Finalewedstrijd Cross competitie
zaterdag 10 maart 2007
org: AV Castricum
locatie: Camping Bakkum aan de Zeeweg in Castricum

jongens junioren A 1988-1989 5000 m
1 Timo van Beek Pijnenburg 17.33
2 Jeroen Verboom Triathlon 18.01
3 Leon van Hamersveld AV Nijkerk 18.15
4 Kevin van der Stroom Lycurgus 18.29
5 JoŽl de Bree Pijnenburg 19.26
6 Thijs Reiling Pijnenburg 19.28
7 Paul v.d. Gragt Hylas 19.29
8 Jelle de Jong DOKEV 19.57
9 Quinten Zwaga Trias 20.13
10 Tim van der Hoeven Pijnenburg 20.23
11 David Bastiaansen Trias 21.30
12 Johan Haringhuizen Trias 21.47
jongens junioren B 1990-1991 5000 m
1 Nils Daas Atverni 17.41
2 Oussama el Kharraz Alami Phanos 18.06
3 David Vonk Zuidwal 18.17
4 Ayoub Aulad Abdeliah AAC 18.28
5 Jeffrey van der Park DOKEV 18.31
6 Nick van Tol GAC Hilversum 18.37
7 Lťon Duineveld Trias 18.43
8 Edward Appelman Trias 18.55
9 Daan Leeuwenkamp NOVA 19.06
10 Youri Hille Atverni 19.11
11 Emiel Admiraal Trias 19.16
12 Sebastiaan Klooster Startbaan 19.23
13 Mart Reiling Pijnenburg 19.32
14 Jelmer Vastenburg GAC Hilversum 19.40
15 Sander van Alphen Phoenix 19.43
16 Rick Janssen Sportlust 19.54
17 Bjorn Vennema AAC 19.55
18 Melvin Hazeleger Spirit Lelystad 19.55
19 Bastiaan Dekker GAC Hilversum 20.02
20 Arno van Zwieten DOKEV 20.03
21 Jeroen Rodenburg Altis 20.08
22 Marco Jansen Pijnenburg 20.10
23 Erwin Sneek Startbaan 20.19
24 Thierry van Benten Phoenix 20.22
25 Jip P. van Otterloo Sportlust 20.33
26 Joerie Gennisse Phoenix 20.37
27 Maxim Moinat Haarlemmermeer 20.41
28 Paul Rasch Pijnenburg 20.42
29 Marcel Visser Fit 20.44
30 Daan BŲrger AV Haarlem 20.52
31 Ronald Bon AKU 21.08
32 Daniel van der Veen Lycurgus 21.10
33 RafaŽl van der Steen Phoenix 21.33
34 Tjade vd Sluys SAV 21.48
35 Mark Moerland Lycurgus 21.50
36 Thomas Jonkers AV '23 21.55
37 Peter Kuin Trias 22.07
38 Rik Brantjes Lycurgus 22.42
jongens junioren C 1992-1993 3500 m
1 Riccardo Sprong Clytoneus 12.48
2 Norbert Majenburg Pijnenburg 13.20
3 Stefan de Vries Altis 13.27
4 Robin Boerman Hylas 13.30
5 Wart Weeren Triathlon 13.31
6 Merijn de Klerk BAV 13.36
7 Wouter Heinrich AKU 13.41
8 Jelmer Alferink Phoenix 13.45
9 Jasper Smits Pijnenburg 13.46
10 Edwin de Vries Almere '81 13.46
11 Fenno Polderman Clytoneus 13.51
12 Yarnick Boerop AV Aalsmeer 13.56
13 Yordi Verkroost Hylas 13.57
14 Arnold van de Esschert AV Nijkerk 13.58
15 Cliff Ellsworth Lycurgus 14.00
16 Sibren Weerd AV Castricum 14.01
17 Ruben van der Waals BAV 14.02
18 Roy Molenaar Zuidwal 14.06
19 Bas Land Pijnenburg 14.07
20 Marc Slikker Sportlust 14.14
21 Christian Rasch Pijnenburg 14.16
22 Nick Sinnige AV Castricum 14.25
23 Bas Bakker AV Aalsmeer 14.25
24 Laurens Steehouder Triathlon 14.28
25 Thomas Los DEM 14.31
26 Floris Schiks Fit 14.32
27 Marijn Buijtendorp Zaanland 14.32
28 Kay Abbink DOKEV 14.39
29 Joost Baardman Clytoneus 14.41
30 Wesley ZschŲttche Zaanland 14.42
31 Tijme Balke AKU 14.43
32 Adriaan den Dekker Clytoneus 14.44
33 Martijn Majoor GAC Hilversum 14.46
34 Cas Lutz GAC Hilversum 14.48
35 Wik Breure Pijnenburg 14.56
36 Joost van't Schip Startbaan 14.59
37 Joris Hollander AV Castricum 15.03
38 Job Boomgaard Triathlon 15.05
39 Thomas van Ophem Hylas 15.09
40 Krijn Schagen AV Castricum 15.12
41 Xavier Koehoorn Zuidwal 15.13
42 Menno Munster Hylas 15.18
43 Sjaak Hoogstraaten AV '23 15.21
44 Mats Verschuren Phanos 15.22
45 Bram Berkhout NOVA 15.25
46 Wouter M. Rietman AV Monnickendam 15.26
47 Julian van Ginkel Trias 15.29
48 Jean-Paul Helderman Trias 15.29
49 Rinke Modder DOKEV 15.37
50 Tom Haakman Lycurgus 15.41
51 Rik Maarsen AV Aalsmeer 15.47
52 David Landman GAC Hilversum 15.49
53 Mathijs van Dijk GAC Hilversum 15.52
54 Chiel Schilder DOKEV 15.53
55 Bouke Bouma AV Edam 16.00
56 Jesse Koopmans Lycurgus 16.03
57 Jeroen Bosschaart AKU 16.04
58 Timon van Eekel Zuidwal 16.05
59 Thom Ridderbos AV '23 16.10
60 Tom Eshuijs Zaanland 16.17
61 Guido Boor Zuidwal 16.19
62 Kevin van Velzen Trias 16.23
63 Eric Dignum DOKEV 16.25
64 Aram Mukanay AKU 16.27
65 Tim Uitslager Zaanland 16.38
66 Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 16.43
67 Thom Schurer Trias 16.43
68 Davey Kievith Noordkop 16.44
69 Koen van den Hoeven AV '23 16.56
70 Tim d Graaf Triathlon 17.04
jongens junioren D.2 1994 2000 m
1 Jorijn de Mare Atverni 6.52
2 Timo Looijen Waterland 7.03
3 Jeroen Zwart Phoenix 7.18
4 Milan Mazurel AV Edam 7.24
5 Martijn Verboom Triathlon 7.25
6 Vasko Vos Noordkop 7.35
7 Kees Bakker DOKEV 7.39
8 Tobias van Zethoven Phanos 7.41
9 Erik Tesselaar Hera 7.43
10 Marthijs Hummel Altis 7.43
11 Bryan de Kraker Almere '81 7.44
12 Jon Schouwenaar Startbaan 7.48
13 Rens Woltjes Phoenix 7.49
14 Tommie van den Bedem Altis 7.49
15 Robin Steinbach BAV 7.50
16 Pieter Mijnhout GAC Hilversum 7.50
17 Michael Cornelisz Almere '81 7.53
18 Nino Kraaijer Lycurgus 7.54
19 Fabian Raayman Altis 7.55
20 Luc Baardman Clytoneus 7.56
21 Joran van der Sluis Phoenix 7.58
22 Bradley Groenestein Altis 8.00
23 Filip van der Hoven Hera 8.04
24 Huub Vermeijden Atos 8.05
25 Jasper de Bles Hylas 8.05
26 Martijn van Ophem Hylas 8.06
27 Bart Winkel Tempo 8.06
28 Jan Rekelhof AV Edam 8.07
29 Joram van Boven Altis 8.09
30 Alex Heije Startbaan 8.12
31 Daan Retz Zaanland 8.15
32 Rick van den Bedem Altis 8.18
33 Kas Houthuijs Phoenix 8.20
34 Joris Ketelaars Pijnenburg 8.21
35 Marc Licumahuwa Lycurgus 8.21
36 Casper van Ginneken Triathlon 8.22
37 Jules de Bont Phanos 8.22
38 Julian Kunst Hylas 8.23
39 Kjell Verschuren Phanos 8.26
40 Tomas Baars AV Aalsmeer 8.28
41 Joshua Gul Phanos 8.29
42 Max Essen Triathlon 8.30
43 Guido Steehouder Triathlon 8.31
44 Jeroen van Muiswinkel Hera 8.33
45 Justen van Benten Phoenix 8.34
46 Tijs Hofman NOVA 8.39
47 Alexandros Visser Lycurgus 8.43
48 Alexander Harms Zuidwal 8.49
49 Chris Baltus Trias 8.57
50 Jordi de Jong Startbaan 8.59
51 Nicky Konings Almere '81 9.00
52 Yorick Klardie Almere '81 9.09
53 Tom Sistermans Lycurgus 9.30
jongens junioren D.1 1995 2000 m
1 Ingmar de Klerk BAV 7.26
2 Rob ter Burg Noordkop 7.28
3 Messaoud Dardouri Atverni 7.29
4 Joeri Slagter TAS '82 7.33
5 Thijs Stuart Hylas 7.35
6 Jeffrey Bon BAV 7.45
7 Lars de Wit Zaanland 7.49
8 Jos Verweij Clytoneus 7.50
9 Thierry Belt Triathlon 7.51
10 Mathť Duistermaat DOKEV 7.51
11 Vincent van Roomen Triathlon 7.53
12 Joshua Record AV '23 7.54
13 Siem Wijn AV Castricum 7.55
14 Marius Wouters Triathlon 7.56
15 Chris van Hensbergen Suomi 7.58
16 Duane ter Steege Phoenix 8.04
17 Rico van de Pol BAV 8.05
18 Bas Zwolsman Lycurgus 8.06
19 Daan Hopman TAS '82 8.07
20 Jasper Wilshaus Phoenix 8.08
21 Oliver Skambraks Fit 8.10
22 Dylan Jansen BAV 8.11
23 Erwin Bruin DOKEV 8.11
24 Stan Lutz GAC Hilversum 8.17
25 Mats Pijl GAC Hilversum 8.20
26 Sem Bende AKU 8.21
27 Mark Rigter BAV 8.23
28 Valentijn Weinans Fit 8.25
29 Melle Albada GAC Hilversum 8.25
30 Dylan de Bruijn Zuidwal 8.26
31 Jurre Homan Phoenix 8.27
32 Jort Bontje Almere '81 8.29
33 Bas van der Vuurst BAV 8.30
34 Soerd Heemskerk AKU 8.30
35 Tshego Epema Altis 8.31
36 Joost Rietbergen AV Haarlem 8.31
37 Joseph Burggraaf Fit 8.33
38 Jasper Bosschaart AKU 8.34
39 Joost Wieleman Almere '81 8.34
40 Conrad Balzer Clytoneus 8.37
41 Tim Tesselaar Noordkop 8.38
42 Thij van Aalst Phanos 8.42
43 Roy van Sluis Trias 8.44
44 Sietse Visser Triathlon 8.45
45 Michiel Smit Zuidwal 8.46
46 Nick Kievith Noordkop 8.47
47 Leon Terband Lycurgus 8.48
48 Jelle Jansen GAC Hilversum 8.51
49 Rian de Boer AV '23 8.54
50 Beer Lammers Fit 8.56
51 Lennart Kalkhoven Phoenix 8.56
52 Remco Grootjen Lycurgus 8.57
53 Ronan Smith Almere '81 9.07
54 Bart Vos Zuidwal 9.12
55 Tijmen Groten Tempo 9.17
56 Donald Dingemanse AV '23 9.20
57 Max de Bruijn Zuidwal 9.24
58 Paul Schildmeijer AV '23 9.28
59 Pim Bakker TAS '82 9.42
60 Daan Taling Almere '81 9.45
jongens pupillen A.2 1996 1500 m
1 Maarten Verhaar Phanos 5.45
2 Dave Klarenbeek Pijnenburg 5.49
3 Niels Apeldoorn Hera 5.51
4 Jesse van der Mee Noordkop 5.52
5 Jelmer de Mare Hellas 6.02
6 Jasper Hewitt GAC Hilversum 6.05
7 Lukas Bos Triathlon 6.06
8 Tyko Kieskamp Hylas 6.09
9 Douwe de Maijer AAC 6.10
10 Thierry Willigenburg Triathlon 6.14
11 Jassine Loukili Fit 6.15
12 Aron van den Oosterkamp TAS '82 6.16
13 Neill Boeijink Spirit Lelystad 6.18
14 Mats Jansen Waterland 6.19
15 Lucas Leemhuis Hera 6.20
16 Mart Schalken Almere '81 6.20
17 Mees Ritmijer AV '23 6.21
18 Wouter Aarts AV '23 6.22
19 Mark Stammes Pijnenburg 6.23
20 Chiem Hollander Pijnenburg 6.23
21 Joost Heinrich AKU 6.24
22 Tommie Schellings Almere '81 6.24
23 Reyer Plessius Almere '81 6.25
24 Sander Kaspers Pijnenburg 6.26
25 Tom de Boer Zuidwal 6.27
26 Mick Hoeben GAC Hilversum 6.28
27 Tony van Diepen Hera 6.29
28 Lars Besselaar GAC Hilversum 6.30
29 Bart van Manen GAC Hilversum 6.32
30 Leon Gillissen Altis 6.33
31 Olivier Kersten Suomi 6.33
32 Luc van Dormolen BAV 6.34
33 Luke van Rossenberg GAC Hilversum 6.35
34 Koen Kersten Suomi 6.36
35 Hidde Braaksma Trias 6.37
36 Stijn Bonder AAC 6.37
37 Klaas Visscher Almere '81 6.38
38 Martijn Pons AKU 6.39
39 Guus Lutz GAC Hilversum 6.39
40 Luuk van der Wal Zuidwal 6.40
41 Max Schultz Fit 6.41
42 Victor Ramler AV '23 6.41
43 Rick Bruggeman Altis 6.41
44 Sven Berndsen BAV 6.41
45 Roman Monte GAC Hilversum 6.42
46 Jasper Koopmans Atverni 6.42
47 Milan Mosterd Tempo 6.43
48 Julian Peters AV '23 6.44
49 Arjen Mulders GAC Hilversum 6.44
50 Nick vd Heide AV '23 6.44
51 Emiel Rigter BAV 6.45
52 Steven Mijnhout GAC Hilversum 6.48
53 Michael van Eeten Zuidwal 6.50
54 Maxim Peeters AV '23 6.51
55 Lars Rodenburg Lycurgus 6.51
56 Evert Bunschoten AV Aalsmeer 6.51
57 Luuk van den Hoven AV '23 6.52
58 Dario Duineveld Trias 6.52
59 Jesse Rigter AAC 6.53
60 Tyro Olymph Almere '81 6.54
61 Bas Portegijs DOKEV 6.55
62 Steven Heynen Zuidwal 6.56
63 EtiŽnne Piek Almere '81 6.58
64 Milo van Pelt Phanos 6.59
65 Tobias Zijderveld Zuidwal 7.02
66 Roy Ruijter SAV 7.04
67 Ruben Hoogenraad Fit 7.05
68 Lenaart Roodenburg Phanos 7.07
69 Sebastiaan vd Waterbeemd Triathlon 7.08
70 Fabian Sneijder AKU 7.18
71 Thomas Schrooder ARO '88 7.43
72 Stephey Janssen Triathlon 7.52
73 Koen Zahradnik BAV 8.34
jongens pupillen A.1 1997 1500 m
1 Jochem Dobber Suomi 5.56
2 Ryan Clarke AV Castricum 5.59
3 Rogier Los DEM 6.00
4 Laszlo van Huizen Phanos 6.14
5 Linus v Wieringen GAC Hilversum 6.18
6 Cas van der Sommen Pijnenburg 6.21
7 Philip Bagadjian Hylas 6.22
8 Jelle Scheper Startbaan 6.23
9 Louay Saidi Rabah Startbaan 6.25
10 Maurice Feller Noordkop 6.26
11 Rens de Boer Almere '81 6.27
12 Luc de Jong BAV 6.30
13 Olaf van Gent Almere '81 6.30
14 Sven Burger NOVA 6.31
15 Tom Licher Clytoneus 6.32
16 Sven Schoonebeek AV Castricum 6.33
17 Lennart Hatenboer AV '23 6.34
18 Giel Ritmeijer AV '23 6.35
19 Ruben Stam OSM '75 6.37
20 Ruben Gijselhart Triathlon 6.38
21 Tim Machiels Triathlon 6.39
22 Jonathan van Daalen GAC Hilversum 6.40
23 Tom Kaspers Pijnenburg 6.41
24 Jelle Heijne Clytoneus 6.43
25 Johan Ouwehand AV Edam 6.45
26 Thimon van der Sluis Phoenix 6.47
27 Rick de Boer GAC Hilversum 6.48
28 Erskine Bol AV Monnickendam 6.50
29 Daan Alers Tempo 6.50
31 Vitali Lambregts Altis 6.53
32 Boris Schram GAC Hilversum 6.56
33 Ruben den Boer AV Edam 6.59
34 Cas van Dongen GAC Hilversum 6.59
35 Vester Oostwoude Spirit Lelystad 7.00
36 Erik-Jan van Halewijn Zuidwal 7.01
37 Marius Messemaker GAC Hilversum 7.02
38 Sid Hamelink NOVA 7.05
39 Maarten du Pree Zuidwal 7.06
40 Dennis Teerhuis Almere '81 7.06
41 Lars Moinat Almere '81 7.07
42 Guido de Bloois OSM '75 7.07
43 Arthur Bouma BAV 7.09
44 Nick Busch Lycurgus 7.10
45 Lucas Wijenborg AV '23 7.11
46 Reinier Hooiveld NOVA 7.11
47 Tim Groeneveld Suomi 7.12
48 Zeger in den Bosch Hera 7.14
49 Jan Hofman Hylas 7.14
50 Bart Dassen Pijnenburg 7.14
51 Jelle ten Hoor Triathlon 7.15
52 Bart Groeneveld Suomi 7.15
53 Ryan Roest Altis 7.15
54 Jay van Brienen Hellas 7.16
55 Luc Reij Phoenix 7.17
56 Florian Korzelius Triathlon 7.18
57 Paul Mulder AAC 7.19
58 Wouter Grolman AV '23 7.19
59 Maarten Kwant Lycurgus 7.20
60 Max Horree AV '23 7.21
61 Tom van der Broek Tempo 7.29
62 Dennis Pieloor AAC 7.32
63 Martijn Roel Startbaan 7.37
64 Paul Zuiderduin AV Haarlem 7.38
65 Jochem Jaarsma Lycurgus 7.41
66 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 7.44
67 Stefan Krom Hylas 7.44
68 Jochem Portman BAV 7.50
69 Ruben Harmsen Tempo 7.50
70 Melvin de Jong BAV 8.00
71 K0en van Haaster Phoenix 8.21
jongens pupillen B 1998 1250 m
1 Joeri Church NOVA 5.00
2 Sven van Miltenburg BAV 5.05
3 Elias Loukili Fit 5.17
4 Mischa Plasmeijer AKU 5.20
5 Emile Lammers Noordkop 5.22
6 Job van der Worp Clytoneus 5.26
7 Jeltes de Weerd AV Castricum 5.26
8 Niek Tel Lycurgus 5.27
9 Stefan Lourens Wieringermeer 5.29
10 Wendel Campbell AV '23 5.30
11 Sam van Velzen AV '23 5.32
12 Ries Lutz GAC Hilversum 5.34
13 Danny van Sluis Trias 5.37
14 Casper Molenaar AV '23 5.38
15 Melle Lagerweij Hera 5.40
16 Thomas van der Vooren Triathlon 5.41
17 Stijn van der Wal Zuidwal 5.41
18 Bram van der Jagt AV '23 5.42
19 Thomas van den Ham Clytoneus 5.44
20 Wim Vonk Triathlon 5.44
21 Julian Record AV '23 5.44
22 Alexander Soethout DEM 5.45
23 Jos Straathof AV Castricum 5.49
24 Freek van der Weij Triathlon 5.49
25 Pieter Heij BAV 5.50
26 Imre Fodi Phanos 5.50
27 Floris Aarts AV '23 5.51
28 Koen van Asselt Suomi 5.52
29 Lars Katsma Hera 5.52
30 Pim Butter AV Castricum 5.53
31 Jason Komen AV Haarlem 5.54
32 Ruud van der Ven Lycurgus 5.55
33 Rowdy A. de Groot AV Monnickendam 5.56
34 Derk den Hartogh Clytoneus 5.57
35 Lars Hierck Hera 5.57
36 Sam Kok Pijnenburg 5.58
37 Sem Hijnen DEM 5.58
38 Alex van den Heuvel Altis 5.59
39 Eben Rogers GAC Hilversum 6.00
40 Ted Hofman Hylas 6.01
41 Jalbert Schut Pijnenburg 6.02
42 Devi Vrijburg AV Castricum 6.03
43 Stijn Berendse Tempo 6.04
44 Aaron van Linge Phanos 6.04
45 Frank Huurdeman Altis 6.04
46 Sam de Nijs NOVA 6.05
47 Yaran Wienneke GAC Hilversum 6.06
48 Tim van Brussel Triathlon 6.06
49 Freek Tiel Groenestege Clytoneus 6.07
50 Ivar Ligthart TAS '82 6.08
51 Kas Raaijman Altis 6.08
52 Alexander v Riemsdijk Clytoneus 6.09
53 Jaap de Kort Tempo 6.09
54 Simen van Herpt Zeewolde 6.10
55 Abel v Gennep BAV 6.11
56 Max Berkhout AV Castricum 6.12
57 Bjorn Polman Trias 6.13
58 Lars v Beek Pijnenburg 6.15
59 Thijs Heemskerk AKU 6.16
60 Bram Janssen Lycurgus 6.16
61 Niklas Perujo Trias 6.17
62 Jesse Lijzenga Feniks 6.17
63 Danilo Nisi Tempo 6.18
64 Calvin Andringa DEM 6.20
65 Tom vd Meer Tempo 6.22
66 Joppe Kok Phanos 6.24
67 Kenneth Dirker Noordkop 6.26
68 Thom Schrijnemakers Triathlon 6.26
69 Casper Feldbrugge GAC Hilversum 6.27
70 Jesper Peterse Trias 6.28
71 Sven Stal DEM 6.28
72 Onno Aerts Noordkop 6.33
73 Aaron v Diepen Hera 6.59
74 Timon Boswinkel Altis 7.03
75 Daniel Amende Lycurgus 7.14
jongens pupillen C 1999 1000 m
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 4.37
2 Bram Andriessen AKU 4.42
3 Joost Schipper ARO '88 4.43
4 Stan Ritzer Spirit Lelystad 4.45
5 Joep Borninkhof GAC Hilversum 4.46
6 Faas Wijn AV Castricum 4.51
7 Bram Berk Clytoneus 4.52
8 Jasper Brinkman Startbaan 5.03
9 Bart Alers Tempo 5.06
10 Jonne Wiering Zaanland 5.06
11 Adam Eijer Lycurgus 5.06
12 Loek Janmaat AKU 5.08
13 Cas Bakker Clytoneus 5.09
14 Ludo v Kruistum AV Castricum 5.09
15 Joppe Stokvis Triathlon 5.10
16 Atilla Kolkert Altis 5.10
17 Davy Heijsteeg Startbaan 5.11
18 Nick Schoemaker ARO '88 5.11
19 Siebe Heuperman GAC Hilversum 5.15
20 Thomas Rombout GAC Hilversum 5.16
21 Arthur van Essen Triathlon 5.16
22 Kasper Spruijt AAC 5.17
23 Jens Stroet Hera 5.17
24 Vyvron Saridin DEM 5.19
25 Mike vd Hoek Clytoneus 5.19
26 Thimo Maijenburg AKU 5.20
27 Joost Mathijsen Phoenix 5.20
28 Josha de Beer Triathlon 5.23
29 Stein Overtoom Startbaan 5.24
30 Luc Orbons Phoenix 5.25
31 Maik Retz Zaanland 5.26
32 Marc Rademakers NOVA 5.27
33 Tijmen van 't Land Lycurgus 5.27
34 Lars Berndsen BAV 5.28
35 Stijn vd Riet Triathlon 5.32
36 Cirrus Nebbeling GAC Hilversum 5.33
37 Bram Out Spirit Lelystad 5.33
38 Ruben Rigter BAV 5.34
39 Serge Yoro AV '23 5.38
40 Stefan Smits Pijnenburg 5.52
41 Stefan Tel Lycurgus 5.53
42 Gian Oerlemans Altis 5.57
43 Kenneth Moerenhout Clytoneus 5.59
44 Brian Klinkenberg Spirit Lelystad 6.06
45 Gino Sarmaat Startbaan 6.14
jongens pupillen mini 2000 750 m
1 Bastiaan Church NOVA 3.57
2 Tom Schulz Fit 4.09
3 Koen Grandiek AV Castricum 4.11
4 Gilles Duiveman MC Ewan Wieringermeer 4.11
5 Thijs Anderiessen AKU 4.17
6 Janek Rijke Lycurgus 4.28
7 Tom Huygens Triathlon 4.29
8 Koen Butter AV Castricum 4.31
9 Peter Waweru Gouw Zuidwal 4.32
10 Jesse Hattink Triathlon 4.51
11 Merijn Eken Zuidwal 4.57
12 Marten Voorberg Lycurgus 5.10
13 Niels Brinkman Startbaan 5.40
meisjes junioren A 1988-1989 3000 m
1 Talisa vd Fluit Hera 12.01
2 Larissa Scholten AV Haarlem 12.05
3 Dian van der Zande GAC Hilversum 12.20
4 Evelien Hogers Phanos 12.22
5 Kimberly Putman GAC Hilversum 12.34
6 Tosca Halsema GAC Hilversum 12.44
7 Laura Zeeman Zuidwal 13.14
8 Marijke Gouw Zuidwal 13.32
9 Gabrielle Groenveld TAS '82 13.59
meisjes junioren B 1990-1991 3000 m
1 Marise Hop BAV 11.45
2 Maureen Ellsworth Lycurgus 11.57
3 Maaijke Bosma Almere '81 11.59
4 Marloes Jongeneel Almere '81 12.03
5 Joyce Putman GAC Hilversum 12.10
6 Regina Cornelisz Almere '81 12.12
7 Lisette van Kasteren Almere '81 12.22
8 Anouk Molenaar Trias 12.25
9 Esther Meijer Noordkop 12.42
10 Merel Postma Pijnenburg 12.45
11 Ineke van der Kaay AV Nijkerk 12.45
12 Elina van Roon Zuidwal 12.47
13 Roanne Bruin Trias 12.51
14 Eileen Groenland Trias 13.12
15 Marloes Valkering Trias 13.37
16 Karen Smit Fit 13.41
17 Nadia Dardouri Atverni 14.37
meisjes junioren C 1992-1993 2000 m
1 Daphne van Es DOKEV 7.41
2 Ashley Schouwenaar Sportlust 7.50
3 Shannon van der Gaag Almere '81 7.52
4 Jacky van Splunteren Zaanland 7.59
5 Tinka Offereins Startbaan 8.03
6 Kiki Kamphorst Phoenix 8.04
7 Nicole Schoute Lycurgus 8.08
8 Lenneke Beeldman Trias 8.10
9 Tjarda v.d. Spek AV Edam 8.12
10 Esther Bosboom Zuidwal 8.13
11 Wendy van der Velden Lycurgus 8.14
12 Laila Dardouri Atverni 8.17
13 Britt Duyn SAV 8.18
14 Maijke Paap Triathlon 8.19
15 Lisanne de Witte Trias 8.20
16 Nannet Schuring Atos 8.20
17 Manuela Rennes GAC Hilversum 8.21
18 Isabelle Bosch GAC Hilversum 8.22
19 Martine van Zalinge AV Edam 8.23
20 Anna Lindaya Hylas 8.24
21 Rosa Brugman BAV 8.25
22 Anke Suijkerbuijk Pijnenburg 8.28
23 Marloes Duijn SAV 8.28
24 Marloes Steenhuisen GAC Hilversum 8.29
25 Danique Rietveld Trias 8.30
26 Lotte Krause AKU 8.31
27 Brigitte Kremers AAC 8.32
28 Nikki Minjon Phoenix 8.35
29 Aletta Schraa Triathlon 8.35
30 Githa de Wildt AKU 8.37
31 Shanice Veldhuis Lycurgus 8.37
32 Anna-Sophie Koning AV Edam 8.38
33 Loes Esch AV Castricum 8.41
34 Wies van Leeuwen Triathlon 8.44
35 Merei Ligteringen Trias 8.45
36 Bente van der Lucht Altis 8.46
37 Esther Huffener AV '23 8.48
38 Birgit Creusen Altis 8.49
39 Sophie van den Berg Startbaan 8.51
40 Michelle Kretť Noordkop 8.57
41 Linda Sprenger AKU 9.00
42 Susanne van der Hoeven Pijnenburg 9.02
43 Helen van Rossum AKU 9.03
44 ZoŽy Posthuma Pijnenburg 9.13
45 Lydia Slob GAC Hilversum 9.25
46 Annemiek Silven AV Edam 9.41
47 Vera Schoonackers Startbaan 10.04
meisjes junioren D.2 1994 1500 m
1 Jip Vastenburg GAC Hilversum 5.42
2 Anne-Lique Weeren Triathlon 5.48
3 Marijke Brilman AV Nijkerk 5.53
4 Shanice Stephenson Almere '81 5.57
5 Anke Boer Almere '81 6.02
6 Heleen Wildoer SAV 6.07
7 Lotte Paap Triathlon 6.10
8 Elizabeth Zwerver AAC 6.13
9 Gaby Moet Zaanland 6.14
10 Ilse Venema GAC Hilversum 6.18
11 Eline Ruiten Noordkop 6.18
12 Lisa Verblaauw Wieringermeer 6.19
13 Lisa Wagemaker Startbaan 6.21
14 Iris van Breukelen Pijnenburg 6.24
15 Murthe Nanninga Zuidwal 6.25
16 Amber Moinat Almere '81 6.26
17 Tessa Strijp AV '23 6.27
18 Carla van Heck Zuidwal 6.29
19 Nicole Bakker SAV 6.30
20 Rosalie Sievers GAC Hilversum 6.30
21 Esmee Kilian Zuidwal 6.32
22 Demy Zahradnik BAV 6.33
23 Shannon Lakerveld AV Aalsmeer 6.33
24 Denise de Blok Lycurgus 6.34
25 Nikki FlŁcht NEA Volharding 6.36
26 Vera den Breejen Pijnenburg 6.36
27 Layla Wagemaker Startbaan 6.40
28 Lara Witte Phoenix 6.42
29 Linda van Rossum AKU 6.44
30 Sandy Lundgren Hera 6.45
31 Yara van der Velde Triathlon 6.48
32 Mandy van der Eijk Startbaan 6.49
33 Tessa Molenaar Trias 6.50
34 Eelske Suijkerbuijk Pijnenburg 6.50
35 Iris van Zuijlen Wieringermeer 6.50
36 Nynke van 't Hof Pijnenburg 6.51
37 Eline Daas OSM '75 6.51
38 Liesbeth de Goeij Altis 6.52
39 Randy Bruin Trias 6.54
40 Peggy Buchter Startbaan 6.55
41 Puck de Wit Zuidwal 6.57
42 Niobe van Lokhorst AAC 7.02
43 Amy Kampert BAV 7.05
44 Lotte Brink Trias 7.20
45 Lianne Barnhoorn Trias 7.22
46 Femke de Boer BAV 7.23
47 Desiree Schaapherder Almere '81 7.26
48 Myrsja Boeschoten BAV 7.34
49 Miriam Veenstra AAC 8.02
meisjes junioren D.1 1995 1500 m
1 Cherise Helant Muller Phanos 6.01
2 Fenna van der Klei Waterland 6.07
3 Dzifa Kusenuh Phoenix 6.10
4 Jessie Homminga GAC Hilversum 6.12
5 Lisanne van Huigenbosch Almere '81 6.13
6 Sharona Plasmeijer AKU 6.14
7 Eva van Ee AV Aalsmeer 6.14
8 Femke van der Pal Zaanland 6.15
9 Shehrazade IJadaoun Haarlemmermeer 6.18
10 Lisanne Keet DOKEV 6.20
11 Nikki Klarenbeek Pijnenburg 6.21
12 Marije Doddema Zaanland 6.22
13 Luna van Kuijk Phanos 6.22
14 Nina Mogge Trias 6.24
15 Lisa Bolhoeve Zaanland 6.28
16 Dana van Velde Hera 6.29
17 Sophie Klumper Phanos 6.30
18 Carlijn van Esch AV Castricum 6.30
19 Katja Slangewal Altis 6.31
20 Kim van Egten Zaanland 6.33
21 Charlie van Dongen GAC Hilversum 6.34
22 Sterre Bock AV '23 6.34
23 Margaux Jonkers AV '23 6.35
24 Kiki Klaver NOVA 6.35
25 Julia Schrooder ARO '88 6.36
26 Britt de Waal Almere '81 6.36
27 Bonnie Liefting Trias 6.42
28 Britt Lugtenburg Noordkop 6.43
29 Lentine Klaassen AV Castricum 6.44
30 Susanne Vergouw AV Castricum 6.46
31 Raven in den Bosch Hera 6.47
32 Karlien van der Lucht Altis 6.48
33 Robin Klarenbeek Pijnenburg 6.49
34 Carmen van Rotz Almere '81 6.49
35 Suzanne Nouwen Pijnenburg 6.50
36 Robbin van Ee Altis 6.50
37 Judith Kok SAV 6.55
38 Eline van Breukelen Wieringermeer 6.56
39 Ruby van Loenen Altis 6.57
40 Didi van Catz GAC Hilversum 6.58
41 Sophie Vetter Phanos 6.59
42 Jasmijn Lagerweij Altis 7.00
43 Inge van de Beek Pijnenburg 7.00
44 Janna Bots Pijnenburg 7.01
45 Lisanne Velden GAC Hilversum 7.01
46 Sonja Pieters GAC Hilversum 7.04
47 Bente Cijs Pijnenburg 7.04
48 Lisa Jongewaard Lycurgus 7.08
49 Mathilde Bakker AV '23 7.10
50 Maureen de Vries Almere '81 7.11
51 Rosa Knebel AV Castricum 7.11
52 Anne Witteveen GAC Hilversum 7.12
53 Anne Eck Triathlon 7.16
54 Juliet v Rosendaal Triathlon 7.17
55 Ayla Agasi Trias 7.22
56 Lisanne Vedder Hera 8.23
meisjes pupillen A.2 1996 1500 m
1 Michelle Oud SAV 6.05
2 Zola van Zwol Hollandia 6.14
3 Judith Rasch Pijnenburg 6.17
4 Esther Brilman AV Nijkerk 6.23
5 Josja Veul Phoenix 6.26
6 Jaimie van Tholl AV '23 6.27
7 Eva Rozendaal NOVA 6.29
8 Elysa de Ruijter Almere '81 6.30
9 Eva van Velzen Spirit Lelystad 6.31
10 Veronique de Jong AV Edam 6.32
11 Josephine Achuko Altis 6.34
12 Jamie Lansing Clytoneus 6.37
13 Maaike Ruijter NOVA 6.37
14 Jolijn Prins NOVA 6.45
15 Marleen Sievers GAC Hilversum 6.49
16 Franka Baardman Clytoneus 6.50
17 Cista-Roosje Rombout GAC Hilversum 6.51
18 Dana Hollander Tempo 6.51
19 Cody Wijkhuijzen Zuidwal 6.52
20 Julia Orbons Phoenix 6.53
21 Mariska Tuijp AV Edam 6.54
22 Macha Schouten Hollandia 6.54
23 Dagmar van Hinte Spirit Lelystad 6.55
24 Caressa Blankestijn Pijnenburg 6.55
25 Naomi Licumahuwa Lycurgus 6.55
26 Ilja Schamlť AV '23 6.56
27 Lotta Daas OSM '75 6.57
28 Demi vd Stoep Altis 6.57
29 Chinouk van de Kuil GAC Hilversum 6.58
30 Inge Kunst Hollandia 6.58
31 Djessie Ligthart TAS '82 6.58
32 Brittany Stephenson Almere '81 6.59
33 Lisa Tillema Almere '81 6.59
34 Lente Michels Altis 7.00
35 Emmy van Maurik Almere '81 7.00
36 Xanthe de Bont Phanos 7.02
37 Maxime Gomes Pijnenburg 7.02
38 Laura Keulartz AV '23 7.03
39 Lisa Biesterveld Pijnenburg 7.03
40 Samantha van Dijk Startbaan 7.03
41 Rianne van Diepen Hera 7.03
42 Hina Vuijk Triathlon 7.04
43 Leone Verweij Altis 7.05
44 Kim Tonkes Startbaan 7.05
45 Daphne van den Hoven Trias 7.05
46 Shirley . Dolman BAV 7.06
47 Nienke Brouwer Zuidwal 7.08
48 Tessel Bruns GAC Hilversum 7.09
49 Sarah Danner Phanos 7.09
50 Natalja Bakker Almere '81 7.10
51 Selena Bordes Zuidwal 7.11
52 Daphne Willems AV '23 7.12
53 Emma Venneker Hylas 7.13
54 Yentl te Riele Hollandia 7.14
55 Isabelle Kalkhoven Phoenix 7.15
56 Bregje Bouma AV Edam 7.15
57 Kylie de Beer GAC Hilversum 7.17
58 Floor Molenaar AV '23 7.17
59 Laura Davey BAV 7.18
60 ChloŽ van Meurs Startbaan 7.21
61 Luka Jansen AV '23 7.23
62 Caitlin van Gessel Triathlon 7.25
63 Fleur Eijsbroek Suomi 7.27
64 Siedah Levant Almere '81 7.34
65 Nica Voets Zuidwal 7.36
66 Caroline Guijt AV Edam 7.52
67 Mei Nelissen Triathlon 7.57
68 Tara Honschoten Startbaan 7.59
69 Roosje Majoor Triathlon 8.46
meisjes pupillen A.1 1997 1500 m
1 Rosalie Wijnker Hera 6.10
2 Veerle Bakker Triathlon 6.14
3 Juliette de Klerk BAV 6.24
4 Tara Yoro AV '23 6.26
5 Floortje van Kampen Wieringermeer 6.26
6 Kirsten Blom NOVA 6.31
7 Yara van Dee Phoenix 6.36
8 Eline Duurkoop Clytoneus 6.37
9 Lotte Bart NEA Volharding 6.39
10 Ina van Woersem BAV 6.42
11 Cleo Orbons Phoenix 6.43
12 Annika van den Bedem Altis 6.44
13 Jessy van Ee Altis 6.47
14 Lisa van Egten Zaanland 6.50
15 Jolene Adelaar DEM 6.51
16 Jeske van der Pal Zaanland 6.52
17 Iris vd Plas DEM 6.53
18 Jeneh Knoop Altis 6.54
19 Rohmana Koops BAV 6.56
20 Welij van Bente NEA Volharding 6.58
21 Francis Sikkenga Hollandia 6.59
22 Mirte Scheper Startbaan 7.00
23 Nadia Diambudiaku Hylas 7.02
24 Laura Brohm Startbaan 7.04
25 Karlijn de Jong ARO '88 7.04
26 Marijn Kallenberg AV '23 7.04
27 Jella Bilt Waterland 7.09
28 Kim Bakker Trias 7.09
29 Minke Bosma Lycurgus 7.10
30 Aike Jansen AV '23 7.11
31 Pien Stadman Robaard Altis 7.11
32 Roos Hughes Triathlon 7.14
33 Myrthe Wit Wieringermeer 7.16
34 Sofie Engelen AV '23 7.16
35 Louise Tamis Hera 7.17
36 Jenna Giesbergen Lycurgus 7.20
37 Josine van der Kroon Almere '81 7.21
38 Anne Spruit Phoenix 7.21
39 Maike Edwards van Muijen AAC 7.22
40 Jente Frints Pijnenburg 7.25
41 Aysha Kraaijeveld GAC Hilversum 7.26
42 Isabelle Vogel Triathlon 7.26
43 Jetske Lucas Pijnenburg 7.27
44 Leonie Grob GAC Hilversum 7.27
45 Pela Carnas Trias 7.28
46 Yasmin Keppel Noordkop 7.29
47 Cato FrŲhlich Startbaan 7.29
48 Elma Pekelaar AV Nijkerk 7.29
49 Kathy Agasi Trias 7.30
50 Jeltje Heuperman GAC Hilversum 7.31
51 Aisha Zoe Rutte Wieringermeer 7.32
52 Kirsten Assendelft Hera 7.34
53 Kaleigh van der Wilt Triathlon 7.39
54 Nienke Mathijsen Phoenix 7.47
55 Marloes Seebregts Hera 7.50
56 Demi Kruijer Hylas 7.50
57 Mijra Koning Hylas 7.53
58 Isri Bakker DEM 7.58
59 Dominique Gessel Zuidwal 8.01
60 Geerte Korstanje Tempo 8.09
61 Marije Haverkort Lycurgus 8.11
62 Kasha Keijzer Startbaan 8.47
meisjes pupillen B 1998 1250 m
1 Tara Tonkes Startbaan 5.19
2 Jessica van Mol Hera 5.29
3 ElkeMolenaar Spirit Lelystad 5.34
4 Maartje van Asselt Suomi 5.35
5 Hanna Voorberg Lycurgus 5.39
6 Kim Okkerse AV Aalsmeer 5.42
7 Iris de Ruiter AV '23 5.43
8 Daphne Bakker GAC Hilversum 5.43
9 Fieke Witte Phoenix 5.45
10 Luna van Velzen Phoenix 5.46
11 Annemarie Slangewal Altis 5.48
12 Maxime Plugge Clytoneus 5.48
13 Luca Bos GAC Hilversum 5.49
14 Roos van der Stelt Atos 5.52
15 Ella de Boer Zaanland 5.53
16 Lotte v beek Pijnenburg 5.53
17 Jetske van Kampen Wieringermeer 5.56
18 Saana Onuallain Phanos 6.01
19 Sasja Limburg NEA Volharding 6.02
20 Esther Knotnerus Feniks 6.05
21 Kyrza Noor Wieringermeer 6.06
22 Sophie Aubrun NOVA 6.11
23 Pieta Hardeman Triathlon 6.13
24 Isa v Delft GAC Hilversum 6.16
25 Chris Oost Altis 6.17
26 Kimberley Dekker Lycurgus 6.18
27 Anouk v Drie Pijnenburg 6.19
28 Nanou Vos Triathlon 6.22
29 Maartje van der Werff Zuidwal 6.23
30 Emma Bogerd Phanos 6.25
31 Kelly Schoenmakers Altis 6.25
32 Farrah Wlagering AAC 6.26
33 Romy Oden Noordkop 6.27
34 Emma Duiveman Wieringermeer 6.28
35 Nienke Heida Clytoneus 6.28
36 Britt Brilman Waterland 6.29
37 Marjolein Pot Pijnenburg 6.31
38 Roos Bijvoet Wieringermeer 6.32
39 Mila Mochťl AV '23 6.33
40 Anne Groenen Phoenix 6.33
41 Joella Janssen Triathlon 6.34
42 Evelien Molenaar Hylas 6.35
43 Quinte Smitskamp Startbaan 6.38
44 Olga van den Berg AV '23 6.39
45 Esme Kooistra Startbaan 6.39
46 Renee van Rookhuizen DEM 6.40
47 Anabel van der Lee Phanos 6.40
48 Hedwig Kok Triathlon 6.41
49 Fleur Jenster GAC Hilversum 6.43
50 Verena Kriest Spirit Lelystad 6.44
51 Emma Bosman Triathlon 6.46
52 Dieuwertje Kok GAC Hilversum 6.48
53 Iris Wijkhuijzen Zuidwal 6.48
54 Koosje Barette Lycurgus 6.49
55 Nora de Boer Phanos 6.51
56 Merel Zevering Pijnenburg 6.51
57 Joyce Kramer Startbaan 6.55
58 Julia Verheugt Phoenix 6.55
59 Britt Zwagerman ARO '88 6.55
60 Suze Giesbergen Lycurgus 6.56
61 Kaylee Zoutewelle Altis 7.06
62 Elaine Hulsbus Zuidwal 7.09
63 Valentina van Drooge AV '23 7.13
64 Mary Gathoni Gouw Zuidwal 7.30
meisjes pupillen C 1999 1000 m
1 Carlien Wabeke NOVA 5.02
2 Zola Zwerver AAC 5.05
3 Jasmijn Bakker Triathlon 5.05
4 Dille Wienese GAC Hilversum 5.08
5 Marijke Wiercx Hera 5.09
6 Claire Boeijink Spirit Lelystad 5.11
7 Loeka Klok AV '23 5.11
8 Nene Bouwmeester Triathlon 5.12
9 Robin Loos GAC Hilversum 5.16
10 Noortje Verhaar Phanos 5.16
11 Fleurine v Logtestijn Pijnenburg 5.18
12 Sarah Hughes Triathlon 5.22
13 Brit vd Meijden Fit 5.24
14 Fien v Berkel Waterland 5.26
15 Laura Konings ARO '88 5.27
16 Britt Ooijevaar Trias 5.27
17 Jacqueline Muts Phanos 5.27
18 Vera Verboom GAC Hilversum 5.28
19 Isa Sluis Triathlon 5.31
20 Ida Raadgever Triathlon 5.32
21 Mauve Bos GAC Hilversum 5.34
22 Lotte de Jong BAV 5.35
23 Denise de Ruijter Hera 5.38
24 Doris Florenza AV '23 5.38
25 Naseya Weinchard AV '23 5.39
26 Isabel Hooijman AKU 5.41
27 Adinda Maijenburg AKU 5.43
28 Floor Keulartz AV '23 5.44
29 Rosanne Bal Startbaan 5.44
30 Marlijn Wijkamp Altis 5.47
31 Esmee vd Knaap Zuidwal 5.50
32 Famke Broekhuizen Pijnenburg 5.52
33 Marit vd Hoven Hera 5.54
34 Femke Jansen Pijnenburg 5.55
35 Anouk Breevoort Spirit Lelystad 5.55
36 Tosca v Duivenboden Phanos 5.56
37 Thalite Bos Zaanland 5.56
38 Renee v Deudekom Lycurgus 5.57
39 Maud veenstra Hera 5.58
40 Femke Kuiper Altis 6.00
41 Carmen van de Waterbeemd Pijnenburg 6.07
42 Floor Markslag Altis 6.24
43 Robin Post Wieringermeer 6.53
meisjes pupillen Mini 2000 750 m
1 Lisanne Schoonebeek AV Castricum 3.50
2 Juilia v Delft GAC Hilversum 4.13
3 Dieuwertje v Kampen Wieringermeer 4.19
4 Tessa de Ruiter AV '23 4.25
5 Maud Stokvis Triathlon 4.31
6 Britt Agassi Trias 4.32
7 Anouk Schoute Lycurgus 4.38
8 Alicia Vogel Triathlon 4.45
9 Djura Bakker DEM 4.46
10 Puck de Waard Trias 4.52
11 Dominique Lakerveld AV Aalsmeer 4.55
12 Fleur Koning Hylas 4.57

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.03.2007