Cross competitie 1 december 2007
av Wieringermeer
Wieringerwerf
Poule Noord

Jongens junioren A 1989-1990 3000 m
1 Niels Verwer av Castricum 11.10
2 Alwin Groen NOVA 11.37
3 Arnold Vreeker Trias 12.15
4 Jelle Harpenau Hera 12.19
5 Emiel Admiraal Trias 12.20
6 Edward Appelman Trias 12.22
7 Jelle de Jong DOKEV 12.40
8 Léon Duineveld Trias 12.52
9 Rick Janssen Sportlust 13.30
10 Eef Meijerink av Wieringermeer 13.38
Jongens junioren B 1991-1992 3000 m
1 Jeffrey vd Park DOKEV 12.24
2 Carlo Struik Nea Volharding 12.30
3 Daan Leeuwenkamp NOVA 13.01
4 Nick Sinnige av Castricum 13.06
5 Yordi Verkroost Hylas 13.07
6 Krijn Schagen av Castricum 13.09
7 Sibren de Weerd av Castricum 13.42
8 Julian van Ginkel Trias 13.48
9 Erik Bruin DOKEV 13.59
10 Björn Molenaar NOVA 14.04
11 Bram Berkhout NOVA 14.12
12 Jip van Otterloo Sportlust 14.19
13 Jim Kruiver NOVA 14.21
14 Yorick Hoogeveen DOKEV 14.47
15 Kay Abbink DOKEV 14.54
16 Krijn van Nuland DOKEV 14.56
17 Davey Kievith Noordkop 15.32
18 Kevin van Velzen Trias 15.39
19 Rinke Modder DOKEV 15.44
20 Yorik Modder DOKEV 16.41
Jongens junioren C 1993-1994 2500 m
1 Menno Munster Hylas 9.42
2 Milan Mazurel av Edam 10.00
3 Kees Bakker DOKEV 10.03
4 Jean-Paul Helderman Trias 10.06
5 Daan Reijn SAV 10.08
6 Vasco Vos Noordkop 10.15
7 Chiel Schilder DOKEV 10.37
8 Tim Koenis Hera 10.43
9 Bouke Bouma av Edam 10.48
10 Dominique Vogel Hera 10.53
11 Matthijs Heitman av Edam 11.08
12 Joris Hollander av Castricum 11.15
13 Tijs Hofman NOVA 11.28
14 Jan Tuyp av Edam 11.30
15 Jan Rekelhof av Edam 11.33
16 Max Kramer av Edam 11.42
17 Filip vd Hoven Hera 11.43
18 Mart Zonneveld av Castricum 11.48
19 Jasper de Bles Hylas 11.57
20 Ricardo Aberkrom av Edam 12.42
21 Thomas Kwakman av Edam 12.43
22 Pepijn Berkenbosch av Edam 13.21
23 Wouter Masteling Hylas 14.12
Jongens junioren D 2 1995 2000 m
1 Rob ter Burg Noordkop 9.32
2 Thijs Stuart Hylas 9.34
3 Joeri Slagter Hera 9.44
4 Mathé Duistermaat DOKEV 9.52
5 Erwin Bruin DOKEV 9.56
6 Koen Bergenhenegouw Hylas 10.14
7 Siem Wijn av Castricum 10.17
8 Tim Houter Hera 10.45
9 Danny Kaars av Edam 10.52
10 Tim Tesselaar Noordkop 11.15
11 Kelly Smit av Edam 11.53
12 Mischa Wassenaar Hera 12.24
13 Rick Groen NOVA 14.10
Jongens junioren D 1 1996 2000 m
1 Jesse vd Mee Noordkop 9.38
2 Tony van Diepen Hera 9.49
3 Lucas Leemhuis BM 10.08
4 Niels Apeldoorn Hera 10.10
5 Aron vd Oosterka  - -  10.26
6 Kelvin Rijkens Hylas 10.41
7 Roy Ruijter SAV 11.04
8 Bas Portegijs DOKEV 11.16
9 Pieter Rotgans av Wieringermeer 11.18
10 Tyko Kieskamp Hylas 11.30
11 Dario Duineveld Trias 12.02
12 Christian van Dijk TAS'82 12.44
13 Kevin Post av Wieringermeer 13.32
14 Christiaan Bos av Wieringermeer 13.46
Jongens pupillen A 2 1997 1000 m
1 Ryan Clarke av Castricum 4.40
2 Sven Burger NOVA 4.42
3 Maurice Feller Noordkop 4.50
4 Sven Schoonebeek av Castricum 4.58
5 Johan Ouwehand av Edam 5.09
6 Ruben den Boer av Edam 5.11
7 Twan Noordhoek Noordkop 5.31
8 Kees Nijenhuis Hera 5.32
9 Guss Ruiter Trias 5.35
10 Pieter Zuurbier Hera 5.36
11 Jan Bakker DOKEV 5.40
12 Wouter Hinrichs NOVA 5.48
13 Stefan de Jong SAV 6.02
14 Mitchell Groen NOVA 6.07
15 Jasper Kroes NOVA 6.08
16 Joey van Asselt Nea Volharding 6.15
17 Kevin Arens Trias 6.29
18 David Verbiest av Wieringermeer 6.32
19 Peter Knot Hera 6.58
20 Maarten Cornelissen av Wieringermeer 7.06
Jongens pupillen A 1 1998 1000 m
1 Joerie Church NOVA 4.52
2 Emile Lammers Noordkop 4.54
3 Stefan Lourens av Wieringermeer 4.57
4 Jos Straathof av Castricum 5.07
5 Melle Lagerweij Hera 5.11
6 Danny van Sluis Trias 5.16
7 Lars Hierck Hera 5.22
8 Sam de Nijs NOVA 5.24
9 Stan Arnolli av Edam 5.27
10 Peter van Dijk av Edam 5.32
11 Bjorn Polman Trias 5.34
12 Jeltes de Weerd av Castricum 5.43
13 Max Berkhout av Castricum 5.44
14 Timon Smit av Edam 5.47
15 Tim Conijn av Edam 5.52
16 Lucas Vedder Hera 5.54
17 Gijs Veenstra Nea Volharding 5.55
18 Sam Volten SAV 5.56
19 Pim Zwanenburg Hera 5.57
20 Onno Aerts Noordkop 5.59
21 Kenneth Dirker Noordkop 6.01
22 Steven Bouws Trias 6.05
23 Stijn Smit av Wieringermeer 6.12
24 Matthew Boerman Hylas 6.13
25 Kylian de Boer av Wieringermeer 6.22
26 Merijn Schoutsen Hylas 7.42
Jongens pupillen B 1999 1000 m
1 Joost Schipper ARO'88 5.10
2 Ludo Kruistum av Castricum 5.13
3 Frans Wijn av Castricum 5.16
4 Hurriaan Odekerken Trias 5.22
5 Marc Rademakers NOVA 5.25
6 Nick Schoemaker ARO'88 5.33
7 Sjaak Tol av Edam 5.38
8 Kiko van Dongen av Edam 5.39
9 Jens Stroet Hera 5.43
10 Timo Kwakman av Edam 5.45
11 Djulyan vd Mee Noordkop 5.46
12 Luuk Tierolf av Edam 5.48
13 Willem Grapendaal Hylas 5.49
14 David vd Oosterka TAS'82 5.51
15 Jarduan Rutte av Wieringermeer 5.56
16 Tieme Zwart Trias 5.57
17 Sem Huits Hera 5.58
18 Rob van Dijk av Edam 5.59
19 Jesper Rabbeljee DOKEV 6.07
20 Camiel van Assema Nea Volharding 6.11
21 Bjorn Hoogeveen DOKEV 6.50
22 Maijk vd Zwet DOKEV 7.29
23 Luuk Tesselaar NOVA 8.52
Jongens pupillen C 2000 1000 m
1 Bastiaan Church NOVA 5.26
2 Gilles Duiveman av Wieringermeer 5.49
3 Steven de Moel NOVA 5.57
4 Koen Grandiek av Castricum 5.59
5 Frank vd Lans Hera 6.16
6 Thomas Arensman Nea Volharding 6.28
7 Michel vd Hoven Trias 6.33
8 Vince van Dalen Noordkop 6.34
9 Roin Zutt NOVA 6.40
10 Stefan Huijboom Hera 6.46
11 Joep vd Wulp Noordkop 6.48
12 Jordi Ouwehand av Edam 6.57
13 Dylan Haazelager Trias 7.01
14 Jeffrey Lourens av Wieringermeer 7.09
Jongens pupillen Mini 2001 800 m
1 Thorvi Rutte av Wieringermeer 5.46
2 Dave Schoemaker ARO'88 6.33
3 Luc van Diepen Hera 6.51
Meisjes junioren A 1989-1990 2000 m
1 Talisa vd Fluit Hera 10.10
2 Eileen Groenland Trias 10.52
3 Rachelle Bruin Trias 11.31
4 Marijke Zwaag DOKEV 12.14
Meisjes junioren B 1991-1992 2000 m
1 Martje de Jong Trias 9.29
2 Lisanne Wever Nea Volharding 9.31
3 Ashley Schouwenaar Sportlust 9.33
4 Daphne van Es DOKEV 10.04
5 Anouk Molenaar Trias 10.05
6 Esther Meijer Noordkop 10.39
7 Roanne Bruin Trias 10.45
8 Joyce Wehrman av Wieringermeer 11.56
9 Jessica Visser Noordkop 12.01
10 Floor ter Burg Noordkop 12.09
11 Jaimy Schouten TAS'82 12.25
Meisjes junioren C 1993-1994 2000 m
1 Heleen Wildoer SAV 10.17
2 Tjarda vd Spek av Edam 10.26
3 Lenneke Beeldman Trias 10.37
4 Nicole Bakker SAV 10.39
5 Marije Wever Nea Volharding 10.41
6 Lisa Verblaauw av Wieringermeer 10.51
7 Maaike Tuinsma TAS'82 10.55
8 Mayra Werges Trias 11.07
9 Iris van Zuijlen av Wieringermeer 11.12
10 Anna-Sophie Koning av Edam 11.17
11 Eline Ruiten Noordkop 11.19
12 Lyanne Molenaar av Edam 11.20
13 Randy Bruin Trias 11.29
14 Loes Esch av Castricum 11.48
15 Sandy Lundgren Hera 11.52
16 Tessa Molenaar Trias 11.59
17 Lotte Brink Trias 12.07
18 Fiona Lindaya Hylas 12.14
19 Lianne Barnhoorn Trias 12.28
20 Janneke Miedema av Wieringermeer 15.01
Meisjes junioren D 2 1995 1500 m
1 Dana van Velde Hera 6.29
2 Carlijn van Esch av Castricum 6.36
3 Nina Moggré Trias 6.40
4 Lisanne Keet DOKEV 6.45
5 Eline van Breukelen av Wieringermeer 7.11
6 Britt van Steen Noordkop 7.12
7 Raven in den Bosch Hera 7.13
8 Suzanne Vergouw av Castricum 7.17
9 Kaylee Elfring av Wieringermeer 7.20
10 Amanda Lourens av Wieringermeer 7.26
11 Jenny Steur av Edam 7.41
12 Susan Kok av Edam 7.42
13 Ayla Agasi Trias 7.52
14 Marieke van Etten av Wieringermeer 8.02
15 Deborah Koning av Edam 8.09
16 Laura de Witte Trias 8.20
17 Niara Rutte av Wieringermeer 8.32
18 Kim Blaauw av Wieringermeer 8.44
19 Laura van Iwaarden av Wieringermeer 8.45
20 Ilja Bijma av Wieringermeer 8.57
Meisjes junioren D 1 1996 1500 m
1 Veronique de Jong av Edam 7.02
2 Eva Rozendaal NOVA 7.03
3 Sherine Zwaga Trias 7.05
4 Emma Venneker Hylas 7.07
5 Robin Tesselaar NOVA 7.20
6 Mariska Tuijp av Edam 7.21
7 Madelief Hester Hera 7.23
8 Inge Kunst Hollandia 7.24
9 Djessie Ligthart TAS'82 7.31
10 Ellen Klaver TAS'82 7.34
11 Bregje Bouma av Edam 7.37
12 Thea Noordeloos SAV 7.52
13 Demi Floor Hylas 7.58
14 Daphne vd Hoven Trias 8.04
15 Iris van Veen SAV 8.06
16 Syl Brekelmans DOKEV 8.20
17 Nancy Twisk Trias 8.28
18 Danielle van Dorth Hylas 8.36
19 Laurence Aubrun NOVA 8.57
20 Mariksma van Kalsbeek SAV 9.01
21 Romée van Balen Blanke TAS'82 9.08
22 Manon Schouten av Castricum 9.18
23 Lynn Glas NOVA 9.27
24 Lonneke Rademakers NOVA 9.45
Meisjes pupillen A 2 1997 1000 m
1 Rosalie Wijnker Hera 4.51
2 Floortje van Kampen av Wieringermeer 5.00
3 Paulien Kok av Edam 5.08
4 Britt Mosselman SAV 5.15
5 Lotte Bart Nea Volharding 5.20
6 Myrthe Wit av Wieringermeer 5.22
7 Francis Sikkenga Hollandia 5.23
8 Charlotte Hopman Trias 5.28
9 Kathy Agasi Trias 5.35
10 Rosalie Burger Hylas 5.37
11 Gabriëlla vd Wijc av Edam 5.38
12 Ayonne van Oort av Edam 5.45
13 Femke Brink Trias 5.56
14 Kirsten Assendelft Hera 5.57
15 Michelle Berbee DOKEV 5.58
16 Laqisha Gemerts Nea Volharding 5.59
17 Louise Tamis Hera 6.00
18 Jacqueline van Vierber av Wieringermeer 6.12
19 Mariska van Bohemen av Wieringermeer 6.17
20 Fabienne Kick av Castricum 6.20
21 Demi Kruijer Hylas 6.21
22 Amarah vd Zwet DOKEV 6.23
23 Iris de Waard Hylas 6.25
24 Emma vd Pal Trias 6.26
25 Zoë Bosschaart Trias 6.28
26 Aisha Zoe Rutte av Wieringermeer 6.32
27 Esmee de Wit av Wieringermeer 6.36
28 Priscilla van Dam av Wieringermeer 6.39
29 Sanne van Lier Hylas 6.46
30 Caitlin Tol av Edam 6.56
31 Elisa van Lier Hylas 6.57
32 Lola Winkel Hylas 6.58
33 Manon Wiggers TAS'82 6.59
34 Jasmijn Meereboer TAS'82 7.08
35 Stella Muthert av Castricum 7.30
Meisjes pupillen A 1 1998 1000 m
1 Jessica van Mol Hera 5.20
2 Jetske van Kampen av Wieringermeer 5.28
3 Robin Kok Trias 5.29
4 Sophie Aubrun NOVA 5.30
5 Sasja Limburg Nea Volharding 5.39
6 Emma Duiveman av Wieringermeer 5.43
7 Zoë de Jong Trias 5.44
8 Manon Masteling Hylas 5.45
9 Doeschke Rozemuller Hollandia 5.48
10 Yvonne Kes av Edam 5.55
11 Melanie vd Most Trias 5.56
12 Malika Bouras Nea Volharding 6.00
13 Luca van Etten av Wieringermeer 6.14
14 Romy Oden Noordkop 6.20
15 Eline Koenz Trias 6.22
16 Laura Pomstra av Wieringermeer 6.23
17 Rianne Holtes NOVA 6.25
18 Mylene Bakker av Edam 6.27
19 Amber Ruijter SAV 6.29
20 Inge Portegijs DOKEV 6.39
21 Maaike de Jong av Castricum 6.53
22 Tjezime Pema Trias 7.02
23 Britt Zwagerman ARO'88 7.29
24 Willemijn Verschuur TAS'82 7.35
25 Ezra Glasbergen TAS'82 7.55
Meisjes Pupillen B 1999 1000 m
1 Carlien Wabeke NOVA 5.25
2 Kelly van Zelst av Edam 5.39
3 Dianne Conijn DOKEV 5.46
4 Marijke Wiercx Hera 5.54
5 Juliet Koning av Edam 5.58
6 Chayenne Veerman av Edam 6.00
7 Afra Straathof av Castricum 6.02
8 Paulien Verhaar av Castricum 6.03
9 Elise Schneider SAV 6.04
10 Britt Ooijevaar Trias 6.10
11 Wies Vos Trias 6.13
12 Jette Schiebergen Trias 6.14
13 Caitlin Oosterbos av Wieringermeer 6.16
14 Maud Feenstra Hera 6.23
15 Zoe Wille av Castricum 6.27
16 Bjork Groot Noordkop 6.32
17 Annebel Zwagemaker av Castricum 6.36
18 Larissa vd Most Trias 6.53
19 Robin Post av Wieringermeer 6.56
20 Marjolein Zuidema av Wieringermeer 7.15
Meisjes pupillen C 2000 1000
1 Lisanne Schoonebeek av Castricum 5.22
2 Bregje Dekker NOVA 5.41
3 Isa Raadgers Noordkop 6.13
4 Diewertje van Kampen av Wieringermeer 6.18
5 Britt Agasi Trias 6.19
6 Melanie Dirker Noordkop 6.24
7 Elisha Schuttenhelm DOKEV 6.27
8 Serena Claassens Nea Volharding 6.35
9 Nikki van Wees Nea Volharding 6.36
10 Monique Schoen av Wieringermeer 6.38
11 Puck de Waard Trias 6.40
12 Nadine Schneider SAV 6.53
13 Michelle van Dorth Hylas 6.56
14 Suzanne Tacx Noordkop 7.01
15 Kirstie Nannes NOVA 7.45
Meisjes pupillen Mini 2001 800 m
1 Wiek Groot Noordkop 5.48
2 Bente Datema av Wieringermeer 6.11
3 Alisia Bruin av Wieringermeer 7.08
4 Sterre van Etten av Wieringermeer 7.11
5 Nina van Diepen Hera 7.19
Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.10.2007