A junioren competitie 2016
1 mei 2016
Poule 32
org: Leiden Atletiek



Jongens Junior A
100 meter Team 100m T Ptn
1 Elvis Afrifa AV 1923 10.81 852 +0.7
2 Jelle van Sunder Suomi 11.21 754 +0.7
3 Orlando Misaine Phanos 11.34 724 +0.7
4 Teun Wilde Voorschoten `97 11.40 710 +2.0
5 Rakeem Zuylen U-Track 11.41 708 +0.7
6 Milo Zech Wallebroek Leiden Atletiek Team 1 11.43 703 +0.7
7 Ezra Amokwandoh AV 1923 11.45 0 +0.7
8 Quincy Stjeward Phanos 11.51 0 +2.6
9 Stijn van Weegberg Leiden Atletiek Team 1 11.54 0 +2.0
10 Jamaal Awad DEM 11.59 668 +0.7
11 Michen Biesaart ARV Ilion 11.60 665 +2.0
12 Jordy Kluft DEM 11.64 0 +2.0
13 Levi van Agthoven Clytoneus 11.71 641 +2.0
14 Richard Assendelft de Spartaan 11.77 629 +2.0
15 Pim Pauel AV Haarlem 11.82 618 +2.0
16 Stein Wisse Leiden Atletiek Team 2 11.83 616 +2.6
17 Mats Tjepkema Lycurgus 11.85 612 +2.6
18 Thomas van der Heijde Tempo 11.93 595 +2.6
19 Mischa Lips ARV Ilion 11.99 0 +2.6
20 Jos Hoogewerf kav Holland 12.17 546 +1.8
21 Bram van Hastenberg U-Track 12.18 0 +2.6
22 Anthony Markus Lycurgus 12.19 0 +1.8
23 Jochem Sluijter Tempo 12.34 0 +1.8
24 Alex van Noort de Spartaan 12.56 0 +1.8
25 Stijn Heuvelman AV `47 12.94 402 +1.8
26 Achraf Mohammad AAC 13.09 375 +1.8
1500 meter Team 1500m T Ptn
1 Levi Engels AV 1923 4.21.36 649
2 Marc Roes Clytoneus 4.23.72 633
3 Thijs Houbiers Leiden Atletiek Team 1 4.28.84 597
4 Tijmen van ’t Land Lycurgus 4.32.80 571
5 Zeb Beelen de Spartaan 4.40.81 520
6 Casper van der Luijt Leiden Atletiek Team 1 4.41.95 0
7 Thom Vessies DEM 4.45.05 494
8 David Vos Tempo 4.46.10 487
9 Sareje Bulale Phanos 4.48.64 472
10 Max Landheer AV Haarlem 4.53.13 446
11 Casper Kroon AV Haarlem 4.56.37 0
12 Lars Heijboer AV `47 4.56.80 426
13 Pando Daniel Itengio DEM 4.58.74 0
14 Jeroen Mohamed ARV Ilion 5.04.57 384
15 Achraf Mohammadi AAC 5.15.40 328
16 Bart Groeneveld Suomi 5.16.23 324
17 Matthijs Mugge Voorschoten `97 5.17.93 316
Youri Siebols Leiden Atletiek Team 2 DNS 0
Aimane Benchellal ARV Ilion DNS 0
200 meter Team 200m T Ptn
1 Elvis Afrifa AV 1923 21.70 877 +2.4
2 Jochem Dobber Suomi 22.34 807 +2.4
3 Orlando Misaine Phanos 22.74 766 +2.4
4 Job Wiltink kav Holland 22.79 761 +2.4
5 Ezra Amokwandoh AV 1923 22.91 0 +2.7
6 Rakeem Zuylen U-Track 22.92 748 +1.9
7 Milo Zech Wallebroek Leiden Atletiek Team 1 23.04 736 +2.4
8 Teun Wilde Voorschoten `97 23.11 729 +3.5
9 Jordy Kluft DEM 23.39 702 +2.7
10 Pim Pauel AV Haarlem 23.46 695 +2.7
11 Michen Biesaart ARV Ilion 23.49 692 +2.7
12 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 23.55 686 +1.9
13 Stijn Pauli Leiden Atletiek Team 1 23.75 0 +2.7
14 Matthijs de Waal AV `47 24.11 635 +1.9
15 Steven Oosterkamp de Spartaan 24.42 607 +3.5
16 Anthony Markus Lycurgus 24.66 0 +1.9
17 Laurenz Kilian AAC 24.99 558 +3.8
18 Jochem Sluijter Tempo 25.16 543 +3.8
19 Tiago Smithuis ARV Ilion 25.19 0 +1.9
20 Synnargio Ignatia DEM 25.34 0 +3.5
21 Jesper Hout Leiden Atletiek Team 2 25.39 525 +1.9
22 Axel Dasbach Leiden Atletiek Team 2 25.81 0 +3.5
23 Casper Kroon AV Haarlem 26.07 0 +3.8
24 Stijn Heuvelman AV `47 26.28 0 +3.8
25 Jay Legrand Tempo 26.61 0 +3.8
Daan Jansen Clytoneus DQ 0 +3.8
Serencio Lionahr Phanos DNS 0 +2.4
Levi van Agthoven Clytoneus DNS 0 +2.7
Jarik Beukers de Spartaan DNS 0 +3.5
400 meter horden (91cm) Team 400mH T Ptn
1 Bram van der Jagt AV 1923 56.00 816
2 Royce Zaadnoordijk Leiden Atletiek Team 1 58.25 749
3 Hans Harting AV `47 58.83 733
4 Davis Hagedoorn DEM 59.37 718
5 Luwe Groot Phanos 1.00.02 700
6 Thomas van der Heijde Tempo 1.00.19 695
7 Lucas van Klaveren ARV Ilion 1.00.60 685
8 Bram van Hastenberg U-Track 1.01.68 657
9 Mats Tjepkema Lycurgus 1.01.87 652
10 Jason Komen AV Haarlem 1.02.19 644
11 Daan Jansen Clytoneus 1.03.40 614
12 Job Wiltink kav Holland 1.04.73 583
13 Jasper de Hon AAC 1.04.99 577
14 Joost Dofferhoff de Spartaan 1.05.65 562
15 David Rosdorff Suomi 1.06.01 554
Luuk Hensing Leiden Atletiek Team 2 DNF 0
800 meter Team 800m T Ptn
1 Stein Glastra AV 1923 2.02.45 706
2 Alessio van der Straaten ARV Ilion 2.04.15 678
3 Tijmen van ’t Land Lycurgus 2.04.90 666
4 Giel Ritmeijer AV 1923 2.06.74 0
5 Mart Kroon de Spartaan 2.06.83 636
6 Hans den Boer DEM 2.08.55 610
7 Casper van der Luijt Leiden Atletiek Team 1 2.12.31 555
8 Roeland Heitkönig AV Haarlem 2.14.10 530
9 Robin Schutter Suomi 2.14.16 529
10 Job van den End Tempo 2.16.61 496
11 Laurenz Kilian AAC 2.16.92 492
12 Zeb Beelen de Spartaan 2.17.68 0
13 Tijn Pronk kav Holland 2.18.09 476
14 Joshua Groen Leiden Atletiek Team 2 2.19.18 462
15 Dennis Kleij Lycurgus 2.19.69 0
16 Rogier van den Burgh Leiden Atletiek Team 2 2.25.84 0
17 Dennis Huyssteden De Wit Voorschoten `97 2.26.68 371
18 Fahad Mohammed DEM 2.38.64 0
Jaïr Wielzen Phanos DQ 0
Riwan Silva Luiken Phanos DNF 0
Discuswerpen 1.75 kilogram Team Discus T Ptn
1 Henrik Pröpper Phanos 41.06 707
2 Thieme Schmidt Leiden Atletiek Team 1 38.82 662
3 Martijn Hoogewerf kav Holland 38.05 647
4 Freek Tiel Groenesteege Clytoneus 37.12 628
5 Bart Groeneveld Suomi 34.64 576
6 Jesse Verdoes de Spartaan 34.63 576
7 Floris Aarts AV 1923 33.99 562
8 Julian Record AV 1923 33.17 0
9 Wolf Nederpel de Spartaan 32.90 0
10 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 32.26 525
11 Rob Lassche AAC 31.76 514
12 Gerben Dofferhoff Leiden Atletiek Team 1 30.64 0
13 Mischa de Haan Leiden Atletiek Team 2 30.24 480
14 Niels Lambers kav Holland 30.03 0
15 Tim Groeneveld Suomi 29.35 0
16 Niek Tel Lycurgus 27.53 0
17 Helge Giezeman U-Track 26.74 398
18 Sven van Dijk AV `47 26.09 382
19 Oscar Heijdra Tempo 25.58 369
20 Vyron Saridin DEM 23.66 321
21 Marco Schutter AV Haarlem 23.45 316
22 Koen Stapel ARV Ilion 23.21 309
23 Wessel Wiersema Leiden Atletiek Team 2 20.13 0
24 Lucas Cohen AAC 18.39 0
25 Robbert Solleveld Voorschoten `97 17.72 158
26 Lukas Kotkamp Tempo 17.24 0
27 Yaël ScopeYaël Scope DEM  DEM 15.49 0
28 Michael Middelkoop ARV Ilion 15.10 0
Siem Prins AV Haarlem DNS 0
Remon van Duijnen AV `47 DNS 0
Hink-stapspringen Team HSS T Ptn
1 Johnny van Schooneveld AV 1923 13.63 742 +1.1
2 Alexander Soethout DEM 13.43 721 +1.5
3 Joshua Wegman Leiden Atletiek Team 1 12.84 659 -0.4
4 Joost Koet Leiden Atletiek Team 1 12.66 0 -1.4
5 Lars van Golstein Brouwers Clytoneus 12.34 605 +2.1
6 Stein Wisse Leiden Atletiek Team 2 12.09 578 +1.3
7 Jarik Beukers de Spartaan 11.96 563 +1.6
8 Richard Middelkoop ARV Ilion 11.87 553 +1.1
9 Imre Fodi Phanos 11.80 546 +1.9
10 Jasper de Hon AAC 11.60 523 +1.3
11 Tom van Bergen Tempo 11.52 514 -0.7
12 Vyron Saridin DEM 11.40 0 +1.4
13 Mischa Lips ARV Ilion 11.39 0 -0.2
14 Jelmer van Diepen Lycurgus 11.24 483 +2.4
15 Jason Komen AV Haarlem 11.23 482 +0.5
15 Hans Harting AV `47 11.23 482 +1.5
17 Casper Meijer AV 1923 11.15 0 +1.3
18 Axel Dasbach Leiden Atletiek Team 2 10.87 0 +1.5
19 Paul Zuiderduin AV Haarlem 10.76 0 +0.9
20 Tim Groeneveld Suomi 10.73 424 +2.5
21 Bram van Hastenberg U-Track 10.67 417 +1.1
22 Jochem Sluijter Tempo 10.40 0 +0.8
23 Alex van Noort de Spartaan 10.33 0 -1.0
24 Matthijs Mugge Voorschoten `97 9.71 302 +2.8
Hoogspringen Team Hoog T Ptn
1 Jelle de Jong Lycurgus 1.90 769
1 Tim van der Heide AV 1923 1.90 769
1 Davis Hagedoorn DEM 1.90 769
4 Julian Record AV 1923 1.85 0
5 Tijmen Ottenheim Leiden Atletiek Team 1 1.85 725
6 Jelmer van Diepen Lycurgus 1.80 0
7 Martijn Hoogewerf kav Holland 1.80 680
7 Tiago Smithuis ARV Ilion 1.80 680
7 Lars van Golstein Brouwers Clytoneus 1.80 680
7 Jesse Verdoes de Spartaan 1.80 680
11 Paul Zuiderduin AV Haarlem 1.75 634
11 Robbert Solleveld Voorschoten `97 1.75 634
13 Luwe Groot Phanos 1.70 587
14 Richard Middelkoop ARV Ilion 1.70 0
14 Steven Oosterkamp de Spartaan 1.70 0
16 David Rosdorff Suomi 1.65 540
17 Joshua Wegman Leiden Atletiek Team 1 1.65 0
18 Tom van Bergen Tempo 1.65 540
19 Yaël Scope DEM 1.65 0
20 Sven van Dijk AV `47 1.65 540
21 Jos Hoogewerf kav Holland 1.60 0
22 Martijn Pellegrom Tempo 1.50 0
Remon van Duijnen AV `47 DNS 0
Kogelstoten 6 kilogram Team Kogel T Ptn
1 Gerben Dofferhoff Leiden Atletiek Team 1 12.77 650
2 Freek Tiel Groenesteege Clytoneus 12.66 643
3 Johnny van Schooneveld AV 1923 12.16 610
4 Henrik Pröpper Phanos 11.91 594
5 Koen Stapel ARV Ilion 11.50 566
6 Helge Giezeman U-Track 11.33 554
7 Floris Aarts AV 1923 11.25 0
8 Mischa de Haan Leiden Atletiek Team 2 11.10 539
9 Alexander Soethout DEM 10.96 529
9 Matthijs de Waal AV `47 10.96 529
11 Wolf Nederpel de Spartaan 10.76 515
12 Mart Kroon de Spartaan 10.65 0
13 Martijn Beekhuis kav Holland 10.61 504
14 Niek Tel Lycurgus 10.58 502
15 Niels Lambers kav Holland 10.55 0
16 Bart Groeneveld Suomi 10.38 488
17 Rob Lassche AAC 9.87 451
18 Oscar Heijdra Tempo 9.66 435
19 Rogier van Ham Lycurgus 9.65 0
20 Tijmen Ottenheim Leiden Atletiek Team 1 9.46 0
21 Wessel Wiersema Leiden Atletiek Team 2 9.45 0
22 Dennis Huyssteden De Wit  Voorschoten `97 9.32 410
23 Marco Schutter AV Haarlem 8.79 369
24 Siem Prins AV Haarlem 8.17 0
25 Michael Middelkoop ARV Ilion 7.39 0
26 Martijn Pellegrom Tempo 7.16 0
Remon van Duijnen AV `47 DNS 0
Speerwerpen 800 gram Team Speer T Ptn
1 Henrik Pröpper Phanos 62.94 797
2 Timo Korsen Suomi 50.03 634
3 Thieme Schmidt Leiden Atletiek Team 1 48.62 614
4 Mats Tjepkema Lycurgus 47.16 594
5 Floris Aarts AV 1923 45.15 566
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 44.93 563
7 Jesse Verdoes de Spartaan 43.06 536
8 Richard Assendelft de Spartaan 42.97 0
9 Helge Giezeman U-Track 42.86 533
10 Ruben Harmsen Tempo 42.24 524
11 Niels Poelwijk AV 1923 40.64 0
12 Lucas Cohen AAC 40.17 494
13 Mischa de Haan Leiden Atletiek Team 2 37.95 460
14 Dennis Huyssteden De Wit Voorschoten `97 37.67 456
15 Stijn Pauli Leiden Atletiek Team 1 36.32 0
16 Niek Tel Lycurgus 36.23 0
17 Marco Schutter AV Haarlem 36.19 432
18 Jesper Hout Leiden Atletiek Team 2 36.14 0
19 Felix Burger Phanos 35.23 0
20 Sven van Dijk AV `47 35.19 416
21 Freek Tiel Groenesteege Clytoneus 34.06 398
22 Martijn Beekhuis kav Holland 33.94 396
23 Oscar Heijdra Tempo 32.39 0
24 Jamaal Awad DEM 31.47 355
25 Siem Prins AV Haarlem 31.30 0
26 Tiago Smithuis ARV Ilion 30.91 0
27 Davis Hagedoorn DEM 26.10 0
28 Tijn Pronk kav Holland 24.69 0
4 x 400m Estafette Team Tijd Punten
1 Leiden Atletiek Team 1 3.27.63 723
2 AV 1923 3.34.99 649
3 ARV Ilion 3.36.95 630
4 Suomi 3.37.02 629
5 AV Haarlem 3.37.93 621
6 DEM 3.39.98 602
7 Lycurgus 3.40.92 593
8 de Spartaan 3.49.61 517
9 AV `47 3.53.46 484
10 Phanos 3.55.04 472
11 Leiden Atletiek Team 2 3.57.96 448
12 Tempo 3.59.81 434
13 AAC 4.06.53 383
14 Clytoneus DNS 0
14 kav Holland DNS 0
14 U-Track DNS 0
14 Voorschoten `97 DNS 0
Meisjes Junior A - 100 meter
100 meter Team 100m T Ptn
1 Yasmin Liverpool Leiden Atletiek Team 1 12.42 787 +1.2
2 Joanny Loeffen ARV Ilion 12.45 781 +1.2
3 Janke Strijp AV 1923 12.49 773 +1.2
4 Nikki Kraaijeveld AAC 12.68 736 +1.2
5 Janneke Lemmerzaal Leiden Atletiek Team 1 12.81 0 +1.2
6 Renee van Rookhuizen DEM 12.81 711 +1.2
7 Kimberley Booij de Spartaan 12.98 680 +1.2
8 Pauline Hondema Lycurgus 13.17 646 +1.2
9 Justine Zwier AV 1923 13.26 0 +1.2
10 Ivanka Heijstee Atverni 13.29 625 +2.3
11 Shanna Mol Lycurgus 13.40 0 +1.2
12 Annemarie ten Kate de Spartaan 13.42 0 +1.2
13 Dorine Huisman Atverni 13.69 0 +3.0
14 Cathy Buijs Phanos 13.81 538 +2.3
15 Anniek Uitenbroek AV `47 13.86 530 +2.3
16 Joyce van Kan kav Holland 13.98 511 +1.2
17 Mieke Brinkman ARV Ilion 14.05 0 +1.2
18 Juliette Bruin DOKEV-Wieringermeer 14.40 447 +3.0
19 Puck Heerschop kav Holland 14.43 0 +3.0
20 Froukje van der Veen Leiden Atletiek Team 2 14.45 440 +2.3
21 Björk Johannes DOKEV-Wieringermeer 14.52 0 +3.0
22 Emma Zaad AV `47 14.61 0 +3.0
23 Alessandra Peters Leiden Atletiek Team 2 15.20 0 +2.3
Arlette Schaefer Suomi DNS 0 +3.0
Zola Zwerver AAC DNF 0 +2.3
200 meter Team 200m T Ptn
1 Yasmin Liverpool Leiden Atletiek Team 1 25.32 819 -0.1
2 Nikki Kraaijeveld AAC 25.61 794 -0.1
3 Joanny Loeffen ARV Ilion 25.83 776 -0.1
4 Janneke Lemmerzaal Leiden Atletiek Team 1 26.08 0 -0.1
5 Beau Winnubst AAC 26.71 0 +1.2
6 Renee van Rookhuizen DEM 27.15 673 -0.1
7 Ismay van der Klei AV 1923 27.17 671 -0.1
8 Maaike Schoute Lycurgus 27.20 669 +1.2
9 Shanna Mol Lycurgus 27.38 0 +1.2
10 Annemarie ten Kate de Spartaan 28.22 597 -0.1
11 Angelique Oyewole AV 1923 28.36 0 +1.2
12 Joyce van Kan kav Holland 28.72 563 +1.2
13 Ivanka Heijstee Atverni 28.84 555 +0.7
14 Anniek Uitenbroek AV `47 28.92 550 +1.1
15 Mieke Brinkman ARV Ilion 28.97 0 +1.2
16 Dorine Huisman Atverni 29.38 0 +0.7
17 Arlette Schaefer Suomi 29.49 513 +0.7
18 Suzu Kitayama Phanos 29.51 512 +1.1
19 Yanika Einholz kav Holland 29.56 0 +0.7
20 Melanie Overmars Leiden Atletiek Team 2 29.60 506 +1.1
21 Melanie Zoer DOKEV-Wieringermeer 29.80 494 +0.7
22 Laurien van de Coevering de Spartaan 29.98 0 +1.1
23 Froukje van der Veen Leiden Atletiek Team 2 30.17 0 +1.1
24 Kim de Groot AV `47 30.57 0 +1.1
25 Björk Johannes DOKEV-Wieringermeer 31.34 0 +0.7
3000 meter Team 3000m T Ptn
1 Linda Alzate Ramirez ARV Ilion 11.00.80 636
2 Carmen Oosterkamp de Spartaan 11.04.67 625
3 Evita Hoogeveen AV `47 11.11.21 608
4 Bess van Noord Lycurgus 11.54.51 499
5 Amber van Elk Leiden Atletiek Team 1 12.13.98 455
6 Rochan Comello AV 1923 12.54.51 370
7 Chiara Fakkel Leiden Atletiek Team 2 15.41.35 96
8 Annemiek de Wit Atverni 16.48.58 11
Lois van Weringh Phanos DNS 0
Marit Schouwstra AAC DNS 0
Dianne Conijn DOKEV-Wieringermeer DNS 0
400 meter horden (76cm) Team 400mH T Ptn
1 Janke Strijp AV 1923 1.03.89 839
2 Rebecca Hulshof de Spartaan 1.05.31 800
3 Roos van Elk Leiden Atletiek Team 1 1.05.51 795
4 Maaike Schoute Lycurgus 1.08.46 721
5 Anne-Lokke van der Zalm Leiden Atletiek Team 2 1.11.08 660
6 Linda Alzate Ramirez ARV Ilion 1.11.41 653
7 Rinka Kranenburg AV `47 1.12.34 632
8 Beau Winnubst AAC 1.12.65 626
9 Desirée van Beest Atverni 1.17.74 524
10 Juliette Bruin DOKEV-Wieringermeer 1.24.25 412
800 meter Team 800m T Ptn
1 Tara Yoro AV 1923 2.23.95 741
2 Carmen Oosterkamp de Spartaan 2.27.32 702
3 Nora Winter Lycurgus 2.27.70 698
4 Naomi van Daalen Leiden Atletiek Team 1 2.28.66 687
5 Marlène Straathof AV `47 2.29.06 682
6 Arlyn Haveman AAC 2.30.88 662
7 Amal Maatoug Leiden Atletiek Team 2 2.31.48 656
8 Pamela Alzate Ramirez ARV Ilion 2.32.76 642
9 Lieve Butter Lycurgus 2.40.15 0
10 Maartje van Asselt Suomi 2.43.65 535
11 Suzanne Miltenburg Atverni 2.45.51 518
12 Lisanne Wendling ARV Ilion 2.47.25 0
13 Eline Roskam Leiden Atletiek Team 1 2.47.69 0
14 Loes Brand AV `47 2.49.36 0
15 Loeka Klok AV 1923 2.55.43 0
16 Marit Uitterdijk DOKEV-Wieringermeer 3.12.15 310
Discuswerpen 1 kilogram Team Discus T Ptn
1 Iris de Ruiter AV 1923 43.27 792
2 Marije Efdee Leiden Atletiek Team 1 35.01 643
3 Zyna van de Poel de Spartaan 34.95 642
4 Julia Wolbink AAC 34.38 631
5 Nynke Jongejan Leiden Atletiek Team 2 30.33 551
6 Inge de Willigen de Spartaan 28.91 0
7 Robin Post DOKEV-Wieringermeer 27.68 496
8 Marieke Mul kav Holland 26.80 477
9 Racquelle Biezen AV 1923 26.77 0
10 Nienke Veerkamp kav Holland 26.70 0
11 Renee van Deudekom Lycurgus 26.69 474
12 Amber van Mensch Leiden Atletiek Team 2 26.58 0
13 Kim de Groot AV `47 23.15 395
14 Tamara Eleonora ARV Ilion 22.66 383
15 Kim van der Aar DEM 22.42 377
16 Anne de Jong AV `47 21.48 0
17 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atletiek Team 1 20.03 0
18 Noortje Kwakernaak Phanos 19.51 306
19 Dorien Oosterhuis ARV Ilion 19.02 0
20 Inge Portegijs DOKEV-Wieringermeer 17.03 0
21 Dion Kies DEM 16.60 0
22 Janneke Bosman Atverni 16.57 228
Hink-stapspringen Team HSS T Ptn
1 Lucinde Wiersema Leiden Atletiek Team 1 11.07 765 +3.2
2 Naseya Weinchard AV 1923 10.72 725 +2.6
3 Sophie Jebose AAC 10.69 722 +2.1
4 Minke Bosma Lycurgus 10.48 698 +0.9
5 Yvon Schreuder Leiden Atletiek Team 1 10.42 0 +0.7
6 Justine Zwier AV 1923 10.28 0 +1.7
7 Sanne Vermeij de Spartaan 10.18 663 -0.6
8 Zola Zwerver AAC 9.64 0 +2.1
9 Romy de Smit ARV Ilion 9.51 583 +2.5
10 Renee van Rookhuizen DEM 9.47 578 +1.0
11 Yanika Einholz kav Holland 9.41 570 -0.2
12 Maartje van Asselt Suomi 9.34 562 +1.4
13 Marlène Straathof AV `47 9.30 557 +2.5
14 Anniek Uitenbroek AV `47 8.82 0 +1.2
15 Annemiek de Wit Atverni 8.49 455 -0.2
16 Chiara Fakkel Leiden Atletiek Team 2 8.34 436 +2.7
17 Inge Portegijs DOKEV-Wieringermeer 8.03 395 +2.3
Veerle Eijsbroek Suomi DNS 0 +0.0
Hoogspringen Team Hoog T Ptn
1 Sterre de Booy ARV Ilion 1.65 883
1 Kimberley Booij de Spartaan 1.65 883
3 Iris de Ruiter AV 1923 1.60 832
3 Lucinde Wiersema Leiden Atletiek Team 1 1.60 832
5 Joanny Loeffen ARV Ilion 1.60 0
6 Lisa Goossens Phanos 1.55 779
6 Emma Zaad AV `47 1.55 779
8 Noelle Kreijsig Lycurgus 1.50 726
8 Arlyn Haveman AAC 1.50 726
8 Melanie Zoer DOKEV-Wieringermeer 1.50 726
11 Juliette Bruin DOKEV-Wieringermeer 1.50 0
12 Romee van Essen Lycurgus 1.45 0
13 Nynke Jongejan Leiden Atletiek Team 2 1.45 672
14 Lieke Schmidt Leiden Atletiek Team 1 1.45 0
15 Merit Schuurman AAC 1.40 0
15 Tessa de Ruiter AV 1923 1.40 0
15 Rinka Kranenburg AV `47 1.40 0
18 Desirée van Beest Atverni 1.30 484
18 Dion Kies DEM 1.30 484
Mariska Hoogkamer de Spartaan DNS 0
Kogelstoten 4 kilogram Team Kogel T Ptn
1 Keeley Heijdeman AAC 12.30 738
2 Zyna van de Poel de Spartaan 11.54 690
3 Iris de Ruiter AV 1923 11.45 685
4 Lucinde Wiersema Leiden Atletiek Team 1 11.07 660
5 Mariska Hoogkamer de Spartaan 11.03 0
6 Racquelle Biezen AV 1923 10.70 0
7 Renee van Deudekom Lycurgus 9.95 586
8 Hanna Voorberg Lycurgus 9.53 0
9 Megan Hoogland AAC 9.13 0
10 Nienke Veerkamp kav Holland 8.97 518
11 Marije Efdee Leiden Atletiek Team 1 8.97 0
12 Lysette Wanders ARV Ilion 8.86 510
13 Marieke Mul kav Holland 8.76 0
14 Laura Leyen DOKEV-Wieringermeer 8.72 499
15 Amber van Mensch Leiden Atletiek Team 2 8.46 480
15 Anouschka de Waal AV `47 8.46 480
17 Robin Post DOKEV-Wieringermeer 8.45 0
18 Lisa Goossens Phanos 7.55 411
19 Kim van der Aar DEM 7.53 410
20 Chiara Fakkel Leiden Atletiek Team 2 7.32 0
21 Irene Cauwels Suomi 7.31 392
22 Emma Zaad AV `47 7.17 0
23 Dorien Oosterhuis ARV Ilion 7.09 0
24 Annemiek de Wit Atverni 6.73 345
25 Janneke Bosman Atverni 6.64 0
26 Dion Kies DEM 5.90 0
Polsstokhoogspringen Team Polshoog T Ptn
1 Sterre de Booy ARV Ilion 3.50 793
2 Annebel Jaarsma Lycurgus 3.20 692
3 Sophie Jebose AAC 2.90 587
4 Ismay van der Klei AV 1923 2.60 476
5 Anniek Roskam Leiden Atletiek Team 1 2.50 437
6 Nynke Jongejan Leiden Atletiek Team 2 2.20 317
6 Sanne Vermeij de Spartaan 2.20 317
8 Anouschka de Waal AV `47 2.00 233
9 Laura Leyen DOKEV-Wieringermeer 1.80 144
Suzanne Miltenburg Atverni DNS 0
Speerwerpen 600 gram Team Speer T Ptn
1 Lieke Schmidt Leiden Atletiek Team 1 36.92 717
2 Keeley Heijdeman AAC 34.99 685
3 Tamara Eleonora ARV Ilion 34.38 675
4 Arlyn Haveman AAC 33.87 0
5 Nienke Veerkamp kav Holland 32.21 638
6 Zyna van de Poel de Spartaan 31.21 620
7 Annebel Jaarsma Lycurgus 30.74 612
8 Lotte Paardekooper DEM 29.01 581
9 Inge de Willigen de Spartaan 28.88 0
10 Marieke Mul kav Holland 28.73 0
11 Amal Maatoug Leiden Atletiek Team 2 27.21 547
12 Hanna Voorberg Lycurgus 26.81 0
13 Lysette Wanders ARV Ilion 26.73 0
14 Laura Leyen DOKEV-Wieringermeer 26.32 530
15 Kim van der Aar DEM 25.33 0
16 Amber van Mensch Leiden Atletiek Team 2 24.36 0
17 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atletiek Team 1 24.31 0
18 Tessa de Ruiter AV 1923 24.19 488
19 Naseya Weinchard AV 1923 20.19 0
20 Anne de Jong AV `47 16.74 325
21 Marit Uitterdijk DOKEV-Wieringermeer 15.54 0
22 Janneke Bosman Atverni 14.78 276
Anouschka de Waal AV `47 NM 0
Veerle Eijsbroek Suomi DNS 0
4 x 400m Estafette Team Tijd Punten
1 Leiden Atletiek Team 1 4.04.03 746
2 AV 1923 4.14.77 669
3 Lycurgus 4.15.88 661
4 de Spartaan 4.19.30 638
5 AAC 4.23.33 612
6 AV `47 4.28.82 577
7 Leiden Atletiek Team 2 4.31.66 560
8 ARV Ilion 4.41.44 503
9 Suomi 4.49.09 461
10 Atverni 4.53.11 440
11 DOKEV-Wieringermeer 5.24.72 291
12 Feniks DNS 0
12 NOVA DNS 0
12 BAV DNS 0
12 DEM DNS 0
12 kav Holland DNS 0
12 Phanos DNS 0

Bovenkant pagina
A competitie andere jaren
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 03.05.2016