
8 Siebe Heuperman GAC 5.46
9 Berend‑Jan Koster GAC 5.50
10 Cirrus Nebbeling GAC 5.52
11 Rody van Haren Athloi 5.52
12 Luc Orbons Phoenix 5.54
13 Lukas Rakhorst av Nijkerk 5.54
14 Danny van Luyk GAC 5.55
15 Lars Kwant Fit 5.56
16 Gian Oerlemans Altis 5.58
17 Denilson Kleintjes BAV 5.59
18 Bram van Duinen av Nijkerk 6.00
19 Jelle Koopman Triathlon 6.03
20 Josha de Beer Triathlon 6.04
21 Stephan Demmendal Fit 6.05
22 Ruben Rigter BAV 6.06
23 Aad Schuilenburg Pijnenburg 6.09
24 Hugo Verheugt Phoenix 6.10
25 Stefan Zondervan Triathlon 6.10
26 Arthur van Essen Triathlon 6.10
27 Luc van Wessel BAV 6.11
28 Jurrien van der Vliet Spirit 6.16
29 Mike van der Hoek Clytoneus 6.16
30 Lucas Biesterveld Pijnenburg 6.18
31 David Visser Fit 6.22
32 Sam Boot Athloi 6.26
33 Stijn van der Riet Triathlon 6.27
34 Atilla Kolkert Altis 6.30
35 Sim Lammers Fit 6.30
36 Holger Wijbe van Gorku Pijnenburg 6.31
37 Oetse Donner Triathlon 6.31
38 Michiel Hollestelle Triathlon 6.39
39 Lorenzo Fransberg Spirit 6.41
40 Coen de Beurs Triathlon 6.47
41 Joost Oosterhof Altis 6.47
42 Tiemen Smit GAC 6.48
43 Jochem Kruijff Clytoneus 6.50
44 Brian Klinkenberg Spirit 6.52
45 Pim Braadbaart Pijnenburg 6.53
46 Tjaly van Leeuwen BAV 6.54
47 Niels Briede Clytoneus 6.55
48 Jikke van 't Erve Athloi 6.57
49 Laurens van Loenen GAC 7.00
50 Martinus Maas Phoenix 7.02
51 Stefan Smits Pijnenburg 7.02
52 Brent Valkenburg Altis 7.03
53 Rick Hollestelle Triathlon 7.05
54 Max de Blok GAC 7.07
55 Jeb Stam GAC 7.09
56 Patrick Feijen GAC 7.10
57 Gijs Arends Pijnenburg 7.12
58 Nicolaas Romagnoli GAC 7.18
59 Len Jiskoot GAC 7.21
60 Stef Tapking GAC 7.24
61 Mark de Bree Athloi 7.31
62 Alec Haddouchi GAC 7.31
63 Zenno de Boer GAC 7.33
64 Djordi van der Jagt GAC 8.02
Jongens pupillen C 2000 1000 m
1 Siem ter Braake GAC 4.52
2 Arne Janse GAC 5.09
3 Jorrit Hildebrand Spirit 5.11
4 Daron Broekstra Pijnenburg 5.14
5 Thijs Beentjes av Nijkerk 5.16
6 Robin Smeulders Athloi 5.20
7 Tom Huygens Triathlon 5.22
8 Rinto de Vries GAC 5.23
9 Stephan Kok GAC 5.23
10 Bram Dijkstra Fit 5.23
11 Carl Westert Triathlon 5.30
12 Jorn Vos Triathlon 5.33
13 Matthijs Jansma GAC 5.36
14 Pelle van de Bor av Nijkerk 5.38
15 Bas Ruhl Athloi 5.46
16 Pierre Richard van Wil GAC 5.46
17 Deen van Essen Pijnenburg 5.48
18 Daan Roozendaal Phoenix 5.50
19 Lucas Stolk Pijnenburg 5.53
20 Tijn Schoorlemmer Hellas 5.55
21 Jitse Dekkinga Triathlon 5.57
22 Rik Barlo Pijnenburg 5.57
23 Martijn Boersma Triathlon 5.57
24 Enno Braaksma Pijnenburg 5.59
25 Maico Rompa Altis 6.01
26 Ischa de Boer Pijnenburg 6.02
27 Colin Olink Altis 6.05
28 Daan Blokland Altis 6.07
29 Leon Daling Spirit 6.07
30 Pim Borninkhof GAC 6.08
31 Seb Bok Fit 6.09
32 Freek Hoekman GAC 6.10
33 Youri de Kruijf Pijnenburg 6.13
34 Siebren Broekema Pijnenburg 6.16
Jongens pupillen mini 2001 600 m
1 Thijs van Miltenburg BAV 3.06
2 Bram van der Laan GAC 3.08
3 Pim Huygens Triathlon 3.30
4 Quinten Feijen GAC 3.32
5 Wouter Krommendijk Spirit 3.35
6 Martin Schuilenburg Pijnenburg 3.43
7 Paul Boersen Triathlon 3.46
8 Yorick Barten Fit 3.50
9 Mutale Hille Ris Lambe GAC 3.53
10 Marnix Breek Pijnenburg 3.53
11 Marco Smits Pijnenburg 4.00
12 Stan van Haren Spirit 4.08
13 Wiebe Flamman Fit 4.11
14 Lars Mol GAC 4.14
Meisjes junioren A 1989-1990 2800 m
1 Kimberly Putman GAC 11.48
2 Madeleine Majenburg Pijnenburg 12.08
3 Hester van Donkersgoed Clytoneus 13.44
Meisjes junioren B 1991-1992 2800 m
1 Jeanine van de Klashor Atverni 11.08
2 Maijke Paap Triathlon 11.53
3 Merel Postema Pijnenburg 12.16
4 Aletta Schraa Triathlon 13.04
5 Lydia Slob GAC 13.18
6 Valeska Pauw Clytoneus 13.24
7 Susanne van der Hoeven Pijnenburg 13.27
8 Susan de Boer GAC 13.28
Meisjes junioren C 1993-1994 2000 m
1 Marijke Brilman Triathlon 7.55
2 Anne‑Lique Weeren Triathlon 8.02
3 Ilse Venema GAC 8.25
4 Kiaya Knoop Altis 8.28
5 Bente van der Lucht Altis 8.35
6 Yara van der Velde Triathlon 8.52
7 Marloes Steenhuisen GAC 8.53
8 Rosalie Sievers GAC 8.54
9 Vera den Breejen Pijnenburg 8.57
10 Zoy Posthuma Pijnenburg 8.58
11 Lisa Rodenburg Altis 8.58
12 Laura van Zetten Altis 8.58
13 Demy Zahradnik BAV 9.00
14 Nikki Minjon Phoenix 9.00
15 Sylvana Janssen Clytoneus 9.11
16 Shariva Koops BAV 9.24
17 Nynke van 't Hof Pijnenburg 9.34
18 Mireille Gouw av Zeewolde 9.35
19 Michelle vd Linden Athloi 9.41
20 Femke de Boer BAV 10.11
21 Lynn de Winter Pijnenburg 10.13
22 Esther Rigter BAV 10.33
23 Anouk Evers Altis 10.36
24 Natalie de Boer Pijnenburg 10.37
25 Yannicke Kruiswijk BAV 11.32
26 Milou Vlug Clytoneus 12.21
27 Nikki van Asselt BAV 13.29
Meisjes junioren D2 1995 1400 m
1 Jessie Homminga GAC 5.45
2 Katja Slangewal Altis 5.52
3 Charlie van Dongen GAC 5.56
4 Robin Klarenbeek Pijnenburg 6.04
5 Karlien van der Lucht Altis 6.05
6 Sonja Pieters GAC 6.07
7 Suzanne Nouwen Pijnenburg 6.08
8 Vera de Boer GAC 6.08
9 Janna Bots Pijnenburg 6.11
10 Jip Zinsmeister GAC 6.17
11 Didi van Catz GAC 6.22
12 Elody Postma Pijnenburg 6.29
13 Kim Jap Tjoen San GAC 6.34
14 Merle Beernink Phoenix 6.35
15 Anoek Huijsmans Fit 6.36
16 Renate van den Broek GAC 6.37
17 Bente Cijs Pijnenburg 6.38
18 Ruby van Loenen Altis 6.38
19 Anne Witteveen GAC 6.40
20 Robbin van Ee Altis 6.40
21 Leoni Verwoerd Altis 6.42
22 Emmelien Schouten GAC 6.45
23 Malou van der Burg Clytoneus 6.48
24 Ilse Kemper Clytoneus 6.54
25 Anne Eck Triathlon 6.58
26 Lori Wingelaar GAC 7.00
27 Naomi Verburg GAC 7.02
28 Carmen Lambeek Pijnenburg 7.14
29 Natascha van Luyk GAC 7.32
Meisjes junioren D1 1996 1400 m
1 Esther Brilman Triathlon 5.39
2 Tess Wegman Altis 5.45
3 Judith Rasch Pijnenburg 5.49
4 Josephine Achuko Altis 6.05
5 Dagmar van Hinte Spirit 6.08
6 Cista‑Roosje Rombout GAC 6.09
7 Julia Orbons Phoenix 6.11
8 Lente Michels Altis 6.11
9 Demi vd Stoep Altis 6.12
10 Caitlin van Gessel Triathlon 6.14
11 Shirley Dolman BAV 6.14
12 Marleen Sievers GAC 6.15
13 Janissa van Duijn Triathlon 6.15
14 Tessel Bruns GAC 6.17
15 Chinouk van de Kuil GAC 6.17
16 Tess van den Berg GAC 6.17
17 Lisa Biesterveld Pijnenburg 6.18
18 Veere Wienese GAC 6.19
19 Amy Sevink Pijnenburg 6.23
20 Caressa Blankestijn Pijnenburg 6.25
21 Amy Wortel GAC 6.25
22 Emma van der Burgh BAV 6.31
23 Dewi Posthuma Pijnenburg 6.37
24 Lotte van der Velde Triathlon 6.38
25 Lizz Prins GAC 6.40
26 Yara Gast Triathlon 6.41
27 Angeniet Helwig Pijnenburg 6.42
28 Tirza Creusen Altis 6.42
29 Marjolein Keizer Altis 6.44
30 Suzanne van den Broek GAC 6.50
31 Sanne Vergouwen Pijnenburg 6.54
32 Lara Wirtz Athloi 6.57
33 Wil‑Anne Schut Pijnenburg 6.59
34 Jessy Boekraad GAC 7.04
35 Romy van de Grift Pijnenburg 7.07
36 Femke Tigchelaar Hellas 7.10
37 Myrna Eckhardt Pijnenburg 7.12
38 Dana Visser GAC 7.16
39 Roos Majoor Triathlon 7.17
40 Sharon Bruininks GAC 7.19
41 Lisa Markslag Altis 7.33
42 Maike Oostrom Fit 7.41
43 Beau de Vos GAC 7.54
Meisjes pupillen A2 1997 1400 m
1 Veerle Bakker Triathlon 5.48
2 Juliette de Klerk BAV 6.01
3 Jessy van Ee Altis 6.04
4 Ina van Woersem BAV 6.05
5 Jente Frints Pijnenburg 6.06
6 Annika van den Bedem Altis 6.15
7 Cleo Orbons Phoenix 6.19
8 Iris ter Horst Pijnenburg 6.21
9 Pien Stadman‑Robaard Altis 6.22
10 Sofie van der Schoor GAC 6.22
11 Jeneh Knoop Altis 6.29
12 Leonie Grob GAC 6.29
13 Jeltje Heuperman GAC 6.30
14 Roos Hughes Triathlon 6.35
15 Simone van Wijk GAC 6.36
16 Aysha Kraaijeveld GAC 6.39
17 Rohmana Koops BAV 6.43
18 Isabelle Vogel Triathlon 6.44
19 Anne Spruit Phoenix 6.45
20 Jetske Lucas Pijnenburg 6.46
21 Anouk Veldhuizen Spirit 6.49
22 Ilse Vader Spirit 6.50
23 Tessa Vergroesen Spirit 6.52
24 Floor Cronenberg Triathlon 6.53
25 Emma Bondam Triathlon 6.53
26 Kaleigh van der Wilt Triathlon 6.54
27 Annika Schuurman Triathlon 6.55
28 Eva Hiep GAC 7.00
29 Martha Brouwer‑Munoz Phoenix 7.01
30 Nina van Eijk Phoenix 7.06
31 Iris Oerlemans Altis 7.09
32 Linde Lammers Fit 7.10
33 Kim Schoenmakers Altis 7.11
34 Lotte van Catz GAC 7.12
35 Emma van Leest GAC 7.13
36 Kristel Kammeraat Fit 7.13
37 Anne van den Beld GAC 7.19
38 Anna Schuitema Pijnenburg 7.22
39 Jeske de Vries GAC 7.24
40 Anne Harmsen GAC 7.27
41 Liselotte de Graaf Pijnenburg 7.33
42 Sandrine van Stijn Triathlon 7.43
43 Vera van Dijk Altis 7.47
44 Sophie Koopman Triathlon 7.50
45 Dashel Versteeg GAC 7.57
46 Marein Knol Triathlon 8.01
47 Marielle Schipper Pijnenburg 8.04
48 Tirza van den Boorn Triathlon 8.28
49 Lotte Meijer Altis 9.27
Meisjes pupillen A1 1998 1400 m
1 Luna van Velzen Phoenix 6.19
2 Isabel de Kort Fit 6.21
3 Julia Wildenbeest av Nijkerk 6.23
4 Elke Molenaar Spirit 6.25
5 Daphne Bakker GAC 6.27
6 Fieke Witte Phoenix 6.29
7 Luca Bos GAC 6.34
8 Nanou Vos Triathlon 6.37
9 Lotte van Beek Pijnenburg 6.41
10 Annemarie Slangewal Altis 6.41
11 Mara Kaspers Pijnenburg 6.42
12 Anouk van Drie Pijnenburg 6.50
13 Elaine van Beek av Nijkerk 6.56
14 Isa van Delft GAC 6.58
15 Kelly Schoenmakers Altis 7.00
16 Isha Siekh Athloi 7.01
17 Emma van den Berge Triathlon 7.02
18 Mirte Klarenbeek Pijnenburg 7.03
19 Chris Oost Altis 7.04
20 Julia Straatman GAC 7.05
21 Hedwig Kok Triathlon 7.06
22 Irene Cauwels Phoenix 7.07
23 Imke Wassink Triathlon 7.07
24 Ruth van Maris BAV 7.07
25 Alena Wisse GAC 7.08
26 Iva Roozendaal Phoenix 7.10
27 Nienke Streekstra Spirit 7.11
28 Lydia Hallie Pijnenburg 7.12
29 Franka Smet GAC 7.16
30 Marlies Meijer Triathlon 7.18
31 Pieta Hardeman Triathlon 7.23
32 Merel Zevering Pijnenburg 7.24
33 Donna Vegt Phoenix 7.26
34 Malou van Rennes Altis 7.27
35 Emma van Andel BAV 7.27
36 Amy Rombout GAC 7.28
37 Verena Kriest Spirit 7.32
38 Brechtje van Wulfen GAC 7.33
39 Clo van de Munt GAC 7.35
40 Sigrid Gras GAC 7.36
41 Nienke Heida Clytoneus 7.37
42 Fleur Jenster GAC 7.40
43 Dieuwertje Kok GAC 7.44
44 Vera Pauptit Phoenix 7.48
45 Marthe Thompson Triathlon 7.53
46 Francis Boer BAV 7.56
47 Iris Grims BAV 7.58
48 Aafke Roelofs GAC 7.59
49 Merel Willemsens Phoenix 8.04
50 Sydney van de Wal GAC 8.05
51 Ilse de Boer Pijnenburg 8.06
52 Julia Verheugt Phoenix 8.08
53 Nienke Blom Pijnenburg 8.14
54 Julia Dijkens av Zeewolde 8.25
55 Jorieke Beernink Phoenix 8.28
56 Lika Brinkman GAC 8.28
57 Eleni Sideris GAC 8.54
58 Anne‑Sophie Quellhorst GAC 9.01
59 Anika van Gessel Triathlon 9.09
60 Lara Bodewitz Triathlon 9.17
Meisjes pupillen B 1999 1200 m
1 Jasmijn Bakker Triathlon 5.46
2 Dille Wienese GAC 5.47
3 Fleurine van Logtestij Pijnenburg 5.52
4 Mauve Bos GAC 5.56
5 Nene Bouwmeester Triathlon 5.57
6 Lotte de Jong BAV 5.59
7 Carlijn Smallenburg GAC 5.59
8 Claire Boeijink Spirit 5.59
9 Femke Kuiper Altis 6.13
10 Famke Broekhuizen Pijnenburg 6.16
11 Esther Valkonet GAC 6.18
12 Anja Bekema GAC 6.20
13 Marlijn Wijkamp Altis 6.22
14 Ilona Dekker Clytoneus 6.24
15 Sanne den Hollander av Zeewolde 6.25
16 Moira Stam GAC 6.25
17 Sterre Weber GAC 6.26
18 Wouke van 't Klooster Pijnenburg 6.27
19 Mahtab van Gorkum Fit 6.30
20 Lisanne Brouwer Spirit 6.31
21 Jinke van der Sluis Phoenix 6.37
22 Roma de Jong BAV 6.39
23 Femke Jansen Pijnenburg 6.41
24 Rosalie Westerveld GAC 6.42
25 Josje Veenhoven Phoenix 6.45
26 Tamara Went BAV 6.49
27 Ida Raadgever Triathlon 6.51
28 Sandra van de Grift Pijnenburg 6.54
29 Luke Hilhorst Phoenix 6.58
30 Kelly Villafana Pijnenburg 7.02
31 Marloes Voorneveld GAC 7.04
32 Carmen van de Waterbee Pijnenburg 7.05
33 Francien Coppens GAC 7.06
34 Faye Raaijmakers Fit 7.18
35 Sya Brinksma GAC 7.19
36 Gudine Neijens Pijnenburg 7.19
37 Kiki van der Schuyt GAC 7.23
38 Janne Polis Fit 7.24
39 Iris Brouwer Triathlon 7.34
40 Noortje van Doorn Triathlon 7.34
41 Esmee den Hollander av Zeewolde 7.38
42 Roos Rietveld Athloi 7.44
43 Marieke Romeijn BAV 7.44
44 Meike van Daalen GAC 7.45
45 Emma Schippers Altis 7.46
46 Sidney Mouissie GAC 7.46
47 Femke Fleur Verstraete Altis 7.48
48 Chilemu Hille Ris Lamb GAC 7.50
49 Floor Markslag Altis 7.50
50 Ilse van Rhijn Triathlon 7.54
51 Tamar Heinink GAC 8.03
52 Myrthe Mol GAC 8.05
53 Rosa van der Meer Fit 8.06
54 Channa van Gameren GAC 8.06
55 Jip Bakker GAC 8.08
Meisjes pupillen C 2000 1000 m
1 Aylan Menick Clytoneus 5.00
2 Julia van Delft GAC 5.06
3 Reze Lagerweij Triathlon 5.23
4 Femke Bol Triathlon 5.24
5 Wieke van der Kaam GAC 5.29
6 Jacomijn Dorigo Triathlon 5.32
7 Esther Spruit Phoenix 5,35
8 Alicia Vogel Triathlon 5.39
9 Maud Stokvis Triathlon 5.41
10 Megan Buitelaar BAV 5.44
11 Yara Mijnhout GAC 5.47
12 Sophie van der Burgh BAV 5.47
13 Sophie de Jong BAV 5.49
14 Madelon Broekhuizen Pijnenburg 5.49
15 Sophie Bleijerveld BAV 5.50
16 Eden Gbbels GAC 5.55
17 Ilse vd Haar Altis 5.59
18 Yoniet Gmelig Meijling Pijnenburg 6.10
19 Eva Thijssen Pijnenburg 6.11
20 Carlijn Zwart Phoenix 6.14
21 Sophia Rozendaal GAC 6.14
22 Sarah van der Brug Triathlon 6.16
23 Sophie van Veen GAC 6.25
24 Dieke Hardeman Triathlon 6.26
25 Lene de Heus GAC 6.27
26 Luna Scheffer GAC 6.27
27 Nora Overhuijs GAC 6.35
28 Simone van de Fijnegee Altis 6.46
29 Jaimy Schenderling Pijnenburg 6.48
30 Britt Wijnands Spirit 7.00
31 Shiwany Magermans Spirit 7.20
Meisjes pupillen mini 2001 600 m
1 Otte Wienese GAC 3.00
2 Merle Meinhardt Triathlon 3.19
3 Kato Leusink GAC 3.25
4 Tessa Witteveen GAC 3.27
5 Samar Ahmed Hellas 3.28
6 Fleur Keijzer GAC 3.33
7 Sophie Brands GAC 3.35
8 Emma van der Schoor GAC 3.39
9 Sanne Hilberts GAC 3.42
10 Dieke Ruwe Triathlon 3.46
11 Isabel van den Broek BAV 3.46
12 Julia Westmeijer Triathlon 3.54
13 Talitha Bouwman Triathlon 3.55
14 Margriet Hilhorst GAC 3.57
15 Julie Heij BAV 3.59
16 Madelief Bakker GAC 4.10
17 Vera Derkx GAC 4.14
18 Bodine Schimmel Triathlon 4.16
19 Sigrid Korzelius Triathlon 4.16
20 Lotte van Kampen GAC 4.26

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.02.2008