B junioren competitie 2007



De leeftijds categorie Junioren-B is sinds begin 2006 veranderd van naam.
De officiele naam is voortaan: Jongens, en Meisjes
Dit om in de pas te lopen bij de IAAF benamingen
Ook de Junioren-A zijn van naam veranderd.
Zij heten voortaan: Mannen-Junioren, en Vrouwen Junioren.
De C en de D Junioren blijven voorlopig hun oude naam behouden


13 mei 2007 10 juni 2007 9 september 2007

poule 40
DEM, Beverwijk

Individuele Uitslagen
Ploegenstanden


poule 40
av Haarlem, Haarlem

Individuele Uitslagen
Ploegenstanden

finale wedstrijd
Hellas, Utrecht

Individuele Uitslagen
Ploegenstanden


poule 41
AAV'36, Alphen ad Rijn

Individuele Uitslagen
Ploegenstanden


poule 41
Suomi, Santpoort

Individuele Uitslagen
Ploegenstanden


poule 42
Hellas, Utrecht

Individuele Uitslagen
Ploegenstanden


poule 42
Lycurgus, Krommenie

Individuele Uitslagen
Ploegenstanden




Poule indeling

Poule 40
13 mei,   DEM
10 jun,   AV Haarlem
9 sept,   Hellas Utrecht
Poule 41
13 mei,   AAV '36
10 jun,   Suomi
9 sept,   Hellas Utrecht
Poule 42
13 mei,   Hellas Utrecht
10 jun,   Lycurgus
9 sept,   Hellas Utrecht
Jongens
1. AKU
2. Almere '81
3. AV '47
4. AV '56
5. DEM
6. DOKEV
7. Haarlem
8. Hollandia
9. KAV Holland
10. Nea Volharding
11. Noordkop
12. SAV
13. Spark 1
14. Spark 2
15. Startbaan
Meisjes
1. AKU
2. Almere '81
3. AV '47
4. AV '56
5. DEM
6. DOKEV
7. Edam
8. Hera
9. Hollandia
10. KAV Holland
11. Nea Volharding
12. Noordkop
13. SAV
14. Spark
15. Startbaan
16. Wieringermeer
17. Zaanland
18. Trias
Jongens
1. AAV '36
2. AV '23 1
3. AV '23 2
4. AV '40
5. CAV Energie
6. De Spartaan
7. Fortuna
8. Leiden Atletiek
9. Olympus '70 1
10. Olympus '70 2
11. PAC
12. Rott. Atletiek
13. Suomi
14. Voorschoten '97
Meisjes
1. AAV '36 1
2. AAV '36 2
3. AV '23
4. AV '40
5. CAV Energie
6. De Spartaan 1
7. De Spartaan 2
8. Fortuna
9. Leiden Atletiek
10. Olyumpus '70 1
11. Olyumpus '70 2
12. PAC
13. Phanos
14. Rott. Atletiek
15. Suomi
16. Voosrchoten '97
17. Typhoon
Jongens
1. AAC
2. Altis
3. Atverni
4. BAV
5. GAC H
6. Gouda
7. Haag Atletiek
8. Hellas
9. Ilion
10. Lycurgus
11. Phoenix
12. Pijnenburg
13. Reeuwijk
14. Tempo
15. Zuidwal
16. FIT
Meisjes
1. AAC
2. Atverni
3. Avantri
4. BAV
5. GAC H
6. Gouda
7. Haag Atletiek
8. Hellas
9. Ilion
10. Lycurgus
11. Pijnenburg
12. Triathlon
13. U-Track
14. VAV
15. Zuidwal
16. FIT
Bovenkant pagina
B competitie andere jaren
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.09.2007