CD competitie, poule 52
21 juni 2014
Org: av Edam, Edam

Ploegen klassementen

60 meter - Junioren D meisjes
Amy Patiwael AV NEAVolharding (2) DNS -0.1m/s 0
Cheverny Bobson () DNS -3.1m/s 0
Charissa Pauw DEM (1) DNS -0.6m/s 0
Laura Konijnbelt Almere '81 (3) DNS -0.6m/s 0
Isa Bijlsma Almere '81 (1) DNS -3.1m/s 0
Nina Vens AAC (1) DNS -3.1m/s 0
Fleur Neven AV NEAVolharding (1) 8.59 -3.1m/s 630
Liset Kolkman AV Edam (1) 8.83 -3.1m/s 582
Anouk Schot AV Edam (1) 8.89 -3.1m/s 570
Sheralda Bottse AV NEAVolharding (1) 9.18 -0.6m/s 515
Nadia Willemse DEM (2) 9.20 -0.1m/s 512
Gaby van Burgel AV Castricum (1) 9.24 -0.6m/s 504
Faisane Ruijne Almere '81 (1) 9.34 -3.1m/s 0
Amber van der Klei AV NEAVolharding (1) 9.39 -1.5m/s 0
Marieke Linger Almere '81 (1) 9.46 -1.5m/s 466
Caya de Graaf AV Edam (1) 9.50 -3.1m/s 0
Shannon Moen DEM (1) 9.55 -0.1m/s 450
Kim Homburg DEM (2) 9.57 -0.1m/s 447
Marikska Bogaard Almere '81 (2) 9.95 -1.5m/s 386
Renee Zwijnenburg AV Startbaan (1) 10.02 -1.5m/s 375
Ilse Boon AAC (1) 10.06 -1.5m/s 369
Mette Lacroix Almere '81 (3) 10.07 -1.5m/s 367
Nadiya Moumouni Almere '81 (2) 10.08 -1.5m/s 366
Tiara Dias Gago AV NEAVolharding (2) 10.11 -0.1m/s 361
Merel Woudstra Almere '81 (3) 10.26 -0.6m/s 339
Ella Cramer van den Bogaart AV Startbaan (1) 10.28 -1.5m/s 336
Lara Cramer van den Bogaart AV Startbaan (1) 10.32 -0.1m/s 0
Willeke Vink AV Edam (2) 10.50 -0.1m/s 305
Yoelle Schade van Westrum DEM (2) 10.52 -0.6m/s 0
Eva de Boer AV Edam (2) 10.62 -0.1m/s 288
Nikita van Olderen Almere '81 (2) 10.64 -0.6m/s 0
80 meter - Junioren D jongens
Tom Konijnenbelt Almere '81 (2) DNS -0.9m/s 0
Jarrah Kandeh AV Startbaan (1) DNS -2.0m/s 0
Lucas Schram AV Castricum (1) DNS -0.9m/s 0
Elias Groot AV Castricum (1) DNS -0.9m/s 0
Ide Hiemstra AV NEAVolharding (2) DNS -0.9m/s 0
Jip Hacquebard AV Castricum (1) DNS -0.9m/s 0
Marnix Kolkman AV Edam (1) 11.05 -2.0m/s 610
Yannick Sedoc Almere '81 (1) 11.55 -2.0m/s 532
Roel Wilde AV NEAVolharding (1) 11.78 -2.0m/s 499
Thom Uittenbosch Almere '81 (1) 11.86 -0.5m/s 487
Bram Duenk DEM (2) 11.88 -2.0m/s 484
Daniel van de Merwe AV NEAVolharding (1) 11.89 -0.5m/s 483
Dre Pinas DEM (1) 11.92 -2.0m/s 479
Jelle Hooyberg AV Edam (1) 12.28 -2.0m/s 430
Luuk Michels AV NEAVolharding (1) 12.44 -0.5m/s 0
Sirito Mathijssen AAC (1) 12.56 -0.5m/s 394
Youri Hoolwerff DEM (1) 12.96 -2.0m/s 345
Luco van Bergen AV Startbaan (1) 13.05 -0.5m/s 334
Martijn Lammerts AAC (1) 13.18 -0.9m/s 319
David van Alten AV Atos (1) 13.24 -0.9m/s 312
Ian Beekman Almere '81 (2) 13.32 -0.5m/s 303
Jonas van Diepen AV Atos (1) 13.60 -0.9m/s 272
Nick Alders DEM (1) 13.77 -0.5m/s 0
Luca Oudt Almere '81 (2) 14.42 -0.5m/s 189
80 meter - Junioren C meisjes
Djura Bakker DEM (2) DNS +0.0m/s 0
Dena Akhoundzadeh Almere '81 (2) DNS -0.1m/s 0
Esmee Bakker DEM (1) DNS -0.1m/s 0
Gwen Reuver Almere '81 (1) 10.38 -0.6m/s 727
Jessica Schilder AV Edam (1) 11.03 -0.6m/s 614
Sophie Jebose AAC (1) 11.08 -0.6m/s 606
Zola Zwerver AAC (1) 11.10 +0.0m/s 602
Maxime Voorn Almere '81 (1) 11.13 -0.6m/s 597
Kim Niesten DEM (1) 11.16 -0.6m/s 593
Danique Vels AV Edam (1) 11.31 -0.6m/s 569
Yentel van Hinte Almere '81 (1) 11.39 -0.6m/s 0
Marit Vorstman AAC (1) 11.44 +0.0m/s 0
Mariska Poel DEM (1) 11.49 -0.1m/s 541
Dafne Dijkman AV Atos (1) 11.50 +0.0m/s 540
Eline Schade van Westrum DEM (2) 11.82 +0.0m/s 493
Evelyn Vletter AV NEAVolharding (1) 11.85 -0.1m/s 489
Chayenne Veerman AV Edam (1) 11.98 -0.6m/s 0
Tamara Graat Almere '81 (2) 12.10 -0.1m/s 454
Chantionne Blomont AV NEAVolharding (1) 12.30 -0.1m/s 427
Bente Bloodshoofd Almere '81 (2) 12.52 -0.1m/s 399
Rosalie van Goethem DEM (2) 12.56 +0.0m/s 394
100 meter - Junioren C jongens
Justin van Engelen Almere '81 (2) DNS -0.6m/s 0
Eddy Rinia () DNS -1.0m/s 0
Erran Borst DEM (2) DNS -1.0m/s 0
Abderahman Hajoui AAC (1) DNS -0.7m/s 0
Achraf Mohammadi AAC (1) DNS -0.6m/s 0
Jairus Ligeon Almere '81 (1) 11.84 -1.0m/s 853
Kevin Jansen DEM (1) 12.04 -0.6m/s 818
Yael Scope DEM (1) 12.44 -1.0m/s 753
Darlin v.d. Werf DEM (1) 12.55 -1.0m/s 0
Micha Kruijt Almere '81 (1) 12.74 -1.0m/s 707
Ramon Kohlhoff AV NEAVolharding (1) 13.03 -1.0m/s 664
Niels Ranzijn Almere '81 (1) 13.29 -0.6m/s 0
Roderick de Vries AV Atos (1) 13.52 -0.7m/s 596
Stein Overtoom AV Startbaan (1) 13.73 -0.7m/s 568
Kevin van den Berg Almere '81 (2) 13.87 -1.0m/s 550
Thomas Arensman AV NEAVolharding (1) 13.97 -0.6m/s 538
Tabi Weiland AV Atos (1) 14.01 -0.7m/s 533
Joshua Koopman Almere '81 (2) 14.02 -0.6m/s 531
Jelle Schijfsma AV Startbaan (1) 14.51 -0.7m/s 473
Ashraf Benhamadi AV Atos (1) 16.28 -0.7m/s 0
800 meter - Junioren C jongens
Youri Rasch DEM (2) DNS 0
Dani Eversen DEM (1) DNS 0
Justin van Engelen Almere '81 (2) DNS 0
Justin Lam Almere '81 (1) 2:09.45 788
Cain Rutgers Almere '81 (1) 2:15.96 708
Kelvin Baartwijk Almere '81 (1) 2:16.94 0
Ramon Kohlhoff AV NEAVolharding (1) 2:22.68 633
Kevin van den Berg Almere '81 (2) 2:23.36 626
Darlin v.d. Werf DEM (1) 2:29.35 565
Matthias de Jong AV Startbaan (1) 2:29.80 561
Joshua Koopman Almere '81 (2) 2:30.39 555
Stein Overtoom AV Startbaan (1) 2:30.94 550
Koen de Rooij AV Startbaan (1) 2:31.93 0
Paolo Pantano AAC (1) 2:33.07 530
Martijn Sluijer AV Atos (1) 2:33.68 524
Quenten Rost AV NEAVolharding (1) 2:33.73 524
Jelco Kohlenberg DEM (1) 2:34.39 518
Kilian Morsch AV NEAVolharding (1) 2:39.90 0
Achraf Mohammadi AAC (1) 2:57.31 337
Omar Ben Yaklaf AV Atos (1) 3:05.12 285
1000 meter - Junioren D jongens
Lars Beekman AAC (1) DNS 0
Lucas Schram AV Castricum (1) DNS 0
Rafy Khazraoui AAC (1) DNS 0
Fabian Pusceddu AV Atos (1) 3:05.91 650
Dylan Langeveld DEM (1) 3:11.06 610
Jeroen van het Hof AV Edam (1) 3:23.26 523
Dante Pusceddu AV Atos (1) 3:25.82 506
Thom Uittenbosch Almere '81 (1) 3:28.14 491
Luco van Bergen AV Startbaan (1) 3:30.42 477
Jelle Schaap DEM (1) 3:33.18 460
Sirito Mathijssen AAC (1) 3:39.06 425
Max Guit AV Edam (1) 3:42.71 404
Luuk Michels AV NEAVolharding (1) 4:00.38 313
Youri Hoolwerff DEM (1) 4:01.13 0
Joris Gijsberti Hodenpijl Almere '81 (1) 4:03.87 296
Ruben Huygens AV NEAVolharding (1) 4:09.21 272
Timothy Mulder AV NEAVolharding (2) 4:54.83 100
1000 meter - Junioren D meisjes
Michelle Westerweele DEM (1) DNS 0
Sharita Oor AV Edam (1) 3:38.79 427
Robin Dreyling Almere '81 (1) 3:39.21 424
Daphne Bosch AV Edam (2) 3:39.80 421
Lisan ten Hove Almere '81 (2) 3:44.25 396
Mellani Goezinnen AV NEAVolharding (2) 3:44.58 394
Femke Janssen DEM (2) 3:46.11 386
Noah Suurmond AV Edam (1) 3:47.14 380
Deborah Leguit DEM (2) 3:48.24 374
Marikska Bogaard Almere '81 (2) 3:50.81 361
Sophie Does Almere '81 (3) 3:51.36 358
Beyonce Pina AV NEAVolharding (2) 3:53.09 349
Faisane Ruijne Almere '81 (1) 3:54.23 343
Daphne Buikman AV Edam (1) 3:54.40 0
Rosa Westra AAC (1) 3:55.54 337
Lisa de Boer AV NEAVolharding (1) 4:00.87 311
Kim Homburg DEM (2) 4:02.53 0
Mila Kuller AV NEAVolharding (1) 4:02.92 301
Nadiya Moumouni Almere '81 (2) 4:03.99 0
Ilse Boon AAC (1) 4:05.21 290
Amy Patiwael AV NEAVolharding (2) 4:07.84 0
Mette Lacroix Almere '81 (3) 4:08.13 277
Lianne Runderkamp AV Edam (2) 4:11.99 260
Renee Zwijnenburg AV Startbaan (1) 4:24.82 207
Merel Woudstra Almere '81 (3) 4:25.39 0
Frederique Buijs AV Startbaan (1) 4:39.94 150
Laura te Brake AV Startbaan (1) 4:42.97 0
Jamie Dekker DEM (1) 4:51.49 111
1000 meter - Junioren C meisjes
Djura Bakker DEM (2) DNS 0
Sarah Visser AV Edam (1) DNS 0
Babette van Lieverloo Almere '81 (2) DNS 0
Dena Akhoundzadeh Almere '81 (2) DNS 0
Maud Sanberg DEM (1) DNS 0
Nina van Luijn AV NEAVolharding (1) DNS 0
Mariska Poel DEM (1) 3:07.86 635
Quinty Kroon AV Edam (1) 3:17.22 565
Esmee Bakker DEM (1) 3:17.72 562
Eline Runderkamp AV Edam (1) 3:20.70 541
Eline Verweij AV Startbaan (1) 3:21.22 537
Lesley Dreyling Almere '81 (1) 3:24.04 518
Annick Steenman Almere '81 (1) 3:29.32 484
Nikki van Wees AV NEAVolharding (1) 3:33.21 460
Maaike Bakker AV Castricum (1) 3:44.32 395
Denise Somé AAC (1) 3:45.77 388
Leila Laamri AV Atos (1) 3:49.97 365
Vera Snellen AV Startbaan (1) 3:50.37 363
Inge van Dijk AAC (1) 3:53.11 349
Nadine de Leeuw Almere '81 (1) 3:57.63 0
Roos Metselaar Almere '81 (2) 3:59.02 320
Allisha Schouten AV NEAVolharding (1) 4:30.31 185
60 meter Horden - Junioren D meisjes
Isa Bijlsma Almere '81 (1) DNS -0.8m/s 0
Cheverny Bobson () DNS -0.6m/s 0
Charissa Pauw DEM (1) DNS -0.6m/s 0
Liset Kolkman AV Edam (1) 10.54 -1.3m/s 537
Anouk Schot AV Edam (1) 10.77 -1.3m/s 509
Tess Steehouwer Almere '81 (1) 11.16 -1.1m/s 463
Marie Visser AV Startbaan (1) 12.23 -1.3m/s 353
Megan de Ruiter AV Startbaan (1) 12.39 -1.3m/s 338
Linda van der Klei AV NEAVolharding (1) 12.57 -0.8m/s 322
Daphne Buikman AV Edam (1) 12.79 -1.3m/s 0
Melissa Duursma DEM (2) 12.89 -1.1m/s 294
Marieke Linger Almere '81 (1) 12.94 -1.3m/s 290
Mila Kuller AV NEAVolharding (1) 13.10 -0.8m/s 277
Mellani Goezinnen AV NEAVolharding (2) 13.22 -0.8m/s 267
Daphne Bosch AV Edam (2) 13.32 -0.8m/s 259
Tess Wagenaar AV NEAVolharding (2) 13.37 -0.8m/s 255
Kylie Kroon AV Edam (2) 13.53 -1.1m/s 242
Anisha Kanhai AV Startbaan (1) 13.77 -1.1m/s 0
Marise Ravelli Almere '81 (2) 13.79 -0.6m/s 223
Ramona de Boer DEM (2) 13.89 -0.6m/s 216
Yoelle Schade van Westrum DEM (2) 13.89 -0.6m/s 0
Immelien Bosman Almere '81 (3) 13.99 -1.1m/s 208
Tessa de Jong AV Edam (2) 14.12 -0.8m/s 0
Rosa Westra AAC (1) 14.16 -1.1m/s 196
Michelle Westerweele DEM (1) 14.23 -0.6m/s 191
Ilse Boon AAC (1) 14.79 -0.6m/s 154
Lisan ten Hove Almere '81 (2) 15.57 -1.1m/s 106
80 meter Horden - Junioren D jongens
Zaid Barangouch () DNS -2.5m/s 0
Marnix Kolkman AV Edam (1) 13.05 -2.5m/s 582
Jelle Schaap DEM (1) 14.20 -0.1m/s 470
Raoul van de Laar AV NEAVolharding (1) 14.52 -0.5m/s 442
Jeroen van het Hof AV Edam (1) 15.45 -2.5m/s 367
Roel Wilde AV NEAVolharding (1) 15.50 -0.5m/s 363
Yannick Sedoc Almere '81 (1) 16.32 -0.1m/s 304
Tomas Plokhotniuk AV Atos (1) 16.64 -0.5m/s 283
Wouter Scherpenberg Almere '81 (1) 16.68 -0.1m/s 280
Max vvan Harten AV NEAVolharding (1) 17.31 -2.5m/s 0
Martijn Lammerts AAC (1) 17.47 -2.5m/s 231
Nick Alders DEM (1) 17.50 -0.1m/s 229
Rowan Tuinstra DEM (2) 17.60 -0.1m/s 223
Luco van Bergen AV Startbaan (1) 18.03 -2.5m/s 199
Yoursi Nait Aicha AV NEAVolharding (2) 18.40 -0.1m/s 179
Aldo Pantano AAC (1) 18.91 -0.5m/s 152
Dennis Patiwael AV Atos (1) 19.06 -0.5m/s 145
Joran van der Stoep DEM (1) 19.17 -2.5m/s 0
80 meter Horden - Junioren C meisjes
Maaike Bakker AV Castricum (1) DNS -1.0m/s 0
Jill Bohte AAC (1) DNS -1.0m/s 0
Noa Butter AV NEAVolharding (1) DNS -1.0m/s 0
Sophie Jebose AAC (1) 12.78 -1.8m/s 611
Merit Schuurman AAC (1) 14.06 -1.8m/s 482
Quinty Kroon AV Edam (1) 14.12 -1.8m/s 477
Eline Schade van Westrum DEM (2) 14.72 -1.4m/s 425
Yentel van Hinte Almere '81 (1) 14.75 -1.8m/s 422
Evelyn Vletter AV NEAVolharding (1) 14.84 -1.8m/s 415
Kim van der Aar DEM (1) 14.86 -1.4m/s 413
Celine Mooijer AV Edam (1) 14.93 -1.8m/s 407
Kim Niesten DEM (1) 15.04 -1.4m/s 398
Nynke van den Heuvel Almere '81 (1) 15.07 -1.8m/s 396
Silke Linger Almere '81 (1) 15.08 -1.8m/s 0
Eline Verweij AV Startbaan (1) 15.45 -1.0m/s 367
Dion Kies DEM (1) 16.67 -1.0m/s 0
Silvia Alberts AV Atos (1) 16.88 -1.0m/s 267
Maaike Uijttenboogaard AV NEAVolharding (1) 16.94 -1.4m/s 263
Iris Lieverd Almere '81 (2) 16.94 -1.4m/s 263
Charly Bellinzis AV Atos (1) 17.66 -1.0m/s 220
Mabel Kreijsig DEM (2) 17.76 -1.4m/s 214
Roos Metselaar Almere '81 (2) 17.84 -1.4m/s 210
100 meter Horden - Junioren C jongens
Erran Borst DEM (2) DNS +0.0m/s 0
David Konijn AV NEAVolharding (1) DNS -2.4m/s 0
Abderahman Hajoui AAC (1) DNS -1.7m/s 0
Jairus Ligeon Almere '81 (1) 15.90 -2.4m/s 644
Joep de Wit Almere '81 (1) 16.00 -1.7m/s 635
Julian Sas Almere '81 (1) 16.27 -1.7m/s 0
Kiowa Roukema AV NEAVolharding (1) 16.44 -1.7m/s 599
Jasper de Hon AAC (1) 16.84 -1.7m/s 567
Sam Coehoorn AV NEAVolharding (1) 17.01 -1.7m/s 554
Rens Groot AV Startbaan (1) 17.87 -0.1m/s 492
Matthias de Jong AV Startbaan (1) 18.54 -0.1m/s 448
Milan Weeda AV Startbaan (1) 18.64 -0.1m/s 0
Rick Brouwer Popkens AV Atos (1) 19.18 -0.1m/s 409
Jelco Kohlenberg DEM (1) 19.76 -2.4m/s 376
Fengyuan Sun DEM (1) 20.14 -1.7m/s 355
Hugo Botman AV Atos (1) 20.14 -0.1m/s 355
Jolmer Siersma AV Atos (1) 20.56 -0.1m/s 0
Joris van den Einden Almere '81 (2) 21.42 -2.4m/s 290
4x60 - Junioren D meisjes
AAC AAC (1) DNS 0
AV Startbaan AV Startbaan (1) 34.52 585
AV Edam AV Edam (1) 34.61 581
Almere '81 Almere '81 (1) 34.93 565
AV NEA-Volharding AV NEAVolharding (1) 35.04 560
DEM DEM (2) 35.31 547
AV Edam AV Edam (2) 38.07 425
AV NEA-Volharding AV NEAVolharding (2) 38.24 418
DEM DEM (1) 40.99 314
4x80 - Junioren D jongens
AAC AAC (1) DNS 0
AV NEA-Volharding AV NEAVolharding (2) DNS 0
DEM DEM (1) 44.03 588
AV Edam AV Edam (1) 44.92 553
Almere '81 Almere '81 (1) 45.82 519
AV Atos AV Atos (1) 48.59 423
DEM DEM (2) 49.07 407
AV NEA-Volharding AV NEAVolharding (1) 49.08 407
4x80 - Junioren C meisjes
Almere '81 Almere '81 (2) DNS 0
Almere '81 Almere '81 (1) 40.85 724
AAC AAC (1) 42.99 630
AV Edam AV Edam (1) 43.17 623
DEM DEM (1) 43.37 614
AV Atos AV Atos (1) 44.50 569
AV NEA-Volharding AV NEAVolharding (1) 44.88 554
4x100 - Junioren C jongens
Almere '81 Almere '81 (2) DNS 0
AAC AAC (1) DNS 0
Almere '81 Almere '81 (1) 47.55 811
DEM DEM (1) 48.85 758
AV NEA-Volharding AV NEAVolharding (1) 50.97 677
AV Startbaan AV Startbaan (1) 52.12 636
AV Atos AV Atos (1) 53.14 601
Verspringen - Junioren D jongens
Harm Janssens DEM (1) 4.81 -0.4m/s 583
Raoul van de Laar AV NEAVolharding (1) 4.34 +0.0m/s 486
Jelle Hooyberg AV Edam (1) 4.01 +1.3m/s 420
Thijs de Bouter Almere '81 (1) 3.84 +0.0m/s 386
Lars Janssen DEM (1) 3.74 -0.6m/s 0
Jouad Nait-Rrami AV Atos (1) 3.70 +0.7m/s 358
Daan Schurink AV Edam (1) 3.52 -1.1m/s 0
Dennis Patiwael AV Atos (1) 3.49 +1.7m/s 0
Duuk Rozing DEM (2) 3.36 -0.6m/s 290
Timo van der Stoep DEM (2) 3.32 -0.3m/s 0
Luca Oudt Almere '81 (2) 3.29 -0.4m/s 276
Thomas Wijkstra AV NEAVolharding (1) 2.95 +0.7m/s 0
Verspringen - Junioren C jongens
Verspringen - Junioren D meisjes
Liset Kolkman AV Edam (1) 4.38 -0.5m/s 494
Femke Janssen DEM (2) 4.17 -1.4m/s 452
Caya de Graaf AV Edam (1) 4.14 +0.6m/s 0
Tess Steehouwer Almere '81 (1) 4.02 -0.8m/s 422
Nika van der Meer AAC (1) 3.94 -0.3m/s 406
Sheralda Bottse AV NEAVolharding (1) 3.85 +1.0m/s 388
Anisha Kanhai AV Startbaan (1) 3.85 +0.1m/s 388
Roosmarijn Niesing Almere '81 (1) 3.75 -0.2m/s 0
Marise Ravelli Almere '81 (2) 3.60 +0.6m/s 338
Nadia Willemse DEM (2) 3.56 +1.2m/s 0
Shannon Moen DEM (1) 3.50 +0.5m/s 318
Mellani Goezinnen AV NEAVolharding (2) 3.47 +0.4m/s 312
Mette Lacroix Almere '81 (3) 3.45 +0.3m/s 308
Gaby van Burgel AV Castricum (1) 3.31 -0.1m/s 280
Tiara Dias Gago AV NEAVolharding (2) 3.31 +0.9m/s 0
Marikska Bogaard Almere '81 (2) 3.24 +3.8m/s 0
Lisa de Boer AV NEAVolharding (1) 3.22 +0.4m/s 0
Kylie Kroon AV Edam (2) 3.21 +1.2m/s 260
Ella Cramer van den Bogaart AV Startbaan (1) 2.85 +0.4m/s 0
Laura Konijnbelt Almere '81 (3) DNS +0.0m/s 0
Verspringen - Junioren C meisjes
Gwen Reuver Almere '81 (1) 4.76 -0.7m/s 572
Merit Schuurman AAC (1) 4.58 +0.3m/s 535
Lisa Schokker AV Edam (1) 4.39 +1.8m/s 496
Lotte de Graaf AV NEAVolharding (1) 4.32 +1.9m/s 482
Isis Beentjes DEM (1) 4.30 +1.0m/s 478
Maxime Voorn Almere '81 (1) 4.26 -0.6m/s 0
Sarah Visser AV Edam (1) 4.19 -0.7m/s 0
Silvia Alberts AV Atos (1) 3.85 +0.2m/s 388
Nikki van Wees AV NEAVolharding (1) 3.76 -0.3m/s 0
Tamara Graat Almere '81 (2) 3.73 +2.6m/s 364
Maaike Bakker AV Castricum (1) 3.70 +1.4m/s 358
Dion Kies DEM (1) 3.69 +0.5m/s 0
Eline Verweij AV Startbaan (1) 3.52 -0.2m/s 322
Vera Snellen AV Startbaan (1) 3.48 -0.9m/s 0
Mabel Kreijsig DEM (2) 3.41 +0.6m/s 300
Leila Laamri AV Atos (1) 3.17 -0.3m/s 0
Bente Bloodshoofd Almere '81 (2) 3.07 -0.2m/s 0
Hoogspringen - Junioren D jongens
Jeroen van het Hof AV Edam (1) 1.55 663
Harm Janssens DEM (1) 1.40 541
Lars Janssen DEM (1) 1.40 0
Raoul van de Laar AV NEAVolharding (1) 1.35 0
Max vvan Harten AV NEAVolharding (1) 1.35 499
Tomas Plokhotniuk AV Atos (1) 1.30 462
Bram Duenk DEM (2) 1.25 426
Jouad Nait-Rrami AV Atos (1) 1.25 0
Aldo Pantano AAC (1) 1.20 389
Rowan Tuinstra DEM (2) 1.20 0
Cody Bakker AV NEAVolharding (2) 1.15 352
Jelle Scholten Almere '81 (2) 1.15 352
Bas de Bouter Almere '81 (1) 1.15 352
Luca Oudt Almere '81 (2) 1.10 0
Rafy Khazraoui AAC (1) DNS 0
Jip Hacquebard AV Castricum (1) DNS 0
Hoogspringen - Junioren C jongens
Julian Sas Almere '81 (1) 1.75 817
Koen de Rooij AV Startbaan (1) 1.60 702
Sam Coehoorn AV NEAVolharding (1) 1.50 623
Joep de Wit Almere '81 (1) 1.50 0
Kevin Jansen DEM (1) 1.50 623
Darlin v.d. Werf DEM (1) 1.40 0
Tabi Weiland AV Atos (1) 1.35 499
Paolo Pantano AAC (1) 1.35 499
Jolmer Siersma AV Atos (1) 1.35 0
Quenten Rost AV NEAVolharding (1) 1.30 0
Joris van den Einden Almere '81 (2) 1.30 462
Youri Rasch DEM (2) DNS 0
Erran Borst DEM (2) DNS 0
Hoogspringen - Junioren D meisjes
Fleur Neven AV NEAVolharding (1) 1.45 582
Anouk Schot AV Edam (1) 1.40 541
Tess Steehouwer Almere '81 (1) 1.35 499
Tess Wagenaar AV NEAVolharding (2) 1.35 499
Noah Suurmond AV Edam (1) 1.30 0
Nika van der Meer AAC (1) 1.25 426
Tessa de Jong AV Edam (2) 1.25 426
Yoelle Schade van Westrum DEM (2) 1.20 389
Jenna van der Meijden AV NEAVolharding (1) 1.20 0
Marise Ravelli Almere '81 (2) 1.20 389
Frederique Buijs AV Startbaan (1) 1.15 352
Ramona de Boer DEM (2) 1.15 0
Immelien Bosman Almere '81 (3) 1.15 352
Laura te Brake AV Startbaan (1) 1.05 0
Jamie Dekker DEM (1) 1.05 279
Michelle Westerweele DEM (1) 0.95 0
Laura Konijnbelt Almere '81 (3) DNS 0
Hoogspringen - Junioren C meisjes
Silke Linger Almere '81 (1) 1.50 623
Isis Beentjes DEM (1) 1.45 582
Sophie Jebose AAC (1) 1.40 541
Eline Schade van Westrum DEM (2) 1.40 541
Juliet Koning AV Edam (1) 1.35 499
Marloes Abbink Almere '81 (1) 1.35 0
Danique Vels AV Edam (1) 1.35 0
Kim van der Aar DEM (1) 1.35 0
Jill Bohte AAC (1) 1.30 0
Nina van Luijn AV NEAVolharding (1) 1.20 389
Djura Bakker DEM (2) DNS 0
Charly Bellinzis AV Atos (1) DNS 0
Noa Butter AV NEAVolharding (1) DNS 0
Discuswerpen - Junioren D meisjes
Willeke Stuijt AV Edam (1) 23.50 370
Shanella Bleecke Almere '81 (1) 23.23 365
Sharita Oor AV Edam (1) 20.94 0
Melissa Duursma DEM (2) 19.88 305
Megan de Ruiter AV Startbaan (1) 17.15 252
Merel Gerritse AV Startbaan (1) 16.62 0
Jenna van der Meijden AV NEAVolharding (1) 16.60 241
Lianne Runderkamp AV Edam (2) 15.97 228
Zoe Riepen AV NEAVolharding (1) 15.46 0
Lisan ten Hove Almere '81 (2) 14.35 193
Willeke Vink AV Edam (2) 14.23 0
Chiara Schram DEM (1) 13.36 171
Sanne Meijer DEM (1) 12.86 0
Saartje Gerritsen AV NEAVolharding (2) 12.32 146
Roosmarijn Niesing Almere '81 (1) 12.24 0
Anouk Edwards van Muijen AAC (1) 11.06 116
Mila Kneefel DEM (2) DNS 0
Immelien Bosman Almere '81 (3) DNS 0
Discuswerpen - Junioren D jongens
Dre Pinas DEM (1) 23.93 377
Hein Pieters AAC (1) 16.67 242
Jelle Scholten Almere '81 (2) 15.65 221
Joey Janse AV Startbaan (1) 14.45 195
Sam Reukers AV Edam (1) 14.19 189
Daniel van de Merwe AV NEAVolharding (1) 13.71 179
Bas de Bouter Almere '81 (1) 13.48 173
Daan Schurink AV Edam (1) 13.36 0
Joris Gijsberti Hodenpijl Almere '81 (1) 12.89 0
Thomas Bakker DEM (2) 12.49 150
Björn Bloemendaal AV NEAVolharding (1) 11.72 0
Timothy Mulder AV NEAVolharding (2) 11.51 127
Jonas van Diepen AV Atos (1) 11.26 121
Camiel Bakker DEM (1) 11.20 0
Duuk Rozing DEM (2) DNS 0
Lars Beekman AAC (1) DNS 0
Kasper Vrolijk AV Castricum (1) DNS 0
Discuswerpen - Junioren C jongens
Steyn Boersen Almere '81 (1) 45.02 680
Kiowa Roukema AV NEAVolharding (1) 42.23 645
Jens Tolboom AV NEAVolharding (1) 35.68 0
Niels Ranzijn Almere '81 (1) 24.65 0
Hugo Botman AV Atos (1) 24.18 381
Rassoul Coelen DEM (1) 23.98 378
Onyema Adigida AV Startbaan (1) 23.78 374
Vyron Saridin DEM (1) 23.11 0
Milan Weeda AV Startbaan (1) 21.08 0
Mathijs Bos Almere '81 (2) 20.50 316
Stijn Wolters Almere '81 (2) 19.98 0
Lucas Cohen AAC (1) 19.56 299
Zion Verkooijen DEM (2) 18.86 285
Omar Ben Yaklaf AV Atos (1) 16.32 0
Discuswerpen - Junioren C meisjes
Lisa Schokker AV Edam (1) 22.80 357
Kim van der Aar DEM (1) 19.16 291
Inge van Dijk AAC (1) 19.09 290
Zola Zwerver AAC (1) 18.56 0
Marloes Abbink Almere '81 (1) 17.58 260
Rosie Kroon AV Edam (1) 17.53 0
Nienke Schijfsma AV Startbaan (1) 15.85 225
Chiara Sanna DEM (1) 15.62 0
Chantionne Blomont AV NEAVolharding (1) 15.41 216
Tamara Graat Almere '81 (2) 15.09 209
Allisha Schouten AV NEAVolharding (1) 14.54 0
Joy Toet AV Atos (1) 11.72 132
Leila Laamri AV Atos (1) 11.26 0
Mabel Kreijsig DEM (2) 10.89 111
Kogelstoten - Junioren D meisjes
Shanella Bleecke Almere '81 (1) 10.76 558
Willeke Stuijt AV Edam (1) 10.74 557
Gaby van Burgel AV Castricum (1) 8.61 453
Marie Visser AV Startbaan (1) 8.44 444
Nadiya Moumouni Almere '81 (2) 8.36 440
Nina Vens AAC (1) 8.35 440
Robin Dreyling Almere '81 (1) 8.32 0
Tiara Dias Gago AV NEAVolharding (2) 8.22 433
Mila Kuller AV NEAVolharding (1) 8.08 425
Melissa Duursma DEM (2) 8.06 424
Yvonne Schokker AV Edam (1) 7.68 0
Mila Kneefel DEM (2) 7.59 0
Merel Gerritse AV Startbaan (1) 7.58 0
Eva de Boer AV Edam (2) 7.03 367
Sheralda Bottse AV NEAVolharding (1) 6.52 0
Sanne Meijer DEM (1) 6.42 332
Birthe Poot AV NEAVolharding (2) 5.89 0
Chiara Schram DEM (1) 5.65 0
Sophie Does Almere '81 (3) 5.61 281
Merel Woudstra Almere '81 (3) 4.35 0
Nikita van Olderen Almere '81 (2) 3.61 0
Kogelstoten - Junioren D jongens
Dylan Langeveld DEM (1) 10.96 568
Sam Reukers AV Edam (1) 7.34 385
Thijs de Bouter Almere '81 (1) 7.31 383
Hein Pieters AAC (1) 7.22 378
Bas de Bouter Almere '81 (1) 6.70 0
Daan Schurink AV Edam (1) 6.56 0
Timo van der Stoep DEM (2) 6.22 320
Thomas Bakker DEM (2) 6.14 0
David van Alten AV Atos (1) 5.89 299
Thomas Wijkstra AV NEAVolharding (1) 5.54 277
Joey Janse AV Startbaan (1) 5.42 269
Camiel Bakker DEM (1) 4.47 0
Ian Beekman Almere '81 (2) 4.41 200
Ruben Huygens AV NEAVolharding (1) DNS 0
Tom Konijnenbelt Almere '81 (2) DNS 0
Jip Hacquebard AV Castricum (1) DNS 0
Elias Groot AV Castricum (1) DNS 0
Zaid Barangouch () DNS 0
Kogelstoten - Junioren C meisjes
Jessica Schilder AV Edam (1) 14.25 709
Nynke van den Heuvel Almere '81 (1) 10.07 526
Nienke Schijfsma AV Startbaan (1) 8.05 424
Marit Vorstman AAC (1) 7.80 0
Maud Sanberg DEM (1) 7.67 403
Chiara Sanna DEM (1) 7.58 0
Denise Somé AAC (1) 7.36 386
Allisha Schouten AV NEAVolharding (1) 7.30 383
Joy Toet AV Atos (1) 7.23 379
Annick Steenman Almere '81 (1) 7.20 0
Lieke Stuijt AV Edam (1) 7.10 0
Iris Lieverd Almere '81 (2) 6.55 339
Rosalie van Goethem DEM (2) 6.33 326
Noa Butter AV NEAVolharding (1) DNS 0
Kogelstoten - Junioren C jongens
Steyn Boersen Almere '81 (1) 12.10 619
Jens Tolboom AV NEAVolharding (1) 11.19 578
Stijn Wolters Almere '81 (2) 9.30 488
Vyron Saridin DEM (1) 8.79 462
Bob Visser AV Startbaan (1) 7.89 415
Tristan Voogd Almere '81 (1) 7.84 0
Lucas Cohen AAC (1) 7.70 405
Matthias de Jong AV Startbaan (1) 7.57 0
Fengyuan Sun DEM (1) 6.96 0
Omar Ben Yaklaf AV Atos (1) 6.96 363
Mathijs Bos Almere '81 (2) 6.93 0
Thomas Arensman AV NEAVolharding (1) 6.38 0
Ashraf Benhamadi AV Atos (1) DNS 0
Speerwerpen - Junioren D jongens
Max Guit AV Edam (1) 34.09 557
Dylan Langeveld DEM (1) 33.64 550
Nick Alders DEM (1) 22.92 0
Joey Janse AV Startbaan (1) 20.56 335
Jeroen van Maasacker AV Startbaan (1) 20.11 0
Aldo Pantano AAC (1) 20.11 326
Björn Bloemendaal AV NEAVolharding (1) 20.10 326
Wouter Scherpenberg Almere '81 (1) 16.85 261
Jelle Scholten Almere '81 (2) 16.45 253
Duuk Rozing DEM (2) 16.31 250
Yoursi Nait Aicha AV NEAVolharding (2) 15.30 228
Joris Gijsberti Hodenpijl Almere '81 (1) 13.85 0
Cody Bakker AV NEAVolharding (2) 12.82 0
Daniel van de Merwe AV NEAVolharding (1) 12.78 0
Jonas van Diepen AV Atos (1) 10.61 117
Ian Beekman Almere '81 (2) DNS 0
Kasper Vrolijk AV Castricum (1) DNS 0
Lars Beekman AAC (1) DNS 0
Speerwerpen - Junioren D meisjes
Willeke Stuijt AV Edam (1) 29.87 493
Sharita Oor AV Edam (1) 22.81 0
Shanella Bleecke Almere '81 (1) 22.40 368
Lianne Runderkamp AV Edam (2) 19.06 306
Deborah Leguit DEM (2) 15.81 240
Roosmarijn Niesing Almere '81 (1) 15.53 0
Jenna van der Meijden AV NEAVolharding (1) 15.33 229
Mila Kneefel DEM (2) 12.88 0
Laura te Brake AV Startbaan (1) 11.39 137
Saartje Gerritsen AV NEAVolharding (2) 11.29 135
Anouk Edwards van Muijen AAC (1) 11.23 133
Zoe Riepen AV NEAVolharding (1) 11.18 0
Lara Cramer van den Bogaart AV Startbaan (1) 10.42 0
Birthe Poot AV NEAVolharding (2) 7.57 0
Nikita van Olderen Almere '81 (2) 7.43 26
Tessa de Jong AV Edam (2) DNS 0
Charissa Pauw DEM (1) DNS 0
Speerwerpen - Junioren C meisjes
Jessica Schilder AV Edam (1) 33.64 550
Inge van Dijk AAC (1) 28.36 469
Maud Sanberg DEM (1) 25.21 418
Marloes Abbink Almere '81 (1) 22.36 368
Lotte de Graaf AV NEAVolharding (1) 21.24 347
Dion Kies DEM (1) 19.12 0
Lieke Stuijt AV Edam (1) 19.09 0
Nienke Schijfsma AV Startbaan (1) 18.72 299
Annick Steenman Almere '81 (1) 17.24 0
Dafne Dijkman AV Atos (1) 15.31 229
Vera Snellen AV Startbaan (1) 15.07 0
Denise Somé AAC (1) 14.63 0
Chantionne Blomont AV NEAVolharding (1) 13.96 0
Rosalie van Goethem DEM (2) 13.93 198
Speerwerpen - Junioren C jongens
Kiowa Roukema AV NEAVolharding (1) 43.20 682
Lucas Cohen AAC (1) 33.28 545
Tristan Voogd Almere '81 (1) 32.55 534
Stijn Wolters Almere '81 (2) 32.13 528
Steyn Boersen Almere '81 (1) 31.51 0
Bob Visser AV Startbaan (1) 27.87 462
Onyema Adigida AV Startbaan (1) 27.35 0
Roderick de Vries AV Atos (1) 24.77 410
Rassoul Coelen DEM (1) 19.73 319
Joris van den Einden Almere '81 (2) 17.93 0
Dani Eversen DEM (1) 15.97 0
David Konijn AV NEAVolharding (1) 15.14 0
Zion Verkooijen DEM (2) 14.70 215
Ashraf Benhamadi AV Atos (1) DNS 0

Bovenkant pagina
Competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 22.06.2014