Cross competitie 19 januari 2008
av Castricum
Castricum (camping Bakkum)
poule Noord

jongens junioren A 1989-1990 4000 m
1 Niels Verwer AV Castricum 13.37
2 Arnold Vreeker Trias 13.40
3 Emiel Admiraal Trias 13.53
4 Jelle Harpenau Hera 14.02
5 Edward Appelman Trias 14.20
6 Dion Kramer Hylas 14.38
7 Léon Duineveld Trias 14.48
8 Jelle de Jong DOKEV 15.15
9 Eef Meijerink av Wieringermeer 16.51
10 Dimitri Middel av Wieringermeer 16.52
jongens junioren B 1991-1992 4000 m
1 Jeffrey van der Park DOKEV 14.20
2 Carlo Struik NEA Volharding 15.09
3 Nick Sinnige AV Castricum 15.12
4 Daan Leeuwenkamp NOVA 15.32
5 Yordi Verkroost Hylas 15.35
6 Kay Abbink DOKEV 15.48
7 Krijn Schagen AV Castricum 15.51
8 Bram Berkhout NOVA 16.13
9 Sibren de Weerd AV Castricum 16.22
10 Julian van Ginkel Trias 16.39
11 Erik Bruin DOKEV 16.54
12 Kilian Geluk Hera 17.02
13 Björn Molenaar NOVA 17.14
14 Yorick Hoogeveen DOKEV 17.20
15 Jip van Otterloo Sportlust 17.23
16 Jim Kruiver NOVA 17.30
17 Kevin van Velzen Trias 17.57
18 Eric Dignum DOKEV 17.58
19 Jan Arie Portegijs DOKEV 18.14
20 Krijn van Nuland DOKEV 18.20
jongens junioren C 1993-1994 3000 m
1 Daan Reijn SAV 11.34
2 Milan Mazurel AV Edam 11.38
3 Kees Bakker DOKEV 11.42
4 Vasko Vos Noordkop 11.45
5 Tim Koenis Hera 12.03
6 Erik Tesselaar Hera 12.09
7 Bouke Bouma AV Edam 12.24
8 Dominique Vogel Hera 12.34
9 Chiel Schilder DOKEV 12.35
10 Muus Evers Hylas 12.41
11 Joris Hollander AV Castricum 12.52
12 Matthijs Heitman AV Edam 13.07
13 Max Kramer AV Edam 13.25
14 Filip van der Hoven Hera 13.27
15 Jan Tuyp AV Edam 13.28
16 Tijs Hofman NOVA 13.41
17 Jan Rekelhof AV Edam 13.45
18 Jasper de Bles Hylas 14.00
19 Ricardo Aberkrom AV Edam 14.13
20 Thomas Kwakman AV Edam 14.41
21 Pepijn Berkenbosch AV Edam 14.50
22 Bart Brink Hera 15.38
jongens junioren D 2e 1995 2000 m
1 Rob ter Burg Noordkop 7.26
2 Thijs Stuart Hylas 7.35
3 Joeri Slagter Hera 7.44
4 Mathé Duistermaat DOKEV 8.09
5 Koen Bergenhenegouwen Hylas 8.21
6 Tim Houter Hera 8.22
7 Danny Kaars AV Edam 8.37
8 Mischa Wassenaar Hera 9.30
9 Kelly Smit AV Edam 9.37
10 Jasper Dorrestein Trias 9.45
11 Rick Groen NOVA 10.07
jongens junioren D 1e 1996 2000 m
1 Jesse van der Mee Noordkop 7.41
2 Tony van Diepen Hera 8.04
3 Aron van den Oosterkamp TAS'82 8.21
4 Kelvin Rijkens Hylas 8.24
5 Lucas Leemhuis Hera 8.31
6 Niels Apeldoorn Hera 8.34
7 Roy Ruijter SAV BM
8 Ambro Meijer Noordkop 8.52
9 Bas Portegijs DOKEV  - - 
10 Thom Schotanus AV Castricum 9.10
11 Jasper Woudenberg Hylas 9.29
12 Dario Duineveld Trias 9.31
13 Stan Liefting Trias 9.34
14 Joris Bos AV Castricum 9.36
15 Christiaan Bos av Wieringermeer 9.58
jongens pupillen A 2e 1997 1250 m
1 Ryan Clarke AV Castricum 5.01
2 Maurice Feller Noordkop 5.18
3 Sven Schoonebeek AV Castricum 5.23
4 Johan Ouwehand AV Edam 5.38
5 Ruben den Boer AV Edam 5.43
6 Floris Doedens Hylas 5.55
7 Jan Bakker DOKEV 5.56
8 Twan de Winter NEA Volharding 5.57
9 David Vos Hylas 5.58
10 Twan Noordhoek Noordkop 6.02
11 Mike Kaars AV Edam 6.02
12 Sjoerd Dorrestein Trias 6.12
13 Guus Ruiter Trias 6.18
14 Pieter Zuurbier Hera 6.21
15 Wouter Hinrichs NOVA 6.30
16 Mitchell Groen NOVA 6.30
17 Bram v Gelder AV Castricum 6.33
18 Kees Nijenhuis Hera 6.36
19 Jasper Kroes NOVA 6.40
20 Stefan de Jong SAV 6.51
21 Peter Knot Hera 7.21
jongens pupillen A 1e 1998 1250
1 Joerie Church NOVA 5.13
2 Emile Lammers Noordkop 5.16
3 Stefan Lourens av Wieringermeer 5.29
4 Melle Lagerweij Hera 5.35
5 Jos Straathof AV Castricum 5.39
6 Lars Hierck Hera 5.44
7 Stan Arnolli AV Edam 5.45
8 Peter van Dijk AV Edam 5.50
9 Sam de Nijs NOVA 5.52
10 Bjorn Polman Trias 5.54
11 Danny van Sluis Trias 5.58
12 Dion de Winter NEA Volharding 5.59
13 Timon Smit AV Edam 6.02
14 Devi Vrijburg AV Castricum 6.03
15 Tim Conijn AV Edam 6.07
16 Onno Aerts Noordkop 6.11
17 Jeltes de Weerd AV Castricum 6.13
18 Aaron van Diepen Hera 6.18
19 Pim Zwanenburg Hera 6.21
20 Sam Volten SAV 6.24
21 Jesper Lust NEA Volharding 6.29
22 Max Berkhout AV Castricum 6.36
23 Matthew Boerman Hylas 6.37
24 Steven Bouws Trias 6.39
25 Merijn Schoutsen Hylas 6.43
jongens pupillen B 1999 1250 m
1 Joost Schipper ARO'88 5.22
2 Dave Wesseling Trias 5.25
3 Faas Wijn AV Castricum 5.31
4 Ludo Kruistum AV Castricum 5.32
5 Nick Schoemaker ARO'88 5.46
6 Djulyan van der Mee Noordkop 5.50
7 Jurriaan Odekerken Trias 5.59
8 Marc Rademakers NOVA 6.01
9 Wout Blom NOVA 6.02
10 Ramon Kohlhoff NEA Volharding 6.06
11 Sjaak Tol AV Edam 6.07
12 Jens Stroet Hera 6.09
13 Kiko van Dongen AV Edam 6.09
14 Timo Kwakman AV Edam 6.14
15 Luuk Tierolf AV Edam 6.18
16 Willem Grapendaal Hylas 6.21
17 Matthijs Blom Hylas 6.22
18 David van den Oosterkamp TAS'82 6.27
19 Rob v Dijk AV Edam 6.28
20 Camiel van Assema NEA Volharding 6.39
21 Sam Coehoorn NEA Volharding 6.40
22 Sem Huits Hera 6.45
23 Bart Jensch Trias 6.57
24 Marnix Hageman Hera 6.59
25 Huib Blokland Hylas 7.09
26 Jens Meijer Hylas 7.10
27 Tim Dorrestein Trias 7.18
28 Mark Dijkstra Hylas 8.02
jongens pupillen C 2000 1000 m
1 Bastiaan Church NOVA 4.57
2 Michel van den Hoven Trias 5.14
3 Max Laan Hollandia 5.15
4 Thomas Arensman NEA Volharding 5.21
5 Koen Grandiek AV Castricum 5.24
6 Gilles Duiveman av Wieringermeer 5.25
7 Bryan Burger NOVA 5.29
8 Steven de Moel NOVA 5.33
9 Stefan Huijboom Hera 5.41
10 Menno Schaap Trias 5.50
11 Vince van Dalen Noordkop 5.57
12 Jordi Ouwehand AV Edam 6.13
13 Daniel IJsbrandij Hollandia 6.22
14 Sven Brouwer Trias 6.26
15 Jeffrey Lourens av Wieringermeer 6.29
16 Max de Heus AV Castricum 7.01
jongens mini  2001 750 m
1 Brecht Lagerweij Hera 4.29
2 Thorvi Rutte av Wieringermeer 4.32
3 Dave Schoenmaker ARO'88 4.36
4 Mees de Heus AV Castricum 6.14
meisjes junioren A 1989-1990 3000 m
1 Talisa van der Fluit Hera 10.36
2 Eileen Groenland Trias 11.42
3 Rachelle Bruin Trias 11.50
4 Omaira Miltenburg av Wieringermeer 13.53
meisjes junioren B 1991-1992 3000 m
1 Martje de Jong Trias 10.17
2 Daphne van Es DOKEV 10.30
3 Anouk Molenaar Trias 11.09
4 Roanne Bruin Trias 11.20
5 Danique Rietveld Trias 11.38
6 Esther Meijer Noordkop 11.58
7 Joyce Wehrman av Wieringermeer 12.24
8 Jessica Visser Noordkop 12.40
9 Floor ter Burg Noordkop 13.19
10 Jaimy Schouten TAS'82 14.37
11 Evelien Bos av Wieringermeer 15.17
meisjes junioren C 1993-1994 2000 m
1 Heleen Wildoer SAV 8.01
2 Lenneke Beeldman Trias 8.19
3 Tjarda v.d. Spek AV Edam 8.29
4 Lisa Verblaauw av Wieringermeer 8.33
5 Iris van Zuijlen av Wieringermeer 8.52
6 Merei Ligteringen Trias 8.58
7 Maaike Tuinsma TAS'82 9.00
8 Anna-Sophie Koning AV Edam 9.02
9 Lyanne Molenaar AV Edam 9.03
10 Mayra Werges Trias 9.09
11 Randy Bruin Trias 9.10
12 Lianne Barnhoorn Trias 9.27
13 Loes v Esch AV Castricum 9.36
14 Tessa Molenaar Trias 9.39
15 Emmy Glas TAS'82 10.58
16 Janneke Miedema av Wieringermeer 12.06
meisjes junioren D 2e 1995 1500 m
1 Dana van Velde Hera 6.18
2 Carlijn van Esch AV Castricum 6.18
3 Nina Moggré Trias 6.28
4 Lisanne Keet DOKEV 6.51
5 Bonnie Liefting Trias 6.54
6 Judith Kok SAV 6.55
7 Britt Lugtenburg Noordkop 6.59
8 Lentine Klaassen AV Castricum 7.01
9 Eline van Breukelen av Wieringermeer 7.03
10 Amanda Lourens av Wieringermeer 7.05
11 Laura de Witte Trias 7.15
12 Kaylee Elfring av Wieringermeer 7.20
13 Ayla Agasi Trias 7.32
14 Raven in den Bosch Hera 7.32
15 Els Noordeloos SAV 7.33
16 Marieke van Etten av Wieringermeer 7.44
17 Kim Blaauw av Wieringermeer 8.07
meisjes junioren D 1e 1996 1500 m
1 Michelle Oud SAV 6.29
2 Eva Rozendaal NOVA 6.39
3 Veronique de Jong AV Edam 6.45
4 Emma Venneker Hylas 6.46
5 Demi Floor Hylas 6.51
6 Robin Tesselaar NOVA 6.54
7 Djessie Ligthart TAS'82 6.55
8 Ellen Klaver TAS'82 6.55
9 Sherine Zwaga Trias 6.58
10 Mariska Tuijp AV Edam 6.59
11 Inge Kunst Hollandia 7.00
12 Rianne van Diepen Hera 7.00
13 Monique Schokker AV Edam 7.01
14 Bregje Bouma AV Edam 7.07
15 Celine Ruiter Trias 7.14
16 Madelief Hester Hera 7.30
17 Daphne van den Hoven Trias 7.32
18 Daphne Veerman AV Edam 7.34
19 Thea Noordeloos SAV 7.44
20 Iris van Veen SAV 7.52
21 Danielle v Dorth Hylas 8.07
22 Laurence Aubrun NOVA 8.18
23 Mariska van Kalsbeek SAV 8.34
24 Nancy Twisk Trias 8.39
25 Lonneke Rademakers NOVA 8.48
26 Lynn Glas NOVA 8.49
27 Manon Schouten AV Castricum 8.59
28 Jet de Vries Trias 9.09
meisjes pupillen A 2e 1997 1250 m
1 Kirsten Blom NOVA 5.05
2 Rosalie Wijnker Hera 5.07
3 Floortje van Kampen av Wieringermeer 5.21
4 Britt Mosselman SAV 5.34
5 Francis Sikkenga Hollandia 5.42
6 Lotte Bart NEA Volharding 5.47
7 Bente van Welij NEA Volharding 5.51
8 Charlotte Hopman Trias 5.56
9 Kim Bakker Trias 6.01
10 Myrthe Wit av Wieringermeer 6.03
11 Rosalie Burger Hylas 6.07
12 Merel Los Hera 6.08
13 Gabriëlla van der Wijck AV Edam 6.11
14 Kathy Agasi Trias 6.11
15 Ayonne van Oort AV Edam 6.13
16 Dewi Couweberg AV Castricum 6.16
17 Louise Tamis Hera 6.19
18 Laqisha Gemerts NEA Volharding 6.23
19 Fabienne Kick AV Castricum 6.23
20 Demi Kruijer Hylas 6.25
21 Kirsten Assendelft Hera 6.27
22 Fien Kivit AV Castricum 6.28
23 Emma van der Pal Trias 6.54
24 Mariska van Bohemen av Wieringermeer 6.56
25 Sabine Thode AV Castricum 7.05
26 Esmee de Wit av Wieringermeer 7.07
27 Benthe Verdonk AV Castricum 7.09
28 Stella Muthert AV Castricum 7.13
29 Zoë Bosschaart Trias 7.13
30 Iris de Waard Hylas 7.14
31 Veerle Klarenbeek Hylas 7.15
32 Sanne van Lier Hylas 7.15
33 Lola Winkel Hylas 7.16
34 Elisa van Lier Hylas 7.17
35 Jasmijn Meereboer TAS'82 7.23
36 Manon Wiggers TAS'82 7.28
37 Caitlin Tol AV Edam 7.33
38 Lynn Lugtenburg Noordkop 7.36
39 Isa de Wit AV Castricum 7.37
meisjes pupillen A 1e 1998 1250 m
1 Jeanine Oud SAV 5.36
2 Robin Kok Trias 5.45
3 Jessica van Mol Hera 5.48
4 Zoë de Jong Trias 5.51
5 Kyrza Noor av Wieringermeer 5.58
6 Jetske van Kampen av Wieringermeer 5.59
7 Sasja Limburg NEA Volharding 6.05
8 Luca van Etten av Wieringermeer 6.06
9 Sophie Aubrun NOVA 6.07
10 Yvonne Kes AV Edam 6.09
11 Malika Bouras NEA Volharding 6.17
12 Emma Duiveman av Wieringermeer 6.22
13 Melanie vd Most Trias 6.23
14 Romy IJsbrandij Hollandia 6.29
15 Maaike Wittink Hylas 6.40
16 Lisanne van der Weijde av Wieringermeer 6.43
17 Doeschke Rozemuller Hollandia 6.46
18 Evelien Molenaar Hylas 6.50
19 Inge Portegijs DOKEV 6.55
20 Eline Koenz Trias 6.58
21 Mylene Bakker AV Edam 7.00
22 Tjezime Pema Trias 7.01
23 Rianne Holtes NOVA 7.01
24 Ezra Glasbergen TAS'82 7.03
25 Amber Ruijter SAV 7.04
26 Anouschka Swart Trias 7.18
27 Ilone Groot av Wieringermeer 9.43
meisjes pupillen B 1999 1250 m
1 Carlien Wabeke NOVA 5.56
2 Kelly van Zelst AV Edam 6.09
3 Laura Konings ARO'88 6.15
4 Dianne Conijn DOKEV 6.20
5 Afra Straathof AV Castricum 6.22
6 Lisa Schokker AV Edam 6.26
7 Paulien Verhaar AV Castricum 6.28
8 Juliet Koning AV Edam 6.29
9 Britt Ooijevaar Trias 6.30
10 Chayenne Veerman AV Edam 6.31
11 Larissa vd Most Trias 6.33
12 Caitlin Oosterbos av Wieringermeer 6.38
13 Jette Schiebergen Trias 6.40
14 Elise Schneider SAV 6.48
15 Melanie Zoer DOKEV 6.50
16 Wies Vos Trias 6.51
17 Marit van den Hoven Hera 6.52
18 Lynn Molenaar AV Edam 6.53
19 Wille Zoe AV Castricum 7.04
20 Annebel Zwagemaker AV Castricum 7.09
21 Maud Feenstra Hera 7.16
22 Robin Post av Wieringermeer 7.20
23 Wouke Veenstra Hylas 7.44
24 Carlijn Bouwer Trias 7.46
25 Marjolein Zuidema av Wieringermeer 8.00
meisjes pupillen C 2000 1000 m
1 Lisanne Schoonebeek AV Castricum 4.54
2 Bregje Dekker NOVA 5.18
3 Lisa Mooijer AV Edam 5.32
4 Diewertje van Kampen av Wieringermeer 5.35
5 Isa Raadgers Noordkop 5.42
6 Evelien Bouma Hylas 5.45
7 Serena Claassens NEA Volharding 5.47
8 Romy Tolsma NEA Volharding 5.50
9 Melanie Dirker Noordkop 5.50
10 Britt Agasi Trias 5.54
11 Nikki van Wees NEA Volharding 6.01
12 Puck de Waard Trias 6.06
13 Monique Schoen av Wieringermeer 6.10
14 Michelle van Dorth Hylas 6.14
15 Coosje Boorn Trias 6.40
16 Nadine Schneider SAV 6.40
meisjes mini 2001 750 m
1 Jennifer Konings ARO'88 4.39
2 Bente Datema av Wieringermeer 5.14
3 Alisia Bruin av Wieringermeer 5.41
4 Sterre van Etten av Wieringermeer 5.53

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.01.2008